کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نوع بلیط جهت ویزای نامزدی
megaholdingعزیز

من با شوهرم 3 سال که ازدواج کردم.در مدتی که گرین کارت بود با هم ازدواج کردیم و بعد که سیتیزن شد پرونده ام را به جریان انداخت ایا من هم مثل انا جون نوع ویزام CR1یا IR1 ؟ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سوسن جون شما بايد روي فرمهايي كه به صورت نامه يا ايميل از سفارت براتون ميفرستند رو نگاه كنيد بعد از كيس نامبر و اسمتون با عنوان preference category نوع درخواست شما مشخص شده !
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-01-10 ساعت 17:47)susan نوشته:  megaholdingعزیز

من با شوهرم 3 سال که ازدواج کردم.در مدتی که گرین کارت بود با هم ازدواج کردیم و بعد که سیتیزن شد پرونده ام را به جریان انداخت ایا من هم مثل انا جون نوع ویزام CR1یا IR1 ؟ممنونم
اگر از تاریخ ازدواج شما بیش از 2 سال می گذره ویزای IR1 خواهید گرفت.
پاسخ
تشکر کنندگان:
Big Grin 
ممنون از راهنماییتون.Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان:
نقل قول:اما خبر خوب در مورد کسی که از طریق ازدواج گرین کارت گرفته اند:

تنها پس از گذشت 3سال در امریکا میتونن سیتیزن بشن!Wink

این جمله گمراه کننده و بلکه نادرست است. اصلا به این که شما چگونه گرین کارد گرفتید ربطی ندارد.

اگر کسی همسر آمریکایی داشته باشه و با هم زندگی کنند، می تونه پس از 3 سال گرین کارد داشتن برای naturalization اقدام کنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: megaholding
(2010-01-10 ساعت 17:47)susan نوشته:  megaholdingعزیز

بله دقیقا

ویزای شما هم IR1 خواهد بود و انشالله گرین کارت 10 ساله خواهید داشت
(2010-01-11 ساعت 15:26)amir29 نوشته:  
نقل قول:اما خبر خوب در مورد کسی که از طریق ازدواج گرین کارت گرفته اند:

تنها پس از گذشت 3سال در امریکا میتونن سیتیزن بشن!Wink

این جمله گمراه کننده و بلکه نادرست است. اصلا به این که شما چگونه گرین کارد گرفتید ربطی ندارد.

اگر کسی همسر آمریکایی داشته باشه و با هم زندگی کنند، می تونه پس از 3 سال گرین کارد داشتن برای naturalization اقدام کنه.

این جمله که عرض کردم درست است امیر عزیز! ولی شاید حق با شما باشه و جامع نباشه و تنها این افراد نیستند که 3ساله میتونن شهروند بشن بلکه اگر کسی به هر دلیلی گرین کارت داره و همسرش سیتیزن هست میتونه پس از گذشت سه سال برای naturalization اقدام کنه از جمله افرادی که از طریق ازدواج با شهروند امریکا گرین کارت گرفته اند در غیر اینصورت باید 5سال از صدور کارتش گذشته باشه!

ممنون از توجه شما
پاسخ
تشکر کنندگان: Bahar JJ ، آنا
سلام بچه ها Smile من رفتم و بلیط گرفتم واسه انکارا حالا فقط مونده رفتنم که انشاالله برم و ویزا رو بی دردسر بگیرم . کارت واکسن بین الملل هم گرفتم از انیستیتو پاستور
پاسخ
تشکر کنندگان:
من شنیدم که برای رفتن به آمریکا با ویزای نامزدی باید بلیط رفت و برگشت بگیریم . آیا این درسته ؟
یعنی با بلیط یکطرفه نمیشه رفت ؟ و کجا به این مسئله گیر میدن ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-05-19 ساعت 08:11)rainbow نوشته:  من شنیدم که برای رفتن به آمریکا با ویزای نامزدی باید بلیط رفت و برگشت بگیریم . آیا این درسته ؟
یعنی با بلیط یکطرفه نمیشه رفت ؟ و کجا به این مسئله گیر میدن ؟

-----
شما براي خروج از كشور حتما بايد بليط رفت و برگشت داشته باشيد مگر اينكه ساكن كشور ديگه باشيد. كه اونهم مدارك خودش رو لازم داره. وگرنه از خروج شما ممانعت ميشه. پرواز برگشت رو تا تقريبا يكسال بسته به آژانسي كه بليط گرفتين ميشه جابجا كرد و البته تو آمريكا ميتونيد كنسلش كنيد. البته بليط تقريبا 35-40% پول رو پس ميدن چون بليط يك طرفه گرونتره.
پاسخ
تشکر کنندگان:
من شنیدم که واسه ویزای نامزدی میه بلیط یک طرفه گرفت.ولی نمیدونم که چقدر درسته!!
زندگی ساخته ی افکار شماست و فردا همان خواهد شد که امروز اندیشیده ای.

موریس مترلینگ
پاسخ
تشکر کنندگان:
برای اومدن به آمریکا با ویزا نامزدی اصلا لازم نیست بلیط ۲طرفه بگیرید .

من خودم با ویزای نامزدی یومدم و اصلا هم به مشکلی‌ بر نخوردم و بلیتم هم ۱ سره بود.
پاسخ
تشکر کنندگان: Soofia ، Partov
(2010-05-20 ساعت 04:09)Ziba نوشته:  برای اومدن به آمریکا با ویزا نامزدی اصلا لازم نیست بلیط ۲طرفه بگیرید .

من خودم با ویزای نامزدی یومدم و اصلا هم به مشکلی‌ بر نخوردم و بلیتم هم ۱ سره بود.
عزیزم پس چرا همه ازانسهای اینجا میگن بلیط رو باید 2 طرفه بگیری ؟
میگن وقت خروج ایراد میگیرن و اجازه خروج نمیدن.!!!
حالا چی باید گفت بهشون؟شما چیکار کردی؟
زندگی ساخته ی افکار شماست و فردا همان خواهد شد که امروز اندیشیده ای.

موریس مترلینگ
پاسخ
تشکر کنندگان:
با ویزا نامزدی هیچ نیازی ندارید بلیط دو طرفه بگیرید. من خودم با بلیط یک طرفه اومدم. قبل از سفر هم زنگ زدم به هواپیمایی ترکیش اونا هم گفتن هیچ مشکلی نیست.
آژانس ها حرف زیاد میزنند اصولا!
پاسخ
تشکر کنندگان: Soofia ، Ashkan78 ، mercedeh2011 ، Partov
من با اون كسي كه به شما اين جواب رو داده صحبت كردم. قرار شده چك كنن. بنده خدا امروز حالش جالب نبود. شما يه كپي از ويزاتو براشون بفرست.
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: Soofia
من هم با بلیط ۱ طرفه اومدم (با ویزا نامزدی) و هیچ مشکلی‌ پیش نیومد
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان