کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوال های مطرح شده برندگان 2010
(2010-09-25 ساعت 16:42)rayan.s نوشته:  دوستان عزیز؛ آیا از طرف سفارت (به هر دلیلی ) به آدرسها و تلفن هایی که از آمریکا در فرمهاتون قید کردید تماسی گرفته شده؟( قبل از دریافت ویزا ) مرسی
[/qu

نیازی به این کار ندارن .چون سوالها و چیزهایی که لازم دارن و از خودتون گرفتن آدرس و شماره هم به اونا ربطی نداره
[quote='aadine' pid='77619' dateline='1285322275']
Help Is Needed!
من برای تراک کردن ویزام تو سایت ups و در قسمت tracking in english شماره رو وارد می کنم اما پیغام می ده:
"Not all tracking information is available at this time.
Please try again later."
با توجه به این که اطلاعات اسم و هتل من در ups ثبت شده این جواب منطقی نیست. کسی می تونه راهنمایی کنه کجا می تونم پیگیری کنم؟

تا موقعی که سفارت به ups تحویل نداده اینو مینویسه .وقتی تحویل داد مشخصات میاد .برای من اینطور بود .برای اطمینان به یکی از دفاتر ups سر بزنید ..
پاسخ
تشکر کنندگان: rayan.s ، aadine
سلام به همگي
ببخشيد يكم سوالم مسخرست.اما بايد بپرسم.من اون عكسي كه روي ويزامه رو دوست ندارم.و دلم نميخواد همونو به گرين كارتمم الصاق كنن.ايا موقع بدو ورود در فرودگاه كه بايد مداركمو براي گرين كارت تحويل بدم,ميتونم عكس جديد بدم و خواهش كنم عكسمو عوض كنن يا راهي وجود نداره؟
كيس نامبر:2010AS00029xxx
تاريخ دريافت نامه اول:june 2009
كنسولگري:انكارا
تاريخ ارسال فرمهاي اول:august 2009
زمان دريافت نامه دوم:july 2010
تاريخ مصاحبه:اوايل,september 2010
تاريخ دريافت ويزا:دو روز بعد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-09-25 ساعت 17:33)meweadl نوشته:  افرادی که قصد رفت و برگشت به امریکا برای مدتی (نا)معینی رو دارند....

بدانند و آگاه باشند که:

سری دومی که داشتم از امریکا برمیگشتم، دیدم بعد از گذراندن همه مراحل چکینگ و بوردینگ، دم در هواپیما که میخواستم از اون بازویی وارد هواپیما بشیم 4-5 مامور گذاشتن که به صورت اتفاقی، افراد که کنار کشده و سوالاتی را ازشان میپرسند !!

با یکی از سوژه ها که ایرانی بود، صحبت کردم، گفت سوال ها این بود: (آماده باشید)

1- کی برمیگردین؟
2- مقصد نهاییتون کجاست؟
3- چرا میرین؟
4- چرا اومدین؟
5- چقدر پول دارید برمیگردونید؟

معمولا افراد انتخاب شده، زن و شوهر (زوج) بودند
دقيقا براي ما هم اين اتفاق افتاد من فكر ميكنم شايد بخاطر پرواز امارات بو چون همه مسافرها مثل گروه طالبان بودند. meweal عزيز شما هم با امارات اومدي؟

شماره کیس: 2010AS87XX
تاریخ دریافت نامه قبولی: می ۲۰۰۹
کنسولگری: تغییر از آنکارا به ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: ۵ جون ۲۰۰۹
تاریخ کارنت شدن کیس:دسامبر ۲۰۰۹
تاریخ دریافت نامه دوم:تا الان هم دریافت نکردم
تاریخ مصاحبه: ۱۵ ژانویه ۲۰۱۰
تاریخ دریافت کلیرنس: بعد از ۶۴ روز
تاریخ دریافت ویزا :۲۸ مارچ ۲۰۱۰

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-09-28 ساعت 12:37)has55 نوشته:  سلام دوستان
من 1 ماه دیگه مصاحبه دارم و میخواستم مدارکم رو پست کنم به سفارت امریکا در آنکارا. 2 تا آدرس از سفارت رو پیدا کردم که یک فرق کوچک دارن:

1-Embassy
AMERICAN EMBASSY ANKARA
110 Atatürk Blvd.
Kavaklıdere, 06100 Ankara - TURKEY

2- Consular Section
AMERICAN EMBASSY ANKARA
CONSULAR SECTION
110 Atatürk Blvd.
Kavaklıdere, 06100 Ankara - TURKEY

من باید به کدوم یکی از این آدرس ها بفرستم مدارکم رو؟ لطفا راهنماییم کنید.
فرقي ندارن ولي شما دومي را بفرست
CASE NO.:2010AS290XX
تاريخ دريافت پاکت اول:15 June
تاريخ ارسال فرمها:18 June
تاريخ کارنت شدن:آخرين بولتن
تاريخ دريافت نامه دوم:25 july
تاريخ مصاحبه: 1سپتامبر
تاريخ کليرنس: 14 سپتامبر
سفارت:آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من و همسرم دیروز سفارت بودیم و به خانومم گفتن که کارت OK هست اما من چون کارم دولتی هست FBI CHEK بهم میخوره و تا 30 سپتامبر هم فقط وقت داریم. اولاً برامون خیلی دعا کنید که ویزای هردومون با هم بیاد. دوماً اگه برای من نیاد (البته خانومم برنده هست و من زیرمجموعه ) چه کار باید کرد. دمه سفارت بچه ها می گفتن "پارسا" هم همین طور شد . اگه اطلاعاتی دارید لطفاً به ما بدید . ممنون میشم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-09-28 ساعت 13:39)amooreza نوشته:  سلام دوستان
من و همسرم دیروز سفارت بودیم و به خانومم گفتن که کارت OK هست اما من چون کارم دولتی هست FBI CHEK بهم میخوره و تا 30 سپتامبر هم فقط وقت داریم. اولاً برامون خیلی دعا کنید که ویزای هردومون با هم بیاد. دوماً اگه برای من نیاد (البته خانومم برنده هست و من زیرمجموعه ) چه کار باید کرد. دمه سفارت بچه ها می گفتن "پارسا" هم همین طور شد . اگه اطلاعاتی دارید لطفاً به ما بدید . ممنون میشم.

سلام
اولا که انشالا حتما میاد,نگران نباشید

حالا اگه خدایی نکرده ویزای شما نیومد بعدا از طریق خانمتون باید اقدام کنید. فکر کنم فرم i-130باشه. الان روند کار برای گرین کارتی ها هم خیلی سریعتر از قبل شده و طبق شنیده ها کمتر از دو سال طول میکش
I make my own luck

شماره کیس: 2010AS00016xxx
دریافت نامه قبولی: جولای 2009
کنسولگری: ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول: 14 آگوست 2009
کارنت شدن کیس: بولتن آپریل 2010
دریافت نامه دوم: 11 آپریل 2010
مصاحبه: 20 می 2010
دریافت کلیرنس: 14 سپتامبر 2010 (118 روز)

پاسخ
تشکر کنندگان: R.F ، aadine
سلام
مرسی از اینکه اینقدر زود حوابمونو دادید . ما هم داریم دعا می کنیم که ویزای حفتمون با هم بیاد . بازم بهتون خبر میدم . شما هم اگه خبر جدیدی پیدا کردید لطفاً به ما بگید . خیلی ممنون.
پاسخ
تشکر کنندگان: aadine
با سلام

دوستانی که انکارا رفتن میشه غیر از دلاری که باید روز مصاحبه در سفارت بدیم برای هزینه خوردو خوراک و خرید لیر ببریم ؟
اینجوری بهتر نیست؟ دلارم که ماشالا شده 1200 تومان.
شماره کیس: 2011AS000007xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 3خرداد 89
محل دریافت نامه: اصفهان،دم در خونه!
کنسول: آنکارا
ارسال فرمهای اول:10 خرداد
کارنت :11 AUG
نامه دوم: 5 SEP
مصاحبه: 7 OCT
دریافت ویزا: 7 OCT
GOD BLESS AMERICA
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام

دوستانی که انکارا رفتن میشه غیر از دلاری که باید روز مصاحبه در سفارت بدیم برای هزینه خوردو خوراک و خرید لیر ببریم ؟

سلام بابا به جز ریال همه چیز قابل قبوله !
کف خرج با یک متل (بی ستاره) نفری در حدود 60 لیر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-09-30 ساعت 08:20)rayan.s نوشته:  دوستان عزیز؛ سفارت آنکارا شنبه ها تعطیله؟ مرسی

سلام
اگه طبق برنامه قبلشون کار کنن، بله شنبه و یکشنبه تعطیل هستن.
پاسخ
تشکر کنندگان: rayan.s
من كيس نامبرم بالاست، اگه واسه 2012 ثبت نام كنم ايرادي تو روند كاري پرونده لاتاري امسالم كه فكر كنم زمان مصاحبم تابستان سال ديگه باشه پيش نمياد؟
شماره کیس: 2011AS0004XXXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 30 تیر
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 30 مرداد
تاریخ کارنت شدن کیس: --
تاریخ دریافت نامه دوم: --
تاریخ مصاحبه: --
تاریخ دریافت کلیرنس: --
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-09-29 ساعت 13:49)kaveh1979 نوشته:  با سلام

من همین امروز که تمکن گرفتم نرخ تبدیل به دلار رو 1020 تومن نوشت!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-09-30 ساعت 10:56)peyman2011 نوشته:  من كيس نامبرم بالاست، اگه واسه 2012 ثبت نام كنم ايرادي تو روند كاري پرونده لاتاري امسالم كه فكر كنم زمان مصاحبم تابستان سال ديگه باشه پيش نمياد؟

سلام من كه فكر نمي كنم مشكلي داشته باشه.اخه خودشون در نامه اولشون ذكر كردن كه هيچ تضميني براي گرفتن ويزا وجود نداره.پس اين قضيه ممنوع نيست.البته بگم كه اين شانس هر سال به سراغتون نمياد.و شركت كردنه دوباره ممكنه بهتون موج منفي بده.بازم خودتون ميدونيد.ولي اينكار ممنوع نيست.
پاسخ
تشکر کنندگان: peyman2011 ، maxsupermax
دوستان در مورد ssn سوال داشتم.من جاي ثابت us ندارم و ميخوام گرين كارتم به ادرسي كه دادم بره و بعد من از اونا بگيرم يا بگم برام بفرستن.ولي ايا در مورد ssn هم ميشه اين كارو كرد؟يه ادرسي كه زندگي نمي كنيم رو بديم؟.يا اينكه اونجا موقتي هستيم و ماه بعدش مي خواهيم بريم رو بديم؟بايد چه كرد؟ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-10-01 ساعت 17:04)بنيتا نوشته:  دوستان در مورد ssn سوال داشتم.من جاي ثابت us ندارم و ميخوام گرين كارتم به ادرسي كه دادم بره و بعد من از اونا بگيرم يا بگم برام بفرستن.ولي ايا در مورد ssn هم ميشه اين كارو كرد؟يه ادرسي كه زندگي نمي كنيم رو بديم؟.يا اينكه اونجا موقتي هستيم و ماه بعدش مي خواهيم بريم رو بديم؟بايد چه كرد؟ممنونم

بتینا جان فرقی نداره. تازه اصولا ssn زودتر هم میاد, زیر 1 ماه. شما همون 1 آدرس رو بدید, ssn و گرین کارت و نامه ولکامتون اونجا میره و بعد هم شما ازشون می گیرید.
خیلی از بچه ها مثلا آدرس اسپانسر یا جای دیگه رو دادن که اصلا ایالتش هم با جایی که ساکن شدن فرق داشته. مشکلی پیش نمیاد.
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان: N.D ، aadine ، بنيتا ، maxsupermax

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان