کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوال های مطرح شده برندگان 2010
دوستم F.Oنگران نباش دیگه اونا که به این سوالای پیش پا افتاده نمیشینن دقت کنن
واسه اونا فقط اسم /فامیل/تاریخ تولدو شماره کیس نامبر اهمیت داره
موفق باشی

شماره کیس:2010AS000091xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:2009-3-jun
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2009-3-jul
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها
پاسخ
تشکر کنندگان:
sh-b سلام

در مورد نوشتن شماره کیس به صورت کامپیوتری من بعد از پر کردن فرم و پرینت گرفتن داخل wordدو سه بار شماره کیسم را بالا سمت راست نوشتم و پرینت گرفتم بعد از پرینت دوم هم جاش مناسب بود هم تایپی بود

گفتم تجربه ام را با تو در میان بگذارم
شماره کیس:2010AS00009xx
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 27-07-2009
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها
پاسخ
تشکر کنندگان: sh-b
Ashkan.R نوشته: sh-b سلام

در مورد نوشتن شماره کیس به صورت کامپیوتری من بعد از پر کردن فرم و پرینت گرفتن داخل wordدو سه بار شماره کیسم را بالا سمت راست نوشتم و پرینت گرفتم بعد از پرینت دوم هم جاش مناسب بود هم تایپی بود

گفتم تجربه ام را با تو در میان بگذارم
شماره کیس:2010AS00009xx
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 27-07-2009
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها

با سلام
در قسمت فرمها فرم آماده هم هست که جای تایپ کیس هم داره .

موفق و پیروز باشید .
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
پاسخ
تشکر کنندگان:
شماره کیس:2010AS00013xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:2009-jun
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2009
تاریخ کارنت شدن کیس:؟
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام

دیگه کلافه شدم نمی دونم چیکار کنم
من وقتی ایمیل برای kcc می فرستم تا ببینم فرم هام رو دریافت کردن متن زیر رو برام جواب می دن :

The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you

حالا من تمام موارد رو چک می کنم و تنها چیزی که شک می کنم تاریخ تولد هستش . ولی موردی که هست اینه که سال تولد رو من درست نوشتم ولی ماه و روز و نمی دونم چطوری نوشتم . حالا من که ماه و روز رو نمی دونم توی ثبت نام online چی نوشتم چطوری می تونم به case ام دسترسی داشته باشم و براشوم ایمیل بزنم که تاریخ صحیح تولد من چی بوده ؟

[/align]
مهاجرت و زندگی در غربت برای انسان ، مانند فردی است که در جاده های وطن خود رانندگی می کرده و حال او را به اقیانوس انداخته اند ! باید اتومبیل خود را تبدیل به قایق کند تا نجات یابد...
پاسخ
تشکر کنندگان:
امیدوارم با این جدولی که گذاشتم، دیگه ابهامی برای کسی باقی نمونه و تاریخ کارنت شدن Case Numberهـــا مشخص باشه.

[عکس: untitled2.JPG]

برای دیدن تاریخ کارنت شدن پرونده ها، روی من کلیلک کنید
راهنمای خرید چمدان

10AS6000
قبولی:May 24, 09
کنسول:Ankara
ارسال فرم اول:June08,09
کارنت:Sep.09
نامه دوم:Oct1709
مصاحبه:Nov.09
کلیرBig Grinec.09
هزینه:3.800$-یکنفر

We The People
پاسخ
تشکر کنندگان: sh-b ، parsa ، star4631 ، reza22
با تشکر از neli-basi عزیز
یه سوال چه واکسنی را باید اینجا انستیتیو پاستور زد میخواستم بدونم لیستی هم داره یا نه و گویا باید آنکار هم وقت پزشک گرفت اونجا دیگه برای چی اگه کسی راهنمایی کنه ممنون می شم
پاسخ
تشکر کنندگان:
sdt_ali نوشته: با تشکر از neli-basi عزیز
یه سوال چه واکسنی را باید اینجا انستیتیو پاستور زد میخواستم بدونم لیستی هم داره یا نه و گویا باید آنکار هم وقت پزشک گرفت اونجا دیگه برای چی اگه کسی راهنمایی کنه ممنون می شم

واکسن های مورد نیاز و قابل تزریق در ایران: هپاتیت - MMR(شامل دیفتیری و کزاز)
وقت پزشک محل مصاحبه برای آزمایش خون و عکس قفسه سینه هست که باید توسط پزشک معتمد سفارت انجام بشه که توی ایران نداریم.
راهنمای خرید چمدان

10AS6000
قبولی:May 24, 09
کنسول:Ankara
ارسال فرم اول:June08,09
کارنت:Sep.09
نامه دوم:Oct1709
مصاحبه:Nov.09
کلیرBig Grinec.09
هزینه:3.800$-یکنفر

We The People
پاسخ
تشکر کنندگان: sdt_ali ، sh-b
در جواب میلم برای تایید دریافت نامم این میلو بم زدن باید چیکار کنم؟

Thank you for your inquiry.

Due to the large volume of mail processed at KCC on a daily basis, confirmation of receiving your correspondence may not be feasible at this time. If you have submitted your forms, please allow two to four weeks after the mailing of your forms before inquiring about delivery confirmation. If you have not submitted your forms, please do so to ensure that your case can begin processing. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner.
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
بازم دوستان خیلی نگران به نظر میان
آخرین روزهای تالار مشهور "خلاصه پیشرفت برندگان 2010" من یک متن در مورد تجربه خودم از فرق ما ایرانی ها با بیشتر کشور های دنیا نوشتم ولی متاسفانه کل تالار حذف شد البته از اون روز همش فکر میکنم شاید من هم در این مورد کمی مقصر باشم و متن من باعث ایجاد این فکر شده باشه .
به هر صورت لازم دیدم بازهم بنویسم ولی به صورت خلاصه :
گفته بودم ما ایرانی ها چون همیشه سنگ جلوی پامون انداختن خیلی بدبین هستیم ولی واقعیت اینه که توی سفارت ، افسر مهاجرت تمام سعی شو میکنه که به ما ویزا بده مگر اینکه واقعآ یه اشکال بزرگ داشته باشیم .
در مورد اشتباهات انجام شده توی فرمها اگر از دسته اشتباهات رایج باشه اصلأ جای نگرانی نداره و شاید حتی نیازی به تماس با KCC هم نداشته باشه مثل اشتباهات Spelling چون خودتون میدونید تبدیل اسم یا فامیل از هر زبانی به زبان دیگر این اشکالات رو داره به عنوان مثال اسم "محمد" وقتی به انگلیسی تبدیل میشه میتونه یکی از حالتهای زیر باشه mohamad...mohamed...mohammad... که همشونم درسته فقط لحجه هم توش دخیل شده . همینطور در مورد تبدیل تاریخ ها از شمسی به میلادی ممکنه یکی دو روز این ور آنور بشه که مهم نیست .
ولی یادتون باشه توی فرمهای ارسالی به KCC حتمآ مطابق پاسپورتتون باشه و با فرم های اینتر نتی کاری نداشته باشید
ولی خطاهای زیر غیر قابل بخششه
1- اشتباه نوشتن کل اسم مثلأ اسمت "محمد" باشه نوشته باشی "عباس"
2- تاریخ تولدت 1980 باشه نوشته باشی 1985
3- همسر داشته باشی بنویسی مجرد
4- دیپلمه باشی بنویسی دکتر
و یا از این قبیل اشتباهات که بیشتر شبیه به دروغگوئی تا اشتباه .
که اگه ما هم جای سفیر نشسته باشیم حضرت عباسی قبول نمی کنیم

ضمنأ یه سایت دیگه هم هست که خیلی شبیه سایت خودمونه و مال کل جهان هستیه فقط زبانش انگلیسیه هر کی دوست داره به لینک زیر مراجعه کنه تا ببینه بقیه برنده ها از سایر کشور ها هم مثل خودمون پر اشتباهن ضمنآ اطلاعات خوبی هم توش هست
http://forums.immigration.com/forumdispl...1b641&f=38
باز هم میگم اصلأ نگران نباشید فقط ریلکس و صادق باشید.
با تشکر

پاسخ
تشکر کنندگان: R.F ، shadi
f.o نوشته: در جواب میلم برای تایید دریافت نامم این میلو بم زدن باید چیکار کنم؟

Due to the large volume of mail processed at KCC on a daily basis, confirmation of receiving your correspondence may not be feasible at this time. If you have submitted your forms, please allow two to four weeks after the mailing of your forms before inquiring about delivery confirmation. If you have not submitted your forms, please do so to ensure that your case can begin processing. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner.
f.o جان
شما زود ایمیل زدی صبر کن دو سه هفته دیگه دوباره ایمیل بزن هنوز اطلاعات شما تو سیستم شون ثبت نشده.
2010AS3xxx
پاسخ
تشکر کنندگان:
arisa-mohammad جان

ممنون از اینکه به همه روحیه میدی بی زحمت منبع یا ماخذ فرمایشاتی رو که در پست قبل داشتی معرفی میکنی.
2010AS3xxx
پاسخ
تشکر کنندگان: masih
seravin عزیز
خودت بهتر از من میدونی که تو سایت رسمی و دولتی مهاجرت امریکا اطلاعات خیلی محدود و کلی ارائه شده و ما مجبوریم این اطلاعات رو از تجربه سایر دوستانی که قبلأ این مسیر رو رفتن و یا دفاتر حقوقی مهاجرت کسب کنیم البته من به شخصه خیلی به اطلاعات دفاتر حقوقی اطمینان ندارم چون در هر صورت می خوان پول در بیارن و ممکنه با بزرگ نشون دادن یه قضیه کوچیک یه جوری گیرت بندازن .
مطالب بالارو از مجموع اطلاعاتی که توی سایت های دفاتر حقوقی مهاجرت و فروم های ایجاد شده توسط آدمائی مثل خودمون تو سایر جاهای دنیا بدست آوردم که البته حس و درک شخصی خودمه .
اینجا نمونه مکاتبه یکی از کسائی رو که میخواسته اشتباهاتشو درست کنه با KCC برات ميزارم که از همون لینکگ بالا می تونی پیداش کنی
So, if anybody in the house made mistakes on already submitted DS-230 forms to KCC, it is acceptable by KCC and embassy to correct it, whether it is your own biodata information or your spouse. Here is the proof and message from KCC below:

It is acceptable to use correction fluid to correct mistakes made while completing your forms. If you have detected an error on a form you have already submitted, you can send the corrected information to KCC through regular mail or email. If there are more than one or two minor corrections, you may submit a corrected copy of the forms. You can use photocopied forms or you can download them from http://www.travel.state.gov/visa/frv...orms_1342.html.
KCC/hrg
Public Inquiry
Serco Inc./Kentucky Consular Center
Williamsburg, Kentucky
KCCDV@state.gov
(606) 526-7500

Note: If you made mistake on your input data to the online DVlottery application entry, it is not possible for KCC to correct or retrieve it. Here is the proof and message from KCC below:

KCC does not have the ability to retrieve or correct the data that was provided on the original entry to the lottery. Please complete the forms DS 230 Part I, DS 230 Part II, and DSP 122 with the correct information. Once received at KCC, the information will be included in your case file for review.
_________
KCC/cac
Public Inquiry
Serco Inc./ Kentucky Consular Center
Williamsburg, Kentucky
KCCDV@state.gov
(606) 526-7500

باز هم میگم فرم های ارسالی به KCC باید با مدارکتون که به سفیر نشون میدید منطبق باشه مثل اسم و فامیل و تاریخ و ... و اشتباهات جزئی در فرم ثبت نام اینترنتی ظاهرأ خیلی مهم نیست
ریلکس و صادق باشید

پاسخ
تشکر کنندگان:
واقعاً آره! بابا اونجا مملکت احترام به ارباب رجوعه. مثل اینجا که نیست. همین که جواب ای میل هامونو میدن نمونش. شما کدوم سایت دولت ایران رو می شناسید که جواب ای-میل بده؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
seravin نوشته:
masih نوشته: سلام بچه ها چند سوال اورژانسی
1.خانم هایی که برنده هستن باید عکسشون رو بدون روسری و با موی سر باز بگیرن یا با پوشش مثل مقنعه واین جور چیزا؟؟؟؟؟؟؟؟

هر طوری که دوست دارند میتونند عکس بگیرند فقط یادت باشه اگه از مقنعه استفاده میکنن باید حتماً گوشها و گردی صورت معلوم باشه.

وای سرآوین جان تصور کردم چقدر ناز میشن اونهائی که با مقنعه گوشهاشون و بیرون میذارن Big Grin
افسره چقدر بخنده این عکسها رو ببینهBig GrinBig Grin
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان