کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حرفه های موردنیاز در سوئد - کاریابی در سوئد
سلام و خسته نباشید
دائی من 35 ساله که سوید زندگی می کنه و الان هم یک شرکت تاکسرانی داره که به نام خودشه
سوال:
1. چطور می تونه من رو به عنوان نیروی کار برای خودش دعوت کنه؟؟
2. اگه بخوایم 51% شرکتش رو بخرم باید به چه نحوی عمل کنیم؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2015-03-24 ساعت 14:24)Diapason نوشته:  سلام و خسته نباشید
دائی من 35 ساله که سوید زندگی می کنه و الان هم یک شرکت تاکسرانی داره که به نام خودشه
سوال:
1. چطور می تونه من رو به عنوان نیروی کار برای خودش دعوت کنه؟؟
2. اگه بخوایم 51% شرکتش رو بخرم باید به چه نحوی عمل کنیم؟؟

شرايطش رو خودشون ميدونن اگه بخوان .براي اخذ اقامت ميخواهيد خريد كنيد . چون شماره ٤ رقمي ندارين نميتونين بيشتر از ٤٩ درصد رو بخريد و شركت هم حتما بايد اكسيه بولاگ باشه . در مورد انتقال پول بايد مدارك قابل قبول و محكمي ارائه بديد . مثلا حتما بايد ثابت كنيد خانه اي داشتين و فروختين و براي اينكار ترجمه مبايعنامه رسمي و بنچاق فروشتون لازمه .
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام کسی که معلم زبان انگایسی،استخدام رسمی و با سابقه 16 ساله
شانسی برای مهاجرت به سوید از طریق شغلش رل داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
یرای فوق دیپلم الکترونیک کار پیدا میشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
درود برای ویزای کار سوید هنوز میشه اقدام کرد
باید به سفارت سر بزنیم؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان کسی میدونه حداقل زمانی که طول میکشه برای ویزای کار چقدره؟ و آیا ارزشش رو داره آدم سوئد بره با اوضاع و احوال فعلی یا مثلن یک شش ماه تا یکسال انتظار بکشه کارش در آمریکا درست بشه بهتره؟ یک پیشنهاد کاری حرفه ای به من و شوهرم شده میخوام بدونم چطوریه. ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-15 ساعت 14:11)هورمغز نوشته:  سلام دوستان کسی میدونه حداقل زمانی که طول میکشه برای ویزای کار چقدره؟ و آیا ارزشش رو داره آدم سوئد بره با اوضاع و احوال فعلی یا مثلن یک شش ماه تا یکسال انتظار بکشه کارش در آمریکا درست بشه بهتره؟ یک پیشنهاد کاری حرفه ای به من و شوهرم شده میخوام بدونم چطوریه. ممنون میشم

سلام / ويزاي كار سوئد و اخذ ويزا حدودا" يكسال طول ميكشد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-17 ساعت 11:09)eeng_rahimpour نوشته:  
(2016-02-15 ساعت 14:11)هورمغز نوشته:  سلام دوستان کسی میدونه حداقل زمانی که طول میکشه برای ویزای کار چقدره؟ و آیا ارزشش رو داره آدم سوئد بره با اوضاع و احوال فعلی یا مثلن یک شش ماه تا یکسال انتظار بکشه کارش در آمریکا درست بشه بهتره؟ یک پیشنهاد کاری حرفه ای به من و شوهرم شده میخوام بدونم چطوریه. ممنون میشم

سلام / ويزاي كار سوئد و اخذ ويزا حدودا" يكسال طول ميكشد

وکیلی که بهمون پیشنهاد کار رو داده بود میگفت یکماهه درست میشه Smile)
پاسخ
تشکر کنندگان:
درود درباره سوید چیز زیادی نمیدونم و یک نکته ای رو نیاز هست بگم:
هیچ وکیلی نمیتونه گارانتی کنه که برای شما کار پیدا می کنه، و یا چه میزان زمانی بدرازا میکشه تا پیدا کردن پیشنهاد کار، یا گرفتن ویزا و...
وکیل راهکارها و قوانین ها رو باهاش آشنایی داره، و برای ویزای کاری اگر فرد زبانش خوب باشه میتونه از راه رزومه گذاری در سایت های کاریابی بین مللی یا داخلی کشور پیشنهاد هارو ببینه، و نیازی به وکیل نیست. وکیل هم میگرده در سایت های کاریابی و آژانس کاریابی سوید، پیشنهاد هارو از کارفرماها برای شما انتخاب میکنه، این دیگه برمیگرده به وژدانش که کلاهبرداری نکنه.

در فیس بوک نمایه ای برای کاریابی سوید بود ...پیداش کنید.. از این زمینه ها میتونید هم با کشور و زمینه های تخصصیش آگاهی پیدا کنید و هم با هم میهنان گفتگو و راهنمایی بگیرید و هم با قوانین و زمینه های اداریش آشنا بشید.

برای نمونه برای کشور آلمان زمینه های مختلفی برای ویزای کاری و بلوکارت هست. که همه راهکارهارو خود فرد میتونه پیگیر باشه و برخی از آگاهی هارو هم میتونه از سفارت یا سایتش بگیره.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز
من پدرم شغل راننده کامیون و ترانزیت هستش میخواستم ببینم که آیا برای این شغل تو کشور سوئد یا سوئیس کار هست یا نه!؟
یا اگر تو کشور دیگه ایی برای این کار نیرو استخدام میکنن کدوم کشور هستش!؟
ممنون میشم جواب بدید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من مهندسی برق قدرت و ارشد مخابرات دارم
8 سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی دارم
علاوه بر اون تخصص الکترونیک و الکترونیک صنعتی در زمینه تعمیرات برد های الکترونیکی خاص مخابراتی و صنعتی به صورت تجربی رو در حد عالی دارم
آیا واسه من تو سوئد کار هست ؟
از کجا باید اقدام بکنم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-25 ساعت 00:23)سرباز هخامنشی نوشته:  درود درباره سوید چیز زیادی نمیدونم و یک نکته ای رو نیاز هست بگم:
هیچ وکیلی نمیتونه گارانتی کنه که برای شما کار پیدا می کنه، و یا چه میزان زمانی بدرازا میکشه تا پیدا کردن پیشنهاد کار، یا گرفتن ویزا و...
وکیل راهکارها و قوانین ها رو باهاش آشنایی داره، و برای ویزای کاری اگر فرد زبانش خوب باشه میتونه از راه رزومه گذاری در سایت های کاریابی بین مللی یا داخلی کشور پیشنهاد هارو ببینه، و نیازی به وکیل نیست. وکیل هم میگرده در سایت های کاریابی و آژانس کاریابی سوید، پیشنهاد هارو از کارفرماها برای شما انتخاب میکنه، این دیگه برمیگرده به وژدانش که کلاهبرداری نکنه.

در FB نمایه ای برای کاریابی سوید بود ...پیداش کنید.. از این زمینه ها میتونید هم با کشور و زمینه های تخصصیش آگاهی پیدا کنید و هم با هم میهنان گفتگو و راهنمایی بگیرید و هم با قوانین و زمینه های اداریش آشنا بشید.

برای نمونه برای کشور آلمان زمینه های مختلفی برای ویزای کاری و بلوکارت هست. که همه راهکارهارو خود فرد میتونه پیگیر باشه و برخی از آگاهی هارو هم میتونه از سفارت یا سایتش بگیره.

البته وکیلی که پیشنهاد کار داده بود وکیل کمپانی بود که دنبال متخصص میگشت. به هر حال ما جواب منفی دادیم و اومدیم آمریکا اما الان دوباره داریم میریم اروپا بخاطر وضع سیاسی اینجا!
پاسخ
تشکر کنندگان: سرباز هخامنشی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان