کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تجربیات ما در اجاره خونه!
سلام دوستان
من یه راهنمایی در مورد ایالتهای آمریکا میخوام...
میدونم که دوستانی که دوره های قبل در لاتاری قبول شدن حتما برای کمک و راهنمایی ما به انجمن 2013 سر میزنن..
از دوستانی که این پست منو میخونن و شرایطی تقریبا مشابه ما رو داشتن اگه کمک کنن واقعا ممنون میشم...
ما یه خانواده ی 4 نفره ایم...من و همسرم و دو دختر 2 و 8 ساله...
اگه خانواده ای از دوره های قبل لاتاری هست که الان در هر ایالتی مقیم شده ممنون میشم که با ما ارتباط برقرار کنه تا سوالات بیشتری در مورد مکانی که هستند رو واسه ی زندگی بپرسم ازشون
متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، Mitram ، honestly2002 ، peyman1355 ، sam11
دوستان این آدرس یک سایت که میتونین از روی نقشه خونه‌های موجود را به همراه قیمت ببینید.http://www.padmapper.com/ خیلی‌ سایت خوبیه ،ولی‌ بعدش حتما برید از نزدیکم خونه رو ببینید.واسه آنهایی که تازه واردن حتما کاو ساینر میخوان که تضمینشون کنه که حتما از پس کرایه شون تا آخر سال بر میاند.ولی‌ کلا خیلی‌ سختهSad، به نظر من واسه اولش ا تاق راحت‌تر میتونید بگیرید، البته اینم بسته به این که چند نفر باشین.
پاسخ
تشکر کنندگان: كاميلا ، SH1A2R3 ، honey62 ، alexander ، shkhmo ، vm1974 ، peyman1355 ، sam11 ، مانترا ، Sepasttian ، aazitaa
(2012-05-24 ساعت 03:14)Maryam_Am نوشته:  دوستان این آدرس یک سایت که میتونین از روی نقشه خونه‌های موجود را به همراه قیمت ببینید.http://www.padmapper.com/ خیلی‌ سایت خوبیه ،ولی‌ بعدش حتما برید از نزدیکم خونه رو ببینید.واسه آنهایی که تازه واردن حتما کاو ساینر میخوان که تضمینشون کنه که حتما از پس کرایه شون تا آخر سال بر میاند.ولی‌ کلا خیلی‌ سختهSad، به نظر من واسه اولش ا تاق راحت‌تر میتونید بگیرید، البته اینم بسته به این که چند نفر باشین.
خيلي ممنون
ميشه بفرمائيد كه براي كرايه اتاق هم ميشه از سايت اقدام كرد يا چجوري بايد اقدام كنيم؟

2012AS00041XXX
دریافت نامه قبولی: 2011 , 15 Jul
سفارت: آنكارا
ارسال فرمها: 2011 , jul 25
کارنت شدن:june
دریافت نامه دوم:19 april
مصاحبه:12 june
دریافت کلیرنس:در انتظار كلير
2 نفر
هزینه ها:14000عکس+74000 DHl+ عكس12000+10000 بانك+200000 ترجمه+ 64000dhl+واكسنها 141000 +بليط 560000 تركيش فقط رفت

پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، honey62 ، shkhmo
(2010-01-01 ساعت 17:57)maryamjay نوشته:  متخصصین گرامی
کسی از قیمت (اجاره) و کیفیت و امنیت studio ها یا همون effiiciency appartments خبر داره؟ توی یه محله امن در لوس آنجلس و یا حوالی اون....و به نظرتون ارزون ترین راه برای اینکه کسی بخواد 2 ماه در اولین ورودش در آمریکا بمونه (غیر از اینکه تلپ بشه تو خونه آشناهاWink ) چی میتونه باشه...البته هم قیمتش مناسب باشه هم امنیتش...

این سوال منم هست میشه لطفا پاسخ بدین............
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، shkhmo
با سلام
ما بعد از 3 بار رفت و بر گشت به آ مریکا بالاخره تصمیم گرفتیم درآمریکا مستقر بشویم.قرار بر این است که در ماه سپتامبر در نواحی
Irvine,lake forest ,Aliso Viejo,Mission viejo دنبال آپارتمان 1 خوابه بگردیم .از دوستان اگه کسی تجربه ای از شهرکها در نواحی بالا دارد و می تواند شهرکی را توصیه نماید ممنون میشویم که به ما معرفی نماید.
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، honey62 ، byousefi_p ، cmbt ، shkhmo
لطفا يكي راهنمائي كنه !
اگه من بخوام فقط يه اتاق اجاره كنم بايد از كجا شروع كنم . آيا بايد برم تو همون مجتمع ها و دفتر مديريتش، يا سايتي براي اين كار هست ؟
كيس نامبر:**2013AS000049/تعداد افراد كيس: 1 نفر/تاريخ مصاحبه:هفته دوم مارچ/دريافت ويزا: بك ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، كاميلا
(2012-07-23 ساعت 13:55)ensan نوشته:  لطفا يكي راهنمائي كنه !
اگه من بخوام فقط يه اتاق اجاره كنم بايد از كجا شروع كنم . آيا بايد برم تو همون مجتمع ها و دفتر مديريتش، يا سايتي براي اين كار هست ؟
با سلام دوست من اینجا من مجتمع هایی دیدم که مخصوص افراد مجرد و دانشجو است معمولا در دان تان یا مرکز شهر هم است به این ترتیب که در هر واحد چند اتاق خواب با سرویس خصوصی و یک حال و آشپز خانه مشترک است خود شهرک ها هم زمین ورزش دارند کرایه خونه هم معمولا شامل اینترنت و آب و برق میشه مثلا 350 دلار در ماه البته من در شهر آستین ایالت تگزاس هستم بنظر من خیلی مناسب بودند البته سایت این مجتمع رو متاسفانه ندارم.
کیس نامبر: ***2012AS00012
تاریخ مصاحبه:20 ژانویه
تاریخ دریافت ویزا:22Feb
تاریخ ورود به آمریکا:june 21 2012Wink
تاریخ گرفتن گرین کارت:July 26 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: كاميلا ، ensan ، vroom ، shkhmo ، anikoo ، nora ، etefag ، peyman1355 ، sam11 ، kasrafo ، Sepasttian ، آلیس-1980
(2010-02-06 ساعت 01:10)اریو نوشته:  سلام به همگی
ما در ایرواین زندگی می کنیم در اورنج کانتی یک اپارتمان 1 خوابه اجاره کردیم
ماهی 1220دلار یک ساله .
اما الان که 6 ماه از زمان امدنمون گذشته چون در ساکرامنتو کار پیدا کردیم
می خواهیم بریم اونجا. اما چون قرار داد ما یکساله هست باید اجاره اینجا رو
تا اخر سپتامبر بدیم یا یک کسی رو جایگزین خودمون بکنیم. 1-خواستم بگم در موقع ثبت قرار داد به این موضوعات هم فکر کنید.2- اگر کسی می خواهد
طرف ایرواین اجاره کنه من با هر شرایطی با هاش راه میام.
موفق باشید
سلام من تو ارنج کانتی دنبال خونه می گردم لطفا تلفن تان را بنویسید امروز باهاتون تماس می گیرم

(2012-08-06 ساعت 20:53)Alimxi نوشته:  
ماهی 1220دلار یک ساله .
تا اخر سپتامبر بدیم یا یک کسی رو جایگزین خودمون بکنیم. 1-خواستم بگم در موقع ثبت قرار داد به این موضوعات هم فکر کنید.2- اگر کسی می خواهد
موفق باشید
سلام من تو ارنج کانتی دنبال خونه می گردم لطفا تلفن تان را بنویسید امروز باهاتون تماس می گیرم
لطفا تلفن تان را به mxisalehi@gmail.com بفرستید

خانواده من چندروز پیش وارد آمریکا شدند میخوایم بدونم آیا بدون داشتن کردیت وفقط باگرفتن دی پازیت درلوس آنجلس ویا ارنج کانتی آپارتمان اجاره میدهند ؟ممنونم اگر کسی میتونه کمک کنه
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، sam11 ، kasrafo ، Sepasttian ، آلیس-1980
ماهی 1220دلار یک ساله .
موفق باشید

ماهی 1220دلار یک ساله .
موفق باشید
لطفا تلفن تان را به mxisalehi@gmail.com بفرستید

خانواده من چندروز پیش وارد آمریکا شدند میخوایم بدونم آیا بدون داشتن کردیت وفقط باگرفتن دی پازیت درلوس آنجلس ویا ارنج کانتی آپارتمان اجاره میدهند ؟ممنونم اگر کسی میتونه کمک کنه

اگر صاحب ملک ایرانی نباشد مطمئنن کردیت میخواهند و یا کو ساینر یا ضامن که اون شخص کردیت خوبی داشته باشه و در غیر اینصورت ممکنه با پرداخت چند ماه اجاره به صورت یکجا بتونید اجاره کنید. موفق باشید.
Lottery 2010
U.S Citizen
Los Angeles, CA

Nothing is impossible
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، peyman1355 ، sam11
(2012-07-02 ساعت 14:41)قاصدک مهاجر نوشته:  
(2010-01-01 ساعت 17:57)maryamjay نوشته:  متخصصین گرامی
کسی از قیمت (اجاره) و کیفیت و امنیت studio ها یا همون effiiciency appartments خبر داره؟ توی یه محله امن در لوس آنجلس و یا حوالی اون....و به نظرتون ارزون ترین راه برای اینکه کسی بخواد 2 ماه در اولین ورودش در آمریکا بمونه (غیر از اینکه تلپ بشه تو خونه آشناهاWink ) چی میتونه باشه...البته هم قیمتش مناسب باشه هم امنیتش...

این سوال منم هست میشه لطفا پاسخ بدین............

دوستان ما براي 5 اكتبر بليط داريم يكي ازاشنايان قرار است جايي براي ما جاره كند كه 1 خوايه حدود 1000 دلار مي شود البته قيمت دقيق را امشب به ما مي دهد.بهر حال من شرايط را نمي دانم وي اگر خواستيد ميتونم ادرسش را بگيرم. در صورت نياز لطفا خبر دهيد
كيس نامبر 2012AS00031***
مصاحبه :ابوظبي
پاسخ
تشکر کنندگان: ASALI ، shkhmo ، sam11
الان شرائط اجاره خانه یا آپارتمان حداقل در لوس آنجلس خیلی سخت شده... همگی کردیت اسکور را میخواهند. خیلی ها هم کردیت ریپورت و فیش حقوقی و گواهی از گردش مالی بانک را هم اضافه بر آن میخواهند... گرفتن دیپازیت هم که مثل سابق حتمی است.. بعضی ها هم که 2 تا دیپازیت میگیرند!!... فکر نکنید فقط در ایران شرائط زندگی سخت شده...
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
تشکر کنندگان: ASALI ، afshin_m7 ، nora ، Hossein81 ، shkhmo ، peyman1355 ، Amir.80
این یکی از بدی های لس انجلس و شاید بیشتر شهر های بزرگ آمریکاست که اجاره آپارتمان برای یک یا دوماه عملا امکان پذیر نیست مگر اینکه فرد اجاره دهنده ایرانی باشد و یا آشنا باشد.

با اینحال متل ها موجود هستند که می توانید تا هر زمانی که بخواهید در آن زندگی کنید. معمولا گرانتر از اجاره آپارتمان هستند. ممکن است ماهی 1600 تا 2400 دلار مجبور شوید پرداخت کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، ali234 ، msaeedz ، Qazal.d ، rouzbehdarvishi ، ASALI ، shkhmo ، peyman1355 ، sam11 ، mirzamemar ، آلیس-1980
(2012-01-17 ساعت 21:19)omid@usa نوشته:  
(2011-09-29 ساعت 00:23)samadi2050 نوشته:  دوستان کسی در مورد کرایه آپارتمان مبله ویا هتل در سیاتل برای یک ماه میتونه کمک کنه ؟ ممنون

منم همین سوال رو دارم مثل اینکه کسی توی سیاتل نیست یا هستن حال چیزی رو ندارن توی تمام سایت مهاجر سرا فقط دو جا دیدم که در مورد سیاتل نوشتن کاش اونم نمینوشتن که دیگه نمیومدیم اینجا من تا یک ماه دیگه تاریخ پرواز برای سیاتل دارم ولی هنوز اطلاعاتی درمورد سیاتل به دست نیاوردم.Sad
اگه کسی توی سیاتل زندگی میکنه میشه بگه که اونجا اوضاع زندگیش چطوره از خونه اجاره کردن تاخرید وسائل خونه و غیره...ممنون میشم چون من برای همیشه دارم میرم بهتره که مقداری اطلاعات داشته باشم
من مقدار اندکی اطلاعات راجع به سیاتل دارم
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، peyman1355 ، peidaye penhan
سلام دوستان
می خواستم بدونم واسه اجاره خونه در آمریکا چه مدارکی لازمه مخصوصا واسه من که تازه وارد شدم
((((((((((4روزه))))))))) با تشکر
فرامرز از هیوستون
2012AS0056XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:2011 ,16 Jul
ارسال فرمها: 2011 , August 7
کنسولگری: آنكارا
تاریخ کارنت شدن:
تاریخ دریافت نامه دوم:april,23
تاریخ مصاحبه:june,6
تاریخ دریافت کلیرنس:
تاریخ دریافت ویزا:
هزینه ها: 60000 عكس + ترجمه 280000 + 102000 TNTو ارامکس +
هتل و بلیط 2100000
پاسخ
تشکر کنندگان: s.s.h ، frozen mind ، ASALI ، sam11 ، Tomas ، arezoo bj ، parastoo mohajer
(2012-11-09 ساعت 12:16)fm5206 نوشته:  سلام دوستان
می خواستم بدونم واسه اجاره خونه در آمریکا چه مدارکی لازمه مخصوصا واسه من که تازه وارد شدم
((((((((((4روزه))))))))) با تشکر
فرامرز از هیوستون
سؤشال كه لازمه ولي مرحله سختش اينه كه شما هيچ سابقه كرديت و اجاره قبلي اي اينجا نداريد، كه از شما يا كرايه ٦ ماه پيش و يا ضامن معتبر ميخواهند. ولي مجتمع هاي مختلف قوانين مختلفي هم دارند ، ما اولين جايي كه انتخاب كرده بوديم قبولمون نكردن ولي دومين انتخابمون خيلي راحت فقط گفت يه نامه از بانك بياريد مبني بر اينكه توانايي پرداخت اجاره براي يكسال را داريد وحتي پول اضافه بجز اجاره ماه اول هم پرداخت نكرديم . ميتونيد از سايت زير دنبال آپارتمان بگرديد
Forrent.com
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان