کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فرمول درصد موفقیت در امریکا
(2010-01-09 ساعت 10:46)shahram1347 نوشته:  
(2010-01-06 ساعت 00:50)kavoshgarnet نوشته:  آرش عزيز بااينكه خودت گفتي جدي نگيريم ولي من جدي گرفتم و خودم حساب كردم (براي اينكه براي شما زحمت نشه) منفي آوردم. ولي به خاطر سماجتي كه من دارم حتما مهاجرت مي كنم.

من پيشنهاد مي كنم سماجت، پشتكار، اراده و خواست رو هم به فرمول اضافه بفرماييد.

زنده باد و آفرين به اين روحيه ، اوووووووووووه

كاوشگر جان ، من 3 ساله در قرعه كشي دارم درجا ميزنم و اسمم در نمياد ولي بقول خودت ، بايد به هر زحمتي بود مهاجرت كرد و خوشا بحال اونهاييكه هرسال اسمشان اعلام ميشود . ولي به دعاي شما دوست عزيزم محتاجم و موفقيت شما را از ايزد منان خواهانم. بدرود

سپاس، از حضور دوباره شما خوشحال شدم. با اجازه شما من در طول 12سال گذشته 5 بار ثبت نام کردم اگر اشتباه نکرده باشم اولین ثبت نام در سال 1998 بود.
ولی امسال یقین داشتم که برنده خواهم شد و نه اینکه به خودم امیدواری داده باشم بلکه 99 درصد برنامه ریزی من برای بعد از برنده شدن بود.
اینکه گفتم طبق فرمول آرش منفی آوردم واقعیت را گفتم چون بر اثر یک اشتباه کوچک زیان هنگفتی دادم. آن اشتباه هم از سایت لاتاری بود که نوشته بود "چک کردن وضعیت" در حالی که من منتظر "نتیجه" بودم و اگر همان روزها که نتیجه اعلام شد متوجه می شدم فوری مسیر شغلیم را عوض می کردم مورد مهر.ور.زی شغلی قرار نمی گرفتم.
در هر صورت هر چند که از نظر اقتصادی فلج شدم شاید اگر اینگونه نبود فرصت برنامه ریزی برای مهاجرت پیدا نمی کردم. و این تنها، خواست ایزد یگانه است.
مطمئن هستم که شما هم برنده 2011 خواهید بود و همدیگر را در مهد آزادی خواهیم دید.
پاسخ
تشکر کنندگان: hassan1358arab ، shahram1347 ، honareirani ، rs232 ، SamiraN ، usa.lover ، 20reza ، soltan ، amiry ، HAZARA ، Tomas ، dove ، taherifar
ممکن است مسخره به نظر بیاید ولی من با 3000 دلار پول و یک بلیط دوسره رفتم. چون میخواستم بعد از سه ماه برگردم.
(2010-01-09 ساعت 11:31)hassan1358arab نوشته:  
(2010-01-06 ساعت 02:19)rs232 نوشته:  هدف من از این فرمول این بود که چهار عامل مهم موفقیت در امریکا را به شما معرفی کنم. یعنی پول, تحصیلات, زبان و تجربه کاری. ولی اگر میخواهید روی سرمایه حساب کنید پولتون باید همچین تو دست بیاد که حساب بشه اگرنه با ده و بیست هزار دلار فقط میشه 6 ماه دوام آورد.
البته یک نفر هم ممکنه شانس موفقیتش 10 باشه ولی موفق بشه. هیچ قطعیتی وجود نداره.

ارش عزیز میشه بگی شما با چه مقدار پول رفتی؟
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
(2010-01-09 ساعت 13:54)kavoshgarnet نوشته:  در هر صورت هر چند که از نظر اقتصادی فلج شدم شاید اگر اینگونه نبود فرصت برنامه ریزی برای مهاجرت پیدا نمی کردم. و این تنها، خواست ایزد یگانه است.
مطمئن هستم که شما هم برنده 2011 خواهید بود و همدیگر را در مهد آزادی خواهیم دید.

با درود خدمت شما دوست گرامي.

از لحاظ اقتصادي كه فرمودي درست ، همه ما به نوعي داريم با آن دست و پنجه نرم ميكينم . اما كاوشگر جان اينو بدون و يقين داشته باش كه پشت سر هر سختي قطعا آرامش خاطر و لذتي وافر نهفته است. حال نميدونم شما دوست عزيز بصورت مجردي ميخواهي مهاجرت كني و يا با خانواده بماند. ولي شايد پيش خودت بگويي (( اي بابا اين شهرام هم نفسش از جاي گرم بلند ميشود )) . نه اصلا اينطور نيست . من هم خدمت شما صادقانه بگويم كه از لحاظ زبان شايد در حد ابتدايي هم بلد نباشم مكالمه كنم . باز هم شما ازاين لحاظ از بنده جلوتري . تازه اينكه چيزي نيست .جالبتر اينكه اگر خدا خواست برنده شدم بايد با همسر و دوفرزند ( چهار نفره SadSad) به مصاحبه برويم اينهم يك نوع استرسي است كه به بنده وارد ميشود ولي بازهم خدا را شكر ميكنم ميگويم :خدايا هرچه خودت صلاح بنده ات را ميخواهي . كاوشگر جان راستي ماروهم در جريان كارت قرار بده . بهروزي و كاميابي شما و بچه هاي مهاجر سرا را از اهورمزدا خواستارم .
[font=Arial] دستاني كه كمك ميكنند از لبهائي كه دعا ميكنند مقدس ترند . ( كوروش كبير )[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، honareirani ، frozen mind ، amiry ، Rainy ، HAZARA ، Tomas ، taherifar ، golia
(2010-01-11 ساعت 07:37)rs232 نوشته:  ممکن است مسخره به نظر بیاید ولی من با 3000 دلار پول و یک بلیط دوسره رفتم. چون میخواستم بعد از سه ماه برگردم.
مگه میشه ؟؟؟ با 3000 تا که نیم ماه هم نمیشه دوام آورد ؟؟؟؟؟ راهشو به ما هم یاد بده ، تا ببینیم چی جوری میشه ؟؟؟؟؟
شماره کیس: 2010AS00020xxx
تاریخ نامه قبولی: Jul 2009
کنسولگری: Kuala Lumpur
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: July 2009
تاریخ کارنت شدن کیس:July 2010Big Grin
تاریخ مصاحبه: July 2010
تاریخ دریافت ویزا: فرداش!Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: shahram1347 ، rs232 ، kavoshgarnet ، frozen mind ، HAZARA ، Tomas ، taherifar
شانس من 32 درصده Big Grin
نرم خیلی سنگین ترم
پاسخ
تشکر کنندگان: amiry ، HAZARA ، Tomas ، taherifar
(2010-01-11 ساعت 12:01)idn نوشته:  شانس من 32 درصده Big Grin
نرم خیلی سنگین ترم

ماله منم همون حول و حوشه!
پاسخ
خوب پیش خودم گفتم فوقش سه ماه هستم ماهی هزار دلار خرج می کنم. تازه همین سه هزار دلار هم پول ماشین قراضه ای بود که فروختم 2 هزار دلار و هزار دلار هم پس انداز داشتم! چیکار کنم خوب پول نداشتم. قرار بود بعد از سه ماه برگردم ایران و یه جوری پول در بیارم بعد دوباره برم امریکا که دیگه اینجا موندگار شدم.

(2010-01-11 ساعت 10:51)SamiraN نوشته:  
(2010-01-11 ساعت 07:37)rs232 نوشته:  ممکن است مسخره به نظر بیاید ولی من با 3000 دلار پول و یک بلیط دوسره رفتم. چون میخواستم بعد از سه ماه برگردم.
مگه میشه ؟؟؟ با 3000 تا که نیم ماه هم نمیشه دوام آورد ؟؟؟؟؟ راهشو به ما هم یاد بده ، تا ببینیم چی جوری میشه ؟؟؟؟؟
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: mohsen324 ، سارا کوچولو ، shr.jafari ، usa.lover ، kianoush ، Hossein81 ، frozen mind ، Cruz ، amiry ، Goodie ، HAZARA ، Tomas ، dove ، philter ، taherifar ، golia
(2010-01-12 ساعت 11:40)rs232 نوشته:  خوب پیش خودم گفتم فوقش سه ماه هستم ماهی هزار دلار خرج می کنم. تازه همین سه هزار دلار هم پول ماشین قراضه ای بود که فروختم 2 هزار دلار و هزار دلار هم پس انداز داشتم! چیکار کنم خوب پول نداشتم. قرار بود بعد از سه ماه برگردم ایران و یه جوری پول در بیارم بعد دوباره برم امریکا که دیگه اینجا موندگار شدم.

فوق العاده است! من واقعاْ‌امیدوار شدم! تازه شما اون موقع متأهل هم بودی.
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، shr.jafari ، گریت کش ، amiry ، HAZARA ، Tomas ، dove ، taherifar
ما هم یه چرتکه ای انداختیم 2*10+5*6+2*5+40=80
10سال سابقه کار دارم
فوق لیسانسم
انگلیسیم درحد متوسطه(یک ترم هم در کالج زبان خوندم برای مکالمه و ...)
40 تومان هم که میتونم با خودم ببرم(من و خانمم و دو تا بچه)
ظاهرا 80 درمیاد. البته اگر این قانون هرنفر 10000دلار رو بردارن پول بیشتری میتونم ببرم و معادله به سمت صد و بالاتر میل خواهد کرد!!
وقتی تنهای تنها شدی بدان هنوز خدا هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، HAZARA ، Tomas ، dove ، taherifar
باعرض ارادت خدمت آرش خان وبچه های عزیز مهاجرسرا
من 21 سالمه،ترم 2 حسابداری کاردانی دانشگاه آزاد،زبان هم ضعیف اما تقویت می شود(ازآیلتس 2 تا 3 High حتما می یارم)،از لحاظ شغل هم باید بگم بازاری هستم که فکرنمی کنم اصلا بدرد مهاجرت بخوره وفن خاصی بجزء کار معمولی باکامپیوتر بلدنیستم البته دنبالش هستم تا آموخته شم،سرمایه هم برای یک نفر 40 میلیون حساب کردم البته برای همسرم فکرمیکنم همین مقدار کافی باشه،ازلحاظ شانس،توکل به خدا،انرژی مثبت یا هر چی اسمشو بزارین 100% تکمیل.
از مهاجرت قصد ادامه تحصیل دارم در دانشگاه UCS California.
حالا شما بگید درشرایط خوبی هستم یا نه؟اگر ضعفی هست بگید تافرصت دارم تقویتش کنم.چون 100% مطمئنم که برنده میشمBig Grin.مثل همه ی بچه های مهاجرسراWink.
پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، honareirani ، shahram1347 ، amiry ، HAZARA ، Tomas ، taherifar
دوستان یه سوالی برم پیش امده!
تاریخ پستها یه 3 ماهی جلوتر هستن!
آیا برای شما هم همینطوره؟

من که تحصیلات دانشگاهی ندارم! سابقه کاری ندارم! زبانم 3 ! پول 1 !
فکر کنم 7% موفق بشم! خب میدونم زیاده ولی خب بازم تلاش میکنم! Smile

شانس که ندارم، سایزم هم ریز هست! ( ریزله ) Big Grin و هیچکس رو در آمریکا ندارم!

ولی تا دلتون بخواهد سماجت و پشتکار دارم!

من تو زندگی ام فقط یه درصد بالایی وجود دارد که به لطف آقا حجت، ادمین و صدرا گیرم اومده و اونم درجه اخطارم در مهاجرسرا هست! Big Grin Big Grin Big Grin
%80 کم نیست ها!
پاسخ
تشکر کنندگان: indmehdi ، laili ، kavoshgarnet ، honareirani ، Ali Sepehr ، ChairMan ، Hossein81 ، amiry ، HAZARA ، Tomas ، taherifar
(2010-04-05 ساعت 15:29)alireza.nayyeri نوشته:  باعرض ارادت خدمت آرش خان وبچه های عزیز مهاجرسرا
من 21 سالمه،ترم 2 حسابداری کاردانی دانشگاه آزاد،زبان هم ضعیف اما تقویت می شود(ازآیلتس 2 تا 3 High حتما می یارم)،از لحاظ شغل هم باید بگم بازاری هستم که فکرنمی کنم اصلا بدرد مهاجرت بخوره وفن خاصی بجزء کار معمولی باکامپیوتر بلدنیستم البته دنبالش هستم تا آموخته شم،سرمایه هم برای یک نفر 40 میلیون حساب کردم البته برای همسرم فکرمیکنم همین مقدار کافی باشه،ازلحاظ شانس،توکل به خدا،انرژی مثبت یا هر چی اسمشو بزارین 100% تکمیل.
از مهاجرت قصد ادامه تحصیل دارم در دانشگاه UCS California.
حالا شما بگید درشرایط خوبی هستم یا نه؟اگر ضعفی هست بگید تافرصت دارم تقویتش کنم.چون 100% مطمئنم که برنده میشمBig Grin.مثل همه ی بچه های مهاجرسراWink.
کسی از بچه هانیست راهنمایی کنه.
آرش خان دست به دامن خودت
پاسخ
تشکر کنندگان: shahram1347 ، HAZARA ، Tomas ، taherifar
مهاجرینی که اینجا میایند، یا تحصیلات و تخصص دارند یا ندارند؛ آنهاییکه در ایران درس خوانده و دانشگاه رفته اند، خوب به محض ورود حتما اول میروند دنبال کاری که در رابطه با درسی که خوانده اند، باشد. اگر که کار مورد نظرشون را پیدا کردند و حقوقش و.... هم خوب بود؛ در جزو شغل های بقول این طرفی ها "هات" بود و آینده هم داشت که فبها المراد؛ ادامه اش میدهند. اگر غیر از این بود، که سعی میکنند سویچ کنند روی کاری که زیاد هم از رشته ی تحصیلی شون دور نباشه و درامدزا تر باشه.
آنهاییکه دانشگاه نرفته اند، ولی حرفه ایی بلدند، خوب وضعشون بد نیست. بخصوص اگر در زمینه تعمیرات کامپیوتر، اتومبیل، خیاطی، تاسیسات ساختمان کار بلدند، میتونند زود کار پیدا کنند. مخصوصا اینکه احتیاج نیست زبان انگلیسی شان خیلی هم قوی باشه.
آنهائیکه هیچ کدام از شرایط بالا را ندارند، باید خیلی پول داشته باشند تا بیایند اینجا و درس بخونند و کار یاد بگیرند و از پس انداز خرج کنند.
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
تشکر کنندگان: rasarasa ، Hamid55 ، adl ، ساشا ، ChairMan ، kianoush ، kavoshgarnet ، honareirani ، payman R ، 20reza ، sib 24 ، farzad24 ، Hossein81 ، Cruz ، amiry ، Goodie ، HAZARA ، Tomas ، taherifar
من با سه هزار دلار پول رفتم. البته می خواستم سه ماهه برگردم.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: سارا کوچولو ، Hossein81 ، frozen mind ، Cruz ، Goodie ، HAZARA ، Tomas ، philter ، taherifar
این دیگه end ش بود!!!!

فرمول برای موفقیت !! بدون در نظر گرفتن اینکه ما انسانیم و خیلی پیچیده تر از این حرف ها

یک تایپیکی این جاها دیدم ، درمورد کارهایی بود که فقط یک ایرانی می تونه اون ها رو انجام بده ، حالا پیشنهاد می کنم این فرمول هم در آن تایپیک درج بفرمایید تا خط بطلانی باشه بر همه نظریه های مستکبرین غربی و شرقی در خصوص رموز موفقیت و پیچیدگی انسان و روان او!!!
اما از شوخی گذشته کار با مزه و جالبی بود
شماره کیس: 2011AS00033xxx
وضعیت کیس من

پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان