کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تلفن ثابت و گزینه ای عالی به نام مجیک جک
من میدونم که با voip میشه از ایران با بعضی کشورها رایگان ارتباط برقرار کرد مثل آمریکا.
این کشورها شامل viop discount میشن میتونین برین تو سایتش ببینین.

http://www.voipdiscount.com/en/index.html
شماره کیس:2010AS000022xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:28July 2009
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 18/08/2009
تاریخ کارنت شدن کیس : JUNE 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 /Aug 4
تاریخ مصاحبه: 2010 /july 14
تاریخ دریافت کلیرنس: 36days ) - 19 Aug )
کنسولگری: Ankara
ورود به آمریکا : ۱ اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: megaholding ، jan ، tehranipoor ، aidanaser ، maaref ، afshinghwink ، taherifar
(2010-07-25 ساعت 10:40)ساشا نوشته:  من میدونم که با voip میشه از ایران با بعضی کشورها رایگان ارتباط برقرار کرد مثل آمریکا.
این کشورها شامل viop discount میشن میتونین برین تو سایتش ببینین.

http://www.voipdiscount.com/en/index.html
وقتی تو ایران بودم ازش استفاده کردم
وقتی ثبت نام کنید یه لیمیت چند دقیقه ای برای امتحان بهتون میده که میتونید زنگ بزنید ولی وقتی تموم شد باید برای تماس های بعدی هزینه کنید
2010AS3xxx
پاسخ
تشکر کنندگان: ساشا ، jan ، tehranipoor ، aidanaser ، maaref ، mitr.p ، afshinghwink ، taherifar
من هم یک مجیک جک خریدم که خیلی راضی هستم.
مزایای مجیک جک:
1- اختصاص یک شماره انتخابی که به هر کشوری سفر کنید این شماره را دارید. تنها با سه دلار.
2- تماس رایگان آمریکا و کانادا
3- تماس ارزان با ایران تنها با دقیقه ای 15 سنت
4- Free Voice Mail

دوستانی که به تازگی این دستگاه می خرند به خاطر داشته باشند که قبل از کد کشور شمار 011 را وارد کنند.

معایب:
1- نیاز به اینترنت
2- شرکت ارائه دهنده زیاد معتبر و حرفه ای نیست.
پاسخ
(2010-09-23 ساعت 05:22)kavoshgarnet نوشته:  من هم یک مجیک جک خریدم که خیلی راضی هستم.
مزایای مجیک جک:
1- اختصاص یک شماره انتخابی که به هر کشوری سفر کنید این شماره را دارید. تنها با سه دلار.
2- تماس رایگان آمریکا و کانادا
3- تماس ارزان با ایران تنها با دقیقه ای 15 سنت
4- Free Voice Mail

دوستانی که به تازگی این دستگاه می خرند به خاطر داشته باشند که قبل از کد کشور شمار 011 را وارد کنند.

معایب:
1- نیاز به اینترنت
2- شرکت ارائه دهنده زیاد معتبر و حرفه ای نیست.

با سلام
می شه لطف کنید و بنویسید چطوری با مجیک جک با ایران تماس می گیرید که هزینه اش دقیقه ای 15 سنت می شود؟
از راهنمایی تان ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، afshinghwink ، taherifar
(2010-09-24 ساعت 02:31)hoda_ch نوشته:  با سلام
می شه لطف کنید و بنویسید چطوری با مجیک جک با ایران تماس می گیرید که هزینه اش دقیقه ای 15 سنت می شود؟
از راهنمایی تان ممنونم

لطفا این لینک را ببینید؛ نرخها در این صفحه موجود است.

پاسخ
تشکر کنندگان: seravin ، kianoush ، hoda_ch ، Eskandari ، maaref ، taherifar
ما از TIME WARNER تلفن ثابت گرفتیم ماهی‌ ۳۰ دلار هزینه مکالمه با آمریکا و کانادا بصورت نامحدود و ماهی‌ ۲۰ دلار بابت ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه با ایران با کیفیت صدای بسیار عالی‌
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
پاسخ
تشکر کنندگان: WIKIMAN ، alphabeta ، farshidkhalafi ، Ashkan78 ، sib 24 ، maaref ، مریم رف ، afshinghwink ، taherifar
(2010-09-27 ساعت 11:54)elham نوشته:  ما از TIME WARNER تلفن ثابت گرفتیم ماهی‌ ۳۰ دلار هزینه مکالمه با آمریکا و کانادا بصورت نامحدود و ماهی‌ ۲۰ دلار بابت ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه با ایران با کیفیت صدای بسیار عالی‌

سلام
دو تا سوال دارم:
1- هزینه نصبش چند بود؟
2- آیا تو آمریکا و کانادا با موبایل هم نامحدود میتونید تماس بگیرید یا 30 دلار فقط برای تماس با تلفن ثابت هست؟
ممنون
پاسخ
از دوستان کسی اطلاعاتی درباره تعرفه های شرکت ورایزن داره؟واینکه تماس با ایران از سرویس این شرکت به صرفه هست یا خیر؟
ممنون
شماره کیس:2010AS296XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:Aug 22
کنسولگری:ANKARA
تاریخ کارنت شدن: Aug 2010
تاریخ مصاحبه: 2 Sep
تاریخ دریافت ویزا: Sep 4
جمع هزینه ها: 3.5 میلیون برای دو نفر
ورود به آمریکاBig Grinec 10
ایالت:ویرجینیا-حومه واشینگتون دی سی

پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، taherifar
من اخیرا با مجیک جک مشکل داشتم. هیچ تماسی با خانواده و دوستانی که قبلا زیاد تماس گرفته بودم برقرار نمی شد و تداخل و قاطی شدن شماره بوجود می آمد. البته این مورد در مورد شماره هایی که جدید بودند و قبلا نگرفته بودم پیش نمی آمد. کمی عجیب نیست؟

البته در چند روز اخیر مشکل تا حدود زیادی برطرف شده است.
پاسخ
سلام دوستان.کسی اطلاع داره که چطور می‌شه از طریق اینترنت در آمریکا به تلفن ثابت یا موبایل به ایران زنگ بزنیم بدون اینکه پولی‌ بدیم یا اینکه خیلی‌ هزینش کم باشه،یکی‌ از اشناهامون در دانمارک از طریق اینترنت به ایران زنگ میزد بدون اینکه پولی‌ بده.حالا کسی راجع به آمریکا اطلاع داره؟
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
سلام دوستان
ببخشید حالا چه گیری هست که حتما با مجیک جک تماس بگیرید و پول هم بدید! Big GrinBig Grinمگه Gmail voice and video chat چه مشکلی داره ؟؟؟
بهترین صدا وتصویر داره وتماس با آمریکا و کانادا مجانی هست واس ام اس مجانی و voice mail مجانی و..... را انجام میده.
راستی خودم هر موقع به NVC زنگ میزنم سریع وصل میشه!!!Wink
فقط با الترا سوف یا پوف نصب کنید به دیگه نیاز ندارهSmile
نوع ویزا: CR1 (ازدواجی)
اولین اقدام: April 2010
محل مصاحبه:ناپل بود که با بدبختی به ابوظبی تغییر دادیم
تاریخ تکمیل مدارک در NVC: 2011 /Feb/18
تاریخ مصاحبه: 4 آپریل 2011
تاریخ گرفتن ویزا:6 آپریل 2011
طول مدت پروسه گرفتن ویزا :یک سال تمام
پاسخ
تشکر کنندگان: aadine ، indmehdi ، maaref ، afshinghwink ، taherifar
سلام به دوستایِ مهاجرسرا من برایِ خودمون از تیی موبیل موبایل خریدم و از‌ای تیی اند تیی تلفنِ خونه و برای ارتباط با ایران از یک شرکت ایرانی‌ به نامه پلنت آنلاین پلن برای تماس با ایران خریدم فکر کنم همهٔ اینا یی که گفتم از همه ارزونتر و با کیفیت تره برای تماس با شرکت ایرانی‌ به این شماره زنگ بزنید ۸۱۸۵۳۲۵۵۰۹ و با یه آقایی به نامه شهرام حرف بزنید به من خیلی‌ کمک کرد
پاسخ
اقا کماکان کسی در ایران از مجیک جک میتونه استفاده کنه؟
اگه جواب مثبته من واقعا موندم تو کار این مجیک جک! چون پروتکلی که استفاده میکنه SIP هست که اساسا در ایران بسته هست (نه تنها پورت بلکه کل پروتکل!) و حالا موندم که این مجیک جک چطور کار میکنه در ایران!!!
لطفا کسی اگه استفاده میکنه خبر بده که من بیشتر تعجب کنم Smile
پاسخ
dar morede in sherkat va adrese on kami tosih bedin

(2011-08-12 ساعت 11:56)سمیه 2011 نوشته:  سلام به دوستایِ مهاجرسرا من برایِ خودمون از تیی موبیل موبایل خریدم و از‌ای تیی اند تیی تلفنِ خونه و برای ارتباط با ایران از یک شرکت ایرانی‌ به نامه پلنت آنلاین پلن برای تماس با ایران خریدم فکر کنم همهٔ اینا یی که گفتم از همه ارزونتر و با کیفیت تره برای تماس با شرکت ایرانی‌ به این شماره زنگ بزنید ۸۱۸۵۳۲۵۵۰۹ و با یه آقایی به نامه شهرام حرف بزنید به من خیلی‌ کمک کرد

پاسخ
سلام،
صحبت از تلفن هست، گفتم منم تجربمو بگم.
ما که اومدیم دالاس، یه دستگاه گرفتیم به نام اوما OOMA
نسبت به مجیک جک، مشکل بزرگش اینه که گرونه ! Big Grin ما از Best Buy خریدیمش 199.99$ .
ولی یکی از خوبیاش اینه که نیازی نیست به کامپیوتر وصل شه. یعنی با کابل Ethernet مستقیم وصل میشه به مودم شما و یه خروجی داره برای دستگاه تلفن.
شما میتونید 2 تا شماره تلفن باهاش بگیرید. Voice Mailbox و Call Waiting هم داره.
یه بدی دیگه هم که داره اینه که شما باید ماهی 3$ بابت Tax And Fees پرداخت کنید.

به نظر من مجیک جک بیشتر شبیه Google Voice میمونه، ولی کلاً Ooma بیشتر شبیه به تلفن ثابتی که تو ایران داشتیم هست !!!! Big Grin

سایتشم اینه اگر خواستید اطلاعات دیگه ای بگیرید : www.ooma.com
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، ابی22 ، Pitter ، MPU ، afshinghwink ، Aries_son ، taherifar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان