کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حلها
ممنونم از اینکه لطف کردین و جواب دادین
راستش رو بخواین من خوشبختانه مشکل مالی ندارم (یه اپارتمان نقلی دارم با قیمتهای الان حدود $ 100000 یه ماشین حدود $ 7000 و یه مقداری هم پول نقد )
البته روز مصاحبه فقط پرینت حساب بانکی رو از من گرفتن که دو تا حساب بود یکیش $ 40000 و یکیش هم $12000 موجودی داشت اتفاقا" بهشون گفتم که ترجمه سند ملکی هم آوردم که گفت نمی خواد. به خاطر همین هم خودم تعجب کردم ، بعد از مصاحبه دوباره بهشون ایمیل زدم وگفتم که من یه سری مدارک مالی براتون می فرستم که اونها هم قبول کردند ،من هم ترجمه سند خونه + ترجمه سند ماشین رو براشون فرستادم ( البته متاسفانه بدونه ارزشیابی ترجمه کردم) .بعد از اینکه مدارک دستشون رسید به من زنگ زدن و گفتند که نخیر اینا قبول نیست شما همچنان باید دنبال اسپانسر باشید من دوباره بهشون ایمل زدم و گفتم که می خوام این اسناد رو ارزشیابی بکنم و بفرستم اما قبول نکردند .
نمی دونم اگه خودم مدارک رو ببرم حضوری اونجا قبول می کنن یا نه ؟
ممنونم اکه راهنمایی بکنین ، چون دیگه عقلم به جایی نمی رسه
تشکر کنندگان:
(2010-06-23 ساعت 15:17)ghodrat نوشته:  ممنونم از اینکه لطف کردین و جواب دادین
راستش رو بخواین من خوشبختانه مشکل مالی ندارم (یه اپارتمان نقلی دارم با قیمتهای الان حدود $ 100000 یه ماشین حدود $ 7000 و یه مقداری هم پول نقد )
البته روز مصاحبه فقط پرینت حساب بانکی رو از من گرفتن که دو تا حساب بود یکیش $ 40000 و یکیش هم $12000 موجودی داشت اتفاقا" بهشون گفتم که ترجمه سند ملکی هم آوردم که گفت نمی خواد. به خاطر همین هم خودم تعجب کردم ، بعد از مصاحبه دوباره بهشون ایمیل زدم وگفتم که من یه سری مدارک مالی براتون می فرستم که اونها هم قبول کردند ،من هم ترجمه سند خونه + ترجمه سند ماشین رو براشون فرستادم ( البته متاسفانه بدونه ارزشیابی ترجمه کردم) .بعد از اینکه مدارک دستشون رسید به من زنگ زدن و گفتند که نخیر اینا قبول نیست شما همچنان باید دنبال اسپانسر باشید من دوباره بهشون ایمل زدم و گفتم که می خوام این اسناد رو ارزشیابی بکنم و بفرستم اما قبول نکردند .
سلام دوست عزیز
ما هم دقیقا شرایط شما با این تفاوت که حساب بانکی هم نداریم ولی امیدمون به خداست. از همین بچه های مهاجر سرا کسایی بودن که دقیقه 90 اسپانسر گیر آوردن.
ولی من تعجب می کنم شما حساب بانکی بردید و سند نمی دونم چرا قبول نکردن کاشکی ارزشگذاری می کردید.
میشه دقیقا بگین افسر ازتون چی سوال کرد؟
تشکر کنندگان:
(2010-06-23 ساعت 15:17)ghodrat نوشته:  ممنونم از اینکه لطف کردین و جواب دادین

انجام وظیفه است قربان!

این هم از اون گیرهای عجیبیه که به شما دادن! بچه ها با پرینت موجودی کمتر از این هم رفتن و مشکلی پیش نیومده!
اگه گزینه پیدا کردن اسپانسر براتون منتفی هستش همچنان به مکاتبه ادامه بدین. بگین خیلی تلاش کردین ولی کسی رو پیدا نکردین. و اینکه دارایی شما خیلی بیشتر از اونی هست که یک اسپانسر در قبال شما متعهد میشه.
اگه گرین کارت واقعا براتون ارزشش رو داره هم ارزشگذاری کنید و هم اگه می تونین حضوری مراجعه کنید( اگه از نامه نگاری بجایی نرسیدید). بدونن که شما چقدر برای مهاجرت مصمم هستید و اینکه دارایی شما به اندازه ای هست که حالا حالاها مشکلی پیدا نکنید.

دعای همه بچه های مهاجرسرا با شماست

PS: ما یک گردهمایی جمعه صبح داریم که شاید اونجا بچه ها بتونن بیشتر کمکتون کنن. برای هماهنگی می تونین به یکی از مدیران سایت به اسم R.F پیام خصوصی بدین تا راهنماییتون کنن. اسم مدیران با فونت سرخابی اون بالای صفحه "برندگان گرین کارت لاتاری 2010" هست
I make my own luck

شماره کیس: 2010AS00016xxx
دریافت نامه قبولی: جولای 2009
کنسولگری: ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول: 14 آگوست 2009
کارنت شدن کیس: بولتن آپریل 2010
دریافت نامه دوم: 11 آپریل 2010
مصاحبه: 20 می 2010
دریافت کلیرنس: 14 سپتامبر 2010 (118 روز)

تشکر کنندگان:
دوستان اون قسمت نامه دوستمون كه نوشته پروسه 2010 تا سپتامبر شايد حتي قبل از اون تموم ميشه يعني چي؟يعني ممكنه ديگه سپتامبر بولتني در كار نباشه وفقط كاراي كساني كه اگوست هستن انجام بدنو تموم؟پس تكليف بقيه چيه؟ممنونم
كيس نامبر:2010AS00029xxx
تاريخ دريافت نامه اول:june 2009
كنسولگري:انكارا
تاريخ ارسال فرمهاي اول:august 2009
زمان دريافت نامه دوم:july 2010
تاريخ مصاحبه:اوايل,september 2010
تاريخ دريافت ويزا:دو روز بعد
تشکر کنندگان:
(2010-06-24 ساعت 01:59)بنيتا نوشته:  دوستان اون قسمت نامه دوستمون كه نوشته پروسه 2010 تا سپتامبر شايد حتي قبل از اون تموم ميشه يعني چي؟يعني ممكنه ديگه سپتامبر بولتني در كار نباشه وفقط كاراي كساني كه اگوست هستن انجام بدنو تموم؟پس تكليف بقيه چيه؟ممنونم

خیر! منظورش اینه که فرض محال ممکنه یکدفعه قبل از 30 سپتامبر 50000تا ویزا تموم شه. هروقت ویزا تموم شه پرونده لاتری اون سال بسته میشه.
I make my own luck

تشکر کنندگان: بنيتا
سلام دوستان
ممكنه راهنماييم كنيد كه يه ملك با ارزشه حدود 100 ميليون تومان كارشناسيش چقدر در مياد؟ممنون
تشکر کنندگان:
(2010-06-29 ساعت 01:30)بنيتا نوشته:  سلام دوستان
ممكنه راهنماييم كنيد كه يه ملك با ارزشه حدود 100 ميليون تومان كارشناسيش چقدر در مياد؟ممنون

سلام
ما هم یک آپارتمان داشتیم که ارزش ملک 100 میلیون شد و کارشناسیش 300 تومان در آمد. البته ملک توی تهران نبود.
ممنونم
از كجا بايد قيمتشو در بيارم.خونه تو تهرانه.ممنونم
تشکر کنندگان:
(2010-06-30 ساعت 17:41)بنيتا نوشته:  ممنونم
از كجا بايد قيمتشو در بيارم.خونه تو تهرانه.ممنونم

جای خاصی برای تعیین قیمت خونه نیست. شما باید یک کارشناس دادگستری بیارید تا خونتونو قیمت بزنه. اگه یک آشنا پیدا کنید یا کسی که بهتون تخفیف بده خوب میشه.
درضمن خیلی از بچه ها فقط سند خونه ترجمه کردن و بردن سفارت بدون کارشناسی و قبول کردن. موفق باشید.
(2010-06-24 ساعت 02:57)sam_hash نوشته:  
(2010-06-24 ساعت 01:59)بنيتا نوشته:  دوستان اون قسمت نامه دوستمون كه نوشته پروسه 2010 تا سپتامبر شايد حتي قبل از اون تموم ميشه يعني چي؟يعني ممكنه ديگه سپتامبر بولتني در كار نباشه وفقط كاراي كساني كه اگوست هستن انجام بدنو تموم؟پس تكليف بقيه چيه؟ممنونم

خیر! منظورش اینه که فرض محال ممکنه یکدفعه قبل از 30 سپتامبر 50000تا ویزا تموم شه. هروقت ویزا تموم شه پرونده لاتری اون سال بسته میشه.

یعنی فرضه محاله؟ نکنه به ما اون 50000 تا ویزا نرسه؟ من که آخر آگوست مصاحبه دارم
ARRIVAL DATE: JAN 14
CATEGORY: DV LOTTERY
تشکر کنندگان:
(2010-06-30 ساعت 23:29)samira t نوشته:  
(2010-06-24 ساعت 02:57)sam_hash نوشته:  

یعنی فرضه محاله؟ نکنه به ما اون 50000 تا ویزا نرسه؟ من که آخر آگوست مصاحبه دارم

نه! نترسین. وقتی کارنتتون کردن یعنی حداقل به اندازه شماره هایی که کارنت کردن ویزا هست.
I make my own luck

تشکر کنندگان: R.F ، samira t
يعني ممكنه به اندازه مني كه كيس نامبرم 29xxx ويزا نمونه و ما september كارنت نشيم؟تاحالا اينجوري شده؟كه يه سري بمونن؟
تشکر کنندگان:
دوستان اینجا تاپیک مسائل مربوط به اسپانسره نه این هایی که شما نوشتید
برای آدم های بزرگ هیچ بن بستی وجود نداره چون یا راهی پیدا میکنند یا راهی می سازند! پس همیشه امید داشته باشید
متولد چه ماهی هستید؟
تشکر کنندگان:
من معذرت می خوام چون اینجا مطرح شده من هم استرس گرفتم دیگه همین جا هم پرسیدم
ARRIVAL DATE: JAN 14
CATEGORY: DV LOTTERY
منم همينطور شرمنده