کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
سلااااااااااااااااااااااااااااام
منم برگه های اسپانسرم رو گرفتم
خدارو شکر کامل کامل هستن
امیدوارم هرچه زودتر هرچی از ته قلبتون از خدا میخواین خیلی زود به همتون بده
موفق باشید
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان: saeedhei ، MajidShirzadeh
نه احتیاجی به امضا زن و شوهر نیست اصلا جایی برای ان نداره.فقط شخصی که اسپانسر هست و کار و درامدش
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها اسپانسر من فرم های مالیاتی 3 ساله قبل رو همراه با فرم I- 864 فرستاده به جای فرم I-134 .حالا می خوام بدونم که احتمالش هست موقع مصاحبه این فرمو قبول کنن یا حتما باید همون فرم باشه؟ مرسی
تشکر کنندگان:
ستاره جان بايد فرم I-134 رو مي فرستادن براتون
فقط اين فرم براي قبول شده هاي لاتاري مورد تاييد سفارته
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
بانک ملی داره حساباشو تبدیل به سیبا میکنه اگه تاریخ افتتاح حساب بشه الان که خیلی کمتر از 1سال میشه.حالا چیکار کنیم؟
تشکر کنندگان:
سلام به همه خدا رو شکر قضیه اسپانسر منم حل شد به قول سراوین عزیز کسی که فکرشو نمیکنی ممکنه اسپانسرت بشه فقط میخوام بگم اونای که مشکلی تو کارشون هست نا امید نشن من یه خاله نا تنی اون ور دارم از زیر اسپانسر شدن در رفت ولی یه هفت پشت غریبه قبول کرد.شکر خدا
تشکر کنندگان: seravin ، sh-b
دوستان من مي خواستم فرم ها رو براس اسپانسرم بفرستم سري جديد او نا رو ميخواستم
چون اين قديمي ها تاريخ expired شون 5/2010 هستش
مشكلي پيش نمياره؟
تشکر کنندگان:
سلام
یه سوال فوری بیش اومد اخه سابورترم داره فرمارو میفرسته و با این حسابcurrent شدن ممکنه تا 6و7 ماه نوبتم نشه.اشکالی داره تاریخ امضای سابورتر تا زمان مصاحبه این همه فاصله داشته باشه؟ یا باید حتما همونطور که تو instruction,guidelineگفته کمتر از 2 ماه باشه؟
ممنون میشم زود جواب بدید.
تشکر کنندگان:
farnaz.f نوشته: سلام
یه سوال فوری بیش اومد اخه سابورترم داره فرمارو میفرسته و با این حسابcurrent شدن ممکنه تا 6و7 ماه نوبتم نشه.اشکالی داره تاریخ امضای سابورتر تا زمان مصاحبه این همه فاصله داشته باشه؟ یا باید حتما همونطور که تو instruction,guidelineگفته کمتر از 2 ماه باشه؟
ممنون میشم زود جواب بدید.

سلام

در هيچ جا مهلت ۲ ماهه ذكر نشده! شما كجا اين مهلت دو ماهه روديدي؟!
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
تشکر کنندگان: payman R
سلام مونیکا جان
تو Form filing guidelines Affidavit of Support I134.htm که بچه ها قبلا تو سایت گذاشته بودن و توضیح داده بود سوالای فرم چطور بر شه قسمت بایینش این بود

Tips :

* Take a photocopy for your record.
* Must provide accurate and correct information.
* Must fill it up cleanly.
* Make sure that the its not too old when you send it to the applicant, usually more then 2 months old's are not considered by authorities.
* If you have questions or confusion, ask in our discussion forum
حالا نظرتون چی؟من واقعا نمیدونم چیکار کنم فکر کنم دیگه برام فرستادن.من 17500 هستم.
تشکر کنندگان:
farnaz.f نوشته: سلام مونیکا جان
تو Form filing guidelines Affidavit of Support I134.htm که بچه ها قبلا تو سایت گذاشته بودن و توضیح داده بود سوالای فرم چطور بر شه قسمت بایینش این بود

Tips :

* Take a photocopy for your record.
* Must provide accurate and correct information.
* Must fill it up cleanly.
* Make sure that the its not too old when you send it to the applicant, usually more then 2 months old's are not considered by authorities.
* If you have questions or confusion, ask in our discussion forum
حالا نظرتون چی؟من واقعا نمیدونم چیکار کنم فکر کنم دیگه برام فرستادن.من 17500 هستم.

راستش من يه جستجو توي نت كردم ديدم تاريخ منبع اين راهنما به سال ۲۰۰۶ بر مي گرده! در ضمن توي هيچ كدوم از فرمها چه در نامه اول، چه در نامه دوم و چه در فرم I134 اين قضيه رو ننوشته!

به هر حال، اسپانسر ما سه ماه پيش مدارك رو برامون ارسال كرده و ما هم چند روز ديگه مصاحبه داريم... اگر اينطور باشه كه شما ميگي من بايد الان توي بيمارستان بخش مرگ مغزي ها بستري بشم!!!! Sad
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
تشکر کنندگان: sh-b ، parsa
من الان اينستراكشن فرم I134 رو خوندم. همچين چيزي نگفته اصلن. يعني محدوده زماني مشخص نكرده. اگر محدوده زماني داشت حتمن تو اينستراكشن(دستورالعمل) بايد ذكر مي كرد.
تشکر کنندگان: Monica ، sh-b
مونیکا جان نگران نباش نوشته usuallyمنم که 6و7 ماه دیگه هستم از الان برام فرستادن و بچه های قبل گفتند مشکلی نبوده ایشالله ویزاتون چند روز دیگه دستتون هستوبه منم خبر بدین لطفا
تشکر کنندگان: Monica
چرا هيچكي به روي خودش نياورد سوال ما رو جواب بده!!!
دوستان من مي خواستم فرم ها رو براي اسپانسرم بفرستم سري جديد او نا رو ميخواستم
مشكلي پيش نمياره؟
تشکر کنندگان:
n.o نوشته: چرا هيچكي به روي خودش نياورد سوال ما رو جواب بده!!!
دوستان من مي خواستم فرم ها رو براي اسپانسرم بفرستم سري جديد او نا رو ميخواستم
مشكلي پيش نمياره؟

فرم جدیدتر که حتی تو سایت هم نیومده باضافه اینکه تا تاریخ (exp. (05/2010 هنوز خیلی مونده پس چرا نگرانین .
این هم لینک جدیدترین فرم :

http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/m...18190aRCRD
شماره کیس: 2010AS5000
تاریخ دریافت نامه قبولی: May/2009
کنسولگری : Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 2nd June/2009
تاریخ کارنت شدن کیس: sep/2009
تاریخ دریافت نامه دوم: 1st oct
تاریخ مصاحبه: 21Oct 2009
تاریخ دریافت کلیرنس:6Nov , 2009
تاریخ دریافت ویزا: 14Nov , 2009
ورود به آمریکا: 14feb , 2010