کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: محل مصاحبه شما کجا بود؟
آنکارا
63.16%
36 63.16%
ابوظبي
36.84%
21 36.84%
مجموع 57 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ابوظبي يا آنکارا !!!؟
مي‌خواستم اين موضوع رو توي بخش برندگان 2010 باز کنم، اما اجازه نداشتم.

(2010-01-31 ساعت 12:26)ali-n نوشته:  نکته مهم : اگه میتونید مصاحبه خودتونا از ابوظبی به آنکارا تغییر دهید
برای این موضوع دلایلی دارم . اگه نگاهی به وضعیت بچه ها بکنید میبینید اونایی که امسال آنکارا بودن بهتر تونستن ویزا بگیرن . حتی آنکارا پروسه بک گراند چک سریعتری داره . در ضمن من شاهد بی نظمی های فراوانی در سفارت امریکا در ابو ظبی بودم . مثلا مدارک پرونده یه نفر را گم کرده بودن و
پاسپورت یه نفر را اشتباهی به یه نفر دیگه داده بودن و.....

با توجه به صحبت‌هاي علي توي سفرنامه‌اش و همچنين بچه‌هاي ديگه‌اي که ابوظبي مصاحبه داشتن و ناراضي بودند، من مي‌خوام محل مصاحبه‌ام رو از ابوظبي به آنکار تغيير بدم. اما چند سوال دارم:
1) آيا امکان اين کار هست!؟

2) با توجه به اينکه حدود يک هفته به بولتن جديد مونده و احتمال کارنت شدن من هست، آيا اين کار براي مصاحبه من مشکلي ايجاد نمي‌کنه؟

3) کلاً دوست دارم نظر شما رو هم در اين مورد بدونم.(اگه شما جاي من بوديد، چه مي‌کرديد؟ اگه دلايل خودتون رو هم ذکر کنيد ممنون ميشم)

ممنون.
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، usa.lover ، batis2010
دوست عزیز من جای شما بودم اینکارو نمی کردم.چون اولا به دردسرش نمی ارزه ثانیا رو همین روال عادی هم به اندازه کافی استرس داره این کار و فکر می کنم استرس خودتو بیشتر نکنی بهتره و با توجه به اینکه احتمال کارنت شدنتون نزدیکه شاید پروندتون به جریان افتاده باشه.
البته شما صلاح خودتونو بهتر می دونید.
تشکر کنندگان: indmehdi ، rs232 ، Ashkan78 ، yazdan ، batis2010
(2010-01-31 ساعت 15:01)indmehdi نوشته:  مي‌خواستم اين موضوع رو توي بخش برندگان 2010 باز کنم، اما اجازه نداشتم.

(2010-01-31 ساعت 12:26)ali-n نوشته:  نکته مهم : اگه میتونید مصاحبه خودتونا از ابوظبی به آنکارا تغییر دهید
برای این موضوع دلایلی دارم . اگه نگاهی به وضعیت بچه ها بکنید میبینید اونایی که امسال آنکارا بودن بهتر تونستن ویزا بگیرن . حتی آنکارا پروسه بک گراند چک سریعتری داره . در ضمن من شاهد بی نظمی های فراوانی در سفارت امریکا در ابو ظبی بودم . مثلا مدارک پرونده یه نفر را گم کرده بودن و
پاسپورت یه نفر را اشتباهی به یه نفر دیگه داده بودن و.....

با توجه به صحبت‌هاي علي توي سفرنامه‌اش و همچنين بچه‌هاي ديگه‌اي که ابوظبي مصاحبه داشتن و ناراضي بودند، من مي‌خوام محل مصاحبه‌ام رو از ابوظبي به آنکار تغيير بدم. اما چند سوال دارم:
1) آيا امکان اين کار هست!؟

2) با توجه به اينکه حدود يک هفته به بولتن جديد مونده و احتمال کارنت شدن من هست، آيا اين کار براي مصاحبه من مشکلي ايجاد نمي‌کنه؟

3) کلاً دوست دارم نظر شما رو هم در اين مورد بدونم.(اگه شما جاي من بوديد، چه مي‌کرديد؟ اگه دلايل خودتون رو هم ذکر کنيد ممنون ميشم)

ممنون.
شما میتونی‌ الان و قبل از کارنت شدن به kcc میل بزنی‌ و بگی‌ که می‌خوای آنکارا رو انتخاب کنی‌، من هم با توجه به شرایطم محل مصاحبم را با همین روش تغییر دادم. این که کدوم سفارت بهتره شدیدا به شرایط شما بستگی داره، اگر شما سربازی رفتی‌ یا کار دولتی داره یا هر شرایط دیگیی‌ داری که فکر میکنی‌ بهت کلیرنس میخوره بهت پیشنهاد می‌کنم که آنکارا را انتخاب کن ولی‌ اگر سربازی نرفتی و شغل دولتی نداری به نظر من همون ابو ظبی بهتره چون به احتمال ۹۹% همون روز ویزا میگیری، در ضمن اینکه هزینه پزشکی‌ در دوبی‌ کمتر و راحت تره و مدیکالت هم ۱ سال اعتبار داره، اگر سفر نامه ابو ظبی را بخونی‌ میبینی‌ که افرادی که این ۲ شرایط را نداشتن خیلی‌ راحت همون روز ویزا گرفتن.
چرا این بحث را در قسمت مدت زمان کلیرنس ۲۰۱۰ ادامه نمیدین، این موضوع تازه ایجاد شده
شماره کیس: 2010AS87XX
تاریخ دریافت نامه قبولی: می ۲۰۰۹
کنسولگری: تغییر از آنکارا به ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: ۵ جون ۲۰۰۹
تاریخ کارنت شدن کیس:دسامبر ۲۰۰۹
تاریخ دریافت نامه دوم:تا الان هم دریافت نکردم
تاریخ مصاحبه: ۱۵ ژانویه ۲۰۱۰
تاریخ دریافت کلیرنس: بعد از ۶۴ روز
تاریخ دریافت ویزا :۲۸ مارچ ۲۰۱۰

تشکر کنندگان: indmehdi ، Ashkan78 ، mhz_ir
من سربازي نرفتم (معاف شدم).
اما کارم نيمه دولتيه. يعني راستش خودمم هنوز نمي‌دونم که دولتي هست يا نه!!!
آخه سهام شرکت توي بازار بورس فروش رفت، اما هنوز داره توسط دولت اداره ميشه!!!
تشکر کنندگان: Ashkan78
اگر کارتم دولتی نباشه و مشکله مدارک نداشته باشی‌ و مدارکت کامل باشه مطمئن باش همون روز ویستو میگیری، چون تو سفارت به چیزی که خیلی‌ تاکید می‌کنن همین ۲ موضوع
شماره کیس: 2010AS87XX
تاریخ دریافت نامه قبولی: می ۲۰۰۹
کنسولگری: تغییر از آنکارا به ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: ۵ جون ۲۰۰۹
تاریخ کارنت شدن کیس:دسامبر ۲۰۰۹
تاریخ دریافت نامه دوم:تا الان هم دریافت نکردم
تاریخ مصاحبه: ۱۵ ژانویه ۲۰۱۰
تاریخ دریافت کلیرنس: بعد از ۶۴ روز
تاریخ دریافت ویزا :۲۸ مارچ ۲۰۱۰

تشکر کنندگان: indmehdi
مشکل مدرک ندارم. اما اسپانسر ندارم و فقط با تمکن مالي و ترجمه سند ملک دارم ميرم.
تشکر کنندگان: Ashkan78
به نظر من هیچ فرقی نمیکنن سفارت ها با هم ولی امسال من این برداشت رو کردم که انکارا نظمش بیشتر و رسیدگیشم سریعتر از ابوظبی وگرنه اگه مشلکی نباشه هم ابوظبی ویزا میده و هم انکارا و اگرم مشکل اساسی باشه هیچکوم ویزا نمیدن
ولی در کل من اینجوری برداشت کردم که کلاٌ مصاحبه برندگان لاتاری ساده ترین مصاحبست و اصلا برای کیسهای لاتاری اگه مشکل اساسی نداشته باشن جای نگرانی نیست
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان: ساشا ، mohsen324 ، laili ، indmehdi ، R.F ، maryam5 ، rs232 ، Ashkan78 ، usa.lover ، mhz_ir
سلام
منم نظرم اینه که توی ویزا دادن هیچ فرقی با هم ندارن. فقط انکارا نظم بیشتری داره. اگه به نامه های دوم توجه کنید میبینید که ابوظبی 2 تا برگه براتون می فرسته و اگه این سایت و اطلاعاتش نبود واقعا آدم نمی دونست باید چیکار کنه؟! ولی انکارا خیلی منظم یک پکیج می فرسته که کل پروسه رو توش توضیح داده. سایتش هم خیلی منظم تره. مثلا اگه یکی از افراد خانواده جواب چکش هنوز نیومده باشه با یک ستاره اونو مشخص می کنه. نه مثل ابوظبی که ما رو سرکار گذاشت و بعد از کلی خوشحالی که شمارمون بعد از دو ماه کلیر شد و رفتیم ویزا بگیریم گفتند جواب چک شوهرم نیومده!!!!!
من هنوز از ابوظبی عصبانیم............شدید!
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: sh-b ، indmehdi ، R.F ، Spiritual ، Ashkan78 ، Hojjat ، usa.lover ، feryfrt
من میخواستم پیشنهادی به دوستان بکنم که البته منطق محکمی براش
ندارم ولی معتقدم که چون کل این پروسه از اول یک جور تصادف یا قسمت
بوده بهتره که ارکان اصلی اش رو بهم نزنید که یکیش همین محل مصاحبه
است واون رو هم به بازی در گیر واگذار کنید و بازی رو بهم نزنین. البته این
طور بازی با یک تیوری مربوط به بازی ها در امار و اقتصاد هم پشتیبانی میشه
که البته از حوصله این بحث خارج هست.
به امید بهروزی
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
تشکر کنندگان: indmehdi ، ساشا ، laili ، Ali Sepehr ، Ashkan78 ، Shahoo52 ، GBUSA
(2010-02-03 ساعت 04:01)soheilbadami نوشته:  من میخواستم پیشنهادی به دوستان بکنم که البته منطق محکمی براش
بوده
بهتره که ارکان اصلی اش رو بهم نزنید که یکیش همین محل مصاحبه
به امید بهروزی

البته اين يه موردش (محل مصاحبه) انتخابي هست. شايد بقيه رو به مبحث مطروحه از طرف شما، بشه بسطش داد.
تشکر کنندگان: Hojjat ، Ashkan78
(2010-02-03 ساعت 08:42)indmehdi نوشته:  
(2010-02-03 ساعت 04:01)soheilbadami نوشته:  من میخواستم پیشنهادی به دوستان بکنم که البته منطق محکمی براش
بوده
بهتره که ارکان اصلی اش رو بهم نزنید که یکیش همین محل مصاحبه
به امید بهروزی

البته اين يه موردش (محل مصاحبه) انتخابي هست. شايد بقيه رو به مبحث مطروحه از طرف شما، بشه بسطش داد.

البته منظور من همون محل پیش فرض kcc هست
که شاید با توجه به برخی عوامل مثل تاریخ دریافت
نامه یا از این قبیل تعیین شده باشه یا شاید طبق
فرض بنده کاملا تصادفی ولی با لحاظ ظرفیت پذیرش.
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
تشکر کنندگان:
راستی کسی می دونه سفارت رو بر چه اساسی تعیین می کنند؟
چرا یکی آنکاراست و یکی دیگه ابوظبی؟
تشکر کنندگان:
سفارت رو بعد از برنده شدن توي فرم هايي كه مي فرستي خودت تعيين مي كني. معمولا خودشون يك جايي رو بهت پيشنهاد مي كنن كه امسال براي اكثر ايراني ها ابوظبي بوده.

(2010-02-04 ساعت 20:38)ساشا نوشته:  راستی کسی می دونه سفارت رو بر چه اساسی تعیین می کنند؟
چرا یکی آنکاراست و یکی دیگه ابوظبی؟
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: indmehdi ، khatere_art
اونایی که خودشون قبلا سفارت رو تعیین کردند نمی گم اونایی که به عهده KCC گذاشتند رو می گم. یکی می گفت اگه قبلا ترکیه رفته باشی می زنند آنکارا یا اگه قبلا به دبی سفر کردی می زنند ابوظبی.
یکی هم می گفت بر اساس منطقه ای که توش زندگی می کنی و نزدیکی مسافته.
ashkan جان ولی من فکر می کنم اکثرا بچه ها آنکارا هستند .
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، fairwall ، payman R
ببخشيد ابوظبي اشتباه تايپي بود. امسال من ايراني نديدم كه تويايران زندگي كنه، برنده بشه، و محل مصاحبه اش جز آنكارا باشه.

(2010-02-04 ساعت 21:05)ساشا نوشته:  اونایی که خودشون قبلا سفارت رو تعیین کردند نمی گم اونایی که به عهده KCC گذاشتند رو می گم. یکی می گفت اگه قبلا ترکیه رفته باشی می زنند آنکارا یا اگه قبلا به دبی سفر کردی می زنند ابوظبی.
یکی هم می گفت بر اساس منطقه ای که توش زندگی می کنی و نزدیکی مسافته.
ashkan جان ولی من فکر می کنم اکثرا بچه ها آنکارا هستند .
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: ساشا ، kavoshgarnet ، indmehdi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان