کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
dr4mir عزیز
برای واکسن نه میتونی همین فردا بری و واکسن هاتو بزنی و کارت بین المللی بگیری چون کارتت ۱۰ سال اعتبار داره
ولی برای ترجمه ی مدارکتون یه خورده زوده بزاری چند ماه دیگه
موفق باشی دوستم
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان: dr4mir
آقایون و خانومای عزیز
شماره یا سایت این دکتر عزیزو دارین بدین به من وقت بگیرم برا خودم؟
[font=Verdana]
یا به ما یار نشو یا چو شدی چون ما شو+++ما چو رسوای جهانیم تو هم رسوا شو
عاشق و رند و غزل خوان و فرنگی مشرب+++رند و لاقید و ملامت کش و بی پروا شو
[/font]

تشکر کنندگان:
http://www.doctorun.com
merdaxجان اين سايت دكتر اونكان در انكارا هستش
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان: merdax
sh-b نوشته: dr4mir عزیز
برای واکسن نه میتونی همین فردا بری و واکسن هاتو بزنی و کارت بین المللی بگیری چون کارتت ۱۰ سال اعتبار داره
ولی برای ترجمه ی مدارکتون یه خورده زوده بزاری چند ماه دیگه
موفق باشی دوستم

ممنون دوست من ولی اينطور كه من تو سايت دكتر اونگان ديدم، نوشته كه تاريخ مدارك پزشكی شما نبايد از 6 ماه گذشته باشه.خودتون ملاحظه كنيد:
www.doctorun.com

Your medical report is not valid more than 6 months according to the New Technical Instructions for TB . For some cases it may be valid for 3 months.

Check you medical clearence date from your "own personal calender". If your medical expires, US Embassy may ask you to renew your medical report. If it happens you need to go on almost "whole process again" including the Chest X-ray, Physical Examination, Vaccination, "except the blood work", which means you need to make a new web-appointment with us, again. You may need 2 days if there is a need for test repeat or additional test.
خودم :
2010AS20583
ويزا بی ويزا Sad
اينم جزييات قضيه

سينا :
AS20126###
كنسولگری : آنكارا
فرمهای اوليه : Aug 2011
كارنت : Oct 2011
فرمهای مصاحبه : Oct 2011
مصاحبه : 23Nov11
ويزا : 24Nov11
تشکر کنندگان:
اگر حتی 30000 هم هستین برای .واکسن و ترجمه اقدام کنین. تو این مملکت معلوم نیست تا صبح چه قوانینی تغییر می کنن!!!!!!! باور کنین. مثلن ما امروز برای واکسن ام ام آر مرحله دوم رفتیم و یارو می گفت نمی زنم که نمی زنم چون لازم نیست!!!!!!!! با کلی جر و بحث زد. یا ترجمه مدارک. تاییدیه مدارک ما در کامپیوتر دادگشتری پاک شده بود و من دوباره رفتم برای تاییدیه. همه کارها رو همین الان انجام بدین.البته فردا صبح. اصلن نمی خوام استرس وارد کنم ها ولی همه کارها رو بکنین تا خیالتون راحت باشه.
تشکر کنندگان:
بچه ها این مطب دکتر چه روز هائی تو هفته باز بید؟ جمعه و شنبه هم بازه؟
تشکر کنندگان:
شنبه نه ... ولی جمعه بازه
ویرایش -----------------------------------------

تکذیب می شود: هم جمعه باز است هم شنبه... (چون توی سایتش میشه برای این دو روز وقت رزرو کرد!)
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
تشکر کنندگان: parsa ، ShoMpeT
با سلام
ما امروز مدیکال رو تو همون The Polyclinic (نزدیک سیتی سنتر دبی) انجام دادیم. ساعت 11 اونجا بودیم و ساعت 2.5 هم کارمون تموم شد (البته چون اینجا شنبه ها شلوغ تره فکر کنم اینقدر طول کشید) و با توجه به اینکه من و خانمم فقط رکورد واکسن هپاتیت رو داشتیم، دو تا واکسن MMR و DPT و رادیوگرافی و معاینه و آزمایش کلا نفری 650 درهم شد.
مدیکال در واقع یه چیزی تو مایه های فرم هاییه که پر کردیم و فرستادیم.
شامل یه سری فرم سوال و جواب (که کلیشه ایه و بیشتر مربوط به سابقه بیماری های مختلف و عمل جراحی و ... است. جمعا حدود 5-6 صفحه است که دکتر سوال می پرسه و با توجه به جواب علامت می زنه. دو جا رو هم باید امضا کنیم. معاینات هم یه سری معاینه ساده است در حد فشار خون، قد و وزن، تنفس، ضربان، نبض و اینجور چیزها) و جواب آزمایش خون که برای ایدز هست به همراه عکس رادیولوژی.

اینها رو برای همه توی یک پاکتی که برچسب نام و فامیل تمام افراد روش خورده می دن دستتون. پاکت در بستس و روش مهر خورده و باید همون طوری روز مصاحبه تحویل آفیسر بشه.
نکته جالب در مورد دکتر سلیمان نایل (پزشک معتمد و صاحب کلینیک) علاقه مندی او به فرهنگ ایران و آشنایی او با شاهنامه بود. او بسیار خوش مشرب، خوش برخورد و صمیمی بود.
شماره کیس: 2010AS00002xxx
نامه قبولی: می 2009
کنسولگری: Abu Dhabi
نامه دوم : سپتامبر 2009
مصاحبه: 6 اکتبر 2009
ویزا: روز مصاحبه
سفر به آمریکا: 29 اکتبر 2009
دریافت گرین کارت: 13 نوامبر 2009
CoolCool
تشکر کنندگان: babakped ، sh-b ، Monica ، reza22 ، seravin ، kash ، ALIREZA205 ، PEYMAN2010 ، بنيتا
سلام

روز آزمايش بايد ناشتا باشيم؟!
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
تشکر کنندگان: meweadl
Monica نوشته: سلام

روز آزمايش بايد ناشتا باشيم؟!

عجب سوالی پرسیدی Monica. نشون میده الکی نیست کل بچه ها دنبالت مشگتن تو میتینگ ! Wink

سوال من هم هست!
راهنمای خرید چمدان

10AS6000
قبولی:May 24, 09
کنسول:Ankara
ارسال فرم اول:June08,09
کارنت:Sep.09
نامه دوم:Oct1709
مصاحبه:Nov.09
کلیرBig Grinec.09
هزینه:3.800$-یکنفر

We The People
تشکر کنندگان: Monica
آزمایش خون فقط واسه ایدز و هپاتیته و نیاز به ناشتا بودن نداره
شماره کیس: 2010AS00002xxx
نامه قبولی: می 2009
کنسولگری: Abu Dhabi
نامه دوم : سپتامبر 2009
مصاحبه: 6 اکتبر 2009
ویزا: روز مصاحبه
سفر به آمریکا: 29 اکتبر 2009
دریافت گرین کارت: 13 نوامبر 2009
CoolCool
تشکر کنندگان: Monica
سلام
من به دلیل داشتن یک بچه 7 ساله در زمان ازمایشات در انکارا بسیار سختی کشیدم از دست اونگان .....
قبلا در سایت گفتم که چه به روز ما اورد
بگذریم:
صحبت من با کسانی هست که بچه دارند:
ازمایش سل از بچه های ما می گیرند و چون در ایران بچه ها در بدو تولد واکسن میزنند پس ویروس در بدنشان هست
بعد این مردک احمق به بچه های ما عکس قفسه سینه میدهد که بگیرند
عموما جواب تست بچه های ما 7 هست
در قوانین قدیم امریکا اگر کسی جوابش 10 بوده می گفتند سل داره
حالا کردند 7.
و این دانشمند روی برگه ای که برای مدرسه در امریکا میدهد می نویسد 7
در هنگام ثبت نام باید اینجا بچه ها رو ببریم برای دندانپزشکی و ازمایشات پزشکی. پس در وحله اول اگر در انکارا گفت بچه سل داره نترسید.2-75 $ پول عکس هست روش حساب کنید.3-عکس قفسه سینه بچه رو با خودتان بیارید امریکا.
در امریکا به بچه هاشون واکسن ب.س.ژ نمی زنند.
امیدوارم این حرف ها به دردتون بخوره
موفق باشیم
شماره کیس: 2009AS22800
دریافت اولین نامه: Mar 2008
دریافت نامه دوم: MAR 2009
مصاحبه: JUNE2009
دریافت ویزا: همون روز
تشکر کنندگان: babakped ، parsa ، reza22 ، ALIREZA205 ، meweadl ، seravin
من ديروز رفتم انيسيتو پاستور براي واكسن چند تا نكته توجه هم روجلب كرد اول ابنكه اگر بچه زير 10سال دارين اصلا لازم نيست اون رو براي واكسن با خودتون ببرين براي بچه ها بايد فقط كارت واكسنشون رو بدين ترجمه كنند و كارت رو با ترجمه اش ببرين انيسيتو پاستور تا تاييدش كنه.دوم در مورد واكسن MMR به ماكفتند كه بايد اين واكسن رو بزنيد و ادرس كلنيك 16 اذر رو دادن كه ما زنگ زديم گفتند فقط شنبه ها اين واكسن رو مي زنيم و هزينه اش هم حدود 7000تومانه چون يكشنبه بود نتونستيم اونجا بريم وبعد ادرس يك مطب خصوصي رو دادن كه هر وقت بخواي واكسن رو داره ولي نفري 15000تو مان براي واكسن بايد بدي .ولي ما به مركز بهداشت نزديك خونمون مراجعه كرديم و متوجه شديم مراكز بهداشت بدون هيچ هزينه اي اين واكسن رو ميزنند.
تشکر کنندگان: mohsen324 ، Monica
کسایی که بچه دارند بدوند که باید از زمان آخرین واکسن تا وقت مصاحبه فرزندشون 1 ماه گذشته باشه. دوستی که گفته بود جواب آزمایش ها 6 ماه بیشتر اعتبار نداره؛ ولی برای آزمایشهایی است که دکتر سفارت انجام میده، نه کارت واکسن.
برای واکسن آبله مرغان حواستون باشه به ما گفت فقط یک واکسن باید بزنی. من پرسیدم چیه؟ گفت آبله مرغان. گفتم قبلاً گرفتم. یکی از جاهاشو نشون دادم که با شک نگاه کرد و وقتی گفتم در 11 سالگی گرفتم گفت چون میگی من قبول می کنم.

-------------------------------------------------توروخدا فارسی تایپ کنید!!!--------------------------------------------------------------------

kasaei ke bache darand bedoonand ke bayad az zaman akharin vaksan ta vaght mosahebe farzandetoon 1 mah gozashte bashe .
doosti ke gofte bod javab azmayesh ha 6 mah bishat etebar nadare doroste ,vali in barai azmayeshaei ast ke doctor sefarat anjam mide na kart vaksan.
baray vaksan abele moghon havasetoon bashe,be man goft faghat ye vaksan bayad bezani man porsidam chie goft abele morghon goftam ghablan gerftam .yeki az jahasho neshon dadam ke ba shak negah kard va vaghti goftam dar 11 salegi gerftam goft khob chon migi man ghabol mikonam.
تشکر کنندگان:
بچه ها یه داستان جالب . مارفتیم 16 آذر mmr زدیم .خانوم که mmr میزد گفت فقط 1 بار باید بزنید . هی ما گفتیم 2 بار اون هی گفت فقط 1 بار . خلاصه یه برگه برداشت نوشت اینا دو بار mmr زدن . تاریخ تزریق اول رو تاریخ تولد زد و تزریق دوم رو تاریخ روزی که رفتیم 16 آذر . ما هم رفتیم انستیتو پاستور یه آقایی بود خیلی باحال . عریضه رو گفتیم . گفت خب اشکال نداره من خودم اینجا 2 تا براتون وارد میکنم با هر تاریخی که تو بگی .آقا من و میگی کلی تشکر کردم و یه تاریخ تو شهریور گفتیم یه تاریخ دیگه هم تو مهر 2و تا تاریخ خوشگل زد تو کارتمون. به این میگن رفعت اسلامی . زیاد خودتو نو ناراحت نکنید 1 بار mmr بزنید بعد برید پاستور بگید 2 بار وارد کنه Smile از لحاظ پزشکی هم 1 بار کافیه . همونطور که دوستمون آریو گفت این اونگان از اون دانشمندان خارق العاده است که تز دکتراش در باره 2 بار mmr زدن بوده

تشکر کنندگان: mohsen324 ، Monica ، merdax ، shabnam286 ، To USA

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان