کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
esmail نوشته: مونيكاي عزيز ممنونم

امروز صبح يعني شنبه رفتيم كلينيك 16 آذر و ام ام آر رو زديم(مرحله اول). نفري 3000 تومن گرفت و گفت يك ماه بعد مراجعه كنيم. شنبه ها و چهارشنبه ها ام ام آر رو مي زنن.
بازم ممنون از مونيكا و باقي بچه ها

دوست عزیز مگه واکسن mmr چند مرحله است ؟؟؟؟
شماره کیس: 10XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun .2009
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:jul,2009
تاریخ کارنت شدن کیس : Jan-2010
تاریخ ورود به آمریکا :8 نوامبر 2010

مالکیت آسمان را به نام کسانی نوشته اند که به زمین دل نبسته اند!
تشکر کنندگان:
این روزا پاستور واکسن mmr نداره اما اگه زنگ بزنید پاستور آدرس مطب دکتر بهتون میده که mmr میزنه.
ما امروز رفتیم واکسن های نوبت دوم رو زدیم. در ضمن قیمت واکسن mmr تو مطب دکتر نفری 6000 تومان شد.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
maryamjay نوشته: قابل توجه دوستان اصفهانی
من 5 شنبه رفتم هلال احمر واکسن زدم. خانمی که اونجا بود گفتش بعد از اینکه MMR زدی کارتتو بیار همین جا واست تایید می کنیم و نیازی به تایید بیمارستان امین و انستیتو پاستور نداره....ظاهرا تا 1 سال پیش امین تایید می کرده اما الان خودشون تایید می کنند

بله به ما هم همینو گفتن ولی من زیاد به تایید هلال احمر اعتماد ندارم .
شماره کیس: 2010AS00021XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009-June-12
کنسولگری: Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2009-July-22
تاریخ کارنت شدن کیس: 2010-May-11
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010-May-27
تاریخ مصاحبه: 2010-July-6
تاریخ دریافت کلیرنس: 2010-Aug-6
تاریخ دریافت ویزا:2010-Aug-12
تشکر کنندگان:
يك سئوال
اگر واكسن mmr رو نزني در صورتي كه در كارتت تائيد بشه ، دكتر سفارت ميفهمه يا نه ؟ منظورم اينه روي بدن مشخصه. . .
تشکر کنندگان:
m.memari نوشته: يك سئوال
اگر واكسن mmr رو نزني در صورتي كه در كارتت تائيد بشه ، دكتر سفارت ميفهمه يا نه ؟ منظورم اينه روي بدن مشخصه. . .

تا اونجایی که من اطلاع دارم نمیفهمن ولی شنیدم ابله مرغانو میفهمن .
درضمن از روی بدن که قابل تشخیص نیست اگه قابل تشخیص باشه از توی خون هست
شماره کیس: 2010AS00021XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009-June-12
کنسولگری: Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2009-July-22
تاریخ کارنت شدن کیس: 2010-May-11
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010-May-27
تاریخ مصاحبه: 2010-July-6
تاریخ دریافت کلیرنس: 2010-Aug-6
تاریخ دریافت ویزا:2010-Aug-12
تشکر کنندگان:
سلام و خسته نباشید به همه
اگه تا قبل از مصاحبه به نوبت 3 یا حتی 2و3 هباتیت نرسیم چی میشه؟ میشه نوبتهای بعدی را بعد از مصاحبه در ایران زد یا کارت واکسن و مدارک را در باکت مهروموم شده میگذارند و باید برد امریکازد؟
اگر بعد از تاریخ نوبت 3 به امریکا برویم اونوقت چی ؟
ممنون میشم از راهنماییتون
تشکر کنندگان:
دوستانی که مشکل پزشکی دارن و میخوان از دکتر خودشون گواهی بگیرن توجه کنن.
برای ترجمه گواهی پزشک باید اول سازمان نظام پزشکی مهر دکتر رو تایید کنه
خيابان كارگر شمالي ، بالاتر از جلال آل احمد ، خيابان فرشي مقدم (شانزدهم) ، پلاك8 - 6 تلفن: 84130
مبلغ 9600 تومان به حساب واریز میکنید البته تو همون ساختمون نظام پزشکی بانک هم هست و بعد مهر دکتر رو تایید میکنن اونوقت شما میتونید گواهی پزشک رو برای ترجمه ببرید.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
farnaz.f نوشته: سلام و خسته نباشید به همه
اگه تا قبل از مصاحبه به نوبت 3 یا حتی 2و3 هباتیت نرسیم چی میشه؟ میشه نوبتهای بعدی را بعد از مصاحبه در ایران زد یا کارت واکسن و مدارک را در باکت مهروموم شده میگذارند و باید برد امریکازد؟
اگر بعد از تاریخ نوبت 3 به امریکا برویم اونوقت چی ؟
ممنون میشم از راهنماییتون

فکر کنم اگه به نوبت 2 نرسید اونجا بهتون واکسن هپاتیت رو میزنن.
اما اگر نوبت 1 و 2 رو زدید و کمتر از 5 ماه از نوبت دوم گذشته باشه اونوقت اونجا نمیتونن نوبت سوم رو بهتون بزنن.
من خودم نوبت دوم رو زدم و تا زمان مصاحبه حدود 2 ماه از روش میگذره از لحاظ پزشکی نمیشه زودتر از 5ماه تزریق سوم صورت بگیره این رو از کسی که تو پاستور هپاتیت میزد پرسیدم.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
مرسی سراوین جان
بس نوبت 3 چی میشه؟
اطلاع دارید که مدارک بزشکی هم مهروموم شده تحویل داده میشه یا نه؟ باید مدارکی دوباره فرودگاه امریکا تحویل داد؟ اخه یکی از دوستام نوبت 2و3 امریکا زد! ولی نمی دونم چقدر بعدش رفته بود
تشکر کنندگان:
این رو دیگه نمیدونم باید از دوستان 2009 بپرسیم
بله مدارک تو پاکت در بسته تحویل میشه.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
بس دیگه کارت واکسن در دسترس نیست که بقیه را اینجا بزنیم و تو امریکا هم که از زمانش خیلی گذشته! اگه اطلاعی کسب کردید ممنون میشم به منم بگید و همچنین در مورد اینکه مدارک مهرو موم شده را باید چکار کرد.مرسی
تشکر کنندگان:
دوستان می خواستم بدونم توی ایران چه واکسنهایی رو می تونیم بزنیم؟ و آیا مراحل دیگر پزشکی هست که حتما باید تو آنکارا انجام بشه یا همه مراحل توی ایران می تونه انجام بشه؟
In the United States I will feel as if I were alive again
تشکر کنندگان:
joseph نوشته: دوستان می خواستم بدونم توی ایران چه واکسنهایی رو می تونیم بزنیم؟ و آیا مراحل دیگر پزشکی هست که حتما باید تو آنکارا انجام بشه یا همه مراحل توی ایران می تونه انجام بشه؟

تو ایران mmr . کزاز و هپاتیت رو میشه زد
تو آنکارا : آزمایش خون، عکس سینه، تست پزشکی و احتمالا واکسن آبله مرغون و چند تا آمپول دیگه.
لطفا فایل پیوست رو مطالعه کنید

فایل‌های پیوست
.pdf   Teste Pezeshki.pdf (اندازه 119.19 KB / تعداد دانلود: 264)
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: farzad101 ، ساسان
shabnam286 نوشته: امروز رفتم واکسن MMR و دیفتری و کزاز رو زدم. بهم گفتن هپاتیت رو دیگه نمی خواد بزنی و برام تو کارت وارد کردن که سه بار زدم . MMR رو یه ماه دیگه باید دوباره بزنم. 100 متر پایین تر از انستیو پاستور تجریش یه درمانگاه بود که MMR رو برام زد و بردم انستیتو پاستور تو کارتم واردش کردن.

میشه بفرمایید اسم این درمانگاه چیه؟
و شما همون تجریش واکسن زدید؟
شماره کیس:2010AS296XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:Aug 22
کنسولگری:ANKARA
تاریخ کارنت شدن: Aug 2010
تاریخ مصاحبه: 2 Sep
تاریخ دریافت ویزا: Sep 4
جمع هزینه ها: 3.5 میلیون برای دو نفر
ورود به آمریکاBig Grinec 10
ایالت:ویرجینیا-حومه واشینگتون دی سی

تشکر کنندگان:
farshidkhalafi نوشته:
shabnam286 نوشته: امروز رفتم واکسن MMR و دیفتری و کزاز رو زدم. بهم گفتن هپاتیت رو دیگه نمی خواد بزنی و برام تو کارت وارد کردن که سه بار زدم . MMR رو یه ماه دیگه باید دوباره بزنم. 100 متر پایین تر از انستیو پاستور تجریش یه درمانگاه بود که MMR رو برام زد و بردم انستیتو پاستور تو کارتم واردش کردن.

میشه بفرمایید اسم این درمانگاه چیه؟
و شما همون تجریش واکسن زدید؟

من برای بار دوم که رفتم MMR رو در اون درمانگاه بزنم ( بغل داروخانه شبانه روزی طالقانی اول خیابان شریعتی هست اگر اشتباه نکنم اسمش درمانگاه شمیرانات بود )گفتن دیگه نمی زنیم. گفتم شما خودتون یه بار برای من زدین اما گفتن دیگه نمی شه. بهترین جا همون کلینیک 16 آذر هست. من دومین تزریق رو اونجا انجام دادم و 1500 تومان گرفتن در صورتی که در درمانگاه قبلی 5000 تومان دادم. MMR رو هر روزی نمی زنن پای تلفن گفتن روزای شنبه و چهارشنبه از ساعت 8 تا 12. برخوردشون خیلی خوب بود . بعدم همین طور که میدونید MMR رو توصیه میشه تو مراکز دولتی زده بشه چون نگهداریش شرایط ویژه ای می خواد. اگر واقعا دکتر خاصی رو می شنا سین برین مطب دکتر برای واکسن. اونم یه مقدار گرون تر میشه. اگرم دوره کامل واکسن هپاتیت رو قبلا زدین و از تزریقاتون گواهی دارین براتون تو کارت بین المللی وارد می کنن. به من انستیتو پاستور گفت دیگه تکرار نمی خواد و فقط تاریخ ها رو برام وارد کارت بین المللی کرد.
کیس نامبر: 2010AS00002xxx
دریافت ویزا: روز مصاحبه (17 نوامبر)
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان