کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوال های مطرح شده برندگان 2010
(2010-10-20 ساعت 18:15)حدیث نوشته:  بسمه تعالی
این همه معادل برای علی ای الحال داریم. استفاده از این عبارات اون هم به این شکل بی ربط به نظر میرسه.
و من الله التوفیق
علي اي الحال هم خود "حديث" ديگري است.

شماره کیس:***2010AS00023
تاریخ دریافت نامه قبولی: June 2009
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: July 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: June 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: July 2010
تاریخ مصاحبه: August 25, 2010
تاریخ دریافت کلیرنس:13 September
جمع تقریبی هزینه ها:نه ميليون براي دو نفر و دو بار سفر به تركيه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها . ما برای ssn باید بریم اداره مربوطه یا چون تو فرم اولیه درخواست دادیم خودش میاد به آدرسی که گفتیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-11-02 ساعت 04:54)mina_s نوشته:  سلام بچه ها . ما برای ssn باید بریم اداره مربوطه یا چون تو فرم اولیه درخواست دادیم خودش میاد به آدرسی که گفتیم؟
سلام
من فکر کنم اگه برید بهتره چون احتمالا زودتر به دستتون میرسه، چون ما هم برای اس اس ان رفتیم و آدرس رو همون جا عوض کردیم و 5 روز بعد از رفتنمون رسید ولی چون برای گرین کارت آدرس رو آن لاین عوض کردیم و به اداره مهاجرت نرفتیم به همون آدرس قبلی رفت، گرین کارت خودم بعد از 40 روز رسید و مال همسرم هموز نرسیده

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه
بچه ها یه سوال میخاستم بپرسم .من به دلیل یه سری مشکلاتم اصلا وقت نداشتم زبان بخونم همه امیدم به کلاس رفتن اونجاست. حالا سوالم اینه تو فرودگاه به مشکل بخورم چون دارم با اسپانسرم میرم میتونم از اون کمک بگیرم اونجا برای ترجمه یا قسمتی که ما میریم اونا نمیتونن بیان؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-11-03 ساعت 00:39)alimmm نوشته:  سلام به همه
بچه ها یه سوال میخاستم بپرسم .من به دلیل یه سری مشکلاتم اصلا وقت نداشتم زبان بخونم همه امیدم به کلاس رفتن اونجاست. حالا سوالم اینه تو فرودگاه به مشکل بخورم چون دارم با اسپانسرم میرم میتونم از اون کمک بگیرم اونجا برای ترجمه یا قسمتی که ما میریم اونا نمیتونن بیان؟

اینطور که من فهمیدم فرودگاه به فرودگاه فرق میکنه. مثلا فرودگاه آتلانتا که من وارد شدم قسمت سیتیزنها و گرین کارتی ها مشخصا یکی بود ولی بعضی جاهای دیگه اینطوری نیست و بچه ها تو صف ویزیتورها ایستادن.

در هر صورت نگران نباشین، کارتون راه میوفته فوقش چند دقیقه دیرتر
I make my own luck

شماره کیس: 2010AS00016xxx
دریافت نامه قبولی: جولای 2009
کنسولگری: ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول: 14 آگوست 2009
کارنت شدن کیس: بولتن آپریل 2010
دریافت نامه دوم: 11 آپریل 2010
مصاحبه: 20 می 2010
دریافت کلیرنس: 14 سپتامبر 2010 (118 روز)

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من یک ماه ÷یش گرین کارتم را گرفتم و برگشتم ایران کسی هست که به من بگه 6 ماه یه بار باید برم یا سالی یکبار؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-11-28 ساعت 09:47)ama نوشته:  سلام من یک ماه ÷یش گرین کارتم را گرفتم و برگشتم ایران کسی هست که به من بگه 6 ماه یه بار باید برم یا سالی یکبار؟

سلام.من هنوز منتظر گرین کارتم....این جور که من فهمیدم زیر 6 ماه باید برگردید البته میگن 5 ماه بشه ریسک نداره بالاتر بشه دادگاهی داره گویا........
هر کجا که باشی این دوستانند که زندگی تو را می سازند.

شماره کیس:2010AS00020xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:6jun 2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: Aug 2009
تاریخ کارنت شدن کیس:visa bulletin fore june 2010
تاریخ دریافت نامه دوم:10 june
تاریخ مصاحبه:2010 july
تاریخ دریافت کلیرنس:29 روز بعد
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان امروز 15 روزه من نواتو شمال سانفرانسیسکو هستم دیروز welcom notice برام اومد ولی یه نامه دیگه ای هم تحت عنوانreceipt notice برام اومده .دوستان کسی هست که این نامه هم براش اومده باشه یا بدونه برای چبه؟
شماره کیس:2010AS152**
تاریخ دریافت نامه قبولی: june 2009
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:july2009 تاریخ کارنت شدن کیس:march2010
تاریخ دریافت نامه دوم:هیچوقت نرسید
تاریخ مصاحبه:may2010
تاریخ دریافت کلیرنس:پس از70روز .دریافت ویزا:5 اوت 2010
پاسخ
تشکر کنندگان:
من برنده ی سال 2010 هستم
ویزا رو 31 شهریور گرفتم
و تا ریخ 30 آذر برای حضور در آمریکا مهلت داشتم
به دلائلی نتونستم برم
الان می خوام بدونم که با هماهنگی با سفارت می تونم این مهلت رو تمدید کنم؟
در ضمن من کارشناسی ارشد قبول شدم و می تونم مدارک رسمی اش رو به سفارت بدم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-12-25 ساعت 14:59)ریبوار نوشته:  من برنده ی سال 2010 هستم
ویزا رو 31 شهریور گرفتم
به دلائلی نتونستم برم
راستش با اینکه درست نمیدونم ویزاتون را تمدید کنند یا خیر ولی شما حتما با سفارت مکاتبه کنید. همه سعی و تلاشتون را بکنید چون واقعا حیفه . شما که روزهای آخر ویزاتون را گرفتید بهتر می دونید که خیلی از دوستان عزیز بخاطر دیر کلیرشدن و یا تمام شدن ویزا ،موفق به دریافت اون نشدند. پس اول بخاطر خودتون و بعد هم تمام عزیزانی که بخاطر تمام شدن سهمیه 2010 نتونستد ویزا بگیرند . هرچه سریعتر اینکار را بکنید. حتی اگر مطمئن هستید که با شما موافقت نمیشه ولی بنظر من بازهم مکاتبه کنید که اگر نشد بعدها فکر نکنید که شاید میتونستید کاری بکنید و نکردید.
در ضمن دوست عزیز بخاطر کارشناسی ارشد بهت تبریک میگم ولی اگر بتونی بری آمریکا 1000 بار بهتراست. الان که دکترا هم کیلیویی می دهند.

کیس نامبر:2011AS 12000
مصاحبه:27ژانويه آنکارا
کلیرنس:4 مارس

پاسخ
تشکر کنندگان: satusa
(2010-12-25 ساعت 16:59)arshida نوشته:  [quote='ریبوار' pid='89941' dateline='1293272996']
من برنده ی سال 2010 هستم
ویزا رو 31 شهریور گرفتم
به دلائلی نتونستم برم
راستش با اینکه درست نمیدونم ویزاتون را تمدید کنند یا خیر ولی شما حتما با سفارت مکاتبه کنید. همه سعی و تلاشتون را بکنید چون واقعا حیفه . شما که روزهای آخر ویزاتون را گرفتید بهتر می دونید که خیلی از دوستان عزیز بخاطر دیر کلیرشدن و یا تمام شدن ویزا ،موفق به دریافت اون نشدند. پس اول بخاطر خودتون و بعد هم تمام عزیزانی که بخاطر تمام شدن سهمیه 2010 نتونستد ویزا بگیرند . هرچه سریعتر اینکار را بکنید. حتی اگر مطمئن هستید که با شما موافقت نمیشه ولی بنظر من بازهم مکاتبه کنید که اگر نشد بعدها فکر نکنید که شاید میتونستید کاری بکنید و نکردید.
در ضمن دوست عزیز بخاطر کارشناسی ارشد بهت تبریک میگم ولی اگر بتونی بری آمریکا 1000 بار بهتراست. الان که دکترا هم کیلیویی می دهند.

salam
man daghighan nemidoonam ke chi mishe alan, amma hatmane hatman ba sefarat telefoni tamas begirid va kamelan tozih bedin ke ghane beshan, shayad ghabool konan, hatman kheili zood in karo bokonid. movafagh bashid rasti age khodetoon zabanetoon ghavi nist bedin kasi sohbat kone ke balade va mifahme oona chi migan va betoone harf haye shoma ro beheshoon bersoone. omidetoon be khoda bashe

پاسخ
تشکر کنندگان: hamed_gh
(2010-12-25 ساعت 14:59)ریبوار نوشته:  من برنده ی سال 2010 هستم
ویزا رو 31 شهریور گرفتم
به دلائلی نتونستم برم

دوست عزیز؛ بعد صدور ویزا و به همراه بسته زرد 4-5 برگ هم بهتون تحویل دادند تو صفحه :IMPORTANT NOTICE پاراگراف دوم مربوط به شما میشه.
If, for any reason, you are unable to use your visa, you are requested to return it to this office.
موفق باشید

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان مهاجر سرا،

نامه خوشامد گویی من بعد از ۳ هفته اومد و گرین کارت من هم بعد از ۵ هفته به آدرسم اومد Smile و برای تحویلش امضا هم از من گرفت. من روز مصاحبه در سفارت آدرس را هم تغیر داده بودم که اونها هم به آدرس جدید برام فرستادند.

برای SSN هم رفتم دوباره اقدام کردم. هیچ سابقه قبلی از من وجود نداشت و اصلا برام هیچ کاری نکرده بودند. قانونش اینه که تا ۲ هفته بعد باید بیاد.

به امید موفقیت همه دوستان.Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: babakped ، success ، sam_hash ، User ، lorecance
من الان کار نمی کنیم . به نظر شما باید تا وسط اپریل فرم مالیاتی پر کنیم؟
اصلا درامد نداشتیم که مالیات بدیمSad
پاسخ
تشکر کنندگان: Hashem ، lorecance
چرا کسی هیچی نمیگه؟Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: lorecance

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان