کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حلها
با سلام
من تمام متن نامه دریافتی از KCC رو خوندم .در هیچ کجای آن صحبتی از اسپانسر نکرده حتی در قسمتی که در خصوص مدارکیست که باید برای روز مصاحبه آماده کنیم نیز چنین چیزی نخواسته (10 مورد مدارک خواسته شده).
سئوال من از دوستان اینه که مورد اسپانسر رو از کجا آوردن ؟
آیا تجربه این رو نشون داده یا جائیه که من ندیدم ؟
با تشکر.

تشکر کنندگان:
سلام

محمد جان تو نامه دوم مدارکی رو که همراه خودت باید ببری رو نوشته یکی از اون مدارک فرم I-134 هستش که مربوط به اسپانسره .
نمونه نامه دوم http://www.mohajersara.com/showthread.ph...4#pid12834
شاد و سربلند باشید
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
سلام.
یکی از دوستامون که 2 سال پیش برنده شده بود می گفت اگه پرینت حساب بانکی تون رو بعد از ترجمه ببرید سفارت سوییس ( حافظ منافع امریکا) مهر کنند، خیلی موقع مصاحبه ارزشش بیشتر میشه. موفق باشید.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
کیس نامبر : as000098xx
دریافت نامه دوم:دو هفته قبل از مصاحبه از طریق ایمیل
تاريخ مصاحبه:12th feb 2009
دریافت ویزا :16th feb 2009
تاريخ دريافت گرين كات:28th may
سلام به همه
اميدوارم كساني كه با حساب بانكي مي خوان برن سفارت موفق به دريافت ويزا بشن ولي تجربياتي كه پارسال از دوستان ديگم بدست اوردم اينه كه مهمترين چيز در مصاحبه صداقته.
يكي از دوستان من 3 سال پيش بدون ساپورتر مالي ويزا گرفت چون ادم صادقي بود ولي متاسفانه بعضي از دوستان در سالهاي گذشته با دروغ گفتن در مورد داراييهاي خودشون باعث بدبيني سفارت به ايرانيها شدن .چون دولت امريكا نمي خواد كسي سربار جامعه بشه بخاطر همين موضوع كه بچههاي با تجربه تر ميگن بايد ساپورتر ماليداشته باشين.به اميد موفقيت همه ايرانيها
تشکر کنندگان: seravin ، rahimina
darya نوشته: سلام.
یکی از دوستامون که 2 سال پیش برنده شده بود می گفت اگه پرینت حساب بانکی تون رو بعد از ترجمه ببرید سفارت سوییس ( حافظ منافع امریکا) مهر کنند، خیلی موقع مصاحبه ارزشش بیشتر میشه. موفق باشید.

دوست عزیز اصلا لازم نیست این کار رو انجام بدید
پرینت حساب بانکی که اخرین موجودی شما رو نشون بده و به لاتین صادر شده باشه و مهر اداره امور بین الملل بانک مربوطه روش خورده باشه کافیه
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
RE: نداشتن اسپانسر و راه حلها
دوستان لطفا دقت کنید تاپیک چی هست و بحث داره به کجا کشیده می شه...!
من اسمم در اومده الان دانشجوی مالزی هستم و هیچ اسپانسری ندارم...
برای این تن درد من کسی دوایی... وبایی... حصبه ای... چیزی نداره؟؟؟
کیس نامبرم یه کم بین 3000 و 4000 هست کم کم نوبتمه... پلیز هلپ.
Sad
تشکر کنندگان:
پول ... Safe side سه سال 125% خط فقر فکر کنم حدود 55000 دلار واس دو نفر
سند ملک ...
Job Offer ...
.
.
.
Sad
شماره کیس: 2010AS00002xxx
نامه قبولی: می 2009
کنسولگری: Abu Dhabi
نامه دوم : سپتامبر 2009
مصاحبه: 6 اکتبر 2009
ویزا: روز مصاحبه
سفر به آمریکا: 29 اکتبر 2009
دریافت گرین کارت: 13 نوامبر 2009
CoolCool
تشکر کنندگان: seravin
سلام
دوستان اگه اسپانسر نداشته باشیم میتونم خونه پدرم رو به نام خودم بزنم یا به من وکالت بده بعد ترجمه کنم ببرم؟
ممنون
شماره کیس:2010AS00007xxx

تشکر کنندگان:
سلام
بله می تونید از پدرتون یه وکالت تام برای خونه بگیرید و بعد ترجمش کنید. ولی به نظر من اگه اسپانسر ندارید پول نقد یا همون Statement بانکی از همه چی بهتره ...
شماره کیس: 2010AS00002xxx
نامه قبولی: می 2009
کنسولگری: Abu Dhabi
نامه دوم : سپتامبر 2009
مصاحبه: 6 اکتبر 2009
ویزا: روز مصاحبه
سفر به آمریکا: 29 اکتبر 2009
دریافت گرین کارت: 13 نوامبر 2009
CoolCool
تشکر کنندگان:
ARTA جان ممنون از راهنماییتون
شماره کیس:2010AS00007xxx

تشکر کنندگان:
شنیدم که گردش مالی برای سفارت آنکارا مهمه. ولی درست متوجه نشدم. یعنی باید من از الآن 15000 دلار بریزم تو یه حساب تا قبل مصاحبه برم ازش پرینت بگیرم یا همون دو سه روز قبلش این پولو بریزم و زودی برم پرینت بگیرم؟
در ضمن 15000 دلار کافیه؟
تشکر کنندگان:
فکر نمیکنم گردش مالی مهم باشه.. شما از بانکی که حساب دارید بخواهید از آخرین موجودی حسابتون پرینت بگیرن بعد بگید میخواهید اداره امور بین الملل تایید کنه و مهر بزنه(باید به لاتین هم صادر بشه )
اگر بتونید مبلغ بالاتری رو به حساب بریزید بهتره مثلا 20000000 تومان با 25000000 برای هر نفر
تشکر کنندگان:
مجید جان;

چند نفر توی اینجا بودند که اظهار میکردند بهتره که statement bank ها به تایید سفارت سوئیس ، حافظ منافع امریکا برسه.
من که خودم گرفتم، میخوام ببرم ببینم میتونم تایید بگیرم یا نه.
خلاصه اینکه تا میتونید تایید بگیرید. اگه میتونید حتی خودتون هم تایید کنید، بدید باباتون هم تایید کنه.Tongue
راهنمای خرید چمدان

10AS6000
قبولی:May 24, 09
کنسول:Ankara
ارسال فرم اول:June08,09
کارنت:Sep.09
نامه دوم:Oct1709
مصاحبه:Nov.09
کلیرBig Grinec.09
هزینه:3.800$-یکنفر

We The People
تشکر کنندگان: laili ، seravin ، mortezafox
meweadl نوشته: مجید جان;

چند نفر توی اینجا بودند که اظهار میکردند بهتره که statement bank ها به تایید سفارت سوئیس ، حافظ منافع امریکا برسه.
خلاصه اینکه تا میتونید تایید بگیرید. اگه میتونید حتی خودتون هم تایید کنید، بدید باباتون هم تایید کنه.Tongue

من هم فرم اسپانسر و داشتم هم پرینت حساب بانکی رو افسر هم هر دوتا رو ازم گرفت و قبول کرد... پرینت حسابتون اصلا لازم نیست به تایید سفارت سوئیس برسه...فقط به لاتین نوشته شده باشه و مهر امور بین الملل بانک رو داشته باشه (من از بانک سامان گرفته بودم)و نرخ برابری ارز به ریال رو هم نوشته شده باشه کافیه Big Grin
تشکر کنندگان: meweadl
الهام خيلي خوش سليقه اي...

منم مثل تو تو حساب اصليم تو بانك سامانه!

elham نوشته:
meweadl نوشته: مجید جان;

من هم فرم اسپانسر و داشتم هم پرینت حساب بانکی رو افسر هم هر دوتا رو ازم گرفت و قبول کرد... پرینت حسابتون اصلا لازم نیست به تایید سفارت سوئیس برسه...فقط به لاتین نوشته شده باشه و مهر امور بین الملل بانک رو داشته باشه (من از بانک سامان گرفته بودم)و نرخ برابری ارز به ریال رو هم نوشته شده باشه کافیه Big Grin
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: elham

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان