کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
هم نامهاي شما در امريكا؟!
Wink 
يه سايت جالب پيدا كردم.با وارد كردن اسم خودتون در اين سايت مي تونين آمار تعداد اسم خودتون رو در امريكا بدست بيارين

With this large name database we give you interesting statistics, name popularity results, other names which are compatible and rhyming with yours, funny facts, different writings of your name and much more! In other words, as we call it we simply "poke" your name and give you a report which you have never seen before. Try us and let us poke your name! :-)

پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، hvm ، Spiritual ، rs232 ، maryamjay ، Ashkan78 ، سارا کوچولو ، farzad24 ، kavoshgarnet ، honareirani ، matrix ، sara77 ، ana ، Ali Sepehr ، leili ، Hamid55 ، parmida.722 ، Parslottery ، sh-b ، Bahar JJ ، Monica ، reza22 ، WIKIMAN ، babakped ، nnazi_2005 ، SamiraN ، Behinaz ، حامد ، behy_b ، shahram1347 ، drkamrani1 ، nana ، looloo ، nochen ، OverLord ، joseph ، N0!$!eRv@mp!eR ، maryam5 ، sib 24 ، Hossein81 ، ساشا ، hamedrouhi ، esi286 ، mh_hshk ، arad ، senator274@gmail.com ، RosyluvsUSA ، mohandes ، Shayan1994 ، iliad ، wushu kung fu ، Linspire ، khashayar6310 ، pashaneco ، یاشار و ماری ، maxsupermax ، هموطن ، balot ، Eskandari ، diaco321 ، fahimeh88 ، aminaran ، mehdi_behzadi ، xbox ، mavarfan ، Electronic-Arts ، usatravel ، dreamer60 ، AmericanHamid ، reza89 ، f.khorasani ، lorecance ، مرجان گلی! ، schazi ، farzad-it ، comrun ، sobhanet ، javidk ، sinswimer ، California ، mercedeh2011 ، final destination ، navid ahvazi ، علیرضا م ، alirezagh ، aden ، SH1A2R3 ، arefsteps ، amin_sh ، masih sh ، aminghshiraz ، الهه سابق ، fafa k.a.f ، Seattle2015 ، jake ، tiba ، ahmad_z ، fazelisaber ، Saeedv13 ، mgolchin13 ، far62 ، sadeghi897 ، takpar1371 ، aminsamba ، KOUROSHAVIN ، gbtm ، sobhan2006 ، ASALI ، sorena ، 3pideh ، satin ، ارکیده ، dove ، mom ، babak82 ، elnaz_joon ، mdtrmd ، پروا ، simi ، Rock ، گل نهال ، ghafari88 ، milad_aae ، r91 ، nedaba ، romance33 ، barvos ، amir0_0amir ، peyman.eskandary ، mehrdad-hp ، ffrfar ، pv-n ، میخک سفید ، Natasha9 ، radar ، AHB ، lira ، شرقی غمگین ، farbod_frz ، behfaza ، Dr Sara ، lighter ، galiver ، nika ، بازگشت ، afrodit7 ، viggo ، Bald Eagle ، gema ، nasam ، samaneh22 ، setarewon ، mohsen1991 ، HERMES7 ، kasrafo ، mbsamani ، biparva ، battosai ، abas_kashan ، barfi1 ، Abdorrezaa ، foruzanfar ، msar ، pari pariaaa ، matin86 ، ed2008 ، Danoosh ، AtilaE5 ، sadaf44 ، مردایرونی ، sheghi ، mrlzdh ، saeed8990 ، pishtaz611 ، ostokhan ، سانو
سایت جالبیه
آدم اسم خودشو وارد میکنه و اون رو به بارکد و همچنین به زبان ناشنوایان و بریل هم تبدیلش میکنه
و دهها چیز دیگه
متشکرم شیمای گرامی

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، OverLord ، RosyluvsUSA ، sinswimer ، SH1A2R3 ، ارکیده ، ffrfar ، behfaza ، msar ، ostokhan ، سانو
اسم من رو گفت یه چهارصد پونصد نفری در آمریکا دارن! اسم همسرم رو گفت اصلاً در آمریکا دیده نشده!
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، lorecance ، final destination ، fazelisaber ، romance33 ، radar ، behfaza ، lighter ، msar ، ostokhan ، سانو
شیما جان ممنون
هزار و هشتصد و هشتاد و شش اسم آرش در امریکا وجود دارد!
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: hvm ، OverLord ، m9780 ، sadeghi897 ، romance33 ، radar ، behfaza ، msar ، pishtaz611
مرسي شيما خانوم

اونجا نوشته سالي 26 تا اشكان به اشكان هاي ايالات متحده اضافه مي شه. مي خواستم به همه اشكان هاي سراسر دنيا اعلام كنم امثال فقط روي 24 نفرش مي تونن حساب كنن چون 2 تا اشكان از مهاجرسرا دارن ميان!!!!
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، dreamer60 ، sinswimer ، Rbaghban ، romance33 ، radar ، behfaza ، face1 ، msar
تو قسمت تاریخ تولد نوشته اگر یک درخت سیب بجای من تو زمین می کاشتند تا الآن 5-4 تن میوه داده بود... ولی من که خودم حساب کردم دیدم بجای تولید اینهمه سیب شاید مقدار بیشتری خورده باشم!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: R.F ، dreamer60 ، lorecance ، alirezagh ، fafa k.a.f ، amir2640 ، Rock ، romance33 ، radar ، behfaza ، msar ، razraz
با تشکر از شیما خانم بابت این سایت جالب.....
این سایت هم برای کمک به انتخاب نام بچه هست و جزء یکی از پر بیننده ترین سایتها در سال گذشته بوده!
http://www.babynamewizard.com/
شماره کیس: 2009AS15xxx
تاریخ نامه قبولی: May 2008
کنسولگری: Mumbai
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 15Aug 2009
تاریخ مصاحبه: May 2010
دریافت ویزا: 9June 2010
-------------------------------
پاسخ
تشکر کنندگان: یه مهاجر ، R.F ، ChairMan ، fahimeh88 ، fafa k.a.f ، behfaza ، msar ، سانو
اسم خودم هم خيلي زياد بود!!البته اسم من هم در بين ايراني ها هم اعراب و هم ژاپني ها رايجه كه مطمئنا در بالا رفتن اين آمار بي تاثير نبوده.من خودم اسامي كمياب رو خيلي دوست دارم.اسم همسر آقا حجت بايد خيلي كم باشه كه چيزي يافت نشده.
پاسخ
تشکر کنندگان: R.F ، hvm ، ChairMan ، behfaza ، msar ، سانو
مرسی شیما جان Smile
اسم رزا هر سال 22 تا اضافه میشه!
فراوانیشم تو ثبت احواله خودمون کلا 2232 تا ثبت شده.اونوقت اونجا 8853!! چه خبره.عادت ندارم دور و ورم اسمم زیاد باشه! Big Grin Tongue

اینم سایت ثبت احوال ایران http://www.sabteahval.ir/default.aspx?tabid=65
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، honareirani ، meweadl ، ChairMan ، fafa k.a.f ، romance33 ، behfaza ، msar ، ostokhan
اسم من 225,680 تا هست.
اما میگه که نرخ رشد اسم من در middle name خیلی بیشتر از first given name هست.

ممنون شیما جان. جالب بود. Smile
راهنمای خرید چمدان

10AS6000
قبولی:May 24, 09
کنسول:Ankara
ارسال فرم اول:June08,09
کارنت:Sep.09
نامه دوم:Oct1709
مصاحبه:Nov.09
کلیرBig Grinec.09
هزینه:3.800$-یکنفر

We The People
پاسخ
تشکر کنندگان: R.F ، behfaza ، msar
اسم من 192مین اسم پرطرفدار توی آمریکاس !!!!
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: R.F ، Ashkan78 ، alirezagh ، behfaza ، msar
(2009-12-26 ساعت 13:33)Ali-J نوشته:  اسم من 192مین اسم پرطرفدار توی آمریکاس !!!!
با یک تبصره! علی توی آمریکا اسم دختر هست Big Grin
لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
پاسخ
من 1317 تا هم اسم دارم تو آمريكا
Big Grin

شماره كيس: 2016AS68XX__كنسولگرى: Ankara__تعداد افراد كيس: 1__ارسال فرم هاى سرى اول: June 07

رحمت خداوند ممکن است تأخیر داشته باشد اما حتمی است. (آنتونی رابینز)
پاسخ
تشکر کنندگان: behfaza ، msar
آره ، تو چندتا فیلم دیده بودم :دی
اما اونجا پر از مسلمونه در نتیجه اسم علی رو زیاد می زارن !
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: سارا کوچولو ، sadeghi897 ، behfaza ، msar
اسم من هم اندازه موهاي سر خودم و بقيه اهالي مهاجرسراست Big Grin: