کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوال های مطرح شده برندگان 2010
با تشکر از سراوین عزیز واسه اون متنی که نوشتSmile
شماره کیس:2010AS00007xxx

پاسخ
تشکر کنندگان:
javan 134 عزیز
شما برای ارائه سابقه کار باید نامهاز محل کار بگیرید و برای ترجمه اون حتما حتما دفتر چه بیمه لازمه در غیر اینصورت تایید وزارت امور خارجه نمیشه و برای اونها قابل قبول هم نیست. البته گاهی گیری نمیدن به این قضیه/ اونم شانسه.
در کل شما باید تلاشتون رو برای دریافت مدرک تحصیلی انجام بدید. اگر مدرک هنرستان در اینجا مدرک دیپلم محسوب میشه که دیگه مشکلی نیست. کیس نامبرتون هم که 12000 هست و فرصت کافی برای آماده کردن مدارک دارید. از من میشنوید سعی کنید سفارتتون رو به ابوظبی تغییر بدیدWink
Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
shadow جان ولی من شنیدم اگه محل مصاحبه را بخوایم تغییر بدیم باید دلیل منطقی بیاریم برای اینکار.

شماره کیس:2010AS000091xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:2009-3-jun
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2009-3-jul
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام شماره کیس من 9xx

من دانشجو هستم (مشمولم )و چون شماره کیسم پایین فکر کنم مهر برای مصاحبه باید برم سفارت که باید برم هم ترکیه است
آزمون Gre چیه و چطوری میشه توسط ان از کشور خارج شده
من هرچی رفتم تو سایت سازمان سنجش چیزی پیدا نکردم

لطفا من را راهنمایی کنید

مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
kcc به من ای میل زده گفته که ما دسترسی به اطلاعات ثبت نام اولیه نداریم و نمی تونیم اونها رو تغییر بدیم. و شما اطلاعات درست رو بفرستید لطفاً...
من تا حدودی بابت اسم و فامیلم خیالم راحت شد. چون درستش رو فرستادم. مدرک دانشگاهی رو هم ای-میل می زنم می گم که درستش کنند.
پاسخ
تشکر کنندگان:
آزمون GRE رو خیلی دست کم نگیرید. انگلیسیتان باید عالی باشه. تو یه قسمتش باید مقاله انگلیسی بنویسید!!
www.ets.org/gre
پاسخ
تشکر کنندگان:
Ashkan.R نوشته: سلام شماره کیس من 9xx

من دانشجو هستم (مشمولم )و چون شماره کیسم پایین فکر کنم مهر برای مصاحبه باید برم سفارت که باید برم هم ترکیه است
آزمون Gre چیه و چطوری میشه توسط ان از کشور خارج شده
من هرچی رفتم تو سایت سازمان سنجش چیزی پیدا نکردم

لطفا من را راهنمایی کنید

مرسی

وقتي مشمول باشي؛ پاسپورت نداري، وقتي پاسپورت نداشته باشي،بايد پاسپورت موقت بگيري. پاسپورت موقت(دانشجويي) طبق قانون جديد فقط براي کشورهاي زيارتي (عربستان، سوريه، عراق ) با وثيقه زياد ميدن. (براي مطمئن شدن به دانشگاهت يه سري بزن)
(البته اگه مقاله‌ داشته باشي، براي شرکت در کنفرانس و يا اگه ورزشکار باشي براي شرکت در مسابقات)
البته راه‌هايي مثل داشتن پارتي ميتونه کمک زيادي بهت بکنه.
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
پاسخ
تشکر کنندگان:
msnazi نوشته: آزمون GRE رو خیلی دست کم نگیرید. انگلیسیتان باید عالی باشه. تو یه قسمتش باید مقاله انگلیسی بنویسید!!
www.ets.org/gre

ميشه لطفاً در مورد اين آزمون GRE يه توضيحي بدي و بگي به چه دردي مي‌خوره؟ همه بايد اين آزمون رو بگذرونن؟ ممنون.
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
پاسخ
تشکر کنندگان:
GRE یک آزمون به زبان انگلیسی است که به دو شکل general , subject هستش. سازمان سنجش هم اونو برگزار می کنه. در قسمت عمومی یک سری سوال ریاضی (در حد دبیرستان) ، writing و لغات بسیار پیچیده داره.
subject برای بعضی رشته ها مثل فیزیک ، شیمی ...لازمه که دانش کلی اون رشته خاص رو در حد لیسانس می خوان.
یک امتحان در مهر و آبان هست که مهلت ثبت نامش فکر کنم تموم شده. یکی دیگه احتمالا اسفنده.
من یک تاپیک در این مورد در قسمت فارغ التحصیلان مهندسی باز کردم.
به اونجا سر بزنید.
2010AS3xxx
پاسخ
تشکر کنندگان: indmehdi
سلام محسن جان:

شما دوباره فرم فرستادی؟؟؟ در مورد مدرکت چه اشتباهی کردی؟؟؟ من هم 2 تا اشکال کوچولو دارم البته فکر نکنم به یکیش بش گفت اشکال
نکنه باید از اول فرم پر کنم؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ساسان
darya نوشته: GRE یک آزمون به زبان انگلیسی است که به دو شکل general , subject هستش. سازمان سنجش هم اونو برگزار می کنه. در قسمت عمومی یک سری سوال ریاضی (در حد دبیرستان) ، writing و لغات بسیار پیچیده داره.
subject برای بعضی رشته ها مثل فیزیک ، شیمی ...لازمه که دانش کلی اون رشته خاص رو در حد لیسانس می خوان.
یک امتحان در مهر و آبان هست که مهلت ثبت نامش فکر کنم تموم شده. یکی دیگه احتمالا اسفنده.
به اونجا سر بزنید.

سلام ِdarya
میشه بگی قسمت فارغ التحصیلان مهندسی کجاست ؟
من search هم کردم پیدا نشد.

پاسخ
تشکر کنندگان:
shadow_1352 عزیز ممنونم
سفارت رو تو فرم 122 ابوظبی انتخاب کردم
تا کی وقت دارم واسه گرفتن پیش دانشگاهی؟(بنظر شما تاریخ مصاحبه ام کی می شه؟)
ممنونم

شماره کیس:2010AS00012xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:June-29 -2009
کنسولگری:Ankara ولی تقاضای ابوظبی کردم
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: July-11-2009
پاسخ
تشکر کنندگان:
راستی همین که سفارت رو تو فرم 122 ابوظبی انتخاب کردم کافیه؟اگه نه باید چیکار کنم دیگه؟

شماره کیس:2010AS00012xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:June-29 -2009
کنسولگری:Ankara ولی تقاضای ابوظبی کردم
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: July-11-2009
پاسخ
تشکر کنندگان:
f.o نوشته: سلام محسن جان:

شما دوباره فرم فرستادی؟؟؟ در مورد مدرکت چه اشتباهی کردی؟؟؟ من هم 2 تا اشکال کوچولو دارم البته فکر نکنم به یکیش بش گفت اشکال
نکنه باید از اول فرم پر کنم؟؟؟؟

fo عزیز من فرم ها رو دوباره ارسال نکردم و نخواهم کرد. چون اشکالات فرم من (چیزی که فرستادم) تنها یک مورد اون هم یک چک باکسه (قسمت مدرک تحصیلی) و در لیست مدارک تحصیلی همه چیز درسته.
فکر نمی کنم نیاز باشه برای اشکالات جزئی فرم دوباره بفرستید. بهتره بعد از رسیدن بسته شما به دستشون از طریق ای-میل پیگیری کنید و اشکالاتتون رو گزارش بدید. اگر قبول نکردند دوباره بفرستید. خیلی هم عجله نکنید. موفق باشی
پاسخ
تشکر کنندگان:
arisa-mohammad نوشته:
darya نوشته: GRE یک آزمون به زبان انگلیسی است که به دو شکل general , subject هستش. سازمان سنجش هم اونو برگزار می کنه. در قسمت عمومی یک سری سوال ریاضی (در حد دبیرستان) ، writing و لغات بسیار پیچیده داره.
به اونجا سر بزنید.

سلام ِdarya
میشه بگی قسمت فارغ التحصیلان مهندسی کجاست ؟
من search هم کردم پیدا نشد.

مهاجرسرا/امریکا/زندگی در ایالات متحده امریکا/فارغ التحصیلان مهندسی/تافل و جی ار ای
2010AS3xxx
پاسخ
تشکر کنندگان: sh-b

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان