کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوال های مطرح شده برندگان 2010
msnaziجان سلام:

برای من هم همین ایمیل اومد یعنی چی؟؟؟؟ منم موافقم در مورد باک کردن کامندها اخه منم تازه واردم وقتی چیزی ارسال میکنم بیچاره میشم تا بیداش کنم اگه یه جای واحد باشه راهتر هستیم
پاسخ
تشکر کنندگان:
این نامه هایی که KCC میفرسته از پیش نوشته شده هستند و دقیقا به سوال جواب نمیدن (در مورد من این طور بود) و تو این سایت هر کس یه طوری تفسیر کرده این رو. در کل گفته اگه تا دو تا اشکال minor دارید عیب نداره اما اگه بیشتره دوباره فرم هارو بفرستید. اما منم نمیدونم منظورشون از مینور چیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها میشه به سوال من که تو تاپیک "تبادل نظر در مورد تکمیل فرم DS122 " کردم جواب بدید!!

(تو قسمت 7 باید عین بند 23 فرم ds_230 پر بشه؟
تو هیچ کدوم آدرساشون جا نمیشه.در صورتی که تو بند 7 نوشته names & addresses . شما ها چی کار کردین؟ تو برگه اضافه بنویسم یا مهم نیست زیاد؟(چون یه جا نوشته بودن اگه جا کم آوزدید میتونید تو یه برگه اضافه بنویسید و تو پاکت بذارید.) ؟؟)

آخه فردا می خوام بفرستم این قسمتو موندم.
مرسی.
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان:
من که فایل های PDF رو داشتم و با استفاده از یه روش قفل شکنی ساده تونستم قفل فایلارو بردارم و تونستم اندازه فونت هر فیلد رو تغییر بدم و اونجا که جا کم میومد فونتو کوچیک می کردم!
شما هم اگه می خواهی فایلارو می تونی از من بگیری
البته به برنامه Adobe Acrobat Pro نیاز داری
پاسخ
تشکر کنندگان:
seravin نوشته: الهام خانم
شما الان در حدود دو ماه و نیمه که یک روند تو سایت هستید و هر کسی هر سوالی داشته باشه بیدرنگ جواب میدید.
اما مساله اینه که تاپیک خلاصه پیشرفت کار برندگان 2010 شامل سوالهای ما و جوابهای بچه های 2009 ( خصوصاً شما ) بود.
به عبارتی با حذف شدن پست های تاپیک فوق الذکر دوستان تازه وارد باز مجبور به طرح سوال برای رسیدن به پاسخ هستند که این کار وقت و انرژی زیادی رو هدر میده خصوصاً از شما که باید بشینید جوابهایی که قبلاً دادید رو دوباره بنویسید.

سراوین عزیز
اینطوری دوستان تازه وارد میتونند سوالاتشون رو در تاپیک مخصوص به اون سوال مطرح کنند و ارسالها نظم پیدا میکنه و هر کسی میدونه جواب سوالش و کجا پیدا کنه....
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
پاسخ
تشکر کنندگان: sh-b
msnazi جان:

یعنی من یک بار دیگه ایمیل بزنم؟؟؟ حالا این نشون میده که نامم رو گرفتن ؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
f.o نوشته: msnazi جان:

یعنی من یک بار دیگه ایمیل بزنم؟؟؟ حالا این نشون میده که نامم رو گرفتن ؟؟؟

kcc وقتی سرش شلوغ باشه جوابهای اتوماتیک الکی زیاد میده
اگر گفتن مدارکتون رسیده و پرونده شما در جریانه یعنی دیگه مشکلی نیست

Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are currently processing

Interviews for the DV 2009 program will begin in October 2008 and conclude on September 30, 2009. KCC cannot provide information as to when an interview date may become available for your case. Appointments are scheduled numerically according to assigned case numbers. The Department of State designates how many interviews will be scheduled each month according to visa availability. After August 15, 2008, you may refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov for the list of current numbers being processed. This information is updated on the 15th day of each month thereafter. If you are scheduled for an interview, KCC will send a notification letter via the address you provided on question three of the DSP 122.

KCC/kda
KCCDV@state.gov
(606)526-7500
پاسخ
تشکر کنندگان:
در صورت تمایل بررسی و اظهار نظر کنید:

http://www.mohajersara.com/showthread.php?tid=1363
راهنمای خرید چمدان

10AS6000
قبولی:May 24, 09
کنسول:Ankara
ارسال فرم اول:June08,09
کارنت:Sep.09
نامه دوم:Oct1709
مصاحبه:Nov.09
کلیرBig Grinec.09
هزینه:3.800$-یکنفر

We The People
پاسخ
تشکر کنندگان:
الهام جان:

شما که بیشتر از همه اطلاعات دارید نظرتون چیه در مورد ایمیل من؟؟؟ باید دوباره میل بزنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
f.o عزیز
متن ایمیل بالا رو که گذاشتم ببین kcc باید این متن رو براتون ایمیل کنه اگر مدارکتون رو دریافت کرده باشه و اطلاعاتتون درست باشه...اگر غیر از اینه باید دوباره ایمیل بزنی
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام شماره کیس من 9xx

من دانشجو هستن و چون شماره کیسم پایین فکر ککنم مهر برای مصاحبه باید برم
لطفا من را راهنمایی کنیید
آزمون Gre چیه و طوری میشه توسط ان خارج شده
سفارت که باید برم هم ترکیه است

مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
امتحانه؟Big Grin
من فکر کنم یکی از دلایلی که پستها پاک شده این باشه که ببینن شماها تا چه اندازه با روند لاتاری آشنا شدینWinkWink
مثلا همین sh-b ببینین چقدر قشنگ داره جواب سوالها رو میدهBig Grin
درسته که منم اولش جا خوردم ولی زیاد سخت نگیرین ما الان چیزی که زیاد داریم وقته .............تقریبا سه ماه دیگه مونده تا اولین گروه اعزام بشه به آستان مبارک سفارت............پس تا اون موقع به سوال و جوابها ادامه میدیمممممممممممBig GrinBig GrinBig Grin
شماها هی بپرسین اشتباه کردم ما هم جواب میدیم ایمیل بزن این که دیگه ناراحتی نداره..........
دلخور و دلسرد هم نشین.. دوستان اینهمه برای این سایت زحمت کشیدن گاهی هم صلاح میدونن یه تغییراتی ایجاد کنن دیگه ما طلب که ازشون نداریم ..داریم؟؟
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: sh-b
در مورد گم شدن یا دزدیده شدن پاس من شنیدم که اگر پاستون و گم کنین تا یک سال بهتون پاس جدید نمیدن...بازم سوال کنین یه وقت پا نشین برین گذرنامه بگین پاسم و دزدیدن پرونده باز کنین که خیلی شیک میره تا یه سال دیگه بعدشم دیگه نمیتونین بگین پیدا شده که وا مصیبتاRolleyes
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
Wink 
سلام به همگی
ناراحتش نباش seravin جان ما چند وقته چیزامون زیاد گم میشه با کوش و کجاست هم اگه بقیه اش پیدا شد این هم پیدا میشهWink
پاسخ
تشکر کنندگان:
شماره کیس:2010AS00012xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:June-29 -2009
کنسولگری:Ankara ولی تقاضای ابوظبی کردم
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: July-11-2009
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
البته برنده اصلی همسر بنده است و ایشان دیپلم هنرستان، کار و دانش داره.پیش دانشگاهی نرفته اما دانشگاه قبول شد و ثبت نام کرد اما بازم نرفت.گواهینامه 1200 ساعت آموزش و دوره از فنی حرفه ای داره که البته مربوط به دیپلمشه.حالا می خواستم ببینم آیا روز مصاحبه از بابت مدرک ایرادی نمی گیرن و اگه این معادل دیپلم نیست راه حلش چیه و باید چیکار کرد؟ و اگه نیاز به سابقه کار باشه ، ساده ترین راه و قابل قبول ترین راه واسه جور کردن سابقه کار چیه؟لطفاً خوب بررسی کنید و ارائه طریق نمایید .ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان