کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حلها
سلام.حساب بانکی ما به نام شوهرمه .حالا باید انتقال بدم به حساب خودم یا اشکال نداره تو حساب اون بمونه.
هر کجا که باشی این دوستانند که زندگی تو را می سازند.

شماره کیس:2010AS00020xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:6jun 2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: Aug 2009
تاریخ کارنت شدن کیس:visa bulletin fore june 2010
تاریخ دریافت نامه دوم:10 june
تاریخ مصاحبه:2010 july
تاریخ دریافت کلیرنس:29 روز بعد
تشکر کنندگان:
(2010-06-09 ساعت 01:44)nana نوشته:  سلام.حساب بانکی ما به نام شوهرمه .حالا باید انتقال بدم به حساب خودم یا اشکال نداره تو حساب اون بمونه.

سلام مدرک بانکی به نام صاحب حساب صادر میشه اگه همسر گرامی شما اصل کاری هستند مشکلی نداره ولی در غیر این صورت باید به نام خودتان حساب باز کنید. که بانک های خصوصی بهترین گزینه است چون در عرض 1 هفته تمکن مالی رو صادر میکنه.
تشکر کنندگان: aadine
(2010-06-11 ساعت 15:35)alii نوشته:  
(2010-06-09 ساعت 01:44)nana نوشته:  سلام.حساب بانکی ما به نام شوهرمه .حالا باید انتقال بدم به حساب خودم یا اشکال نداره تو حساب اون بمونه.

سلام مدرک بانکی به نام صاحب حساب صادر میشه اگه همسر گرامی شما اصل کاری هستند مشکلی نداره ولی در غیر این صورت باید به نام خودتان حساب باز کنید.

در مورد اینکه آیا حساب بانکی باید به نام برنده اصلی باشه یا نه من فکر نمیکنم فرقی داشته باشه. آخه از نظر اونها داراییهای زن و مرد بطور مساوی مال هردو هست. ما یک حساب بانکی به نام خودم داشتیم که برنده اصلی بودم و یک سند خونه بنام همسرم. از یک نفر که اونطرفا زندگی میکرد هم پرسیدیم گفتن بین اموال زن و شوهر هیچ فرقی نیست. بازم اگه دوستان اطلاعات بیشتری دارن نانای عزیز رو راهنمایی کنن.
(2010-06-11 ساعت 18:03)زهره نوشته:  
(2010-06-11 ساعت 15:35)alii نوشته:  

سلام مدرک بانکی به نام صاحب حساب صادر میشه اگه همسر گرامی شما اصل کاری هستند مشکلی نداره ولی در غیر این صورت باید به نام خودتان حساب باز کنید.

در مورد اینکه آیا حساب بانکی باید به نام برنده اصلی باشه یا نه من فکر نمیکنم فرقی داشته باشه. آخه از نظر اونها داراییهای زن و مرد بطور مساوی مال هردو هست. ما یک حساب بانکی به نام خودم داشتیم که برنده اصلی بودم و یک سند خونه بنام همسرم. از یک نفر که اونطرفا زندگی میکرد هم پرسیدیم گفتن بین اموال زن و شوهر هیچ فرقی نیست. بازم اگه دوستان اطلاعات بیشتری دارن نانای عزیز رو راهنمایی کنن.
انهایی که متاهل هستند قضیه فرق میکنه من هم فکر کنم حق با شما باشه .ولی من مجردها رو میگم.
از پرينت حساب بانكي اگه دو ماه و نيم گذشته باشه مشكلي داره ؟
شماره کیس : 2010AS2607X
تاریخ دریافت نامه قبولی: اصلا نيومد ، شانسي در ماه May 2010 فهميدم
کنسولگری: ابوظبي
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2010 Jun 06
تاریخ کارنت شدن کیس: Aug 2010
وضعيت اسپانسر : دارم --- مدارك JUN 21 2010 رسيد
تاریخ مصاحبه: 02 September
گرفتن ويزا : همون روز مصاحبه

تشکر کنندگان:
سلام دوستان و ممنون از راهنماييهاي ارزشمندتون.من كسي رو كه اسپانسرم بشه اونجا ندارم.فقط يه سند خونه دارم كه فكر كنم بهتره كارشناس ارزش گزاري كنه.حدودا"ميشه150 ميليون.و سند يه پرايد.حسابمم بانك مسكنه وخيلي كمه 6 ميليونه.شايد تا روز مصاحبه بتونم كمي بيشترش كنم.من يك نفر هستم.خيلي نگرانم.به نظرتون حساب بانكيم بقيه چيزها رو خراب ميكنه؟لطفا"راهنماييم كنين.ممنونم
كيس نامبر:2010AS00029xxx
تاريخ دريافت نامه اول:june 2009
كنسولگري:انكارا
تاريخ ارسال فرمهاي اول:august 2009
زمان دريافت نامه دوم:july 2010
تاريخ مصاحبه:اوايل,september 2010
تاريخ دريافت ويزا:دو روز بعد
زياد نگران نباشيد. همون حساب بانكي كافيه.
[font=Verdana]Don't worry ... Be Happy[/font] Cool

شماره کیس: 2010AS00017xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009 , July 01
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2009 , August 01
کنسولگری: Ankara
تاريخ كارنت شدن: 2010 June
تاريخ دريافت نامه دوم : 2010 , 08 May
تشکر کنندگان:
(2010-06-16 ساعت 01:28)alphabeta نوشته:  زياد نگران نباشيد. همون حساب بانكي كافيه.

حساب بانکی با این مبلغ متاسفانه اصلا کافی نیست و خیلی راحت میتونه باعث هدر دادن وقت و هزینه ی شما بشه.
ترجمه ی سند خونه و ماشینتون هم حتما ببرید و بگید که در صورت گرفتن ویزا امکان این رو دارید که این دو رو تبدیل به پول کنید و با خودتون به آمریکا ببرید.
برای خونه هم ارزش گذاری لازم نیست و فقط ترجمه ی سند کفایت میکنه.

خواهش میکنم کیس به این مهمی رو سرسری نگیرید و با انشالله و امید به خدا جلو نرید. درسته دوستان سعیشون در آروم کردن شماست ولی متاسفانه راهنمائیهای غلط میتونه براتون یک عمر پشیمونی داشته باشه.
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، aadine ، alii ، kianoush ، بنيتا ، Jav3 ، Farshid22
واقعا"ممنون از لطفتون
در مورد ارزش گزاري ملك با كارشناس شما ميگيد لازم نيست ولي بعضيا در اين تاپيك و جاهاي ديگه گفتن كه لازمه.گفتن چون اونا از كجا ارزش ملكو ميدونن.حالا نظر شما چيه؟بعدم خيالم راحت باشه كه همين 3 تا كافيه؟ممنونم ازتون
كيس نامبر:2010AS00029xxx
تاريخ دريافت نامه اول:june 2009
كنسولگري:انكارا
تاريخ ارسال فرمهاي اول:august 2009
زمان دريافت نامه دوم:july 2010
تاريخ مصاحبه:اوايل,september 2010
تاريخ دريافت ويزا:دو روز بعد
تشکر کنندگان:
من پارسال که بیشتر در جریان کیس دوستان بودم بدون ارزش گذاری ملک ویزا گرفته بودند.
دوست عزیز برای شما که یک نفری با این شرایط امکان دادن ویزا خیلی زیاده فقط همون طوری که قبلا هم توی این تاپیک گفتم اگه آفیسر گفت اسپانسر دارید نگید نه......بهش بگید خودم اسپانسر خودمم .این از نظر روانی خیلی روشون تاثیر داره.
در هر صورت اونها میدونند که کسی که توی ایران خونه داره خونش زیر 50 هزار دلار نیست . یعنی این قیمت دیگه حداقل قیمت خونه است.
در مورد کافی بودن این سه تا من نظری نمیتونم بدم اون بستگی به نظر افسر پروندتون داره ولی حتی اگه کافی هم نباشه کار دیگه ای میتونید بکنید؟
تشکر کنندگان: بنيتا
(2010-06-16 ساعت 01:36)laili نوشته:  
(2010-06-16 ساعت 01:28)alphabeta نوشته:  زياد نگران نباشيد. همون حساب بانكي كافيه.

حساب بانکی با این مبلغ متاسفانه اصلا کافی نیست و خیلی راحت میتونه باعث هدر دادن وقت و هزینه ی شما بشه.
ترجمه ی سند خونه و ماشینتون هم حتما ببرید و بگید که در صورت گرفتن ویزا امکان این رو دارید که این دو رو تبدیل به پول کنید و با خودتون به آمریکا ببرید.
برای خونه هم ارزش گذاری لازم نیست و فقط ترجمه ی سند کفایت میکنه.

خواهش میکنم کیس به این مهمی رو سرسری نگیرید و با انشالله و امید به خدا جلو نرید. درسته دوستان سعیشون در آروم کردن شماست ولی متاسفانه راهنمائیهای غلط میتونه براتون یک عمر پشیمونی داشته باشه.

به هر حال محكم كاري براي اطمينان بيشتر خوبه. اما من فقط با يك حساب مالي متوسط رفتم و هيچ ايرادي نگرفتن.

تشکر کنندگان: laili
دوست عزیز خودتون میگید حساب بانکی متوسط ...ولی 6 میلیون این دوستمون به نظر من متوسط نیست کمه......
تشکر کنندگان:
با اين تفاسير ، ايا سند زمين هم مورد قبوله ؟
شماره کیس : 2010AS2607X
تاریخ دریافت نامه قبولی: اصلا نيومد ، شانسي در ماه May 2010 فهميدم
کنسولگری: ابوظبي
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2010 Jun 06
تاریخ کارنت شدن کیس: Aug 2010
وضعيت اسپانسر : دارم --- مدارك JUN 21 2010 رسيد
تاریخ مصاحبه: 02 September
گرفتن ويزا : همون روز مصاحبه

تشکر کنندگان:
(2010-06-17 ساعت 09:42)Kaveh792004 نوشته:  با اين تفاسير ، ايا سند زمين هم مورد قبوله ؟
آره عزیزم قبوله
تشکر کنندگان:
(2010-06-17 ساعت 02:38)laili نوشته:  دوست عزیز خودتون میگید حساب بانکی متوسط ...ولی 6 میلیون این دوستمون به نظر من متوسط نیست کمه......

آره. حق با شماست. 6 ميليون كمه.

تشکر کنندگان: بنيتا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان