کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
هم نامهاي شما در امريكا؟!
ممنون خیلی جالب بود.اسم من2700 نفر بود.
هر کجا که باشی این دوستانند که زندگی تو را می سازند.

شماره کیس:2010AS00020xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:6jun 2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: Aug 2009
تاریخ کارنت شدن کیس:visa bulletin fore june 2010
تاریخ دریافت نامه دوم:10 june
تاریخ مصاحبه:2010 july
تاریخ دریافت کلیرنس:29 روز بعد
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
من این چا شو نفهمیدم. میشه بگین این قسمت یعنی چی ؟؟؟؟
The sum of alphabetical order of letters in SAMIRA is 61 and this makes SAMIRA arithmetic buddies with words like Urbane, Humble, Refined, Carefree, Droll, Quick.
ممنون!
شماره کیس: 2010AS00020xxx
تاریخ نامه قبولی: Jul 2009
کنسولگری: Kuala Lumpur
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: July 2009
تاریخ کارنت شدن کیس:July 2010Big Grin
تاریخ مصاحبه: July 2010
تاریخ دریافت ویزا: فرداش!Big Grin
پاسخ
من به دو صورت zaniar و zanyar وارد کردم .
اول نوشت اصلا وجود ندارد و بعد نوشته که اگر وجود دارد ! کمتر از 439 نفر است !
و کمتر از 4 نفر ورود در سال به آمریکا !(تناقض)
اسم من که ظاهرا زیاد هست توی آمریکا 12330 نفر و سالانه 105 نفر هم اسمم وارد آمریکا میشن.
پس تا سهمیه پر نشده باید زودتر بجنبم
برای خانمم این آمار 30000 و 250 هست.
Big Grin
Impossible n'est pas français!
پاسخ
من هم نام ندارم Smile
برای رسیدن به مقصد به وسیله نیاندیش به مقصد فکر کن. آنوقت خواهی دید که چه آسان وسیله پیش پایت خواهد ایستاد و تو را به مقصد خواهد رساند.
پاسخ
تشکر کنندگان: Jav3 ، mh_hshk ، msar
منم هم نام ندارم...!!
میگه: "حتی یک اسم به این عنوان در دیتا بیس ما ثبت نشده! مطمئنید که درست تایپ کردید؟!!" Smile
پس من تو آمریکا یکی یه دونه ام!!
( اسمم ساشا نیست ها )

باورم نمی شه!!!!
آقای کاوشگر جمع ریاضی حروف اسم من 66 هستش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: Jav3 ، Ali Sepehr ، rasarasa ، اليزا ، kianoush ، honareirani ، homeless ، msar
ای بابا پس من چی بگم؟ به آمریکاییه گفتم اسمم ساراست، گفت اسم ایرانیت چیه؟ گفتم سارا .گفت اینجا متولد شدی ؟ گفتم نه بابا به خدا من از بیخ ایرانیم ،تازه اومدم اینجا .گفت پس چطور اسمت ساراست ؟گفتم بابا جان سارا اسم اینترنشناله.همچین بهم با تعجب نگاه کرد انگار بهش گفتم مثلا زمین مکعبه ،اینم از اطلاعات عمومیه فوق العادۀ بعضی از این آمریکاییهاست!!!
اسم من یک چیزی شبیه قارچه ،همه جا سبز می شه ،بنابراین من از این آمارها نگیرم سنگین ترم، احتمالا اسم یک پنجم جمعیت آمریکا سارا ست.
تو مدرسه که همیشه چند تا چند تا سارا داشتیم ،بنابراین فامیلیم با اینکه برای خیلیها سخت بود ولی بیشتر از اسمم کاربرد داشت، تو دانشگاه هم که مثل این هنرپیشه ها که همیشه اسم وفامیلشون پشت هم میاد ،همه من رو با اسم وفامیل کامل می شناختند،همیشه وقتی یکی صدا می کرد سارا 4-5 تا کله در آن واحد برمی گشت از جمله کلۀ منه منه کله گنده.
این اواخر هم تو دانشکده مون مد شده بود خیلی از دخترها اسمشون رو به سارا تغییر می دادند.مثلا طرف تا دیروز سمیه بود یهو می شد سارا .دیگه کارد می زدی خونم در نمیومد ، آخه تو که داری اسمت رو عوض می کنی یه اسم کمیابتر رو خودت می ذاشتی که به جمعیت قارچی ساراها اضافه نمی شد.بابا پدرم در اومد اینقدر در طول عمرم بیخودی سرم رو با شنیدن هر سارایی برگردوندم.همیشه وقتی راجع به یک سارایی صحبت میشه جملۀ دوم اینه :کدوم سارا ؟
قبلاها همیشه از اینکه اسمم اینقدر اپیدمیه از دست پدر و مادرم شاکی بودم، ولی الان خداروشکر می کنم که اسمم برای این آمریکاییهای از دنیا بی خبر شناخته شده است و مجبور نیستم هی اسمم رو براشون تکرارکنم تا دست آخر با یک تلفظ عجیب و غریب تحویلم بدهند.و البته خوشبختانه مثل اینکه اینجا جمعیت ساراها کمتر از ایرانه ،چون تا الان با هیچ سارای دیگری در محیط مشترک نبوده ام .
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
تشکر کنندگان: اليزا ، ساشا ، Jav3 ، Ali Sepehr ، kianoush ، R.F ، honareirani ، mh_hshk ، hosseinfsf ، amiry ، amir2640 ، face1 ، msar
بچه ها منم اسمم رو دوست ندارم! آخه عربیه! Big Grin
چه اسمی پیشنهاد میدید؟ Big Grin Big Grin
به بهترین انتخاب به قید قرعه جوایز نفیسی اهدا خواهد شد و قهرمان قهرمانان از طرف آرش آر اس 232 یک سال مسافرت به امریکا رو برنده خواهد شد.!
با تشکر
پاسخ
(2010-05-01 ساعت 14:38)ساشا نوشته:  منم هم نام ندارم...!!
میگه: "حتی یک اسم به این عنوان در دیتا بیس ما ثبت نشده! مطمئنید که درست تایپ کردید؟!!" Smile
پس من تو آمریکا یکی یه دونه ام!!
( اسمم ساشا نیست ها )

باورم نمی شه!!!!
آقای کاوشگر جمع ریاضی حروف اسم من 66 هستش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آخرش من هم واقعا به 6 حساس شدم و صد و خورده‌ای لیر به ضررم شد. بلیط هواپیما برای 6/6 صد و خورده‌ای ارزانتر بود که حساس شدم و نگرفتم. و یه روز دیگه گرفتم !!
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، ساشا ، msar
یکی هم به ما بگه این قضیه 6 چیه؟؟؟!؟!!؟
باید داستان جذابی باشه که جناب کاوشگر از بلیط 6/6 صرف نظر کرده!
پاسخ
(2010-05-01 ساعت 15:20)rasarasa نوشته:  ای بابا پس من چی بگم؟ به آمریکاییه گفتم اسمم ساراست، گفت اسم ایرانیت چیه؟ گفتم سارا .گفت اینجا متولد شدی ؟ گفتم نه بابا به خدا من از بیخ ایرانیم ،تازه اومدم اینجا .گفت پس چطور اسمت ساراست ؟گفتم بابا جان سارا اسم اینترنشناله.همچین بهم با تعجب نگاه کرد انگار بهش گفتم مثلا زمین مکعبه ،اینم از اطلاعات عمومیه فوق العادۀ بعضی از این آمریکاییهاست!!!
اسم من یک چیزی شبیه قارچه ،همه جا سبز می شه ،بنابراین من از این آمارها نگیرم سنگین ترم، احتمالا اسم یک پنجم جمعیت آمریکا سارا ست.
تو مدرسه که همیشه چند تا چند تا سارا داشتیم ،بنابراین فامیلیم با اینکه برای خیلیها سخت بود ولی بیشتر از اسمم کاربرد داشت، تو دانشگاه هم که مثل این هنرپیشه ها که همیشه اسم وفامیلشون پشت هم میاد ،همه من رو با اسم وفامیل کامل می شناختند،همیشه وقتی یکی صدا می کرد سارا 4-5 تا کله در آن واحد برمی گشت از جمله کلۀ منه منه کله گنده.
این اواخر هم تو دانشکده مون مد شده بود خیلی از دخترها اسمشون رو به سارا تغییر می دادند.مثلا طرف تا دیروز سمیه بود یهو می شد سارا .دیگه کارد می زدی خونم در نمیومد ، آخه تو که داری اسمت رو عوض می کنی یه اسم کمیابتر رو خودت می ذاشتی که به جمعیت قارچی ساراها اضافه نمی شد.بابا پدرم در اومد اینقدر در طول عمرم بیخودی سرم رو با شنیدن هر سارایی برگردوندم.همیشه وقتی راجع به یک سارایی صحبت میشه جملۀ دوم اینه :کدوم سارا ؟
قبلاها همیشه از اینکه اسمم اینقدر اپیدمیه از دست پدر و مادرم شاکی بودم، ولی الان خداروشکر می کنم که اسمم برای این آمریکاییهای از دنیا بی خبر شناخته شده است و مجبور نیستم هی اسمم رو براشون تکرارکنم تا دست آخر با یک تلفظ عجیب و غریب تحویلم بدهند.و البته خوشبختانه مثل اینکه اینجا جمعیت ساراها کمتر از ایرانه ،چون تا الان با هیچ سارای دیگری در محیط مشترک نبوده ام .

قبول دارم اسم زیادیه اما مزیتش همینه که بین المللیه و لازم ندارید برای این و اون ترجمش کنیدSmile من اسمم خیلی تکه ولی اگه اسممو بهتون بگم و یک سرچ توی اینترنت بکنید تمام جد و آبادمو پیدا می کنیدSad اینم از بدیهای تک بودنSmile ولی حتی توی همین ایرانم هر جا می رم باید بگم اسمم یعنی چی و کی این اسمو برام انتخاب کرده! البته اسم سارا مزیت دیگه ای هم داره و اینم اینه که اسم خوش آهنگ و قشنگیهSmile

فایل‌های پیوست عکس(ها)

برای رسیدن به مقصد به وسیله نیاندیش به مقصد فکر کن. آنوقت خواهی دید که چه آسان وسیله پیش پایت خواهد ایستاد و تو را به مقصد خواهد رساند.
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، rasarasa ، mh_hshk ، msar
هم اسم من هم تو امریکا 12117 نفر هست که هر سال 15نفر به آنها اضافه میشود

تو ایران هم 87304 نفر هم اسم دارم
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، ساشا ، hosseinfsf ، msar
(2010-05-01 ساعت 18:11)honareirani نوشته:  یکی هم به ما بگه این قضیه 6 چیه؟؟؟!؟!!؟
باید داستان جذابی باشه که جناب کاوشگر از بلیط 6/6 صرف نظر کرده!

آقای هنر ایرانی سلام

جریان از اینجا شروع شد که توی یه تاپیک دیگه من گفتم عدد 6 توی زندگی من خیلی تاثیر داره و تاریخ تولدم و گرفتن نامه لاتاری و خیلی چیز های مهم زندگیم توی عدد 6 اتفاق افتاده و می ترسم بشه 666 ( علامت شیطان!!) Big Grin
وقتی رفتم سایت poke my name دیدم جمع ریاضی حروف اسم من میشه 66!! این دیگه تصادف نمی تونه باشه....
آقای کاوشگرم بخاطر 666 حساس شده و بلیط رو نگرفته....
خب حالا که دیگه همه تون فهمیدین من کیم از این به بعد ازم حساب ببرین خب؟!! Big Grin
شماره کیس:2010AS000022xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:28July 2009
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 18/08/2009
تاریخ کارنت شدن کیس : JUNE 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 /Aug 4
تاریخ مصاحبه: 2010 /july 14
تاریخ دریافت کلیرنس: 36days ) - 19 Aug )
کنسولگری: Ankara
ورود به آمریکا : ۱ اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: اليزا ، sh-b ، honareirani ، msar
یکی از دوستان من که کاربر سایت هم هست و ویزای لاتاریشم گرفته به عدد 13 اعتقاد زیادی داره و میگه این عدد شانس منه برای مثال شماره کیسش 229 بود که جمع 9+2+2 میشد 13 و یا چند تا تاریخ دیگه . با اینکه من به این چیزها اعتقادی ندارم اما این همه اتفاق مبارک با عدد 13 برای این دوست ما خیلی برام جالب بود.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: ساشا ، OverLord ، honareirani ، msar
indulgent, determined, whimsical, witty, plausible, beautiful, brilliant, orderly, yummy, noblemindedا این کلمه ها رو برای اسم من داده که این کلمه ها هم مجموعشون ۹۷ میشه مثل اسم من . و کاملا با شخصیت من مطابقت داره!Smile البته فکر کنم برای همه همین چیزای خوبو مینویسه!Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، honareirani ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان