کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خرید کردن در آمریکا:از کجا و چگونه خرید کنیم!
الان که فصل سرماست میخواهم به شما فروشگاه ارزان فروش دیگری را معرفی کنم که خودم در گشت و گذارهایم برای خرید سوغاتی پیدا کرده ام .شاید همه جا شعبه نداشته باشد ولی به سرچ کردنش به خصوص در مواقعی که دربه در به دنبال سوغاتی هستید می ارزد . این فروشگاه یک چیزی در مایه های ROSS است ولی خیلی بزرگتر و همانطور که از اسمش پیداست کاپشن و کت و پالتو وبارانی زیاد دارد . این فروشگاه هم جنسهای مارک دار را به قیمت خیلی ارزانتر از بقیه جاها میفروشد و قسمت کیفهایش هم بسیار بزرگتر از راس است . در این فصل اگر دنبال کاپشن و پالتو هستید حتما سری به این فروشگاه بزنید چون قیمت بقیه فروشگاهها با توجه به سرما نجومی شده است . جالبست که چند روز پیش حتی در اخبار شبکه فاکس هم وقتی میخواست نشان دهد که مردم همه دنبال خریدن لباس گرم هستند این فروشگاه را نشان داد. خرید از این فروشگاه خیلی وقت گیر است چون همه چیز مثل فروشگاه راس درهم برهم است ولی با توجه به قیمتش می ارزد.
اسم این فروشگاه Burlington coat factory است :
http://www1.burlingtoncoatfactory.com/bcf/Default.aspx
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
کجایی پس سارا جان ؟ نمی نویسی دیگه. کم پیدا شدی ! هر از گاهی سر بزن تجربه ای نکته ای هر چی باشه برای ما خوبه!
پاسخ
تشکر کنندگان: rasarasa ، SH1A2R3 ، kasrafo ، marjani ، taherifar ، msar ، Nataliea
(2011-12-23 ساعت 13:23)rasarasa نوشته:  الان که فصل سرماست میخواهم به شما فروشگاه ارزان فروش دیگری را معرفی کنم که خودم در گشت و گذارهایم برای خرید سوغاتی پیدا کرده ام .شاید همه جا شعبه نداشته باشد ولی به سرچ کردنش به خصوص در مواقعی که دربه در به دنبال سوغاتی هستید می ارزد . این فروشگاه یک چیزی در مایه های ROSS است ولی خیلی بزرگتر و همانطور که از اسمش پیداست کاپشن و کت و پالتو وبارانی زیاد دارد . این فروشگاه هم جنسهای مارک دار را به قیمت خیلی ارزانتر از بقیه جاها میفروشد و قسمت کیفهایش هم بسیار بزرگتر از راس است . در این فصل اگر دنبال کاپشن و پالتو هستید حتما سری به این فروشگاه بزنید چون قیمت بقیه فروشگاهها با توجه به سرما نجومی شده است . جالبست که چند روز پیش حتی در اخبار شبکه فاکس هم وقتی میخواست نشان دهد که مردم همه دنبال خریدن لباس گرم هستند این فروشگاه را نشان داد. خرید از این فروشگاه خیلی وقت گیر است چون همه چیز مثل فروشگاه راس درهم برهم است ولی با توجه به قیمتش می ارزد.
اسم این فروشگاه Burlington coat factory است :
http://www1.burlingtoncoatfactory.com/bcf/Default.aspx

من هم از فروشگاههای زیادی خرید کردم ولی از خریدهایی که از این فروشگاه کردم راضیترم
راستی من شیکاگو از این فروشگاه خرید کردم

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
پاسخ
تشکر کنندگان: rasarasa ، ParsTrader ، SH1A2R3 ، kasrafo ، Rock ، taherifar ، msar ، Nataliea
(2011-12-23 ساعت 14:09)hitab نوشته:  کجایی پس سارا جان ؟ نمی نویسی دیگه. کم پیدا شدی ! هر از گاهی سر بزن تجربه ای نکته ای هر چی باشه برای ما خوبه!
ایناها نوشتم دیگه Wink
آخه من هر بار میام اینجا سر میزنم هیچ سوالی نیست که من جوابش رو بلد باشم سوالات خیلی تکنیکیه منم دیگه یادم نمیاد مراحل فرم پرکردنها و اینجور چیزها چی بود. اگر کسی چیزی مطرح کنه من جوابش رو بدونم حتما اظهار وجود میکنم چون اصولا فضولتر از این حرفها هستم که ساکت بمونم و خودم رو قاطی بحثی که بلدم نکنم Smile
البته این مدت هم اکابر میرفتم تا سواتم راست و ریس شه وقت پیدا نمیکردم زیاد بنویسم . از شما چه پنهون یک مرض دیگه ای هم که گرفتم اینه که تازگیها کمتر نوشتنم میاد وگرنه چهارخط لا اقل تو وبلاگم مینوشتم خدا رو خوش بیاد Big Grin
خلاصه درد و مرضهام زیادند مواظب خودتون باشید بعضیهاش هم مسریه Cool
ولی با تمام درد و مرضهام همیشه پایۀ مهاجرسرا هستم و هر وقت بتونم به اینجا سر میزنم . از لطف شما هم بسیار ممنونم.

برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
دوستان براتون بگم که هر شهری هستید فروشگاه مکزیکی ها و چینیها رو پیدا کنید.خیلی از همه جا ارزونتره میوه و سبزیجاتشون..دیروز آواکادو ازشون گرفتم ۵ تا ۱$ Big Grin
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
سلام

برای خرید تخت و تشک تجربه خودم خرید از از Sam'S Club بود که خیلی‌ برامون به صرف در اومد! البته ما آنلاین خرید کردیم و جنسو از نزدیک ندیدیم، ولی‌ خوبیه اینجا اینه که میتونی‌ سرچ کنی‌ و قیمت همه جا رو چک کنی‌ عکسها رو ابینی و ریویو‌های دیگران رو بخونی‌ و اونی‌ که بهترین هست رو انتخاب کنی‌....اگه هم نهایتش از خرید رازی نابودی میتونی‌ پس بدی.....خوبیه اینجا اینه که می‌شه هر چیزیو سرچ کرد و نظر کسانی‌ که این خرید رو کردن رو دید و بد تصمیم به خرید گرفت. در مورد مبل هم ما از Macysخرید کردیم که خیلی‌ خوب و به صرف بود، جالب اینه وقتی‌ اولین خرید بزرگ و گرونتونو از Macys میکنی‌ اونا بهتون یه تخفیف خیلی‌ ویژه میدن البته باید کارت Mcysبراتون صادر بشه تا از این تخفیف استفاده کنین....لوازم خونش خیلی‌ با کیفیت هست فقط گرون در میاد و بعضی‌ وقتا جای دیگه هم نمیتونی‌ پیدا کنی‌، فقط مخصوص میسیز هست...ولی‌ خوبیش اینه وقتی‌ عضو باشی‌ و کارت Macys داشته باشی‌ برات ایمیل میزنن که مثلا حراج دارن یا برات کپون می‌فرستن تا ۲۰% تخفیف میدان یا حتا ۲۰$ تخفیف برا جنس ۵۰$ که خیلی‌ خوبه! من معمولا چیزایی رو که می‌خوام رو سرچ می‌کنم تو کارت آنلاین Macys میزارم تا یادم نره بد هر از گاهی‌ بهش سر میزنم، یه وقتایی میبینم نصف قیمت شده! اون موقع میرم میخرمش...بعضی‌ وقتا هم Shipingشون مجانی‌ هست برا خرید بالای ۵۰$ که باز می‌صرفه و میارن در خونه....این تجربه من بود... برای لباس و خرده ریزه خونه، ROSS انتخاب خوبیه. برای کمد و کشو هم IKEA هم به صرف هست و هم کیفیته خوبی‌ داره.
پاسخ
پس چرا دیگه نمایید از تجربیات خرید کردناتون بگید ؟
بیاید بگید بابا ... فیض ببریم .
Lottery 2011 =Failed
Lottery 2014 =Failed
Lottery 2015 =Failed
Lottery 2016 =Failed
پاسخ
تشکر کنندگان: rasarasa ، مریم رف ، taherifar ، msar ، Joje mohajer
سلام دوستان

در خصوص خرید من کمی‌ توضیح راجع فروشگاه‌های که رفتم بهتون میدم و انتخاب رو میزارم به عهد خودتون

Walmart:

شاید این فروشگاه برای هیچکس در آمریکا غریبه نباشه همه یجوری به این فروشگاه رفتن و خرید کردن تو زمانهأی در walmart تمام وسائل منزل و ، غذا ،پوشاک ، قطعات خودرو ، موبایل ، انواع خطهای تلفن ، گٔل ، لوازم ورزشی ، اسبابازی ، داروخانه ، آرایشی‌ ، ... پیدا می‌شه قیمتهاش مناسب و نسبت به خیلی‌ از فروشگاه‌ها بهتره و بعضا حراجی هاشم خوبه فقط می‌شه بگی‌ که customer service خوبی‌ نداره برای تازه واردین از نظر من جای خوبیه برای خرید

Dollar Tree:

یک فروشگاه کاملا خوب برای خرید اقلام یکبار مصرف و برای استفاده اون لحظه ، در این فروشگاه همه‌چیز ۱$ هست یعنی‌ یک شیشه خیار شور که در walmart باید ۱.۶۰ یا یک چیپس رو همون برند باید ۱.۸۰ پول بعدی در اینجا فقط ۱$ میگیری حتما توصیه می‌کنم به این فروشگاه مراجعه کنید

costco ، BJ ،sam`s Club :

اینها فروشگاه‌های هستند برای خریدهای عمده مثلا اینجا اجناس بسته‌بندی کوچک نمیبینی پیزا تو اگه در فروشگاه دیگری در بسته ۱عددی ببینی‌ در این فروشگاه‌ها ۳ تا‌ یا بیشتر و.... باید در این فرشگاهها عضو باشی‌ یعنی‌ سالانه مبلغی رو بابت حق عضویت پرداخت کنی‌ و درعوض از تخفیف یا باز گرداندن مقداری پول از خرید امتیازات این فروشگاه‌ها ‌ست که اگه دوست دارید خریدهای عمده و ماهانه انجام بدید بسیار مقرون به صرف هستن و به قول معروف از شیر مرغ تا جون آدمیزاد تو این فروشگاه‌ها برا خرید پیدا می‌شه حتا پمپ بنزین اختصاصی دارن که همیشه قیمتش برا اعضائ شون پائین‌تر از پمپ بنزین‌های دیگست

Lowesfoods ، foodlion ، Winco:

اینها فروشگاه‌های هستن که بیشتر در زمینه مواد غذا و بهداشتی ،میوه و سبزیجات هستن و میتونین اگه صرفاً این خریدهرو درین به سراغ این فروشگاه‌ها برین بعضا تخفیفهأ روی محصولات خودشون به نام خودشون دارن که خیلی‌ عالیه کارتشون هم رایگانه

belk:

عشق خانمهاست اینجا ، لباس ، کیف ، کفش ، ادکلن ، لوازم آرایش ، لوازم دکوری منزل ، روتختی و بدلیجات ، این فروشگاه حراجی‌های واقعا خوبی‌ داره بعضی‌وقتا تا ۸۰%یا یکی‌ بخر ۳تا ببر این فروشگاه رو بهتون پیشنهاد می‌کنم برا خریدهای لباس و سوغاتی اگه بخوأد برید ایران چون تو طول سال حراجی هاش بهتون کمک می‌کنه هزینه‌های کمتر بدین برا برندهای خوب پوشاک

توصیه من بشما برا خرید لباس اینه که در غیر فصلش بخرید مثلا من کاپشن ۲۵۰$ رو ۱ماه پیش تو حراجی بعد فصل خریدم ۲۷$ از این چیزها زیاد اینجا حتا من شلوار جین رو هم ۱$ و ۵$ اینجا خریدم

فروشگاه‌های مثل Bestbuy در خصوص صوتی و تصویری ، کامپیوتر و تلفن فعال

sears ، lowes :

تو زمینه لوازم خانگی و پوشاک و ابزار الات

فروشگاه‌ها زیادن اینها مختصری بود از اونها که با توضیح بسیار ناچیز من همراه بود امیدوارم کمکتون بکنه برا خریدها تون غیر از اینها فروشگاه‌های فروش لوازم دست دومم هست که برا شروع زندگی‌ خیلی‌ کمک می‌کنه و بعضا اجناس نو و خوبی‌ توشون پیدا می‌شه کرد

به امید دیدار

پاسخ
خیلی ممنون از راهنمایی شما

اما این فروشگاه belk رو ندیدم
ممکنه بیشتر مشخصات یا ادرس اینترنتی شو بدین
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، msar
سلام دوستان خوبم
اگر می شه به من فروشگاه معرفی کنید برای خرید لپ تاپ و تبلت
ممنوم.
مدل هم خواستید پیشنهاد بدید خوبه ها ، ولی تحقیقات مدلی کردم تقریبا. از محصولات اپل نمی خوام استفاده کنم احساس می کنم گرون هست.
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
پاسخ
ای بی بهترین هست برای الکترونیکیها.
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: ali234 ، kasrafo ، Saeedv13 ، ASALI ، rasarasa ، mohajer13 ، rouzbehdarvishi ، laili ، KOUROSHAVIN ، rezajoon ، Rock ، taherifar ، msar
(2013-03-31 ساعت 02:21)sadeghi897 نوشته:  سلام دوستان خوبم
ممنوم.
مدل هم خواستید پیشنهاد بدید خوبه ها ، ولی تحقیقات مدلی کردم تقریبا. از محصولات اپل نمی خوام استفاده کنم احساس می کنم گرون هست.
سلام
براي خريد لپ تاپ و ... ميتونيد به فروشگاههاي زنجيره اي FRYS مراجعه كنيد.
هر هفته تعداد زيادي از وسايل الكترونيكي را بصورت Ad با تخفيف زياد در سايتش ميزنه....
پاسخ
تشکر کنندگان: IN.USA@2013 ، kasrafo ، ASALI ، amir82 ، cmbt ، rasarasa ، mohajer13 ، behzadb57 ، Danoosh ، shimoda ، nooshshahnar ، rezajoon ، soli asali ، hgbeigi ، Rock ، alitahus ، taherifar ، msar ، alirezanz
Big Grin
سلام.
دوستان، آیا با این نکته موافقید که سایز لباس در اینجا بزرگتره؟( مثل نوشته روی آینه ماشینBig Grin ) من که هرچی سایز اسمال خریدم بعدا مجبور شدم ببرم پس بدم چون به تنم زار میزد. حالا میخوام بدونم دوستانی که مثل من هیکل ورزشکاری دارید Big Grin چطوری لباس سایز خودتون پیدا میکنید؟؟ به من هم بگید لطفا موندم لخت و عور Big GrinBig GrinBig Grin
2012AS58XXX
آنکارا
مصاحبه:June 13 - برگه آبی
کلیرنس:Sep. 25
ورود به امریکا: 15 نوامبر. ویرجینیا
سوشیال: 8 روز بعد- ویرجینیا
گرین کارت:12 روز بعد ایندیانا !
پاسخ
تشکر کنندگان: ASALI ، behzadb57 ، rouzbehdarvishi ، rasarasa ، apoornaki ، hgbeigi ، taherifar ، msar ، alirezanz
(2013-03-31 ساعت 10:11)soheilbadami نوشته:  ای بی بهترین هست برای الکترونیکیها.

نه اشتباه نکنید، خیلی هاشون اجناس REFURBISHED یا تعمیری را درست میکنند و به اسم نو میفروشند... هیچ وقت از فروشگاههایی که نمیشناسید جنس نخرید...
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
تشکر کنندگان: ASALI ، hasti_banoo ، rasarasa ، usa lover ، rezajoon ، soli asali ، taherifar ، msar ، alirezanz
(2013-03-31 ساعت 20:22)apoornaki نوشته:  
(2013-03-31 ساعت 02:21)sadeghi897 نوشته:  سلام دوستان خوبم
ممنوم.
سلام
براي خريد لپ تاپ و ... ميتونيد به فروشگاههاي زنجيره اي FRYS مراجعه كنيد.
هر هفته تعداد زيادي از وسايل الكترونيكي را بصورت Ad با تخفيف زياد در سايتش ميزنه....

And this one:
Best Buy
ساکن نیویورک
برنده 2011

پاسخ
تشکر کنندگان: mdna ، rasarasa ، parsy631 ، taherifar ، msar ، setin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان