کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
غذاهای آمریکا
همش زیر سر خودته نویدBig Grin
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، lorecance ، mohammad.maleki ، لاتاری ، msar
(2009-12-18 ساعت 12:50)farshidG نوشته:  مگه خوک چشه؟
چیزیش نیست
فقط کله پاچه اش بوی گند میدهBig Grin

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، mohammad.maleki ، لاتاری ، msar
(2009-12-19 ساعت 02:25)hvm نوشته:  
(2009-12-18 ساعت 12:50)farshidG نوشته:  مگه خوک چشه؟
چیزیش نیست
فقط کله پاچه اش بوی گند میدهBig Grin

مگه كله پاچه گوسفند خيلي معطره؟؟

ميشه التماس كنم از بحث كله پاچه خارج شين؟Big Grin
كم كم بايد دستور غذاهاي گياهي رو اينجا بذارم .گناه دارن حيوونا.......خوشتون مياد مثلا يه شير هم شما رو بخوره
پاسخ
شیما جان لطفا دستور پخت قورمه سبزی و قیمه رو بنویس که خیلی مشتاقم
ضمنا منظور من از غذاهای دریایی مول و صدف بید نه ماهی
وقتی اروپا بودم (مارسی) این فامیل فرانسوی ما یه قابلمه پر مول واسه ما درست کرد که اگه میخواستیم توی رستوران بخریم باید 100 ارو خرجش میکردیم
واقعا غذای لذیذی هست و ضمنا فکر نمیکنم زیاد حس داشته باشه و دردش بیاد
اما در مورد ورزش فکر نمیکنم بتونم الکارنیتین مورد نیازم رو از گیاهان تهیه کنم
مگر اینکه از این پس قرص اون رو مصرف کنم
عین نمازBig Grin

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، lorecance ، mohammad.maleki ، لاتاری ، pari pariaaa ، msar
ارسال های مربوط به گیاهخواری به این تاپیک منتقل شد.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: یه مهاجر ، homeless ، mohammad.maleki ، msar
یکی از چیزهایی که برای من تو آمریکا جالبه اینه که چرا اینها همه چیشون با آدمیزاد که ماها باشیم فرق میکنه،یکی از معضلات من شده خرید مواد غذایی!هرچی میخوای بخری اول باید 3ساعت مطالعش کنی ببینی چه چیز عجیب غریبی ممکنه توش ریخته باشند!آخه یکی نیست به این آمریکاییها بگه خیار شور اسمش روشه چرا شماها شیرینش میکنید!!نوناشون که همه شیرینه،وقتی هم میگی نونی میخوای که شکر نداشته باشه، نمک داشته باشه همچین نگات میکنند انگار از مریخ اومدی،عوضش اینجا هرچی پیتزا ما خوردیم شور بود،حالا خوبه همشون دارن از اضافه وزن میترکن و اینقدر نمک و شکر میخورند.به جاش اکثر ماستها و شیرها بدون چربی ، رژیمی و بی مزه س ،باید کلی بگردی تا یک ماست معمولی پیدا کنی که البته اسانس میوه و وانیل و هزار تا چیز دیگه نداشته باشه.یکی دیگه از چیزهایی که در به در دنبالشم رُبه که شیرین یا بیمزه نباشه،هنوزم پیدا نکردم.اینقدر چشمم ترسیده از ذائقۀ هچل هفت این آمریکاییها که جرات نمیکنم غیر از مک دونالد و kfcو خلاصه فست فودایی که تو اروپا هم هست بیرون غذایی بخورم.شماهایی که امتحان کردید لطفا غذاها یی که به ذائقۀ ایرانیها میخوره رو معرفی کنید.
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
(2009-12-25 ساعت 15:54)rasarasa نوشته:  یکی از چیزهایی که برای من تو آمریکا جالبه اینه که چرا اینها همه چیشون با آدمیزاد که ماها باشیم فرق میکنه،یکی از معضلات من شده خرید مواد غذایی!هرچی میخوای بخری اول باید 3ساعت مطالعش کنی ببینی چه چیز عجیب غریبی ممکنه توش ریخته باشند!آخه یکی نیست به این آمریکاییها بگه خیار شور اسمش روشه چرا شماها شیرینش میکنید!!نوناشون که همه شیرینه،وقتی هم میگی نونی میخوای که شکر نداشته باشه، نمک داشته باشه همچین نگات میکنند انگار از مریخ اومدی،عوضش اینجا هرچی پیتزا ما خوردیم شور بود،حالا خوبه همشون دارن از اضافه وزن میترکن و اینقدر نمک و شکر میخورند.به جاش اکثر ماستها و شیرها بدون چربی ، رژیمی و بی مزه س ،باید کلی بگردی تا یک ماست معمولی پیدا کنی که البته اسانس میوه و وانیل و هزار تا چیز دیگه نداشته باشه.یکی دیگه از چیزهایی که در به در دنبالشم رُبه که شیرین یا بیمزه نباشه،هنوزم پیدا نکردم.اینقدر چشمم ترسیده از ذائقۀ هچل هفت این آمریکاییها که جرات نمیکنم غیر از مک دونالد و kfcو خلاصه فست فودایی که تو اروپا هم هست بیرون غذایی بخورم.شماهایی که امتحان کردید لطفا غذاها یی که به ذائقۀ ایرانیها میخوره رو معرفی کنید.

سلام. من نمیدونم شما از چه فروشگاهی خرید میکنید. ولی سعی کنید یکی را انتخاب کنید و همیشه از آن خرید کنید چون بعد از مدتی خرید، بهتون 1 کارت مشتری هاشون را میدهند که بهتون کلی تخفیف تعلق میگیره. من از فروشگاههای ralph و pavillion خرید میکنم. که کارت هر دوشون را هم دارم. روششون اینطوره که اول یک کارت میگیرید که رویش بهتون درصدی تخفیف میدهد. باید اینقدر خرید کنید تا امتیازتون به یک حدی برسه، آنوقت یک کارت دیکه بهتون میدهند که یک رنگ ئیگه است و تخفیف بیشتری همراهش میتونید بگیریدو... همیطوری مرتب امتیازاتون بیشتر میشه.
در مورد رب گوجه : ralph رب گوجه ایی داره که مال خود ralph است و بیسار شبیه آنچیزی است که ما در ایران داشتیم. ( البته این یکی دیگه کپک نمیزنه!!!!). رب هم که میدونید. بهش میگویند: paste
در مورد نان هم اینجا مکزیکی ها یک جور نان دارند بنام: تورتیلا که در همه فروشگاهها میتونید پیدا کنید. شبیه همون نان لواش خودمونه ولی گرد و کوچکه. اگه بگدارید توی فر، و یا بصورت ته دیگ درست کنید، خوب میشه!!Big Grin
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
از دوستان عزیز تقاضا میکنم طرز تهیه نان و پنیر رو نیز بنویسند .
با تشکر .
پاسخ
(2009-12-30 ساعت 23:58)NAV!D نوشته:  از دوستان عزیز تقاضا میکنم طرز تهیه نان و پنیر رو نیز بنویسند .
با تشکر .

اتفاقاً برخی گزارش ها حاکی از آن است که پیدا کردن پنیری همچون پنیر تبریز در آمریکا کار سختی است.Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، mohammad.maleki ، maaref ، Danoosh ، Solitude ، لاتاری ، pari pariaaa ، msar
(2009-12-31 ساعت 12:22)msnazi نوشته:  
(2009-12-30 ساعت 23:58)NAV!D نوشته:  از دوستان عزیز تقاضا میکنم طرز تهیه نان و پنیر رو نیز بنویسند .
با تشکر .

اتفاقاً برخی گزارش ها حاکی از آن است که پیدا کردن پنیری همچون پنیر تبریز در آمریکا کار سختی است.Wink

محسن جان گزارشها جعلی میباشند...حداقل در اورنج کانتی که چیزی که زیاد است پنیر تبریز و سبزی استWink
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
(2009-12-18 ساعت 00:04)matrix نوشته:  واقعا با نوستالژی کله پاچه چطور میشه کنار اومد؟؟!!؟؟؟!!!!!!!
ببخشید ،این نوستالژی یعنی چی ؟؟؟
خنده نداره که!!!!؟ خوب نمیدونم دیگه !!!!
شماره کیس: 2010AS00020xxx
تاریخ نامه قبولی: Jul 2009
کنسولگری: Kuala Lumpur
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: July 2009
تاریخ کارنت شدن کیس:July 2010Big Grin
تاریخ مصاحبه: July 2010
تاریخ دریافت ویزا: فرداش!Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، mohammad.maleki ، لاتاری ، msar
(2009-12-25 ساعت 15:54)rasarasa نوشته:  یکی از چیزهایی که برای من تو آمریکا جالبه اینه که چرا اینها همه چیشون با آدمیزاد که ماها باشیم فرق میکنه،یکی از معضلات من شده خرید مواد غذایی!هرچی میخوای بخری اول باید 3ساعت مطالعش کنی ببینی چه چیز عجیب غریبی ممکنه توش ریخته باشند!آخه یکی نیست به این آمریکاییها بگه خیار شور اسمش روشه چرا شماها شیرینش میکنید!!نوناشون که همه شیرینه،وقتی هم میگی نونی میخوای که شکر نداشته باشه، نمک داشته باشه همچین نگات میکنند انگار از مریخ اومدی،عوضش اینجا هرچی پیتزا ما خوردیم شور بود،حالا خوبه همشون دارن از اضافه وزن میترکن و اینقدر نمک و شکر میخورند.به جاش اکثر ماستها و شیرها بدون چربی ، رژیمی و بی مزه س ،باید کلی بگردی تا یک ماست معمولی پیدا کنی که البته اسانس میوه و وانیل و هزار تا چیز دیگه نداشته باشه.یکی دیگه از چیزهایی که در به در دنبالشم رُبه که شیرین یا بیمزه نباشه،هنوزم پیدا نکردم.اینقدر چشمم ترسیده از ذائقۀ هچل هفت این آمریکاییها که جرات نمیکنم غیر از مک دونالد و kfcو خلاصه فست فودایی که تو اروپا هم هست بیرون غذایی بخورم.شماهایی که امتحان کردید لطفا غذاها یی که به ذائقۀ ایرانیها میخوره رو معرفی کنید.

این مسئله یکی از مشکلات اساسی من بوده و هست.دو حالت بیشتر نداره یا همه چی اینجا غیرعادیه یا فقط من غیرعادیمBig Grin
دوست عزیز باز امریکا خیلیییییییییییی خوبه تقریبا هر چی تو ایران هست اونجا پیدا میشه اروپا که کلا تعطیله .تو یه کشور اصلا می بینی چیزی بعنوان ماست وجود خارجی نداره یه جا دیگه مردمش به عمرشون خرمالو ندیدن و..............اینجا کاهو شبیه کلم پیچه کلم پیچ شبیه کاهو غذاهائی که باید شیرین باشه شوره اونائی که باید شور باشه شیرین خلاصه بدجور شیر تو شیره.میوه ها هم که بیشترشون فقط خیلی خوشگلن اما وقتی میخوری از اب بی مزه تره چون بیشترشون گلخونه ایه.من نهایتا بخاطر این معضل خودم رو تو اروپا میکشمBig Grin
امیدوارم قبل از عملی کردن این تصمیم ذائقه ام کمی تغییر کنه.انجا توی فروشگاه یه میلیون مدل سس هست یه میلیون مدل پنیر کلا تنوع خیلی زیاده خوراکی ها هم خیلی بسته بندیهاش خوشگله ادم دلش ضعف میره براشون اما من تعداد کمی از مواد غذائی اینجا رو دوست دارم البته با این تنوع مسلما هنوز همه خوراکیها رو امتحان نکردم باید بیشتر تلاش کنمWink
پاسخ
(2010-01-05 ساعت 11:00)SamiraN نوشته:  
(2009-12-18 ساعت 00:04)matrix نوشته:  واقعا با نوستالژی کله پاچه چطور میشه کنار اومد؟؟!!؟؟؟!!!!!!!
ببخشید ،این نوستالژی یعنی چی ؟؟؟
خنده نداره که!!!!؟ خوب نمیدونم دیگه !!!!

جواب شما صفحه قبل هست!!!
Hope Never Die

پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، لاتاری ، msar
واي پس شما چطوري زنده موندين تا حالا؟Winkاخه مگه ميشه ماست نخورد ؟يا مثلا نون سنگك با پنير تبريزي و چاي شيرين واسه صبحانه؟يا قورمه سبزي با گوشت گوسفندي و سبزي تازه و پلوي زعفروني؟يا خورشت قيمه بادمجون با يه وجب روغن و رب سرخ شده با سير ماست؟اخه اين چيزا هستن كه به زندگي مزه ميدن.من كه نميتونم. شده تموم زندگيم رو هم بفروشم ميفروشمو با خودم تمام مواد خوراكي رو ميبرم موقع رفتن.Cool
-"خداوندا من با تمام کوچکیم یک چیز از تو بیشتر دارم و آن هم خدای است که من دارم و تو نداری
دکتر علی شریعتی
پاسخ
قطعا این کارو نمی کنین، چون اینقدر بار خواهید داشت که اینقدر خوراکی نمی تونین بیارین!!! ضمناً قطعا بعد از مدتی به نون و پنیر اینجا عادت می کنید، نگران نباشیدSmile))
Hope Never Die

پاسخ
تشکر کنندگان: sara24 ، xbox ، mohammad.maleki ، maaref ، Danoosh ، لاتاری ، pari pariaaa ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان