کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حلها
مرسی الهام از راهنماییت. امیدوار شدم. منم مثل شما تو سامان حساب دارم. فقط یک نگرانی کوچولو هستش. یه جایی خوندم تو آنکارا به پرینت گیر می دن. شما ابوظبی یودید؟
Ashkan78 نوشته: الهام خيلي خوش سليقه اي...

منم مثل تو تو حساب اصليم تو بانك سامانه!

elham نوشته:
meweadl نوشته: مجید جان;

چند نفر توی اینجا بودند که اظهار میکردند بهتره که statement bank ها به تایید سفارت سوئیس ، حافظ منافع امریکا برسه.
من که خودم گرفتم، میخوام ببرم ببینم میتونم تایید بگیرم یا نه.
خلاصه اینکه تا میتونید تایید بگیرید. اگه میتونید حتی خودتون هم تایید کنید، بدید باباتون هم تایید کنه.Tongue

من هم فرم اسپانسر و داشتم هم پرینت حساب بانکی رو افسر هم هر دوتا رو ازم گرفت و قبول کرد... پرینت حسابتون اصلا لازم نیست به تایید سفارت سوئیس برسه...فقط به لاتین نوشته شده باشه و مهر امور بین الملل بانک رو داشته باشه (من از بانک سامان گرفته بودم)و نرخ برابری ارز به ریال رو هم نوشته شده باشه کافیه Big Grin
تشکر کنندگان:
سلام بله من ابوظبی رفتم ...ولی کی گفته آنکارا به پرینت حساب بانکی گیر میده؟در ضمن دوستان گردش حساب بانکی اصلا لازم نیست فقط آخرین موجودی رو بگیرید و سعی کنید رقمش بالا باشهBig Grin
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
سلام
من در مشهد زندگی می کنم دوست من 30 سال دارد به دلیل نداشتن اسپانسر 15 میلیون پول در حسابش گذاشت البته بگم که بعضی از بانک ها مورد تایید هست بعد حسابش را برد سفارت در زمان مصاحبه بعد سفارت قبول کرد
تشکر کنندگان:
نمیشه 100% گفت این کار شدنیه یا نه چون بستگی به کسی داره که باشما مصاحبه می کنه اما زمانی که من آنکارا بودم حتی به 1 نفر هم بدون اسپانسر ویزا ندادن البته ردشون نکردن به همه گفتن زمانی که اسپانسر پیدا کردید بیایید برای گرفتن ویزا به نظر من همگی نهایت تلاشتون رو تا زمان مصاحبه برای پیدا کردن اسپانسر داشته باشید حالا اگه تا اون زمان موفق نشدید بعد برید سراغ حساب بانکی ...
تشکر کنندگان: seravin
sniffer نوشته: سلام
من در مشهد زندگی می کنم دوست من 30 سال دارد به دلیل نداشتن اسپانسر 15 میلیون پول در حسابش گذاشت البته بگم که بعضی از بانک ها مورد تایید هست بعد حسابش را برد سفارت در زمان مصاحبه بعد سفارت قبول کرد

سلام
منظورتون از "بعضی بانک ها مورد تایید هستند" چیه؟
منبع فرمایشتون رو هم در صورت امکان بفرمایید.
راهنمای خرید چمدان

10AS6000
قبولی:May 24, 09
کنسول:Ankara
ارسال فرم اول:June08,09
کارنت:Sep.09
نامه دوم:Oct1709
مصاحبه:Nov.09
کلیرBig Grinec.09
هزینه:3.800$-یکنفر

We The People
تشکر کنندگان: masih
meweadl نوشته:
sniffer نوشته: سلام

سلام
منظورتون از "بعضی بانک ها مورد تایید هستند" چیه؟
منبع فرمایشتون رو هم در صورت امکان بفرمایید.
فکر کنم خیلیامون کارمون بکشه به حساب بانکی پس دوستان لطف کنن هرچی اطلاعات دارن بزارن
مثلا کدوم بانک معتبره
چقدر رو حساب باشه کافیه
پرینت حساب رو باید کجا ترجمه کرد
باید به تایید کی برسه
و........................
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان عزیز
در مورد اسپانسر و حساب بانکی باید نکاتی رو متذکر بشم که شما مثل من دچار مشکل نشوید .
1- مقدار پول برای هر نفر حدود 14 تا 20 ملیون کافیه
2- شما برای گرفتن موجودی حساب به هر بانکی که دارای شعبه بین الملل باشه می توانید مراجعه کنید .
3- موجودی حساب بانکی باید به فارسی باشد
4- برگ موجودی باید دارای مهر خود شعبه - مهر شعبه بین الملل باشد.
5- دادگستری ترجمه برگ موجودی که به لاتین باشد را تایید نمیکند و حتماً باید به فارسی باشد و تایید نکردن دادگستری = با تایید نکردن وزارت امور خارجه می باشد
شماره کیس: AS30XXX
نامه اول: 2008 may
ارسال مدارک: june 2008
تاريخ مصاحبه : 2009 13 july
دریافت نامه دوم: 5june 2009
تاريخ گرفتن ويزا بدون كليرنس :2009 14 july
تاریخ ورود به غربت : 24 october
تشکر کنندگان: meweadl ، reza22 ، farzad24
اقا میلاد جواب دادن
تشکر کنندگان:
دوست من دیروز از سفارت امدش با 15 میلیون تو بانک گذاشته بود بعد خیلی راحت قبول کردن و ورقه حساب را به سفارت داد
چند نکته :
1: در زمان مصاحبه بعضی ها تاریخ تولد اشتباه وارد کرده بودن قبول شدن اگه کسی اشتباه وارد کردن نامه بزنه به KCC مشکلی پیش نمی یاد
2: در زمان مصاحبه باید به امضاء پاسپورت یکی باشید پس بهتر است قبلش بهش بگین که من مثلا 2 تا امضاء دارم کدام را بزنم
3: قبل از سوگند هر حرفی که هست بگید اگر بعدش بگین رد می شین
4: اگه تمام مدارک کامل باشه 60% قبول می شین پس 100% تو دلتون نگین که قبول می شین بعد خدا نکرده ...
تشکر کنندگان: reza22 ، upload_section
M!LAD نوشته: سلام به همه دوستان عزیز
در مورد اسپانسر و حساب بانکی باید نکاتی رو متذکر بشم که شما مثل من دچار مشکل نشوید .
1- مقدار پول برای هر نفر حدود 14 تا 20 ملیون کافیه
2- شما برای گرفتن موجودی حساب به هر بانکی که دارای شعبه بین الملل باشه می توانید مراجعه کنید .
3- موجودی حساب بانکی باید به فارسی باشد
4- برگ موجودی باید دارای مهر خود شعبه - مهر شعبه بین الملل باشد.
5- دادگستری ترجمه برگ موجودی که به لاتین باشد را تایید نمیکند و حتماً باید به فارسی باشد و تایید نکردن دادگستری = با تایید نکردن وزارت امور خارجه می باشد

سلام من از بانک سامان پرینت حساب گرفتم که امور بین الملل بانک سامان به لاتین صادر کرده بود و مهر امور بین الملل رو داشت فقط همین
این راه راحتتر از گرفتن موجودی به فارسی و بعد ترجمه اونه.... تازه سفارت هم قبول کرد
تشکر کنندگان: reza22 ، seravin ، M!LAD
اگر كسي فقط سند خونه بالاي 50 ميليون داشته باشه كافيه؟؟؟؟؟/
تشکر کنندگان:
دوست عزیز سند ملک به تنهایی قابل قبول نیست باید حتما پرینت حساب بانکی هم داشته باشید
چون روزی که من مصاحبه داشتم یه خانم و آقایی (از برندگان لاتاری )که اسپانسر و حساب بانکی نداشتند ازشون سند ملک رو قبول نکردند و براشون نقص مدارک زدند.
تشکر کنندگان:
monica جون
من هم اسپانسر داشتم هم پرینت بانکی در حدود 60000000 تومان و هم سند ملک و کلی اوراق بها دار و سهام شرکتمون که توسط کارشناس رسمی دادگستری هم ارزشگذاری شده بود ..من کلی هزینه بابت ترجمه و ارزشگذاری ملک و شرکت پرداخت کردم ولی افسر اصلا بهشون نگاه هم نکرد در واقع اصلا ازم نگرفت فقط همون فرم اسپانسر و پرینت حساب بانکی رو گرفت..
حالا اگر میخوای سند هم ببری ولی حتما حساب بانکی هم ببر
سند ملک رو بده ترجمه کنن اگر به اسم خودته که هیچی ولی اگر وکالتی هست باید وکالت نامه محضری رو هم ترجمه کنی و ببری
دارالترجمه ها خودشون میدونن کدوم صفحه ها رو باید ترجمه کنن
30000000 برای 2 نفر کافیه چون اسپانسر هم دارید
تشکر کنندگان: Monica
msnazi نوشته: [quote=elham]
monica جون
من هم اسپانسر داشتم هم پرینت بانکی در حدود 60000000 تومان و هم سند ملک و کلی اوراق بها دار و سهام شرکتمون که توسط کارشناس رسمی دادگستری هم ارزشگذاری شده بود ..من کلی هزینه بابت ترجمه و ارزشگذاری ملک و شرکت پرداخت کردم ولی افسر اصلا بهشون نگاه هم نکرد در واقع اصلا ازم نگرفت فقط همون فرم اسپانسر و پرینت حساب بانکی رو گرفت..
حالا اگر میخوای سند هم ببری ولی حتما حساب بانکی هم ببر
سند ملک رو بده ترجمه کنن اگر به اسم خودته که هیچی ولی اگر وکالتی هست باید وکالت نامه محضری رو هم ترجمه کنی و ببری
دارالترجمه ها خودشون میدونن کدوم صفحه ها رو باید ترجمه کنن
30000000 برای 2 نفر کافیه چون اسپانسر هم دارید

الهام دستت رو شد! شما «مرفه بی درد» هستی! 60,000,000 تومان؟؟

نداشتیم هاااااااااااااا!!! منظورتون از این حرف چی بود؟؟؟
من فقط سوال ایشون رو جواب دادم که پرسیده بودن واسه 2 نفر چقدر پول کافیه؟
دوستان امیدوارم سوتفاهم پیش نیاد من قصدم فقط راهنمایی کردن بود و اینکه چه مدارکی رو به عنوان تمکن مالی ببرید بهتره.....و مثل من الکی مدارک اضافه نبرید و هزینه ترجمه ندید ...
تشکر کنندگان: farzad24
اگر دوستان تجربه اي داريد :
1- آيا گرفتن پذيرش در مقطع دكتري و گرفتن بورس كامل مشكل نداشتن اسپانسر را حل ميكند/ و اصلا" تاثيري در نتيجه دارد/

2- البته من حساب بانكي با 000/000/40 تومان براي يك نفر مي توانم ارائه دهم ولي اسپانسر پيداكردن برايم كمي دشواره /
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان