کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چگونه می توانیم افراد خانواده را به آمریکا ببریم؟
(2011-12-06 ساعت 23:25)faranak.n نوشته:  با توجه به اینکه این تاپیک یک سالی ست که بیکار مونده امیدوارم کسی باشه که جواب من رو بده...من با گرین کارت چند سال طول می کشه تا والدینم رو بتونم ببرم؟؟؟من از کسی شنیدم که زیر 2 سال اما در تاپیک دیگه ای شنیدم تا 5 سال که من سیتیزن بشم نمیشه! می شه کمک کنید این مساله برای من خیلی مهمه پلییییییییییییز
یه سوال دیگه مادر و پدر من بالای 60 سال هستن ویزای مسافرتی راحت می دن بهشون یا اونم نمیدن چون بچه اشون اونجاست؟ Sad

این رو دیشب تو سایت سفارت مجازی آمریکا خوندم، شاید پاسخ سوال شما هم باشه:

"اغلب درخواست کنندگان مهاجرت برای مهاجرت از طریق اقوام و یا کار اقدام می کنند. شما در صورتی می توانید برای مهاجرت به ایالات متحده مورد حمایت قرار گیرید که:

* همسر، پسر یا دختر، برادر یا خواهر، و یا پدر و مادر یک شهروند ایالات متحده باشید؛
* همسر، پسر یا دختر ازدواج نکرده یک ساکن دائمی قانونی در ایالات متحده، باشید."

http://persian.iran.usembassy.gov/visas/...nians.html
2012AS00039XXX
کارنت شدن: March 2012
مصاحبه: (May 2012)
آنکارا (یک‌ضرب)
ورود به آمریکا: Oct/9/12
دریافت گرین کارت: Oct/26/12
پاسخ
تشکر کنندگان: faranak.n ، kavoshgarnet ، maxsoulfly ، mahdip ، rezagh ، amir0_0amir ، soli asali ، kage.omid ، taherifar ، msar ، cupcake ، alirezanz
سلام خدمت دوستان مهاجرسرا. من 6ماهه که ساکن امریکا شدم و گرین کارت دارم.نمیدونم این سوال را باید اینجا مینوشتم یا جای دیگه .من بیماری دیابت دارم و مدام کاهش قند خون دارم و حتما بایدکسی کنارم باشدرونده پزشکی دال بر این موضوع هم دارم. ایا من میتوانم برای برادرم که اون هم تحصیلات کارشناسی ارشد از دانشگاه دولتی در ایران دارد(الکترونیک)برای امدن به امریکا اقدام کنم.؟ در ضمن تهیه دارو برای من اینجا هزینه بالایی دارد کجا میتونم برای تهیه دارو کمک بگیرم. ممنون میشم راهنماییم کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، taherifar ، msar
اگر منظورتون اینه که برای برادرتون از طریق خانوادگی اقدام کنید که نمیشه... مگر اینکه شهروند آمریکا شده باشید... متأسفانه حتی اگر شهروند هم بشین این کار ممکنه سال ها طول بکشه...

(2011-12-23 ساعت 07:58)laleh 2011 نوشته:  سلام خدمت دوستان مهاجرسرا. من 6ماهه که ساکن امریکا شدم و گرین کارت دارم.نمیدونم این سوال را باید اینجا مینوشتم یا جای دیگه .من بیماری دیابت دارم و مدام کاهش قند خون دارم و حتما بایدکسی کنارم باشدرونده پزشکی دال بر این موضوع هم دارم. ایا من میتوانم برای برادرم که اون هم تحصیلات کارشناسی ارشد از دانشگاه دولتی در ایران دارد(الکترونیک)برای امدن به امریکا اقدام کنم.؟ در ضمن تهیه دارو برای من اینجا هزینه بالایی دارد کجا میتونم برای تهیه دارو کمک بگیرم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، msar
(2011-12-23 ساعت 17:48)storagemeter نوشته:  اگر منظورتون اینه که برای برادرتون از طریق خانوادگی اقدام کنید که نمیشه... مگر اینکه شهروند آمریکا شده باشید... متأسفانه حتی اگر شهروند هم بشین این کار ممکنه سال ها طول بکشه...

(2011-12-23 ساعت 07:58)laleh 2011 نوشته:  سلام خدمت دوستان مهاجرسرا. من 6ماهه که ساکن امریکا شدم و گرین کارت دارم.نمیدونم این سوال را باید اینجا مینوشتم یا جای دیگه .من بیماری دیابت دارم و مدام کاهش قند خون دارم و حتما بایدکسی کنارم باشدرونده پزشکی دال بر این موضوع هم دارم. ایا من میتوانم برای برادرم که اون هم تحصیلات کارشناسی ارشد از دانشگاه دولتی در ایران دارد(الکترونیک)برای امدن به امریکا اقدام کنم.؟ در ضمن تهیه دارو برای من اینجا هزینه بالایی دارد کجا میتونم برای تهیه دارو کمک بگیرم. ممنون میشم راهنماییم کنید.
ممنون دوست عزیز.حتی از طریق پزشکی یعنی دکتر بنویسه که ایشون باید یکی از اعضا خانواده پیشش باشد بخاطر کاهش قند خون و انجمن دیابت هم اینو تایید کنه چطور؟

پاسخ
بعید است. ممکنه پزشک تایید کنه این خانم نیاز به پرستار داره اما نمی نویسه که پرستارش باید اخوی باشن!

(2011-12-24 ساعت 06:54)laleh 2011 نوشته:  
(2011-12-23 ساعت 17:48)storagemeter نوشته:  اگر منظورتون اینه که برای برادرتون از طریق خانوادگی اقدام کنید که نمیشه... مگر اینکه شهروند آمریکا شده باشید... متأسفانه حتی اگر شهروند هم بشین این کار ممکنه سال ها طول بکشه...

ممنون دوست عزیز.حتی از طریق پزشکی یعنی دکتر بنویسه که ایشون باید یکی از اعضا خانواده پیشش باشد بخاطر کاهش قند خون و انجمن دیابت هم اینو تایید کنه چطور؟

پاسخ
(2011-12-24 ساعت 11:13)storagemeter نوشته:  بعید است. ممکنه پزشک تایید کنه این خانم نیاز به پرستار داره اما نمی نویسه که پرستارش باید اخوی باشن!

(2011-12-24 ساعت 06:54)laleh 2011 نوشته:  

تشکر دوست عزیز

پاسخ
تشکر کنندگان: HR.SHAHAB ، taherifar ، msar
با سلام
من یک سوال داشتم و میخواستم که بدونم اگه ما وایت کارت بگیریم و بیایم ایران بچه دار بشیم موقع برگشت برای بچمون ویزا میخوایم ؟؟ باید چطوری اقدام کنیم ؟؟
اگه کسی تونست منو راهنمایی کنه ممنون میشوم برام تو پیام خصوصی بزاره آخه اینطوری زودتر میفهمم Big Grin
2014AS2XXX
دریافت نامه اول 1MAY
دریافت نامه دوم13EPTEMBER
تاریخ مصاحبه ایروان27NOVEMBER
کلیرنس برگه خوشرنگ آبی
تعداد اعضای کیس 2
تاریخ دریافت ویزا 12jun2014 Big Grin
پاسخ
دوستان این تاپیک خیلی مفید میتونه باشه و خواهش میکنم از کسانیکه اطلاعات دارند تجربیاتشونو در اختیار بقیه بگذارند. خیلی تاپیک ساکتیه.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2014-07-10 ساعت 23:20)mahdii نوشته:  با سلام
من یک سوال داشتم و میخواستم که بدونم اگه ما وایت کارت بگیریم و بیایم ایران بچه دار بشیم موقع برگشت برای بچمون ویزا میخوایم ؟؟ باید چطوری اقدام کنیم ؟؟
اگه کسی تونست منو راهنمایی کنه ممنون میشوم برام تو پیام خصوصی بزاره آخه اینطوری زودتر میفهمم Big Grin

ما برای بچه که تو ایران دنیا آمد رفتیم سفارت سویس حافظ منافع با مدارک پزشکی و شناسنامه ها و گواهی ولادت و پاسپورت خودم و همسر و بچه با گرین کارتهامون و ویزای بچه رو یه روزه گرفتیم
2014AS18XX // ﺗﻌﺪﺍﺩ 2 ﻧﻔﺮ //
مصاحبه ﺍﺑﻮﻇﺒﯽ
تاریخ 18 دسامبر
// کلیرنس
آپدیت سیس 20 دسامبر/
آپدیت سیس 10 فوریه
آپدیت سیس 29 می
کلیر 1 جون
ویزا 12 جون
به خدا اعتماد دارم
کارساز ما به فکر کار ماست فکر ما در کار ما آزار ماست
پاسخ