کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پیشنهادات
گاهی این‌طوری می‌شه و لود سرور بالا می‌ره. کار زیادی نمی‌شه بکنیم. هاست جدا گرفتن هزینهٔ خیلی بالایی داره که از عهده ما بر نمی‌آد.
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، mohammad.maleki
سلام به مدیران عزیز و کاربران گرامی

میخواستم تاکید دوباره کنم با توجه به تراکم بسیار زیاد موضوعات و تنوع و تعداد موضوعات و تکرار یک موضوع در ایجاد انجمن و موضوع جدید محدودیتهای بیشتری وضع شود ..واقعا به ندرت موضوع مطرح نشده ای میتوانیم پیدا کنیم.Cool با ایجاد انجمن و موضوع جدید هم سایت سنگینتر و شلوغتر میشود و هم تجربیات ارزشمند قدیمیترها در لابلای این همه پست گم میشود.
سپاسگذارم.
Lottery 2010
U.S Citizen
Los Angeles, CA

Nothing is impossible
تشکر کنندگان: laili ، sohi ، seravin ، dreamer60 ، humsun
درود مدیران گرامی ..
من گلایه ای ندارم از کسی و اتفاقاً راضی هم هستم . از سایت ...
فقط یه نظر داشتم که دارم اینجا بیان میکنم .: اونم اینکه میشه تو هر قسمت از سایت ( مثلا آمریکا و کانادا و اروپا و .....) هر کدوم یه تایپیک گفتگوی آزاد بذارین . و هر کس بحث های راجع به قسمت خودش رو اونجا بزاره ...
مثلا در مورد امریکا یه گفتگوی آزاد باشه که مباحث آمریکا اونجا زده بشه .....و کانادا و اروپا و استرالیا و .....
فکر کنم اینطوری کسی یه ارسال رو تکراری در چند تایپیک بیان نمی کنه ....
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: User ، humsun
اینکه من هر روز برترین ارسال کننده سایت میشم نتیجه اش چی میشه حالا
با 3 چراغ روشن میرم مرحله بعد؟ Big Grin
تشکر کنندگان: User
با سلام
اقا من میخواستم یک موضوع جدید ایجاد کنم ولی نمی دونم چه طوریه
موضوع: با ثبت شرکت اقامت کدام کشور را می شود گرفت
اگه کسی میتونه ایجاد کنه انجام بده با تشکر
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان:
درود بر دوست گرامی
شما می تونید در قسمت »»»»»» مهاجرسرا » آمریکا » ویزاهای مهاجرتی آمریکا » ویزای سرمایه گذاری ...
شما می توانید در انجمن بالا در مورد مباحث ثبت شرکت و ویزای سرمایه گذاری بحث و تبادل نظر کنید .
یا اگر امکانش وجود داشت موضوع جدید را ایجاد نمایید . البته قبل از آن با مدیر انجمن صحبت کنید . اینطوری بهتره ...
موفق باشید...
تشکر کنندگان: mohammad.maleki
رامین راد:راستش اون اوائل که من تازه کار مهاجرتی رو شروع کردم تو هر سایتی که سر میزدم کلی زمان از دست میدادم که مثلا به یه موضوعی که مورد نظر بود برسم چون اکثر سایتها و فرومها اشباع شده از مطالب مرتبط و غیر مرتبط که تازه در آخر خیلی جاها چون افراد مختلف نظر داده بودم منو بیشتر گیج میکردن .

در صورت امکان مطالب تمام بخش های سایت یه ویرایشی بشه مثلا یک سری موضوع وجود داره که دوستان برای اون تاپیک ایجاد کردن که کاربردی نداره و بهتره با مطالب مرتبط ادغام بشه چون تو بعضی از بخش ها خیلی چیز های نا مربوط وجود داره البته این شامل گفت و گوی ازاد نمیشه چون اسمش روشه
برای مثال:
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=4368
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=4334
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=4108
اینا نمونه ای هستن تو بخش اروپا
------------
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=4170
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=3974
اینا یه چنتا نمونه تو کانادا
تو همه قسمت ها هست وباید درست بشه تا دوستان سریع تر به نتیجه برسه
بهتره یکی از مدیران سایت اینکا رو شروع کنه و از بچه های هر بخش برای پیدا کردن و ارتباط بین مطالب استفاده کنه
چون با این کارا اطلاعات جامع تری بدست میاد
----------------------------------------
پیشنهاد دوم البته اسمش پیشنهاد هست و من میخوام حتما تو مهاجرسرا عملی بشه
مجله الکترونیکی مهاجرسرا هست که یکسری از اخبار و اطلاعات جمع شده و ویرایش شده رو در تمامی بخش ها از جمله لاتاری و تحصیلی به کاربر ها میده تا به سرعت اطلاعات رو بدست بیارن و از سایت راضی باشن
یه نمونه که خیلی ساده هست ولی میتونه با جمع بندی کامل مطالب و همکاری اعضا میتونه اولین مرجع کامل مهاجرت باشه فقط با همکاری دوستان باید اولین مطالب جمع بندی بشه وگرفیکی بشه که من خودم میتونم تو زمینه گرافیک کامپیوتریش و تایپ کمک کنم

.pdf   mohajersara.pdf (اندازه 299.13 KB / تعداد دانلود: 123) -->
.pdf   mohajersara.pdf (اندازه 299.13 KB / تعداد دانلود: 123)
باتشکر محمد ملکی
تشکر کنندگان: ParsTrader ، dreamer60 ، humsun ، رامین راد
سلام

بنده از توجه شما سپاسگذارم
اما مشکلی که هست اینه که خیلی ها به هوای اینکه پست انها دیده شود برای هر پست یک تاپیک جداگانه باز می کنند شاید باورش برای شما سخت باشد اما تاکنون من بیش از 300 تاپیک را از زمانی که مدیر شدم تا کنون در تاپیکهای دیگر ادغام کردم که قطعا فعالیت دیگر مدیران نیز اگر از من بیشتر نباشد کمتر نیست به طور مثال در همین تالار دانشجویی کانادا بیش از 3 صفحه تاپیک گوناگون وجود داشت که اینها در هم ادغام شدند و بازهم می بینم افراد تازه وارد بدون توجه به مقررات باز هم تاپیکهای جدید باز می کنند و .............
حال در کنار اینها نظارت بر صحبتهای افراد و بحثهای بی مورد و سوالهای تکراری و .....
بماند که واقعا چقدر وقت گیر است
با این همه معتقدم این سایت متعلق به همه هست و بسیاری از اشکالات متاسفانه ناشی از بعضی کمبود های فرهنگی و کم اگاهی در افراد است نمونه بسیار واضح ان را خیلی راحت در رانندگی مردم در خیابانها هم می توان مشاهده کرد
البته این امر کلی نیست و قطعا افراد بسیار خوب و با فرهنگی هم می بینیم که در همین سایت فعالیت می کنند و همواره حافظ قوانین هست
ببخشید که بنده پاسخ شما را گفتم
با ارزوی موفقیت برای همه
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: hasti_banoo ، ابی22 ، soheilbadami ، frozen mind ، رامین راد ، Goodie ، User ، dreamer60
درود
این سایت خیلی عالی هست و کمک زیادی میکنه. ولی یک مشکلی که داره اینه که در تاپیکها بحثهای غیر مرتبط زیاد میشه. و پیدا کردن اطلاعات سخت میشه.و اینکه دوستانی که ویزا میگیرند معمولا بعد از یکسال دیگه اینجا سر نمیزنند. اگر یک چت رومی وجود داشت که دوستان بحث های عادی رو اونجا مطرح میکردند. ودوستان قدیمی هم بازم میومدند و سر میزدند بد نبود . ویا اینکه برای هر تاپیکی یک مسئول باشه که بحث های بی ربط رو پاک کنه . چون مدیرا هم نمیتونند به همه جا سر بزنند و همه مطالب رو تک تک بخونند و پاک کنند.
سپاس
تشکر کنندگان: ParsTrader ، User ، frozen mind ، mohammad.maleki ، یاشار و ماری
(2011-08-15 ساعت 01:28)AmericanHamid نوشته:  درود
این سایت خیلی عالی هست و کمک زیادی میکنه. ولی یک مشکلی که داره اینه که در تاپیکها بحثهای غیر مرتبط زیاد میشه. و پیدا کردن اطلاعات سخت میشه.و اینکه دوستانی که ویزا میگیرند معمولا بعد از یکسال دیگه اینجا سر نمیزنند. اگر یک چت رومی وجود داشت که دوستان بحث های عادی رو اونجا مطرح میکردند. ودوستان قدیمی هم بازم میومدند و سر میزدند بد نبود . ویا اینکه برای هر تاپیکی یک مسئول باشه که بحث های بی ربط رو پاک کنه . چون مدیرا هم نمیتونند به همه جا سر بزنند و همه مطالب رو تک تک بخونند و پاک کنند.
سپاس

تنها راه مدیریت کامل انجمن، همکاری کاربران و گزارش کردن ارسال های خارج از مقررات و بحث تاپیک است.
تشکر کنندگان: frozen mind ، ParsTrader ، ابی22 ، mohammad.maleki ، AmericanHamid
درود دوستان و مدیران گرامی...
البته به دور از جسارت ، اینجانب به عنوان عضو کوچک مهاجرسرا پیشنهادی داشتم برای مدیران :
به این شیوه که : در کلیه انجمن ها ، گزینه ای وجود دارد با این موضوع ( نوشته جدید ) ...
در این خصوص هر کاربر عضو می تواند آزادانه یک موضوع ایجاد کند و در مورد آن موضوع در انجمن به بحث . گفتگو بپردازند ...
البته اگر موضوع ایجاد شده بر خلاف قوانین سایت نباشد و بحث ها و ارسال ها نیز نامربوط نباشد . خیلی عالی ست /
اما بعضی مواقع موضوعاتی ایجاد می شود که بر خلاف قوانین سایت است و یا بحث و گفتگوی نامربوط در آن موضوع باعث میشود که موضوع ایجاد شده قفل شود ...
به پیشنهاد من ، گزینه ( نوشته جدید ) حذف شود و با مدیران انجمن در خصوص ایجاد موضوع جدید صحبت شود .( مثلا با پیام خصوصی )
با ذکر اینکه چه موضوعی بخواهد ایجاد شود و در چه رابطه بحث خواهد شد ... در این صورت مدیران تشخیص خواهند داد که موضوع و بحث های مربوطه بر خلاف قوانین نبوده و با ایجاد موضوع جدید موافقت می شود و خود شخص مدیران موضوع مربوطه را در انجمن مربوطه ایجاد می کنند ... و کاربران در آن به بحث و گفتگو خواهند پرداخت .
به نظر من چند مزیت دارد :
1 - کاربر جدید و تازه وارد و یا کاربران قدیمی تر موضوعی ایجاد نخواهند کرد که بر خلاف قوانین سایت باشد ...
2 - هر کاربر برای پیدا کردن جواب سوالات خود در انجمن به جستجو خواهد پرداخت .
3 - موضوعات قفل شده کمتر خواهد بود . یا ممکن است به وجود نیاید .
4 - کاربر به راحتی می تواند در موضوعات مربوطه به دنبال جواب سوالات خود باشد .
5 - اگر موضوعات انجمن زیاد باشد ، کاربر تازه وارد ممکن است حوصله گشتن در انجمن را نداشته باشد و برای درخواست کمک و پیدا کردن جواب سوال خود ، بخواهد موضوع جدیدی را ایجاد کرده که ممکن است آن موضوع بر خلاف قوانین سایت باشد و یا نیازی به ایجاد موضوع نباشد .( مثل همین موضوع رشته هنر که 17 دقیقه بعد از اولین ارسال توسط مدیران انجمن قفل شد.که نیاز به ایجاد موضوع نبوده . ) ( خوب البته ایجاد موضوع جدید رشته هنر ممکنه که بر خلاف قوانین سایت نباشه ، اما اگر هر کس بخواهد در مورد یک رشته موضوعی رو ایجاد کنه که تعداد موضوعات سر به فلک خواهد کشید .)
این کاربر به راحتی می تونست در موضوع : پذیرش از دانشگاه های آمریکا ) سوال خودش رو مطح کنه و جواب هم بگیره .
6 - تعداد موضوعات در انجمن کمتر خواهد بود و کاریران می توانند به راحتی سوالات خود را در تاپیک مربوطه ارسال کنند و درخواست کمک و یا راهنمایی کنند ...
و یک مثال دیگر : مثلا همین موضوع ( با آزادی چه خواهید کرد ) که به تازگی قفل شده ... به نظر من نیازی به ایجاد چنین موضوعی نیست ... زیرا موضوعاتی از قبیل چراهای مهاجرت و درد و دل وجود دارد ... و یا موضوع ( هدف از مهاجرتمان چیست ؟) در انجمن گفتگوهای آزاد غیر مهاجرتی .. که کاربر می تواند بحث های مربوطه را در آنجا ارسال کند ...
و ...
فقط پیشنهاد بود ...
امیدوارم دوستان با درک قوانین و نگرشی بهتر نسبت به سایت و گفتگوها مربوطه در مورد مهاجرت با مدیران سایت همکاری لازم را داشته باشند .
دوستان این سایت برای ما و متعلق به ماست ، پس بیاییم با تلاش برای بقا و پیشرفت هر چه بهتر آن بکوشیم .

موفق باشید...
ابی22
تشکر کنندگان: seravin ، mohammad.maleki ، ParsTrader ، frozen mind ، رامین راد
(2011-08-20 ساعت 13:32)ابی22 نوشته:  درود دوستان و مدیران گرامی...
البته به دور از جسارت ، اینجانب به عنوان عضو کوچک مهاجرسرا پیشنهادی داشتم برای مدیران :
به این شیوه که : در کلیه انجمن ها ، گزینه ای وجود دارد با این موضوع ( نوشته جدید ) ...
در این خصوص هر کاربر عضو می تواند آزادانه یک موضوع ایجاد کند و در مورد آن موضوع در انجمن به بحث . گفتگو بپردازند ...
البته اگر موضوع ایجاد شده بر خلاف قوانین سایت نباشد و بحث ها و ارسال ها نیز نامربوط نباشد . خیلی عالی ست /
اما بعضی مواقع موضوعاتی ایجاد می شود که بر خلاف قوانین سایت است و یا بحث و گفتگوی نامربوط در آن موضوع باعث میشود که موضوع ایجاد شده قفل شود ...
به پیشنهاد من ، گزینه ( نوشته جدید ) حذف شود و با مدیران انجمن در خصوص ایجاد موضوع جدید صحبت شود .( مثلا با پیام خصوصی )
با ذکر اینکه چه موضوعی بخواهد ایجاد شود و در چه رابطه بحث خواهد شد ... در این صورت مدیران تشخیص خواهند داد که موضوع و بحث های مربوطه بر خلاف قوانین نبوده و با ایجاد موضوع جدید موافقت می شود و خود شخص مدیران موضوع مربوطه را در انجمن مربوطه ایجاد می کنند ... و کاربران در آن به بحث و گفتگو خواهند پرداخت .
به نظر من چند مزیت دارد :
1 - کاربر جدید و تازه وارد و یا کاربران قدیمی تر موضوعی ایجاد نخواهند کرد که بر خلاف قوانین سایت باشد ...
2 - هر کاربر برای پیدا کردن جواب سوالات خود در انجمن به جستجو خواهد پرداخت .
3 - موضوعات قفل شده کمتر خواهد بود . یا ممکن است به وجود نیاید .
4 - کاربر به راحتی می تواند در موضوعات مربوطه به دنبال جواب سوالات خود باشد .
5 - اگر موضوعات انجمن زیاد باشد ، کاربر تازه وارد ممکن است حوصله گشتن در انجمن را نداشته باشد و برای درخواست کمک و پیدا کردن جواب سوال خود ، بخواهد موضوع جدیدی را ایجاد کرده که ممکن است آن موضوع بر خلاف قوانین سایت باشد و یا نیازی به ایجاد موضوع نباشد .( مثل همین موضوع رشته هنر که 17 دقیقه بعد از اولین ارسال توسط مدیران انجمن قفل شد.که نیاز به ایجاد موضوع نبوده . ) ( خوب البته ایجاد موضوع جدید رشته هنر ممکنه که بر خلاف قوانین سایت نباشه ، اما اگر هر کس بخواهد در مورد یک رشته موضوعی رو ایجاد کنه که تعداد موضوعات سر به فلک خواهد کشید .)
این کاربر به راحتی می تونست در موضوع : پذیرش از دانشگاه های آمریکا ) سوال خودش رو مطح کنه و جواب هم بگیره .
6 - تعداد موضوعات در انجمن کمتر خواهد بود و کاریران می توانند به راحتی سوالات خود را در تاپیک مربوطه ارسال کنند و درخواست کمک و یا راهنمایی کنند ...
و یک مثال دیگر : مثلا همین موضوع ( با آزادی چه خواهید کرد ) که به تازگی قفل شده ... به نظر من نیازی به ایجاد چنین موضوعی نیست ... زیرا موضوعاتی از قبیل چراهای مهاجرت و درد و دل وجود دارد ... و یا موضوع ( هدف از مهاجرتمان چیست ؟) در انجمن گفتگوهای آزاد غیر مهاجرتی .. که کاربر می تواند بحث های مربوطه را در آنجا ارسال کند ...
و ...
فقط پیشنهاد بود ...
امیدوارم دوستان با درک قوانین و نگرشی بهتر نسبت به سایت و گفتگوها مربوطه در مورد مهاجرت با مدیران سایت همکاری لازم را داشته باشند .
دوستان این سایت برای ما و متعلق به ماست ، پس بیاییم با تلاش برای بقا و پیشرفت هر چه بهتر آن بکوشیم .

موفق باشید...
ابی22

مرسی ابی جان این کارها کارهای خوبی هست توی کوتاه مدت برای مدیریت یک سری مشکلات ولی در بلند مدت میتونه مشکل ساز باشه که باز تا نظر مدیران چی باشه اما الان یکسری مشکلات ی هست که باید به سرعت حل شه تا به مهاجرسرای عزیز اسیب نزه اولین اون حل مشکل یکسری از کاربران با برخی از مدیران که مشکل جدیدی هست
بهتر الان یکسری از دوستان که تمایل به همکاری برای بهبود سایت دارن لینک هایی که باید ادغام بشن رو شناسایی کنن تا اطلاعات داخل سایت جامع بشه یک سری پست هم که مشکل داره ویرایش بشه
فکر کنم این در حال حاضر بهترین باشه
تشکر کنندگان: ParsTrader ، seravin ، frozen mind ، vahidvm60
درود بر مدیران گرامی ....
همانطور که در ارسال قبلی همین تاپیک ذکر کردم آیا امکان این وجود دارد که دسترسی به ایجاد موضوع جدید محدود شود ؟؟؟؟؟
یا ایجاد موضوع جدید بر طبق قوانین خاص انجام پذیرد .؟؟؟؟
-----------------------
پیشنهاد دیگری نیز داشتم :
آیا در مورد پیام خصوصی و ایمیل می شود شرایطی در قوانین سایت ذکر شود که کاربران بتوانند از این ابزار برای شرایط خاص استفاده کنند ، نه موضوعاتی که در انجمن مطرح شده ...
همانطور که در تایپیک پیام خصوصی مدیران و دوستان به بحث و اظهار نظر پرداختند ، نظرات دوستان برای من قابل احترام هست ولی من با نظر Mohsen324 موافقم .
شما حساب کنید که جای یک مدیر هستید و روزانه ده ها پیام خصوصی برای شما ارسال می شود و بیشتر این پیام ها سوالات مربوط به انجمن است و جواب همه آنها در انجمن وجود دارد و شما باید به بیشتر این پیام ها توضیحات و جواب های مشابه بدهید .
آیا برای شما امری تکراری و خسته کننده نمی شود .؟؟؟؟؟؟
به عنوان مثال در این مدت چند روزه ، کاربران تازه وارد اقدام به ایجاد موضوع جدید ( نوشته جدید یا تاپیک جدید ) می کنند .
به علت اینکه حوصله جستجو در انجمن را ندارند و یا اینکه تازه وارد هستند و بر قوانین سایت ناآشنا ....
حالا ما می خواهیم به این کاربران توضیحات مشابه بدهیم که کاربر گرامی لطفا ................................. الی آخر .
در صورتی که در قوانین سایت تمام شرایط ذکر شده است و کاربر با اندکی جستجو می تواند به جواب برسد .
حال در پیام خصوصی برای یک مدیر چنین چیزی پیش بیاید و مدیر بخواهد به همه ی پیام ها جواب مشابه بدهد ... در صورتی که تمامی این توضیحات و مطالب در انجمن ها وجود دارد ...
من مثالی از خودم میزنم :»»»»»
من اوایلی که در سایت عضو بودم مطالب rasarasa رو میخوندم و میدونستم که ایشون رفتند آمریکا ... من برای جواب سوالم خواستم به ایشون پیام خصوصی بدم که متوجه شدم پیام خصوصی و ایمیل رو بستند ... ( تعجب ) ... ولی با اندکی جستجو در انجمن مربوط به ویزای تحصیلی به جواب سوالم رسیدم .... و 2 مورد دیگر پیش آمد که یک بار آقای رامین راد لطف کردند و به من جواب دادند و البته بعد از آن تاپیک پرسش و پاسخ در انجمن استرالیا ایجاد شد .... و بار دیگر که از مدیر sh!m@ جوابی نگرفتم .. البته جواب همه سوالات در انجمن های مربوطه وجود داشت ....
دوستان و مدیران گرامی قصد من از طرح پیشنهادم ، خدای نکرده جسارت به هیچ کس نیست و من به تک تک سروران گرامی احترام میگذارم و خواهشمندم به غیر از پیشنهاد ، هیچ گونه برداشت دیگری نشود .
با تشکر ابی 22

تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، رامین راد
به لحاظ فنی امکان محدود کردن کاربرد پیغام خصوصی وجود ندارد. خود کاربران باید در استفاده از آن قوانین سایت را رعایت کنند و مدیران هم باید به جای پاسخ دادن از طریق پیغام خصوصی، کاربر را به پرسیدن سوال در خود انجمن ترغیب کنند
تشکر کنندگان: ابی22 ، vahidvm60 ، mohammad.maleki
سلام
یه چند رو روزی میشه که من در حودود 30 تا گزارش اسپم داشتم و بعضی از مدیر ها هم صحبت کردم
تو این چند روز اکثر بخش های مهاجر سرا داره مورد حمله اسپمر ها قرار میگیره و با ثبت نام در سایت و ایجاد تاپیک و پست های بی معنی نظم سایت از بین میره
اولین موضوعی که باهاش مواجه هستیم اینه که داره امار کاربران سایت به صورت کاذب بالا میره افرادی عضو میشن و لی اسپمر هستن
به صورت جدی باید روی تغییر در نحوه ثبت نام کاربران فکر کنید
تشکر کنندگان: ParsTrader ، storagemeter ، stopir

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان