کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث درباره نامه قبولی برای برندگان لاتاری ۲۰۱۱
(2010-05-08 ساعت 14:34)atm849 نوشته:  دوستان راهنمایی هاتون را برپایه حدس و گمان و استدلال ذهنی نگدارید. این قسمتی از دستورالعمل لاتاری 2011 هست یعنی همه از شانس برابر برخوردار هستن.
A qualified electronic entry submitted directly by an applicant has an equal chance of being randomly selected by the computer at the KCC
خوب وقتی از یک کشور 1000 نفر شرکت کنن از یک کشور 500000 نفر معلومه به احتمال زیاد تعداد برنده های دومی بیشتر از اولیه
بین دو نفر از یک قاره با کشورهای مختلف شانس کاملا برابره تا زمانی که تعداد برندگان یک کشور به سقف مورد نظر برسه
در مورد اون عدد 2700 هم باید یگم 2700 نفر برنده نمیشن. 2700 نفر ویزا گرفتن یعنی شخص برنده به همراه خانواده که اگه میانگین هر خانواده را 2 الی 3 نفر حساب کنی چیزی در حدود 900 تا 1350 نفر برنده میشن از ایران

هرچند به عقل کجم میرسه که اینجوری نباشه، ولی امیدوارم که همین طور باشه که شما میفرمائید. در مورد حدس و گمان هم شرمنده حق با شماست. احتمالاً دلیل منطقی داره که اعلام نمیکنن.
توی این خطی که شما آوردی :
All entries received during the registration period will have an equal chance of being selected within each region
به معنی این نیست که در داخل هر منطقه شانس برابر برای انتخاب شدن دارند؟
خوبیش اینه که آمریکایی هستند. اگه ایرانی بودن اول سهمیه ها رو انتخاب میکردن بعد اونا که نامه و امریه دارند بعد اونا که یکی زنگ زده سفارش کرده آخرشم رو سایت میزدند قرعه کشی در کمال صحت و سلامت برگزار شد Tongue

کسی تو اداره پست آشنا نداره ؟ من برای 2 ماه کار داوطلبانه در قسمت جدا سازی مرسولات پست مرکزی اعلام آمادگی میکنم. حاضرم 2 ماه از جون و دل برای دولت کار کنم Smile
keivan
عضو بی سابقه !
تشکر کنندگان: honareirani
برای سال 2008 که ما هم جزو یکی از برندگان بودیم، حدود 1400 نفر از ایران اسم اعلام کرده بودند. هر کدام هم که بالاخره فامیل درجه یک داشتند و .. . دیگه معلوم نیست برای ایرانی ها چه تعداد ویزا صادر شده. ولی با ایرانی ها خوب راه میامدند. یادمه تنها کشوری که با وجود نرسیدن به deadline صدور ویزاشون را متوقف کردند، یک کشور آفربقایی بود.
بطور کل روند کارشون اینه که به ترتیب شماره پرونده ابنقدر ویزا صادر میکنند تا آن 50000 تایی که مجلس تعیین کرده پر بشه. اینها موظفند تا این تعداد را پر کنند. به همین دلیل است که چرا روند صدور ویزا - حتی بعضی اوقات بدون کلیرنس (مثل خود من)- در روزهای پایانی زیاد میشه.
نگران نباشید هر کی از ایران برنده شده، اگر مدارکش درست بوده ویزا گرفته.
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
تشکر کنندگان: honareirani
(2010-05-08 ساعت 15:43)atm849 نوشته:  Hey! I'm from asia and i just received my NL, though i'm currently living in the us under student visa.... so maybe that makes a difference... not to sure...

می شه بگی از کدوم سایت در آوردی اینو ؟؟
شماره کیس: ؟؟؟201
دریافت نامه قبولی: این جمعه که نیومد !! Big Grin
کنسولگری:
ارسال فرمهای اول:
کارنت شدن کیس:

تو دنیا نزدیک 550 میلیون سلاح گرم هست یعنی به ازای هر 12 نفر یک
سلاح وجود داره حالا سوال اینه که ما اون 11 تای دیگه رو چه جوری مسلح کنیم؟
تشکر کنندگان:
got it!

hey you guys! the letters are out for Asia (I'm Malaysian) but i might have gotten it sooner than others from Asia (as what ive realized frm this thread) because im currently living in the US. ! i got mine today! super excited...

anyways i'm really confused too.. i'm currently an international student with a visa in the US, and if I file for "change in visa status" instead of going back to my country and applying from there, does that mean that i cant leave the us until my application goes through in order for it not to be rejected? I hope this isnt the case as I need to get home in december and i'll be doing a study abroad semester in korea for 4 months in 2011. anyone knows how this works? also, the application guide online says that i've got to wait for my case number to appear on the bulletin and then send in my application, but does this apply to me as well as I'm only applying for a visa status change? any idea? my case no: 2011AS00008XXX,....
فکر کنم این همن برنده هست که توی یک صفحه دیگه هم گفته برنده است( و sazdahaniهم اشاره کرد) و این هم کیس نامبرشه: 2011AS00008XXX
http://forums.immigration.com/showthread...re!/page44
برای رسیدن به مقصد به وسیله نیاندیش به مقصد فکر کن. آنوقت خواهی دید که چه آسان وسیله پیش پایت خواهد ایستاد و تو را به مقصد خواهد رساند.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، keivan ، mohajerusa2011 ، mehran61 ، shabgard25 ، honareirani ، sazdahani
ارسال نامه ها به اروپا شروغ شده اما من هنوز چیزی دریافت نکردم میدونم که هنوز زمان هست ولی خیلی امیدوار نیستمSad امسال و سال گذشته من شرایطم خیلی برای رفتن مناسب بود میترسم اخر یه سالی قبول شم که رفتن برام سخت تر باشه
تشکر کنندگان: honareirani ، shahram1347
(2010-05-08 ساعت 21:59)sadra_sepehr نوشته:  درسته یک لحظه جون و جولای رو قاطی کردم ، ممنون از تذکر بجاتون

امسال گفته اند که چه زمانی اعلام میکنند؟ یعنی اول قراره تو سایت اعلام کنند؟؟؟ چون نامه قبولی من 2 روز قبل از تولدم ( 2 خرداد) اومد. یعنی حدود 20 روز دیگه. شاید هم نامه ها تو راه باشه. امیدوارم امسال فامیل منهم قبول شوند. میشه آدرس سایتش را بنویسید؟؟
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، honareirani
بچه ها اینقدر به قبولی توی لاتاری فکر نکنین میگن بهترین اتفاقات همیشه لحظه ایی میوفته که انتظارشو نداریمSmile
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان: hvm ، joseph ، honareirani
یکی از دوستان من که در کالیفرنیا زندگی میکند امروز نامه قبولی را با کیس نامبر حدود 4000 در سانفرانسیسکو دریافت کرده است.
لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
ای وای من! دست این سایت شفا بود، خیر بود. کاش سالای پیش میومدم اینجا
یکی از کسایی که براش ثبت نام کرده بودم نامه اش امروز یعنی عصر دیروز به وقت CA رسید به لوس آنجلس.
الان اونجا همه خوابن، تو ایمیلی که گرفتم از برادرم فقط اسم طرف رو زده. تا چند ساعت دیگه می زنگم بهش اسکن نامه رو بفرسته.
خدایا من نحس نیستم Big Grin بیشتر از این خوشحالم که فهمیدم نحس سیاه نیستم. خانوما زود کمک کنید طریقه زدن مخ در 24 ساعت رو یاد بدید، جزئیات و حواشی رو بیخیال برید سر اصل مطلب ! Big Grin در ضمن بگم یه بار بهم پیشنهاد داده بود که با هم دوست (از نوع نزدیکش) بشیم و من خیلی ریلکس گفتم نه. فک کنم گند زدم به پرونده ام ! ماهی رو هر وقت از آب بگیری میمره . یک خانوم / آقای متخصص کمک کنه منو.
keivan
عضو بی سابقه !
تشکر کنندگان: loony ، Hamid55
سلام
برای یکی از دوستان نامه قبولی آمد .
از آدرس آمریکا استفاده کرده بود و نامه مریلند دریافت شده و کیس نامبرش فکر میکنم بالا باشه ! نظر تون چیه؟؟
کیس نامبر : 2011AS000425XX
لطفا نظر خودتونو در رابطه با این کیس نامبر اعلام کنید !! ممنون میشم
آیا احتمال current شدن داره؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: loony ، honareirani ، Behinaz
خیلی عجیبه !!!
CASE#: 2011AS00042xxx خیلی بالاست !!
احتمالا فرمت شماره پرونده ها رو عوض کردن
اگر آفریقا 90000 داشته پس 1-100000 برای کلیه قاره هاست
یعنی اگه 2011AS00000001 داشته باشیم دیگه 2011AF00000001 وجود نداره
و کیس نامبر 1 مال یک نفره !!!
البته این یه حدثه!!!! خیلی گیج کننده است
تشکر کنندگان: sazdahani ، loony ، honareirani
سلام

من قبولی دوستمو اعلام کردم
چرا تبریک نمی گید ؟؟؟
کپی NL را برای من هم فرستاد
کیس نامبرش : 2011AS000425XX
پس یک قبولی اعلام شده!!!!
لطفا تمام پاسخها رو بخونید
تشکر کنندگان: atm849 ، mohajerusa2011 ، ubk ، laili
شماره کیس نامبر دوست من 41XXX است.
keivan
عضو بی سابقه !
تشکر کنندگان: Hamid55
چرا کیس نامبرای امسال بالاست خیلی عجیبه!!!!!!!؟؟؟
دوستم نامشو آمریکا دریافت کرد (مریلند)
تشکر کنندگان: honareirani ، Behinaz
(2010-05-02 ساعت 23:49)MSOLR نوشته:  سلام دوستان
نامه من پارسال 4 آوریل ارسال شده بود ؛ ولی یک ماه بعد دستم رسید ؛ ایشالله نامه شماها هم بزودی میرسد
بسیار ممنونیم از راهنمای شما .من دختر دائیم نامه اول هیچوقت به دستش نرسید واگر در ماه مرداد از طریق سایت چک نمیکرد شاید الان در آمریکا نبود در ضمن او جزو قبول شدگان 2010 بود والان 2 هفته است که وارد آمریکا شده است .Cool
دوستان خوبم من امسال اولین بار هست که در لاتاری شرکت کردم وجالب اینکه استرس زیادی دارم ومرتب دارم سایتای مختلف رو چک می کنم آیا من درست متوجه شدم: که هنوز نامه ای به دست دوستامون در مهاجرسرا یا ایران نرسیده است ممنون میشوم مرا راهنمایی کنید

سال نو مبارك
http://vahidpottery.persianblog.ir
تشکر کنندگان: ساسان

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان