کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پیشنهادات
(2010-07-16 ساعت 22:50)ADONIS نوشته:  سلام مهاجرسرا !
من جدیدا جای یه چیزی رو تو مهاجرسرا خالی میبینم !
اگر یکی پست جالب بزنه و ما خوشمون بباد دکمه ی تشکر رو میزنیم ...یا اگر بخواییم به طرف تبریک بگیم !
اما گاهی به پستی اعتراض داریم و یا این که مخالفیم ...اما نمیشه همش در مقابل اون پست ...یه جواب داد و مساله به انحراف کشیده بشه !
من میگم یه دکمه تعبیه بشه که با اون این امکان فراهم بشه که عدم رضایت خودمون رو از اون پست نشون بدیم...نه این که راضی به حذف شدن باشیم ...یه جورایی با اون اعلام میکنیم که مثلا من با نظرت مخالفم ...محترمانه ...دوستانه...عاشقانه ...بدون دعوا و درگیری...
میشه اصلا اون کنار که تشکر ها ثبت شده ...این رو ثبت نکرد !
خلاصه یه همچین چیزی ....ولی خب من خودم تا به حال تو هیچ فرومی ندیدم !

دوست عزیز به نظر من اینکار فوق العاده اشتباهه و بی علت نیست که می فرمایید :

(2010-07-16 ساعت 22:50)ADONIS نوشته:  ولی خب من خودم تا به حال تو هیچ فرومی ندیدم !

ببینید برای همین اعلام مخالفت وقتی من ببینم مثلا آدونیس توی 2-3 تا پست من همچین دکمه ای رو زده بهش بدبین میشم و سعی می کنم یک جا عقده ام رو سرش خالی کنم و توی یک تاپیک دیگه دنبال بهونه ازش می کردم و سرش خالی می کنم و این میشه مقدمه ی یک دعوا.

با احترام به نظر شما ، اما من فکر می کنم کار کاملا بیخودیه.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، OMID_R ، alirezanz ، msar
به نظر من یه سیستم باید تعبیه بشه که جلوی ورود کسانی که قصد مهاجرت رو ندارند رو بگیره، که بیخود نیایند اینجا و بال بال بزنند!
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، ADONIS ، hvm ، admin ، laili ، User ، nochen ، OMID_R ، Hossein81 ، alirezanz ، msar
دوست عزیز اگر تاپیکی قفل بشه حتما برای اون دلیلی هست و هیچ تاپیکی الکی قفل یا حذف نمیشه و اینکار با تصمیم جمعی تیم مدیران صورت می گیره . پس دلیلی وجود نداره که تاپیک دیگری برای این امر باز بشه.
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان: رامین راد ، alirezanz ، msar
ضمناً اگر در مورد یک تاپیک سوالی دارید می‌تونید با مدیرهای «اون بخش» تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، رامین راد ، msar
اقا یه پیشنهاد واقعآ ضروری و لازم دارم و نمیدونم واقعآ چرا تا حالا این کار انجام نشده

ببینید دوستان تو اکثر فروم ها وقتی یه فرد تازه کار میاد بالا یه بخشی جدا گانه وجود داره که میگه اقا شما که تازه کاری بیا و مواردی رو یاد بگیر

مثلآ واژها و اصطلاحات تخصصی توضیح داده میشه و یا میگن که مثلآ واسه چه افرادی چه ویزاهایی بهتره بگیرن یا خلاصه تمام اطلاعاتی که یه شخصی که تازه میخواد وارد مقوله مهاجرت بشه باید ازش اطلاع پیدا کنه

یادمه چند روز پیش یکی از دوستان ازم پرسید که اقا این لاتاری و گرین کارتو و اسسمنت و خلاصه از این حرفا کل اینایی که گفتی یعنی چه؟

خوب اگه یه بخش وجود داشته باشه که اطلاعات پایه ای و مقدماتی واسه تازه کار ها رو بده به خدا خیلی کمک میکنه به این که کسی پست الکی نده و یا منی که اولین تایپیکمو ایجاد میکنم به امید گرفتن جواب در عرض 3 ثانیه قفل نشه و باعث دلخوری نشه
هر کی میتونه مباحث ابتدایی و مقدماتی رو واسه مهاجرت بخونه و ببینه و دیگه مشکلی پیش نیاد

باور کنید این بخش خیلی لازمهBig Grin
تشکر کنندگان: nochen ، Hossein81 ، رامین راد ، msar
این پیشنهاد ایجاد یه صفحه اصلی یا HOME که شامل یه سزی اطلاعات پایه ای مهاجرت باشه خیلی میتونه مفید باشه و از ایجاد پستهای غیر ضرور و ابتدایی جلوگیری میکنه..چند وقت پیش یکی اومده بود پست داده بود لاتاری چیه و واسه کدوم کشوره و و و Smile
به نظرم این صفحه میتونه شامل معرفی سایت،از کجا شروع کنیم،اصطلاحات اختصاصی مهاجرت، انواع ویزا، فرم های مربوطه، سوالات متداول و طرز استفاده از فروم و غیره باشه.
ممنون از مدیران عزیز.
Lottery 2010
U.S Citizen
Los Angeles, CA

Nothing is impossible
تشکر کنندگان: OMID_R ، رامین راد ، libra ، msar
راستش یک همچین چیزی رو مدتی هست داریم روش کار می‌کنیم اما نهایی نشد. حالا شاید به زودی اعلان عمومی بکنیمش.
تشکر کنندگان: Hossein81 ، OMID_R ، Ali Sepehr ، رامین راد ، libra ، msar
بابا باور کنید این قسمت شاید از تموم قسمتای دیگه مهم تر باشه

شما خودتونو باید بزارید جای اون کسی که تازه اومده تو این مقوله و با حجم زیادی از اطلاعاتی که حتی نمیتونه بخونتشون مواجه میشه
براش خیلی سخت و غیر قابل حضمه

دست اخرم که مغزش کاملآ از تحلیل خسته شد تنها کاری که میکنه بستن سایته

از ما گفتن بود ولی به نظرم تیم مدیریت باید به صورت جدی روی این قضیه کار کنه

جای این قسمت واقعآ تو سایت خالیه
تشکر کنندگان: msar
ضمن عرض خسته نباشید

یه پیشنهاد

گرافیک Header سایت بنظرم کمی مشکل داره و انگار کسی رو روی عکس قبلی گذاشتید ... آنجایی که لوگو بطورت شادو و گوشه ی پاسپورت زیر لایر رو قرار گرفته ! در کل کارتون از هر جهت عالیه و تشکر بزرگی از حجت جان و ادمین محترم دارم...
لایه‌های قسمت header سایت تعمداً به این شکل چیده شده تا با اندازه‌های مختلف صفحه سازگار باشه. اگر در نمایشگر شما این باعث می‌شه که به شکلی ایراددار دیده بشه، لطفاً یک screenshot تهیه کنید و همین‌جا بفرستید و ایراد رو مشخص کنید.
تشکر کنندگان: online27H ، msar
سلام به مدیرای کار درست این سایت

بعد از تشکر حسابی برای ایجاد این سایت خیلی مفید، یه پیشنهاد برای قسمت لاتاری داشتم.
اگه هر سال یه انجمن تشکیل بشه تا با توجه به روز مصاحبه، بچه ها با هم آشنا بشن و احیانا بتونن همسفر پیدا کنن، فکر میکنم سفر راحتتر و شادتری داشته باشن. مثلآ این موضوع الان برای خود منم مطرح هست. میتونم با مادرم برم ولی دوست ندارم اونا رو از زندگی بندازم برای کار خودم. ترجیح میدم با یکی دو نفر همسن و سال خودم بریم و برگردیم. گفتم شاید بعضیای دیگه هم مثل من فکر کنن و مطرح کردن این پیشنهاد، بد نباشه.

در هر صورت ممنون از همتونSmile
تشکر کنندگان: Amir78 ، admin ، OverLord ، msar
سلام
بعضي اوقات وقتي كه يك پست مي گذارم و يا ديگران پست جديدي مي گذارند در قسمت آخرين ارسال مشاهده ميشه ولي هر چه بر روي اون لينك كليك ميكنم و يا به صفحه مربوطه مي روم انگار كه آپديت نشده و پست هاي جديد نمايش داده نميشه و پس از تاخير فراوان گاهي اوقات چند ساعت آپديت ميشه. اين مشكل در دو محل كاملا مجزا و از ISP هاي متفاوت وجود داره.
تشكر

تشکر کنندگان: frozen mind ، msar
(2010-09-15 ساعت 12:58)satusa نوشته:  سلام
بعضي اوقات وقتي كه يك پست مي گذارم و يا ديگران پست جديدي مي گذارند در قسمت آخرين ارسال مشاهده ميشه ولي هر چه بر روي اون لينك كليك ميكنم و يا به صفحه مربوطه مي روم انگار كه آپديت نشده و پست هاي جديد نمايش داده نميشه و پس از تاخير فراوان گاهي اوقات چند ساعت آپديت ميشه. اين مشكل در دو محل كاملا مجزا و از ISP هاي متفاوت وجود داره.
تشكر

مشکل شما بخاطر کش کامپیوترتون هست و اینکه صفحات ور آفلان نشون میده . هر وقت این مشکل ایجاد شد ، کش کامپیوتر رو پاک کنید ، درست میشه.
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان: satusa ، frozen mind ، msar
(2010-09-15 ساعت 14:50)sadra_sepehr نوشته:  
تشكر

مشکل شما بخاطر کش کامپیوترتون هست و اینکه صفحات ور آفلان نشون میده . هر وقت این مشکل ایجاد شد ، کش کامپیوتر رو پاک کنید ، درست میشه.

منظورتون همون Cooki ها و Temporary Internet File و ... هست ديگه؟ درست متوجه شدم؟

ممنون
(2010-09-15 ساعت 15:47)satusa نوشته:  
(2010-09-15 ساعت 14:50)sadra_sepehr نوشته:  
تشكر

منظورتون همون Cooki ها و Temporary Internet File و ... هست ديگه؟ درست متوجه شدم؟

ممنون

بله منظورم همون هاست.
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان: satusa ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان