کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کدام سفارت؟
(2012-02-07 ساعت 00:18)mohammad1753 نوشته:  با سلام
من و همسرم و بچه 5 ساله مان قصد داریم بزای ویزای توریستی آمریکا اقدام کنیم . تسلط بر ربان انگلیسی هر دویمان نیز خوب است این را از این بابت میگویم که میتوانیم مصاحبه انگلیسی انجام بدهیم پس لزوما نمیخواهیم چند سفارتی که به فارسی مصاحبه می کنند برویم ،در همین مورد چند سئوال دارم:
1- ایا تفاوتی بین سفارت امریکا در کشورهای مختلف است؟
2- در چه کشورهایی میتوانیم مصاحبه بدهیم؟
3- از لحاظ کلی چه سفارتخانه هایی بهتر ویزای توزیستی امریکا را می دهند
4- پیشنهاد شما کدام کشور است و چرا
5- ایا اقدام کردن از طزیق اژانس های مخصوص این کار جهت وقت گرفتن ویا مسایل دیگر کمکی به گزفت و نگرفتن یا سرعت این پروسه میکند یا نه؟ ضمنا باید بگویم که من در زمنه پر کردن فرمها و مسایل اینترنتی مربوط به سفارتها مشکلی ندارم و زیاد این کارها را کرده ام فقط از بابت مسایل دیگر( حق حساب دادن و... به افیسرها ویا ...) احتیاج به اژانس را احساس میکنم.
با تشکر از حوصله دوستان

1-خیر اما سفارتهای مخصوص ایرانیان (آنکارا و ابوظبی) با توجه به تجربه سختگیر تر هستند اما در کل آمریکاویزای توریستی سخت میده!
2-در همه کشورها !! البته به شرایط و آفیسر بستگی داره چون مواردی بوده که گفتن باید از سفارتخانه کشور مطبوعتون اقدام کنید!
3-هیچ فرقی نداره کتملا شانسیه Smile
4-!!!
5-فکر نمیکنم اونها کار خاصی نمیتونن بکنن چون مصاحبه اصلی رو شما میکنید و فکر رشوه و حق حساب و... رو هم از سرتون بکنید بیرون Smile
به آرزوم میرسم، شک ندارم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، msar
یکی از دوستام می گفت سفارت کابل برای ویزای دانشجویی خوبه و سفارت قبرس بریا ویزای مسافرتی
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
اخیرا کسی وقت ویزای توریستی از آنکارا گرفته؟خیلی وقته سر می زنم و از وقت خبری نیست.من متاسفانه هزینه رو هم ریختم.آیا آژانسی سراغ دارید که از طریقشون وقت بگیرم؟
شماره کیس: ***38
تاریخ دریافت نامه قبولی:9خرداد
کنسولگری:آنكارا

پاسخ
سلام
براي ويزاي توريستي سفارت آذربايجان خوبه؟ميشه؟
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
پاسخ
لطفا از دوستان اگه کسی می دونه چطور می شه از سفارت آنکارا وقت گرفت منو راهنمایی کنه.من هزینه رو ریختم ولی الان دو ماهه که تو سایت مینویسه وقت برای ویزای توریستی نیست.اما شنیدم آژانس ها از طریق رابط هاشون تو سفارت وقت می گیرن.درسته؟کسی چنین آژانسی سراغ داره؟
شماره کیس: ***38
تاریخ دریافت نامه قبولی:9خرداد
کنسولگری:آنكارا

پاسخ
(2013-06-25 ساعت 22:28)final destination نوشته:  لطفا از دوستان اگه کسی می دونه چطور می شه از سفارت آنکارا وقت گرفت منو راهنمایی کنه.من هزینه رو ریختم ولی الان دو ماهه که تو سایت مینویسه وقت برای ویزای توریستی نیست.اما شنیدم آژانس ها از طریق رابط هاشون تو سفارت وقت می گیرن.درسته؟کسی چنین آژانسی سراغ داره؟
سفارت آمریکا پارتی بازی نداره اینو مطمن باشین
پاسخ
تشکر کنندگان: Rock ، anahita 62 ، msar
(2010-02-23 ساعت 23:04)faxtis نوشته:  سلام .دوستان به نظرشما اقدام برای ویزای توریستی از کدوم کشور بهتره؟1-دوبی 2-ناپل ایتالیا(شنگن دارم)3-آنکارا

ایتالیا بهتره
پاسخ
دوستان عزيز
در مورد گرفتن يا نگرفتن ويزا بايد خدمتتون عرض كنم همه چيز به شرايط كيس بستگى داره و لزومأ اينكه كدوم سفارت تشريف ميبرين مِلاك نيست پس ذهن خودتونو به اين مسائل مشغول نكنيد مثلا پدر و مادر بنده با دعوت نامه فاميلى و ساپورت مالى مناسب ازطرف برادرم كه سيتى زن امريكاست فقط به اين خاطر كه روز مصاحبه نتونستن آفيسر رو مجاب كنن كه به موقع خاك امريكا رو ترك ميكنن از سفارت امريكا در كشور اتريش موفق به دريافت ويزا نشدند ولى بودند كسانى كه براى دريافت ويزاى توريستى از سفارت انكارا موفق شدند و به نظر من نداشتن فاميل تو امريكا باعث شد ويزا بگيرن چون از نظر افيسر هيچ انگيزه اى براى موندن تو امريكا رو نداشتند،پس نتيجه ميگيريم كه كدوم سفارت رفتن زياد مهم نيست فقط شرايط كيس و البته شخص افيسر و موقعيت زمانى (منظور تعداد ويزاى باقيمانده از سهميه سفارتها) ميتونه تعيين كننده باشه، موفق باشيد
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
پاسخ
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، msar
سلام دوستان یکی از دوستانم برام دعوت نامه واسه امریکا فرستاده میخواستم وقت بگیرم حالا میخوام بدونم سفارت ارمنستان بهتره یا انکارا؟؟؟؟دبی که شنیدم و دیدم که خیلی بد میده!!!به نظرتون از کجا اقدام کنم شانسم بیشترهWink
پاسخ
(2013-06-28 ساعت 14:16)vahid.vp نوشته:  
(2013-06-25 ساعت 22:28)final destination نوشته:  لطفا از دوستان اگه کسی می دونه چطور می شه از سفارت آنکارا وقت گرفت منو راهنمایی کنه.من هزینه رو ریختم ولی الان دو ماهه که تو سایت مینویسه وقت برای ویزای توریستی نیست.اما شنیدم آژانس ها از طریق رابط هاشون تو سفارت وقت می گیرن.درسته؟کسی چنین آژانسی سراغ داره؟
سفارت آمریکا پارتی بازی نداره اینو مطمن باشین
سلام دوست عزیز.همونجور ک ایشون گفتن هیچ پارتی بازی نیس و آژانس کازی براتون نمیتونه بکنه و باور نکنین.شما چطور هزینه پرداخت کردین و وقتا بازدنشد براتون؟همچین چیزی نمیشه.یک یا دو هفته پیش من هروز سر میزدم وقتا باز بود فقط 5شنبه های ژانویه ک الان پر شده همشون.شما هروز باید سر بزنید چون شانسیه.وقتی باز میشه کم پیش میاد ک چندروزی باز بمونه ک ماه پیش چندبار چندروز باز بود.
پاسخ
من اقامت تحصیلی ایتالیا دارم کدوم کنسولگری بهتره و اینکه فرقی نداره برم کنسولگری (تو چند تا شهر ایتالیا کنسولگری داره آخه) یا سفارت؟
پاسخ
دوستان سلام
من و مامانم ٩ nov وقت سفارت داريم در دبي . برادر و پدرم هم در ايران هستن ٦ ماه پيش هم به المان و فرانسه با دعوتنامه رفتم و برگشتم كه ويزاي شينگن خورده باشه (ويزاي شينگنم هم با برادرم دارم چون فقط ما دوتا سفر كرديم مادر و پدرم ايران بودن ) الان كه با مامانم ميخوام برم ويزاي كانادا رو هم داريم دوتامون ولي يك فرقي وجود داره كه من ٢ سال پيش براي امريكا اقدام كردم كه تابستون همون سال برم ولي وقت نداشت حالا ٤ ماه پيش تونستم وقت و بگيرم خوب بعد اين ٢ سال من الان ديگه دانشجو نيستم تازه درسم تموم شده و مدركي كه ثابت ميكنه بر مبگردم الان فقط كارمه و يك چيز ديگه كه من ويزاي المان و كانادا رو با اشتغال به تحصيلم گرفتم به نظرتون ويزا به من ميدن رفتارشون چه جوريه چيكاركنم كه بتونم ويزامو بگيرم راستي من دعوتنامه از داييم دارم كه من و مامانمو دعوت كرده .
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان