کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چه دوره هایی قبل از رفتن بگذرونیم؟؟؟
(2013-10-28 ساعت 01:36)H Pier نوشته:  1 سوال میپرسم اما قول بدین دعوام نکنین.Big Grin
اساتید مهاجرت کرده مرا دریابید.
من فوق دیپلم و لیسانس الکترونیک دارم و زیاد حرفه ای نیستم تو این کار.
اما خوب زمینه کارهای فنی برق رو دارم.
1 توصیه یا 1 پیشنهادی به من بدین تا اگه خدا خواست 10 ماه دیگه حدودا رفتیم اون ور دنیا آس و پاس نمونیم.
ممنونم از پاسختون.Smile

شما می تونی در رابطه با برق اتومبیل ، آلارم و دزدگیر و اینجور چیزا دوره بری وکار کنیBig Grin
since 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: H Pier ، mohammadg846 ، farmad ، Iman13 ، Farshid22
(2013-10-28 ساعت 02:02)maka2 نوشته:  شما می تونی در رابطه با برق اتومبیل ، آلارم و دزدگیر و اینجور چیزا دوره بری وکار کنیBig Grin

برق اتومبیل خوبه اما آخه این دوره ها رو با پراید آموزش میدن که اصلا فایده ندارهShy ..
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان: mirman ، EKAM ، shadi79 ، ریحانا
(2013-10-28 ساعت 04:39)H Pier نوشته:  
(2013-10-28 ساعت 02:02)maka2 نوشته:  شما می تونی در رابطه با برق اتومبیل ، آلارم و دزدگیر و اینجور چیزا دوره بری وکار کنیBig Grin

برق اتومبیل خوبه اما آخه این دوره ها رو با پراید آموزش میدن که اصلا فایده ندارهShy ..

یکی از مشاغلی که تو آمریکا درآمد نسبتا خوبی داره، برق و تاسیسات ِ. منتهی باید دوره اون رو همونجا بگذرونید و certificate اونو دریافت کنید. تاسیسات ساختمون تا جایی که دیدم حقوقش بین ساعتی 20 تا 35 دلاره.
اکثر کامیونیتی کالج ها این رشته ها رو دارن.
راستی لوله کشی رو هم فراموش کردم بگم.
به این لینکها نگاهی بندازید:
http://www.waketech.edu/programs-courses...rigeration
http://www.waketech.edu/programs-courses...technology
http://www.waketech.edu/programs-courses...t/plumbing
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
پاسخ
تشکر کنندگان: H Pier ، mhb161 ، ParsTrader ، Saeedv13 ، قصه گو ، amir82 ، mohammadg846 ، mirman ، EKAM ، Alireza.yasi ، SadMan
با سلام به همه
دوستان نظرشون در رابطه با جوشکاری چیه؟؟؟
دوره هاش رو اینجا در فنی و حرفه ای رایگان میشه گذروند و البته میشه اونجا هم واسه لایسنس گرفتن گذروند!
کار واسش زیاد پیدا میشه؟؟درآمدش چطوره؟؟کدوم ایالت ها و شهرها واسه این کار بهتره؟؟
سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadg846 ، SadMan
دوستان و هموطنان گل کسی نظری و یا اطلاعاتی راجع به جوشکاری در آمریکا نداره؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
کسی میدونه مدرک icdl رو از کدوم موسسه بگیریم اعتبارش بیشتره و اونجا قبول دارن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-11-08 ساعت 00:47)hosseinmm نوشته:  کسی میدونه مدرک icdl رو از کدوم موسسه بگیریم اعتبارش بیشتره و اونجا قبول دارن؟
دوست عزیز میگن مجتمع فنی یه مدرک داره که بنمایندگی از یه مرکز کانادیی میده ازشون سوال کن
ضمنا حتما تخصص شما هم میتونید تایدیه مدرک باشه وقتی ازتون بخوان با نرم افزاری کار کنید Wink
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
پاسخ
تشکر کنندگان: godot ، H Pier ، ffrfar ، Alireza.yasi ، hosseinmm
چه تاپیکی زدم Smile
اون اوایل خیلیها به چسم تمسخر میدیدن اینجارو
خدارو شکر، جا افتاد
از هر فرصتی برای یاد گرفتن زبان استفاده کنید که حلاج تمام مشکلات هستش
هرچقدر بخونید بازم کمه
زبان بلد باشید بیکار نمیمونید چون ایرانیها همه جا با استعداد ترینها هستن
(رتبه فراموش نشه Wink )
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
پاسخ
حالا اگر به جای انگلیسی فرانسه بلد باشیم میتونیم کارهای ساده مثلا رستوران یا مهد کودک یا هر کار ساده دیگری پیداکنیم البته کمی انگلیسی هم بلدم
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
پاسخ
تشکر کنندگان: shilan
به نظره من دوره زبان انگلیسی

آمریکا مدارک خودشو قبول داره

(2013-11-08 ساعت 00:47)hosseinmm نوشته:  کسی میدونه مدرک icdl رو از کدوم موسسه بگیریم اعتبارش بیشتره و اونجا قبول دارن؟

آخه مدرک آی سی دی ال تو امریکا به چه دردی میخوره؟؟!!

سیستم عامل غالب امریکا مکینتاش هست
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
بعد از حدود 2 سال که اینجا هستیم به یه وقعیاتی رسیدم: گذروندن دورهای فنی و حرفه ای و این چیزها رو کاملا فراموش کنید، فقط پولتون رو الکی توی ایران خرج میکنین، به نظر من فقط و فقط زبان بخونین، هر چقدر که لازمه هزینه کنید، معلم خوصوصی بگیرید نمیدونم دیگه هر کاری. اینجا که بیاین، اینا کلا فقط خودشون رو قبول دارن، هر چقدر هم کار بلد باشین میگن مدرک از اینجا نداری فایده نداره و بهتون کار نمیدن، اگه زبان خوب بلد باشین سه سوت با گذروندن چند دوره و پاس کردن چند تا امتحان همه جا کار براتون هست. من تازه که رسیده بودم همه جا اپلای کردم ولی چون سابقه کار توی آمریکا نداشتم هیچ مصاحبه ای نگرفتم، ولی الان که نزدیک یک سال و نیم سابقه کار آمریکا دارم هر جا اپلای میکنم زنگ میزنن واسه مصاحبه....خیلی جالبه....دلم میخواست بهشون بگم من همونم که یه سال پیش اپلای کردم محل نذاشتین هااااااا
بگذار روزگار هرچقدر میخواهد پیله کند
چه باک، وقتی یقین داریم که پروانه میشویم...
پاسخ
(2014-06-12 ساعت 20:17)honey62 نوشته:  سلام دوستان
بعد از حدود 2 سال که اینجا هستیم به یه وقعیاتی رسیدم: گذروندن دورهای فنی و حرفه ای و این چیزها رو کاملا فراموش کنید، فقط پولتون رو الکی توی ایران خرج میکنین، به نظر من فقط و فقط زبان بخونین، هر چقدر که لازمه هزینه کنید، معلم خوصوصی بگیرید نمیدونم دیگه هر کاری. اینجا که بیاین، اینا کلا فقط خودشون رو قبول دارن، هر چقدر هم کار بلد باشین میگن مدرک از اینجا نداری فایده نداره و بهتون کار نمیدن، اگه زبان خوب بلد باشین سه سوت با گذروندن چند دوره و پاس کردن چند تا امتحان همه جا کار براتون هست. من تازه که رسیده بودم همه جا اپلای کردم ولی چون سابقه کار توی آمریکا نداشتم هیچ مصاحبه ای نگرفتم، ولی الان که نزدیک یک سال و نیم سابقه کار آمریکا دارم هر جا اپلای میکنم زنگ میزنن واسه مصاحبه....خیلی جالبه....دلم میخواست بهشون بگم من همونم که یه سال پیش اپلای کردم محل نذاشتین هااااااا

جالب بود من با مدرک فوق لیسانس همه جا اپلای کردم اما دریغ از یه جواب درست حسابی ..کلا نا امید شدم
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadg846 ، ad_jojo
(2014-06-12 ساعت 20:17)honey62 نوشته:  سلام دوستان
شما کار اولتون رو چطور گرفتید؟ رفتید مدارک لازم رو گرفتید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: SadMan ، mohammadg846 ، jojo_hami
با سلام
من در ايران راهنماي تور هستم. آيا اميدي هست كه بتونم اونجا هم در رشته گردشگري ادامه بدم. لطفا راهنماييم كنيد كه چه دوره هايي رو بايد بگذرونم. شهري كه انتخاب كردم سياتل هست.
با سپاس
CN: 2014-80xx/ ANKARA>>>>>YEREVAN
تاريخ مصاحبه: 14 جولاي 2014
تعداد افراد كيس: 1 نفر
پرونده نياز به طي مراحل اداري دارد! Wink
آپديت: 15 جولاي
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadg846
ﻫﻤﻪ اﻳﻦ ﺣﺮﻓﻬﺎ ﺩﺭﺳﺖ ﻭﻟﻲ اﮔﺮﺧﻮﺩﺕ ﺑﺎ ﺷﺮاﻳﻄ ﻣﻮﻓﻖ ﻧﺪيﺟﻬﻨﻣﻪ اﻳﻨﺠﺎ اﮔﺮﺗواﻳﺮاﻥ ﻛﺎﺭﺩﺭ ﺧﻮﺩﺕ ﺭا ﺁﻭاﺭﻩ ﻧﻜﻦ ﺁﻭاﺯ ﺩﻫﻞ اﺯ ﺩﻭﺭ ﺷﻨﻴﺪﻥ ﺧﻮﺷﻪ اﻳﻨﺠﺎ ﺑﻬﺸﺖ ﺁﺩﻣﻬﺎﻱ ﭘﻭﻝ ﺩاﺭﻩ
پاسخ
تشکر کنندگان: ریحانا ، bozorg

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان