کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلاس زبان در آمریکا
منهم دقیقا به دلایل سارای عزیز فعلا از رفتن به کالج منصرف شدم . و بعد از جستجوی فراوان در اینترنت و پرسیدن از دوست و آشنا بالاخره یه کلاس پیدا کردم که خیلی هم راضی هستم.برای 8 هفته 29 دلار و هفته ای دو روز و هر روز 2.5 ساعت.اینم سایتش :

http://www.adultedreg.com/

امیدوارم به دردتون بخوره...............برای من که خیلی خوب بودSmile
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
این کلاسه تو کجاس؟؟؟؟
از فارسی شروع میکنند یا کاملا انگلیسی هست
من زبانم در حد I am a black bord e
امیدی هست؟ اصلا وقت نمی کنم برم نزدیکمون هم نیست
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
من اورنج کانتی میرم. اما تو سایتش لس آنجلس و ولی رو هم دیدم.دیگه نمیدونم کجاها داره .
مهم هم نیست که چه سطحی باشید چون مثل ایران امتحان تعیین سطح نداره و ثبت نامش به صورت آنلاینه و از شما میپرسه که چه سطحی میخواهید بشینید.و شما میتونید مقدماتی و متوسط و پیشرفته رو انتخاب کنید.در مجموع کلاسها و کتابهاش تقریبا سنگینه و کسائی که زبانشون خوب نیست بهتره از اول شروع کنند .
فارسی هم حرف نمیزنند چون معلم امریکائیه و از هر ملیتی شاگرد داره ...از ونزوئلا و مکزیک و ویتنام و کوبا و اتیوپی و ایران....ولی محیط کاملا دوستانه و سرگرم کننده است..........
پاسخ
تشکر کنندگان: rasarasa ، lexington ، Hamid55 ، honareirani ، سارا کوچولو ، pr.kia ، amir0_0amir ، Rock ، manheb1 ، msar
دوستان از بس ذوق کردم برای اولین بار میخوام تشکرم رو بنویسم،خیلی خیلی خیلی از همتون ممنونم به خاطر چیزهای مفیدی که گفتید. دست به خاک بزنی طلا شه! گرفتار دوا دکتر نشی! خیر از جوونیت ببینی!...Smile
لیلی جون این دقیقا همون چیزیه که من دنبالش بودم، خدا کنه اطراف محلۀ ما داشته باشه. واقعا ممنون.
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، lexington ، honareirani ، 20reza ، Hossein81 ، msar
(2010-02-03 ساعت 01:43)rasarasa نوشته:  دوستان از بس ذوق کردم برای اولین بار میخوام تشکرم رو بنویسم،خیلی خیلی خیلی از همتون ممنونم به خاطر چیزهای مفیدی که گفتید. دست به خاک بزنی طلا شه! گرفتار دوا دکتر نشی! خیر از جوونیت ببینی!.....Big Grin

من دقیقا میفهمم چه حالی داری .وقتی سفیر و سرگردون دربه در به دنبال کلاس بودم به خودم میگفتم یعنی چی؟مگه میشه اینهمه مهاجر تو این کشور باشه و یک کلاس زبان خوب پیدا نشه....یعنی یا باید رفت کالج اونهم با اون قیمت یا باید قید زبان و زد؟ در هر صورت جوینده یابنده است....Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، rasarasa ، Hamid55 ، ChairMan ، Hossein81 ، Rock ، msar
(2010-02-02 ساعت 20:46)soroush2031 نوشته:  آقا حمید کدوم ایالتی شما؟به نظر ت اگه بریم توی مراکز YMCAزندگی کنیم زبانمون خوب میشه ؟ اصلا جای خوبی هست واسه زندگی؟ ممنون از توجه شما

سروش جان من در ایالت اوکلاهما بودم. در حال حاضر خارج از امریکا و در دیار هندوستان هستم.
در مورد YMCA و این که هنوز هم مراکز زندگی داشته باشن مطمئن نیستم اگر هم باشه خیلی کمه.
و اما (Young Men's Christian Association ("YMCA" or "the Y" در سال ۱۸۴۴ در انگلستان تاسیس شد و هدف اولیش عملی کردن اصول مسیحیت بود از طریق توسعه سلامت روحی، روانی و جسمی. ولی امروزه برای همگان صرف نظر از اعتقاد، سطح اجتماعی، سن و جنسیت قابل استفاده هست و خیلی رو بعد مذهبیش تبلیغ نمیشه. امروزه برنامه ها و امکانات متنوعی در سر تا سر دنیا برای کودکان، خانواده و اشخاص داران از قبیل دوره های آموزشی، مراکز ورزشی و غیره....
در انگلستان مردم به این مراکز بیشتر به سر پناهی برای بی خانه مانها نگاه میکنن. در امریکا در اواخر سالهای ۱۹۵۰ YMCA مراکزی شبیه هتل ساخت که بیشتر مثل خواب گاه بود..ومعروف بودن به مکانی ارزون قیمت برای تازه واردان به شهری جدید ولی تا سال ۲۰۰۶ این هتل ها یا خوابگاه ها خیلی کم شدن و اکنون به ندرت پیدا میشن...(فیلم The Pursuit of Happiness را اگه دیده باشین این خوبگاه ها را در ان زمان نشون میده)
تجربه شخصی من از YMCA چند هفته استفاده از مجتمع ورزشی بود که وقتی مسافرت رفته بودم واشنگتن میرفتم اونجا، البته پولی بود ولی نسبت به امکانات شیک و پیشرفته ای که داشت قیمتش مناسبتر از جاهای دیگه بود.
اطلاعات کامل در مورد YMCA
شماره کیس: 2009AS15xxx
تاریخ نامه قبولی: May 2008
کنسولگری: Mumbai
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 15Aug 2009
تاریخ مصاحبه: May 2010
دریافت ویزا: 9June 2010
-------------------------------
پاسخ
تشکر کنندگان: rasarasa ، arshiya ، fairwall ، lexington ، Rock ، msar
نصرتم خوبه بد نیست
برا ادامه تحصیل تافل لیسانس وgreفوق/
case:19###
Big Grin

پاسخ
دوستان عزیزی که در منطقه Valley هستند یه مرکز آموزش فنی حرفه ای به نام West Valley Occupational Center هست که کلاس زبانش تقریبا" مجانی هست(5 دلار هر ترم) از قدیمیترها پرسیدم می گن بهتر از کالج هم درس می دن. سایتش http://www.wvoc.net هست .از 8 فوریه کلاسهاش شروع میشه. خانمم ثبت نام کرده شاید خودمم برم.آدرسش هم اینه:

West Valley Occupational Center
6200 Winnetka Ave., Woodland Hills, CA 91367
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، rasarasa ، lexington ، سارا کوچولو ، 20reza ، ali234 ، amir0_0amir ، Rock ، manheb1 ، msar
(2010-02-04 ساعت 00:46)behzad756 نوشته:  دوستان عزیزی که در منطقه Valley هستند یه مرکز آموزش فنی حرفه ای به نام West Valley Occupational Center هست که کلاس زبانش تقریبا" مجانی هست(5 دلار هر ترم) از قدیمیترها پرسیدم می گن بهتر از کالج هم درس می دن. سایتش http://www.wvoc.net هست .از 8 فوریه کلاسهاش شروع میشه. خانمم ثبت نام کرده شاید خودمم برم.آدرسش هم اینه:

West Valley Occupational Center
6200 Winnetka Ave., Woodland Hills, CA 91367
منم طبق تحقیقاتم اونجا از همه جا بهتره ولی بدبختی اینه که مهلت ثبت نام تموم شده و من تازه هفتم به ولی اسباب کشی کنم Sad ولی اگه قبولم کردند شاید همدیگر رو دیدیمSmile

پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، Rock ، msar
نقل قول:منم طبق تحقیقاتم اونجا از همه جا بهتره ولی بدبختی اینه که مهلت ثبت نام تموم شده و من تازه هفتم به ولی اسباب کشی کنم Sad ولی اگه قبولم کردند شاید همدیگر رو دیدیمSmile

فکر نمی کنم چون من 3 روز پیش خانمم رو ثبت نام کردم و کلاسهاش از 13 فوریه شروع میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: ali234 ، msar
(2010-02-04 ساعت 05:39)behzad756 نوشته:  
نقل قول:منم طبق تحقیقاتم اونجا از همه جا بهتره ولی بدبختی اینه که مهلت ثبت نام تموم شده و من تازه هفتم به ولی اسباب کشی کنم Sad ولی اگه قبولم کردند شاید همدیگر رو دیدیمSmile

فکر نمی کنم چون من 3 روز پیش خانمم رو ثبت نام کردم و کلاسهاش از 13 فوریه شروع میشه
واقعا؟ خدا کنه! چون من تو سایتش دیدم آخرین مهلت ثبت نام 28 ژانویه و شروع کلاسها 8 فوریه.من اینجا دستم از دنیا کوتاهه اگه شما اطلاعات دقیقتری بدست آوردید لطفا من رو بی خبر نذارید.یک دنیا ممنونم

پاسخ
دوستان خوشحال باشید! چون طبق تحقیقات محلی من و نوشتۀ بقیۀ دوستان مشخص شد که کلاس زبان مجانی و ارزانقیمت در آمریکا رویا نیست و وجود خارجی داره.البته در همه جا موجود نیست و باید شانس بیارید که حوالی محله تون وجود داشته باشه. البته تو لاس وگاس تا جاییکه من دیدم از این خبرها نبود و برای کلاس زبان اکثرا راهی کالج با اون قیمتهای نجومی می شدند!
پس نتیجه گیری اخلاقی این تاپیک این میشه که شهرهای بزرگ محل مناسبتری برای کلاس زبان رفتن هستند ! Big Grin

پاسخ
تشکر کنندگان: یه مهاجر ، idn ، Hamid55 ، سارا کوچولو ، honareirani ، lexington ، amir0_0amir ، msar
راسا خانم خدا را شکر میکنم که زندگی جدیدت، چهره ی خوب خود را آرام آرام دارد؛ به شما نشان میدهد و شما کم کم انگیزه های بیشتری برای زندگی جدیدت پیدا میکنید. خوشحالم که نه تنها درد دل خودتان را در اولین موضوع های ارسالی تان ذکر کردید و دانستید که غمخوار فراوان دارید و هرکس به فراخور توانایی و اطلاعاتش، تلاش برای حلّ مشکل دیگر هموطن خود خواهد کرد؛ بلکه به راحتی صحنه را خالی نکردید و یکی از بهترین نمونه هایی شدید برای دیگر اعضا، که «گر صبرکنید، غـــوره به حلوا تبدیل میشود». البته بی خیال که پوست آدم هم کنده میشه!! ولی عوضش دنیادیده میشی!؟ مگه نه؟ ضمنا ً قرار نشد که با این سخنت که « شهرهای بزرگتر محل مناسب تری برای ....هستند»؛ کلاس دهات ما رو پایین بیارید !!! موفق باشید.......ارادتمند حمید
دوستان گرامی، برای خواندن نوشته های بیشتری از اینجانب، میتوانید با کلیک کردن در«اینجــا- از دیار نجف آباد تا آمریکای جهانخوار»به وبلاگ شخصی ام تشریف بیاورند تا بیشتر درخدمتتان باشم..... موفق و پیروز باشید. ارادتمند حمید
پاسخ
تشکر کنندگان: rasarasa ، یه مهاجر ، msar
سلام

ما دیروز رفتیم برای کلاس زبان و ازمون تست گرفتن ،قراره از هفتهٔ دیگه روزی ۴ جلسه بریم و در ضمن رایگان میباشد.

شما در هر شهری که هستید باید دنبال کلاسهایESL (English as a second language بگردید و مطمئنا هست و برید اونجا یک وقت برای تست بگیرید.

تست ما ۲.۵ ساعت طول کشید که شامل ریدینگ و لیسنینگ می‌باشد.

قربان شما
پاسخ
تشکر کنندگان: soroush2031 ، seravin ، sh-b ، kavoshgarnet ، nnazi_2005 ، babakped ، rasarasa ، Hamid55 ، 20reza ، هموطن ، jalaldaiy ، aden ، f.khorasani ، iman63ir ، msar
(2010-02-04 ساعت 23:52)ali1339 نوشته:  سلام

ما دیروز رفتیم برای کلاس زبان و ازمون تست گرفتن ،قراره از هفتهٔ دیگه روزی ۴ جلسه بریم و در ضمن رایگان میباشد.

شما در هر شهری که هستید باید دنبال کلاسهایESL (English as a second language بگردید و مطمئنا هست و برید اونجا یک وقت برای تست بگیرید.

تست ما ۲.۵ ساعت طول کشید که شامل ریدینگ و لیسنینگ می‌باشد.

قربان شما
با عرض سلام می خواستم بپرسم از شما دوست عزیز که اگه در این تست رد بشیم چی کار باید بکنیم؟یعنی به قول idnعزیز زبانمون در حد یه I am a black bord باشهBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: soroush2031 ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان