کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
منم امروز صبح رفتم پاستور واکسنامو زدم.
هپاتیت دوره اولشو و کزاز.دیفتری چون تو دبیرستان زده بودم تجدیدشو که نوشتن Booster .
البته MMR که نداشتن و چون به گفته بچه ها کیلینیک دانشگاه تهران هر چهارشنبه میاره اونو گذاشتم هفته دیگه برم بزنم!
وقتی واکسن کزاز.دیفتری رو زدم گفتن ممکن شب تب کنی که البته تا الان که دیگه شبه حالام خوبه! D:

راستی در مورد واکسن MMR که شامل سرخک-سرخجه و اوریون یه سوال داشتم.
من سرخجه و اوریون گرفتم باز باید بزنم واکسنشو؟ یا گواهی چیزی میدن بهم که نزنم دیگه؟
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان:
سلام
من به پاستور زنگ زدم و در مورد اینکه آیا سفارت کارتهای دیگه که غیر از پاستور تایید شدند رو قبول داره یا نه پرسیدم ، اونها اطلاع درستی نداشتند.
دوباره به اون دوستمون که دو سال پیش رفته امریکا زنگ زدم.
قسم و آیه که بابا من همونجا اصفهان کارت گرفتم و تایید کردم و اصلا پاستور نبردم و اونها هم ازم قبول کردند.
حالا دوستانی که توی شهرستان هستند و شمارشون بالاست، می تونند صبر کنند من برم مصاحبه و بیام تا خبر قطعیش معلوم بشه.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: ramin2010
R.F نوشته: راستی در مورد واکسن MMR که شامل سرخک-سرخجه و اوریون یه سوال داشتم.
من سرخجه و اوریون گرفتم باز باید بزنم واکسنشو؟ یا گواهی چیزی میدن بهم که نزنم دیگه؟

میتونید بزنید منم اوریون گرفته بودم ولی mmr رو زدم
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
elham نوشته:

واقعا اوریون گرفتی الهام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پس چرا من اینقدر ازش میترسیدم؟من فکر میکردم هر کی اوریون بگیره دیگه باید باهاش خداحافظی کردWinkBig Grin
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: saeedhei
laili نوشته:
elham نوشته:

واقعا اوریون گرفتی الهام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پس چرا من اینقدر ازش میترسیدم؟من فکر میکردم هر کی اوریون بگیره دیگه باید باهاش خداحافظی کردWinkBig Grin

لیلی جون الان که نگرفتم باباااااااااااااااااااااااااااااااااااااا بچه بودم گرفتم
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان: saeedhei
من امروز رفتم انستيتو پاستور ( حتما پاسپورت همراه باشد) و تقاضاي كارت واكسن كردم . پس از زدن واكسن كزاز و هپاتيت ـ نوبت دوم يك ماه و نوبت سوم شش ماه بعد شد و كارت رو بهم دادند . و گفتند واكسن MMR رو هرجا زدي برگه تائيد از دكتر بياري كافي .
سئوال : 1- اگر قبل از نوبت سوم هپاتيت روز مصاحبه تعيين بشه تكليف چيه ؟
2- واكسن ديگر هم نياز است كه اينجا نزم و در آنكار نيازي نباشه هزينه كنم؟
با تشكر از شما راهنمايي كنيد.
تشکر کنندگان: merdax
سلام مونیکا جان
ببخشین. می خواستم بدونم کلینیک 16 آذر ام ام آر رو برای بزرگسال ها می زنن؟ چه روزی از هفته باید مراجعه کنیم؟ تلفن رو اصلن جواب نمی دن. ممنون می شم پاسخ بدین.
تشکر کنندگان:
esmail نوشته: سلام مونیکا جان
ببخشین. می خواستم بدونم کلینیک 16 آذر ام ام آر رو برای بزرگسال ها می زنن؟ چه روزی از هفته باید مراجعه کنیم؟ تلفن رو اصلن جواب نمی دن. ممنون می شم پاسخ بدین.

bale mizane,man hafteye pish zadam, roozhaye shanbe va 4 shanbe vali behtare ghabl az raftan zang bezanid ke dashte bashan.
تشکر کنندگان: esmail
ببخشین بچه ها. می شه جاهایی رو که واکسن ام ام آر داره به من معرفی کنین؟ ما درمانگاه پایین پاستور رفتم برامون نزدن. اگه لطف کنین بگین شما کجا زدین ممنون می شم.
تشکر کنندگان:
من دیروز رفتم پاستور واکسنا رو زدم MMR رو نزد گفت برو درمانگاه طالقانی یا برو مطب هر دکتر اطفالی بزن
این واکسن قیمتش کم نیس! من شنبه میرم مرکز طبی بیمارستان امام خمینی،اونجا فامیل نزدیکم پزشک متخصص اطفال هست مجانی میزنه
شمام خواستی هماهنگ کن با هم بریم!
[font=Verdana]
یا به ما یار نشو یا چو شدی چون ما شو+++ما چو رسوای جهانیم تو هم رسوا شو
عاشق و رند و غزل خوان و فرنگی مشرب+++رند و لاقید و ملامت کش و بی پروا شو
[/font]

تشکر کنندگان: esmail
esmail نوشته: ببخشین بچه ها. می شه جاهایی رو که واکسن ام ام آر داره به من معرفی کنین؟ ما درمانگاه پایین پاستور رفتم برامون نزدن. اگه لطف کنین بگین شما کجا زدین ممنون می شم.

darmangahe fereshte ham mizane vali goft 15000 toman.
تشکر کنندگان:
قابل توجه عزيزان واكسن mmr رو هرمطب اطفال بريد مي زنند و هزينه آن 10000 تومان است .
تشکر کنندگان:
مونيكاي عزيز ممنونم

امروز صبح يعني شنبه رفتيم كلينيك 16 آذر و ام ام آر رو زديم(مرحله اول). نفري 3000 تومن گرفت و گفت يك ماه بعد مراجعه كنيم. شنبه ها و چهارشنبه ها ام ام آر رو مي زنن.
بازم ممنون از مونيكا و باقي بچه ها
تشکر کنندگان: Monica ، mary joon
salam
kasi az dostaye azyz eskan shode karte akhz shode az pastoro dare
I wait
rgds
bye
تشکر کنندگان:
قابل توجه دوستان اصفهانی
من 5 شنبه رفتم هلال احمر واکسن زدم. خانمی که اونجا بود گفتش بعد از اینکه MMR زدی کارتتو بیار همین جا واست تایید می کنیم و نیازی به تایید بیمارستان امین و انستیتو پاستور نداره....ظاهرا تا 1 سال پیش امین تایید می کرده اما الان خودشون تایید می کنند
The secret to a rich life is to have more beginnings than endings
تشکر کنندگان: gladiator

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان