کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه - ابوظبی
(2015-08-12 ساعت 14:40)ATYY نوشته:  بچه ها كسي. مي دونه چطوري بايد واسه مديكالم از nmc دبي وقت بگيرم .وقت سفارتم سه شنبه ۸ صبح ابوظبي هست .يك شنبه بايد برم واسه مديكال ؟ تورو خدا اگه كسي مي دونه بگه چطوري بايد وقت بگيرم ? Nmc دبي شنبه باز هست چند روز بايد وقت بذارم واسه مديكال
كلينيك فقط روزهاي جمعه تعطيل است
اگه بري به تاپيك RE: گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
صفحه ١١-١٢ را مطالعه كني به جواب تمام سوالاتت ميرسي ?
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Tolu IR
هزینه NMC تو دبی چنده؟ تو ابوظبی چنده؟
اتوبوسی که از دبی میره به ابوظبی دقیقا ازکجا باید سوار شد؟
Category:F2A
Priority date:November 6,۲۰۱۳
Invoice payment:April 24,۲۰۱۵
.....
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR ، Sam-90
دوستانى كِه ويزا شديد لطفا بگيد مدت اعتبار ويزاتون چند روز بوده براى ورود به خاك امريكا؟؟؟
دسته بندى F2a
ارسال مدارك ٣١/٠١/٢٠١٣
اپروو ٢٢/٠٧/٢٠١٣
پرداخت آنلاين ٨٨$ و ٢٢$ در تاريخ ٠٩/١٢/٢٠١٣
نامه تكميل پرونده ١٧/٠٧/٢٠١٥
نامه مصاحبه ٠٧/٠٨/٢٠١٥
تاريخ مصاحبه استكهلم ٠١/٠٨/٢٠١٥
نقص مدرك ٠١/٠٨/٢٠١٥
بلاتكليف و معلق?
من همون sepideh IR هستم
من عاشق راديو شمرون هستم?
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-27 ساعت 01:56)Tolu IR نوشته:  دوستانى كِه ويزا شديد لطفا بگيد مدت اعتبار ويزاتون چند روز بوده براى ورود به خاك امريكا؟؟؟
سلام
6 ماه برای ویزای نامزدی
K1 ارسال مدارک جون 2014
اپروو جولای 2014
مصاحبه ابوظبی 16 نوامبر 2014
دریافت ویزا 19 نوامبر 2014,
ارسال مدارک گرین کارت مارچ 2015
دریافت گرین کارت اکتبر 2015 Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR
مدت اعتبار ويزاى همسر سيتيزن چقدره؟يه حا خوندم ٣ ماه يه حا ٦ ماه
دسته بندى F2a
ارسال مدارك ٣١/٠١/٢٠١٣
اپروو ٢٢/٠٧/٢٠١٣
پرداخت آنلاين ٨٨$ و ٢٢$ در تاريخ ٠٩/١٢/٢٠١٣
نامه تكميل پرونده ١٧/٠٧/٢٠١٥
نامه مصاحبه ٠٧/٠٨/٢٠١٥
تاريخ مصاحبه استكهلم ٠١/٠٨/٢٠١٥
نقص مدرك ٠١/٠٨/٢٠١٥
بلاتكليف و معلق?
من همون sepideh IR هستم
من عاشق راديو شمرون هستم?
پاسخ
تشکر کنندگان:
ثت نام تو سایت https://usvisa-info.com/ برای ابوظبی نیاز هست ؟؟لطفا بچه های که رفتند کمک کنند اون دومورد R /۱ - IMMIGRANT VISA APPLICATION PART ۱
R /۱ - IMMIGRANT VISA APPLICATION PART ۲
دقیقا چیه کسی میدونه؟
.....
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR
(2015-08-27 ساعت 12:20)وحیدی نیا نوشته:  ثت نام تو سایت https://usvisa-info.com/ برای ابوظبی نیاز هست ؟؟لطفا بچه های که رفتند کمک کنند اون دومورد R /۱ - IMMIGRANT VISA APPLICATION PART ۱
دقیقا چیه کسی میدونه؟
مصاحبه من هم ابوظبی هستش و دقیقا این ایتم رو خواسته ... واقعا نمیدونم منظورشون چیه
نوع ویزا:IR1 -- اولین اقدام: آگست 2013 -- نقص مدارک: مارچ 2014 -- اپرووال: 10جولای2014 -- کیس نامبر: 10 آگست 2014 ابوظبی -- تکمیل مدارک:8جولای2015 مصاحبه: سپتامبر2015 -- کلیر:25جولای2016
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR ، وحیدی نیا ، vania77
(2015-08-29 ساعت 08:34)shadoow نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 12:20)وحیدی نیا نوشته:  ثت نام تو سایت https://usvisa-info.com/ برای ابوظبی نیاز هست ؟؟لطفا بچه های که رفتند کمک کنند اون دومورد R /۱ - IMMIGRANT VISA APPLICATION PART ۱
دقیقا چیه کسی میدونه؟
مصاحبه من هم ابوظبی هستش و دقیقا این ایتم رو خواسته ... واقعا نمیدونم منظورشون چیه
واسه منم ابوظبي هست و مثل شما R نوشته اگه نگاه كنيد نوشته you submited application online
يعني نيازي به چيزي نيست
مصاحبه :sep 2015 ابوظبي
نتيجه:AP
آپديت 16sep,17sep,16nov,28jan2016,31jan2016:ceac
كلير :31jan2016
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR ، shadoow ، amirsalehish ، وحیدی نیا
بچه ها اولین اتوبوسی که از دبی به ابوظبی میره ساعت چنده؟کسی برنامه حرکتشو میدونه؟
راستی اگه 4شنبه بعدازظهر ازمایش بدم برای شنبه جوابش اماده میشه؟
.....
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR ، vania77
(2015-08-29 ساعت 18:37)وحیدی نیا نوشته:  بچه ها اولین اتوبوسی که از دبی به ابوظبی میره ساعت چنده؟کسی برنامه حرکتشو میدونه؟
راستی اگه ۴شنبه بعدازظهر ازمایش بدم برای شنبه جوابش اماده میشه؟

دوست عزیز شما چهارشنبه صبح که آزمایش بدی عصر پنج شنبه جوابشو بهت میده .حداقل مال من که اینطور بود... به نظر من اگه میخوای همون صبح بری بهتره با خانوم ملیکا بری که مطمین تر باشه اگه خودت میخوای بری بهتره شب قبل بری زیاد ریسک نکن به استرسش نمی ارزه
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Tolu IR ، Sam-90
(2015-09-16 ساعت 13:09)sara456 نوشته:  
(2015-08-29 ساعت 18:37)وحیدی نیا نوشته:  بچه ها اولین اتوبوسی که از دبی به ابوظبی میره ساعت چنده؟کسی برنامه حرکتشو میدونه؟

دوست عزیز شما چهارشنبه صبح که آزمایش بدی عصر پنج شنبه جوابشو بهت میده .حداقل مال من که اینطور بود... به نظر من اگه میخوای همون صبح بری بهتره با خانوم لیدر بری که مطمین تر باشه اگه خودت میخوای بری بهتره شب قبل بری زیاد ریسک نکن به استرسش نمی ارزه

من با خانم مليكا رفتم ٢٠٠ درهم رفت و برگشت گرفت . خيلي خوبه اينطوري ديگه استرس نداري . مي ياد هتل دنبالت و اونجا مي مونه كارت تموم شد باز برمي گرده هتل
مصاحبه :sep 2015 ابوظبي
نتيجه:AP
آپديت 16sep,17sep,16nov,28jan2016,31jan2016:ceac
كلير :31jan2016
پاسخ
تشکر کنندگان: amirsalehish ، shadoow ، Tolu IR ، Sam-90
Atty جون كل هزينه ترانسفرت ٢٠٠ درهم شد يا فقط براي پزشكيت؟
ميشه شماره اين خانم را به من بدي لطفاً و همچنين شماره ي آژانس.
با تور رفتي يا معمولي؟
بايد ويزاي دبي بگيريم؟ هزينه اش چقدره؟ و ببخشيد سوالام زياد شد به نظر شما دبي بگيريم بهتره يا ابوظبي؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR ، shadoow
(2015-09-16 ساعت 15:27)ATYY نوشته:  
(2015-09-16 ساعت 13:09)sara456 نوشته:  

دوست عزیز شما چهارشنبه صبح که آزمایش بدی عصر پنج شنبه جوابشو بهت میده .حداقل مال من که اینطور بود... به نظر من اگه میخوای همون صبح بری بهتره با خانوم لیدر بری که مطمین تر باشه اگه خودت میخوای بری بهتره شب قبل بری زیاد ریسک نکن به استرسش نمی ارزه

من با خانم مليكا رفتم ٢٠٠ درهم رفت و برگشت گرفت . خيلي خوبه اينطوري ديگه استرس نداري . مي ياد هتل دنبالت و اونجا مي مونه كارت تموم شد باز برمي گرده هتل
منم مديكال رو با ايشون رفتم و حضورشون خيلي كمكم كرد ، همون جا همه مدارك رو ازم گرفت و كمك كرد فرمها رو پر كنم و تمام مراحل آزمايش ها رو همراهم اومدم و همه جا برام توضيح داد چي كار بايد بكنم و همزمان خودش به سرعت كارهاي پرداخت ها و كاغذ بازي ها رو انجام داد خوشبختانه خانم دقيقي هستن و كمك خوبي هستن
F2A# ارسال اوليه مدارك  Nov.25.2013 #اپرو feb.12.2014 #ارسال مدارك به nvc و تكميل فرمها may.13.2015 #دريافت نقص مدرك و فرستادن دوباره مدارك July.27.2015 #تكميل پرونده AUG.21.2015 #مصاحبه اواخر سپتامبر- ابوظبی
ويزاي يك ضربsep.20.2015Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: ATYY ، Tolu IR ، Sam-90
(2015-09-16 ساعت 18:28)Sam-90 نوشته:  Atty جون كل هزينه ترانسفرت ٢٠٠ درهم شد يا فقط براي پزشكيت؟
ميشه شماره اين خانم را به من بدي لطفاً و همچنين شماره ي آژانس.
با تور رفتي يا معمولي؟
بايد ويزاي دبي بگيريم؟ هزينه اش چقدره؟ و ببخشيد سوالام زياد شد به نظر شما دبي بگيريم بهتره يا ابوظبي؟
هزينه ترنسفر ايشون يكم بستگي به مكاني كه هتل ميگيريد داره اينكه جاي خيلي دوري باشه يا نه بهتره با خودشون هماهنگ كنيد
شماره ايشون ٠٠٩٧١٥٦٧٨٨٩٠٨٣
ويزاي دبي رو همون آژانس مسافرتي كه ازش هتل و پرواز ميگيريد تهيه ميكنه و حدود يك هفته طول ميكشه
حتما هتل رو از آژانس مسافرتي بگيريد چون خيلي ارزونتر از اينه كه خودتون اقدام كنيد ولي ميتونيد پرواز رو سيستمي بگيريد كه بتونيد تاريخ برگشت رو تغير بديد مثلا من چون هيج جور نميتونستم تاريخ برگشتمو حدس بزنم همين كار رو كردم
به نظر من چون دبي جاهاي ديدني بيشتري داره و نسبتا ارزونتر هست گزينه مناسب تري هست ولي بستگي به خودتون هم داره كه اهل چه جور سفري باشيد!
آتي جان ببخشيد كه من جواب دادم اگر نكته اي به نظرت مياد بهش اضافه كن لطفا
F2A# ارسال اوليه مدارك  Nov.25.2013 #اپرو feb.12.2014 #ارسال مدارك به nvc و تكميل فرمها may.13.2015 #دريافت نقص مدرك و فرستادن دوباره مدارك July.27.2015 #تكميل پرونده AUG.21.2015 #مصاحبه اواخر سپتامبر- ابوظبی
ويزاي يك ضربsep.20.2015Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90 ، armehraboon ، ATYY ، Tolu IR ، amirsalehish ، shadoow
وانیا جان مرسی هز عطلاعات ایشالا ویزای یکضرب
شما واکسن هپاتیت رو زده بودی؟

Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR ، shadoow ، Sam-90

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان