کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث درباره نامه قبولی برای برندگان لاتاری ۲۰۱۱
امان از خصلت های بد ما ایرانی ها...
یکی از دلایلی که باعث شده هر روز به این سایت سر بزنم این هستش که این سایت جو صمیمی و دوستانه ای داره؛ اما فکر نمیکردم که چنین مواردی رو در این سایت هم ببینم(لجبازی و گاهاً استفاده از ادبیات زشت!)
من در انجمن های زیادی عضو هستم که در تعدادیشون هم مدیرم، از این قبیل مسائل هم به ندرت پیش میاد، اما شیوه مدیریت باید طوری باشه که اجازه بوجود اومدن این مسائل رو نده! (در عین فراهم کردن بستر آزا.د,ی بیا..ن، نیاز به شدت عمل هم برای سامان دادن به انجمن ها گاهاً احساس میشه!)(دلیلی نداره در یک جامعه ای ولو مجازی هر کسی با هر ادبیاتی که دوست داره صحبت کنه و هر چیزی رو به هر کسی که دوست داره نسبت بده!)
حیف این انجمن هستش که با این مسائل خراب بشه؛ در زمینه مهاجرت این سایت در میان سایتهای فارسی زبان واقعا حرف اول رو میزنه (نزارید خراب بشه!).
به مدیریت فوروم هم بخاطر ایجاد این محیط صمیمی و تاثیرگذار تبریک میگم و از زحمات ایشون و تک تک مدیران و کاربران این سایت وزین سپاسگزارم !

ایام به کام...

* این پست رو هم به صلاحدید هر زمان که دوست داشتید حذف یا منتقل کنید تا تاپیک به مسیر اولیه خودش برگرده!
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Monica ، cky ، admin ، mehran61 ، sh-b ، elhaaam ، kianoush ، WIKIMAN ، honareirani
چند روز پیش که این thread درست شد خیلی ها از جمله خود من تصورمون این بود که عمر تاپیک های "چند درصد شانس قبولی" و "آمارگیری از 2011ییها" تموم شدند و چون بسیاری از کاربران عادی سایت و باز هم از جمله خودم از مدیران محترم سایت خیلی خواهش کردیم که یه جایی رو برای منتظران 2011 بذارند که محدودیت به نسبه کمتری توش احساس بشه و درحقیقت در محدوده لاتاری 2011 از هر دری سخنی باشه. صدرای عزیزم در جریان هست خود من فکر کنم دو بار تو تاپیک "چند درصد احتمال ..." پست گذاشتم و در یک کلام خواهش کردم که دو تا تاپیکی که بالا اسمشون رو آوردم بسته بشه در عوض یک تاپیک ایجاد بشه برای گزارش های برنده شده ها و یک تاپیک آزادتر برای بحث های آزاد در مورد 2011. اون روز مدیران گرامی با صحبتم مخالفت کردند و منطقشون هم این بود که درست نیست تاپیک ها بسته بشه. در حالی که امروز همون اتفاق رخ داده با این تفاوت که پس از ایجاد ناراحتی و گلگی صدرا جان مجبور شد اون ها رو ببنده.
می خوام بگم که شاید ده روز پیش به دلایل مختلف مشخص بود کار به اینجا میکشه. اما به نظرم هنوز هم دیر نشده. همیشه میگن وقتی می خوای چیزی رو از کسی بگیری باید بهترش رو بهش پیشنهاد کنی. حدود 40 پیج در تاپیک "چند درصد احتمال ..." و 20 پیج در تاپیک "آمارگیری" تو این دوره حساس مختص به حرف های نسبتاً عامیانه هممون شده بود. اما حالا این دو تاپیک از ما سلب شدند در عوضش قاعدتاً نه توی تاپیک های جدید گزارش قبولی میشه پست گذاشت و از امروز نه توی همین تاپیک. خب به نوعی سردرگمی ایجاد میشه و من اگه تا دیروز میتونستم حرف هام رو بزنم(حالا نه شعر و دعا و ...) به صورت اتوماتیک بَن شدم! شاید لازم باشه به همه مدیران عزیز و محترم و درضمن زحمتکش گوشزد کنم آقا یه جایی رو برای 2011یی ها بذارید که حرف هاشون رو بزنند.
خسته نباشید و باز هم مرسی
آدمي در عالم خاكي نمي آيد به دست *** عالمي ديگر ببايد ساخت و ز نو آدمي
تشکر کنندگان: atm849 ، laili ، sh-b ، Ali Sepehr
من فکر میکنم توی این تاپیک میشه هنوز در مورد نگرانیهای قبل از قبولی صحبت کرد چون صدرای عزیز محبت کرد و برای برندگان خوش شانس تاپیک جدیدی باز کرد http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2580 .که فقط مختص برندگان 2011 هست.
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: atm849 ، mehran61 ، Ali Sepehr
مدیران ارشد و مدیران محترم سایت مهاجر سرا

امیدوارم که از من ناراحت نشید و من را شامل جریمه نکنید اگر این پست را بیمورد تشخیص دادید لطفا آنرا پاک کنید

از آنجایی که هدف اصلی این سایت راهنمایی درست دوستانی که در لاتاری شرکت میکنند است ناگزیر کسانی که همچون بنده در لاتاری شرکت کرده اند در این برهه از زمان با استرس زیادی مواجه هستند و یکی از راه های کم کردن این استرس صحبت کردن ، درد دل کردن ، شعر گفتن و.... است چرا که تمامی انسانها نیاز به صحبت کردن با یکدیگرند مخصوصا با کسانی که همدرد آنها باشند
به نظر من نوشتن صحبتها یا دیدگاه ها و... در یک تاپیک که باعث شلوغی سایت نگردد نتنها اشکالی ندارد بلکه برای تمامی دوستان در کاهش استرس نیز موثر است
لذا خواهشمند است در صورت امکان با درج مطالب دوستان موافقت فرمائید
کانفرمیشن 2013
تاریخ رویت نتایج: May 1 2012
کیس نامبر:2013ASXXXXXXXX
کونسولگری:
تاریخ ارسال فرمها:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود:
آمریکا آمریکا ما داریم می یاییمSmile
تشکر کنندگان: atm849 ، mehran61 ، laili
واقعا من از همگی عذر میخوام دیشب اینترنت من قطع شد و نتونستم بمونم و جواب این اقای بی ادب که خیلی قشنگ زحمت مدیرا رو جبران کردن رو بدم از مونیکا و لیلی و صدرا و علی و رزا و تمام کسایی که من بخاطر پاک کردن پست ناشایست این اقا مورد توهین قرار گرفتن معذرت میخوام
امیدوارم دیگه پست ناشایستی دیده نشه که مجبور به حذفش بشیم و ناراحتی پیش بیاد
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان: atm849 ، Ali Sepehr ، mehran61 ، laili
دوستان عزیز این سایت محلی است برای گفتگو های مفید درباره مهاجرت و پرداختن به معضلات و راهکارهای حل اونها. اگر من یا مدیران دیگر پستی رو پاک می کنیم اصلا حمل بر بی احترامی یا جسارت به خودتون نگیرید و این رو مطمئن باشید من یا دوستانم اگه 1% هم تشخیص بدیم این پست می تونه به بحث تاپیک مرتبط باشه یا مفید باشه اصلا اون رو پاک نمی کنیم . برای مثال بحث کیوان و atm درباره احتمالات رو من دست بهشون نزدم چون ممکن بود مفید واقع بشه.

دوستان گلم منهم مثل شما در درجه ی اول یک کاربر در این سایت هستم و بعد از اون بخاطر احساس دینی که به این سایت دارم ادمین عزیز به من لطف داشتند و امکاناتی رو در اختیارم گذاشتند که از به بیراهه رفتن سایت جلوگیری کنیم. وقتی در تاپیکی که موضوع اون بحث درباره نامه قبولی برای برندگان 2011 هست میایم و شعر و دعا و ثنا و مدح و ... می نویسیم مسلما بایستی 158 پست نامربوط حذف بشه که این شایسته سایت نیست.

دوستان گلم اگر سری به تالار 2010 بزنید خود من یکی از کاربرانی بودم که انرژی مثبت می فرستادم و تاپیک ها رو بهم می ریختم ، اون موقع ما در اون تاپیک همین بحث رو داشتیم و مدیران از من و دوستانم گلایه مند بودند و ما فکر می کردیم غیر منطقی صحبت می کنند اما امروز که وظیفه داریم انجمن رو تمیز نگه داریم تا بدرد آیندگانمون بخوره این رو متوجه میشم که حرف اون روز میلاد و الهام و علی و سایر دوستان بیراه نبوده و انسانها در موقعیت های مختلف متوجه کارهای درست و غلط خود میشند.

اگر من پستی پاک کردم فقط بدلیل تمیز نگه داشتن تاپیک بوده و اینکه کسی که برای اولین بار این تاپیک رو می خونه حوصله اش از حرفهای نامرتبط با بحث سر نره و این تاپیک هم براش مفید باشه.

بهرحال اگر پست کسی رو پاک کردم و در آینده هم پاک می کنم پساپس و پیشاپیش عذر می خوام و امیدوارم ما رو در این زمینه درک کنید.

ارادتمند همگی دوستان - صدرا سپهر

-----

پ.ن : به پیشنهاد مهران عزیز تاپیک هرچه می خواهد دل تنگت بگو ایجاد شد.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: mehran61 ، atm849 ، mohajerusa2011 ، laili ، sh-b
صدرا جان من به نوبه خودم از زحماتی که برای سایت میکشی ممنونم. تو دیروز و امروز یک حرف را زدی با دو لحن متفاوت که تاثیر متفاوتی را داره. امیدوارم همیشه لحنت مثل امروز باشه.
با تشکر
علی
تشکر کنندگان: loony ، mehran61 ، Ali Sepehr ، sh-b
من هم به نوبه خودم از تمام مدیران این سایت (از ازل تا ابد) که زحمت برای این سایت مفید میکشند صمیمانه تشکر مینمایم
کانفرمیشن 2013
تاریخ رویت نتایج: May 1 2012
کیس نامبر:2013ASXXXXXXXX
کونسولگری:
تاریخ ارسال فرمها:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود:
آمریکا آمریکا ما داریم می یاییمSmile
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، sh-b ، laili ، hvm
atm عزیز من رو هم درک کن که وقتی میام و 158 تا پست بی ربط پاک می کنم یک مقدار عصبانی بشم. دیروز از این وضعیت عصبانی شده بودم و با لحن تند حرفم رو زدم اما امروز کمی آروم تر شدم. منم امیدوارم هیچ وقت دیگه مسائلی پیش نیاد که اینقدر عصبانی بشم.
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان: mohajerusa2011 ، atm849
چند نفر بهم گفتن قبول شدیم ولی مثل اینکه دروغ گفتن!!!
نامه کسی تا حالا نیومده!!!
پس چرا امسال کی سی سی اینطوری کرد؟!؟!؟ Sad
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، hvm
(2010-05-11 ساعت 12:21)usa.lover نوشته:  چند نفر بهم گفتن قبول شدیم ولی مثل اینکه دروغ گفتن!!!

محمد جان احتمالی که من میدم اینه که کم کم روند داره از نامه پستی ارسال کردن خارج میشه و جاش رو به شیوه های بروز تر میده پارسال اعلام اینترنتی رو اضافه کردند ، امسال محتویات نامه رو کم کردند ، هیچ بعید نیست که از سال دیگه فقط اینترنتی اعلام کنند.
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان:
یعنی امکانش هست برای بعضی از برنده ها اصلاً نامه نفرستند؟!
تشکر کنندگان:
(2010-05-11 ساعت 12:21)usa.lover نوشته:  چند نفر بهم گفتن قبول شدیم ولی مثل اینکه دروغ گفتن!!!
عزیزم من قبولی یکی از آشناها را اعلام کردم
کپی نامه را من دارم اگه خواستید میفرستم حضورتون
کیس نامبرش هم بالاست : 2010AS000425XX
تشکر کنندگان: usa.lover ، lo30
(2010-05-11 ساعت 12:29)mehran61 نوشته:  یعنی امکانش هست برای بعضی از برنده ها اصلاً نامه نفرستند؟!

امسال که برای همه قراره نامه بفرستند اما این امکان وجود داره که توی ارسال نامه ی پستی تجدید نظر کنند و راه های کم خرج تر وراحت تر رو جایگزین کنند. البته این نظر شخصی منه
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان: usa.lover
ببخشید جسارت نشه من حرفتون رو باور می کنم ولی امکانش هست بدون مشخصات فردی لینکش رو برای همه اینجا بذارید؟
یه سوال دیگه عدد سال رو اشتباه ننوشتسید؟

(2010-05-11 ساعت 12:31)brian2011 نوشته:  
عزیزم من قبولی یکی از آشناها را اعلام کردم
کپی نامه را من دارم اگه خواستید میفرستم حضورتون
کیس نامبرش هم بالاست : 2010AS000425XX
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، atm849 ، amir307

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان