کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازگشت مالیات!
سلام به همگی

من امروز اومدم که از طریق توربو تکس فرم مالیاتی پر کنم که آخرش که میخواستم e-file کنم یه ارور داد که نمیتونی e-file کنی

You Cannot E-file This Return

The tax return is below the minimum filing requirements.

The Intuit Electronic Filing Center cannot process incomplete tax returns.
If you've completed an application for an extension of time to file, Form 4868, this form cannot be filed electronically.

You must mail Form 4868 to the IRS on or before April 15, 2010.
When you have completed your tax return, then you may file it electronically.

To complete your return now, return to Interview by selecting the Personal Info tab.

We know it's not what you wanted to hear at this point. However, we do have details on your situation below.
If you don't see a return listed here, that means it's ready to e-file.
Return Issue
- Federal Return This return has certain forms that can't be e-filed, usually because of tax regulations, so you'll need to print and file by mail. For more details, select the Wrap-Up tab, above, and continue through Final Review. To file by mail, select the Print & File tab, continue and select File by Mail.

ما نوامبر ورود اولمون بود که اواسط دسامبر هم برگشتیم. پس درآمدی نداشتیم که تکس بدیم ولی محظ احتیاط برای سیتیزن شدن میخواهیم که فرمهای مالیاتی پر کنیم ولی انگار نمیشه. امسال هم فکر نکنم که بتونم درسمو تموم کنم و هر 5 ماه یه بار میریم US که یه خودی نشون بدیم.پس 2010 هم درآمدی نخواهیم داشت. میشه بچه ها راهنمایی کنن در این مورد که راه چاره چیه؟

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali
(2010-04-04 ساعت 04:41)persia نوشته:  سلام به همگی

من امروز اومدم که از طریق توربو تکس فرم مالیاتی پر کنم که آخرش که میخواستم e-file کنم یه ارور داد که نمیتونی e-file کنی

You Cannot E-file This Return

The tax return is below the minimum filing requirements.

The Intuit Electronic Filing Center cannot process incomplete tax returns.
If you've completed an application for an extension of time to file, Form 4868, this form cannot be filed electronically.

You must mail Form 4868 to the IRS on or before April 15, 2010.
When you have completed your tax return, then you may file it electronically.

To complete your return now, return to Interview by selecting the Personal Info tab.

We know it's not what you wanted to hear at this point. However, we do have details on your situation below.
If you don't see a return listed here, that means it's ready to e-file.
Return Issue
- Federal Return This return has certain forms that can't be e-filed, usually because of tax regulations, so you'll need to print and file by mail. For more details, select the Wrap-Up tab, above, and continue through Final Review. To file by mail, select the Print & File tab, continue and select File by Mail.

ما نوامبر ورود اولمون بود که اواسط دسامبر هم برگشتیم. پس درآمدی نداشتیم که تکس بدیم ولی محظ احتیاط برای سیتیزن شدن میخواهیم که فرمهای مالیاتی پر کنیم ولی انگار نمیشه. امسال هم فکر نکنم که بتونم درسمو تموم کنم و هر 5 ماه یه بار میریم US که یه خودی نشون بدیم.پس 2010 هم درآمدی نخواهیم داشت. میشه بچه ها راهنمایی کنن در این مورد که راه چاره چیه؟

ممنون

برای اینکه از توربوتکس استفاده کنید فرم دبلیو2 و یا 4868 باید قبلا توسط کارفرما و یا خود شما برای آی آر اس فرستاده شده باشد.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
سلام خدمت دوستان
من اولین بار 4 می 2009 اومدم امریکا و حالا 2 بار هم رفتم ایران و برگشتم و خدا می دونه تا حالا یک پنی هم تو امریکا درامد نداشتم . آیا برای مالیات سال 2009 و 2010 کاری باید بکنم یا چون درآمدی نداشتم نیازی نیست . لطفا راهنمایی کنید که با این همه دردسر تو دردسر جدیدتر نیفتم.
ممنونم
شهرام
پاسخ
دوست عزیز شما باید فرمهای مالیاتی رو در هر صورت پر کنید و بفرستید و داشته باشید....چون درآمدی نداشتید بهتون پول هم برمیگردونند..........جواب تمام سوالهاتون توی این تاپیک هست احتیاجی به باز کردن تاپیک جدید نبود.........سوالات مربوط به مالیات رو در همین تاپیک دنبال کنید و لطفا تاپیک ایجاد شده را پاک کنید.
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، parastoo mohajer ، soli asali
سلام
با تشکر از جواب شما.
می تونید در مورد فرمها هم اطلاعاتی به من بدهید که چه شماره هایی است و از کجا می تونم دانلودشون کنم و به کجا بفرستم.

مرسی
شهرام
پاسخ
از توربوتکس که میدونم نمیتونید استفاده کنید چون احتیاج به فرم w2 داره که به آی آر اس باید بفرستید....ما دادیم حسابدار برامون پر کرد حدود 200 دلار هم گرفت....

این لینکها رو هم ببینید :

http://www.banks.com/taxes/

https://www.taxact.com/s_taxact/free_tax...src=Google
پاسخ
تشکر کنندگان: mahdis ، aNTea ، امیر مهاجر ، Lucky Luke ، soli asali
با سلام
این حسابدارا اسمشون چیه و کجا میشه پیداشون کرد و من تو بستون هستم و نمی دونم در اصل دنبال کی باید بگردم.

باتشکر
پاسخ
من براتون شماره و آدرس یه حساب دار رو توی بوستون از گوگل پیدا کردم.....نمیدونم نزدیکتون هست یا نه ....باهاش تماس بگیرید ...توی تبلیغش نوشته اولین جلسه ی مشاوره رایگان است....
شماره اش رو با پیام خصوصی براتون میفرستم....
پاسخ
تشکر کنندگان: R.F ، aNTea ، امیر مهاجر ، soli asali
مثل اینکه مالیات بخش زیادی از درامد رو میگیره

راه های قــــانونی داره که مالیت رو کاهش بدیم یا در مقطعی ندیم ؟ غیر قانونی همهچی میشه (حتی میشه با عزرائیل نقدی حساب کرد)
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
پاسخ
(2010-05-07 ساعت 17:33)idn نوشته:  مثل اینکه مالیات بخش زیادی از درامد رو میگیره

راه های قــــانونی داره که مالیت رو کاهش بدیم یا در مقطعی ندیم ؟ غیر قانونی همهچی میشه (حتی میشه با عزرائیل نقدی حساب کرد)

به نظر من توی این کشور بازی با مالیات مثل بازی با دم شیر میمونه و اصلا نمیشه باهاش شوخی کرد.............راههای قانونی زیادی برای کاهش مالیات هست ولی به راههای غیر قانونیش اصلا فکر هم نکنید.........چون از هستی ساقط میشیدSmile
پاسخ
دوستان عزیز مخصوصا آرش خان و laili عزیز، شما بهترین کاری که میتونید برای کاهش مالیات انجام بدید، همون تأسیس یک شرکت کوچک هستش... ببینید شرکت الزاما جا و مکان نمیخواد و فقط یه سند هست که تو یک اداره بایگانی میشه... همین! Smile البته یادم نیست که شرکت باید سهامی عام باشه یا خاص ولی میتونید کل هزینه های شخصی خودتون رو به عنوان هزینه های شرکت فاکتور کنید و در نهایت فقط مجبورید مالیات سود باقی مانده از شرکت رو پرداخت کنید (که مسلما کمتر هم هستش) و دولت برای حمایت از شرکت ها، روی هزینه های آن ها مالیات نمیگیره.

از طرف دیگه پیشنهاد می کنم در این زمینه مطالعه بیشتری داشته باشید و مخصوصا کتاب های رابرت کیوساکی رو بخونید (پدر پولدار پدر بی پول و کسب ثروت به روش پدر پولدار). Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Monica ، honareirani ، mahdis ، aNTea ، soli asali ، ebrahim.jaguar
لیلی جان
من پارسال سی دلار به حسابدار دادم و امسال هم 50 دلار که کلی هم بهش غر زدم که چرا قیمتش رفت بالا. این حسابدار را یک نفر به من معرفی کرد. شاید شما هم بتوانید حسابدار ارزان تر پیدا کنید چون برای شما که بیزینس ندارید به نظر میاد 200 دلار زیاد باشد.

\
(2010-05-07 ساعت 08:10)laili نوشته:  از توربوتکس که میدونم نمیتونید استفاده کنید چون احتیاج به فرم w2 داره که به آی آر اس باید بفرستید....ما دادیم حسابدار برامون پر کرد حدود 200 دلار هم گرفت....

این لینکها رو هم ببینید :

http://www.banks.com/taxes/

https://www.taxact.com/s_taxact/free_tax...src=Google
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، honareirani ، MPU ، امیر مهاجر ، soli asali
سلام بر دوستان

مالیات خودرو چطور محاسبه میشه؟
پاسخ
خودرو مالیات ندارد فقط باید برای ثبت آن در اداره رانندگی سالیانه پول دهید که بسته به قیمت ماشین از دویست دلار تا چهارصد دلار است.

(2010-06-21 ساعت 05:31)bill.goldberg1990 نوشته:  سلام بر دوستان

مالیات خودرو چطور محاسبه میشه؟
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
من یه سوال دارم موضوعش شبیه این تاپیکه ولی‌ اصلا به این مدل ربطی‌ نداره،آیا توی آمریکا چیزی به نام tax refund وجود داره؟برای کسانی‌ که بلیط برگشت ok شده دارند و passporteshon غیر امریکییه؟
ARRIVAL DATE: JAN 14
CATEGORY: DV LOTTERY
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان