کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: مدت زمان ارسال فرم DS-230 و بقیه مدارک تا دریافت نامه مصاحبه برای کیس شما چقدر بود ؟
کمتر از یک ماه
11.76%
12 11.76%
یک ماه
3.92%
4 3.92%
یک ماه و نیم
4.90%
5 4.90%
دو ماه
5.88%
6 5.88%
دو ماه و نیم
2.94%
3 2.94%
سه ماه
2.94%
3 2.94%
چهار ماه
12.75%
13 12.75%
پنج ماه
6.86%
7 6.86%
شش ماه
15.69%
16 15.69%
يك سال
14.71%
15 14.71%
يك سال و نيم
6.86%
7 6.86%
دوسال
10.78%
11 10.78%
مجموع 102 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه
Exclamation 
با سلام
مادر من برای مصاحبه باید به آنکارا برن ولی شرایط سلامتی شون اجازه نمیده که برن . کسی میدونه که آیا امکان داره پدرم برن به جای مادرم ؟
(نوع ویزا مهاجرت خانوادگی)
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، Tolu IR
(2009-12-18 ساعت 08:53)rainbow نوشته:  با سلام
مادر من برای مصاحبه باید به آنکارا برن ولی شرایط سلامتی شون اجازه نمیده که برن . کسی میدونه که آیا امکان داره پدرم برن به جای مادرم ؟
(نوع ویزا مهاجرت خانوادگی)

متاسفانه خیر...........فقط خودشون باید برن
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، msar ، حجت ياسمن
سلام دوستان

در کیس نامبر من ، محل مصاحبه ابوظبی مشخص شده. البته هنوز هیچ مدرکی از من درخواست نکردن و فقط فرمی رو برای تعیین آدرس در آمریکا امضا کردم و فرستادم. می خواستم ببینم آیا امکان داره ازشون بخواهیم که محل مصاحبه رو به آنکارا تغییر بدن؟

اگر امکان داره چه موقع باید اقدام کنم؟

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، msar
(2010-02-20 ساعت 12:51)hasti_banoo نوشته:  سلام دوستان

در کیس نامبر من ، محل مصاحبه ابوظبی مشخص شده. البته هنوز هیچ مدرکی از من درخواست نکردن و فقط فرمی رو برای تعیین آدرس در آمریکا امضا کردم و فرستادم. می خواستم ببینم آیا امکان داره ازشون بخواهیم که محل مصاحبه رو به آنکارا تغییر بدن؟

اگر امکان داره چه موقع باید اقدام کنم؟

ممنون

اینجا رو ببینید :
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=1353
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
ممنون لیلی خانم. مشکل من اینه که بر خلاف بچه های لاتاری، ما (مهاجرت خانوادگی) اصلا جایی اعلام نمی کنیم که کجامی خواهیم مصاحبه شویم. اونها خودشون تعیین می کنن و از طریق شماره کیس مطلع میشیم. برای همین سوال کردم که آیا امکان تغییر وجود داره یا نه؟

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، eblam ، msar
داداش من به مورد مشابهي برخورد كرد... اون وكيل داشت. وكيلش گت مي شه ولي اگه اين كار رو بكني عقب ميافته مصاحبه ات.

برادر گرامي هم بي خيالش شد.

(2010-02-20 ساعت 13:38)hasti_banoo نوشته:  ممنون لیلی خانم. مشکل من اینه که بر خلاف بچه های لاتاری، ما (مهاجرت خانوادگی) اصلا جایی اعلام نمی کنیم که کجامی خواهیم مصاحبه شویم. اونها خودشون تعیین می کنن و از طریق شماره کیس مطلع میشیم. برای همین سوال کردم که آیا امکان تغییر وجود داره یا نه؟

ممنون
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: hasti_banoo ، eblam ، free_free ، msar
(2010-02-20 ساعت 13:38)hasti_banoo نوشته:  ممنون لیلی خانم. مشکل من اینه که بر خلاف بچه های لاتاری، ما (مهاجرت خانوادگی) اصلا جایی اعلام نمی کنیم که کجامی خواهیم مصاحبه شویم. اونها خودشون تعیین می کنن و از طریق شماره کیس مطلع میشیم. برای همین سوال کردم که آیا امکان تغییر وجود داره یا نه؟

ممنون
فرم های I-129F و I-130 توش جایی هست که محل مصاحبه رو خود شما اعلام درخواست می کنی
پاسخ
تشکر کنندگان: hasti_banoo ، eblam ، رویا زالی ، msar
(2010-02-20 ساعت 14:21)amir29 نوشته:  

ممنون
فرم های I-129F و I-130 توش جایی هست که محل مصاحبه رو خود شما اعلام درخواست می کنی

حقیقت اینه که من اصلا نمی دونم از اول چه فرمهایی برای من پر شده ! همه فرمها رو در آمریکا پر کردند و فرستادند. اما الان که مشخص شده ابوظبی هستم، بعید می دونم خانواده من انتخاب کرده باشند. احتمال می دهم تصادفی یا بر حسب ترافیک کاری تعیین شده. به هر حال ممنونم. سعی می کنم با اداره مهاجرت تماسی بگیریم و کسب تکلیف کنیم.
پاسخ
سلام
منم مثل شما بودم. خودم موقع پر کردن فرم ها انتخاب نکرده بودم ولی ابوظبی مصاحبم بود. خیلی هم از این قضیه پکر بودم، خواستم محلشو عوض کنم nvd می گفت شدنیه ولی زمان بیشتری طول می کشه و عقب می افته که نمی خواستم این طوری بشه. البته من تقریبا 2-3 ماه مونده بود به مصاحبم ازشون پرسیدم شاید اگه زودترش درخواست تغییر سفارت رو بدید این تعویق رو هم نداشته باشید.
(2010-02-20 ساعت 15:27)hasti_banoo نوشته:  
(2010-02-20 ساعت 14:21)amir29 نوشته:  

ممنون

حقیقت اینه که من اصلا نمی دونم از اول چه فرمهایی برای من پر شده ! همه فرمها رو در آمریکا پر کردند و فرستادند. اما الان که مشخص شده ابوظبی هستم، بعید می دونم خانواده من انتخاب کرده باشند. احتمال می دهم تصادفی یا بر حسب ترافیک کاری تعیین شده. به هر حال ممنونم. سعی می کنم با اداره مهاجرت تماسی بگیریم و کسب تکلیف کنیم.
پاسخ
من تصور می کنم ابوظبی کلا از نظر رفت و آمد و اقامت راحت تر باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
تجربه ای برای ابوظبی ندارم. اما چون آنکارا رفتم . این پروسه رو دو بار برای اعضای فامیل طی کردیم و دیدیم، چشم بسته هم می تونم انجام بدم . از طرف دیگه ویزای امارات و همینطور بعد مسافت دبی تا ابوظبی و قوانین دست و پاگیر امارات برای ورود دختران مجرد و تنها ، باعث میشه رغبت بیشتری به آنکارا داشته باشم.
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، msar ، sib 24
سلام
من به همراه مادرم ، آخرین فرم (ds-230) را به همراه تمام مدارک خواسته شده برای nvc فرستادم.
میخواستم بدونم با توجه به اینکه در تاریخ 6 مرداد 1389 ، 21 سال من تمام میشود ، آیا تا مدت باقیمانده به پرونده ما رسیدگی شده و وقت مصاحبه را به ما اطلاع میدهند ؟
تقریبا چند روز طول میکشد؟

ضمنا من متولد 6 مرداد 1368 هستم و کشور ثالث ( برای صدور ویزا ) را هم ترکیه انتخاب کرده ایم.

با تشکر
آب در کوزه و ما تشنه لبان میگردیم
یار در خانه و ما گرد جهان میگردیم
پاسخ
(2010-03-08 ساعت 20:51)pashaneco نوشته:  سلام
من به همراه مادرم ، آخرین فرم (ds-230) را به همراه تمام مدارک خواسته شده برای nvc فرستادم.
میخواستم بدونم با توجه به اینکه در تاریخ 6 مرداد 1389 ، 21 سال من تمام میشود ، آیا تا مدت باقیمانده به پرونده ما رسیدگی شده و وقت مصاحبه را به ما اطلاع میدهند ؟
تقریبا چند روز طول میکشد؟
ضمنا من متولد 6 مرداد 1368 هستم و کشور ثالث ( برای صدور ویزا ) را هم ترکیه انتخاب کرده ایم.
با تشکر

دوست عزیز زیر 21 سال بودن فقط در زمان ثبت نام مد نظر هست! اگر از 21 سالگی شما هم بگذرد، مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد!
منم خیلی دوست دارم بدونم که با توجه به کیس نامبرها، زمان مصاحبه چند وقت بعد از قبولی شماست؟ ( کی میتونیم وقت بگیریم؟ )
تشکر کنندگان: lexington ، eblam ، msar
اگر سربازی نرفته باشید، سفر خارجی ( با مدت اقامت طولانی) نداشته باشید و شغل دولتی هم نداشته باشید و البته مجرد باشید ، پروسه بسیار سریع پیش می ره که قاعدتا شما هم این شرایط رو دارید. البته این برای مهاجرت خانوادگی است. مطمئنید شما در فرمها محل سفارت رو خودتون انتخاب کردید؟ ممکنه بپرسم در کدوم فرم مشخص کردید؟ چون برای من که متاسفانه خودشون انتخاب کردن
پاسخ
(2010-03-08 ساعت 21:48)hasti_banoo نوشته:  اگر سربازی نرفته باشید، سفر خارجی ( با مدت اقامت طولانی) نداشته باشید و شغل دولتی هم نداشته باشید و البته مجرد باشید ، پروسه بسیار سریع پیش می ره که قاعدتا شما هم این شرایط رو دارید. البته این برای مهاجرت خانوادگی است. مطمئنید شما در فرمها محل سفارت رو خودتون انتخاب کردید؟ ممکنه بپرسم در کدوم فرم مشخص کردید؟ چون برای من که متاسفانه خودشون انتخاب کردن

همۀ شرایطی را که شما متذکر شدید دارا هستم ، اما آنکارا را من انتخاب نکردم و مانند شما نمیدانم از کجا وارد کیس من شده است. اگر کسی این تاریخ خیلی سریع رو یه محدودیتی براش روشن کنه خوشحال میشم.
آب در کوزه و ما تشنه لبان میگردیم
یار در خانه و ما گرد جهان میگردیم
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان