کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه - آنکارا
(2017-02-17 ساعت 12:26)vanima نوشته:  
(2017-02-11 ساعت 18:30)inanna نوشته:  
(2017-02-09 ساعت 14:46)محمد۳۳۷۱ نوشته:  دوستان سوال دارم لطفا راهنمایی بفرمائید.
بنده دختر عموم سیتیزن آمریکاست دورگه ایرانی آمریکائی هستند قصد داریم ازدواج کنیم ایشان تا حالا ایران رو ندیدن و امکان خارج شدن از آمریکا را ندارن و تا حالا همدیگر رو ندیدیم میخواستم بدونم شانسی داریم که بتونم آمریکا رو زیارت کنم؟ ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمائید.

سلام دوست عزیز , برای ازدواج حتما باید حضوری هم رو ببینین و ازدواجتون حضوری انجام بشه و عکس ۲ نفره و مدارک اثبات رابطه حسابی  باید بهشون ارائه بدین , ازدواج وکالتی و از راه دور رو اصلان نمی پذیرند , اگه ایران نمیتونه بیاد , کشور سوم ملاقات کنید , اگه کلا از آمریکا نمیتونن خارج بشن , خوب یک مقدار پیچیده میشه ! چون فکر کنم برای ویزای نامزدی هم اگر اقدام کنید بازعکس ۲ نفره میخوان ازتون , البته دوستان تاپیک نامزدی در این مورد دقیق تر میتونن اطلاعات بدن بهتون , مهم اینه که شما بتونین ثابت کنین رابطتون واقعی هست و فقط به خاطر آمریکا اومدن ازدواج نکردین  ...

نمیتونین تو یه کشور دیگه هم و ببینین؟ چون حداقل باید 2 سال قبل همدیگر و حداقل یکبار دیده باشید

بله یکی از شرطهای اصلی ویزای نامزدی اینه که تو ۲ سال همدیگرو ملاقات کرده باشین و برای اثبات اینکار مدارکی هم ارایه بدین . مثل بلیط سفر ، هتل ، مهر ورود به کشوری که اونجا همدیگرو ملاقات کردین
Category : ‎CR1
Embassy : Ankara
Priority Date : 23JUL2015
Case Created : 14DEC2015
Interview : 26SEP2016
Ceac Update : 29SEP , 12DEC 2016
(26JUL , 29SEP , 19DEC 2017 (2Khati
22FEB (OR) , 14,22,26,30MAR ,3,4 APRIL 2018
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-18 ساعت 13:51)maymary1220 نوشته:  
(2017-02-17 ساعت 11:58)Sudeh نوشته:  دوستان کسی هست که کیسش F3 باشه و مصاحبش آنکارا؟

دوست عزیز من می تونم کمکی بهتون بکنم ؟

سلام دوست عزیز
ممنون که جواب دادین.
میخواستم بپرسم در اولین ورود کیسهایی مثل ما باید همه اعضای کیس با هم وارد شن؟
و اینکه مدارکی که خواستن علیرغم اینکه چند بار قبلا فرستاده و تایید شده باز هم باید برای مصاحبه برده شه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
متقاضی اصلی می تونه خودش به تنهایی بره و بقیه بعد بهش ملحق بشن ولی برعکسش ظاهرن امکانپذیر نیست .
تمام مدارکی رو که تو نامه مصاحبه ازتون خواستن باید با خودتون ببرین صرف نظر از اینکه قبلا فرستاده باشین
category F3
PD: may 2005
ANK 2010
دریافت نامه اول از NVC و پرداخت 120دلار 13 ژانویه 2016
نامه تکمیل مدارک 1 اپریل 2016
دریافت نامه مصاحبه 6 مارچ 2017
تاریخ مصاحبه 11 اپریل 2017
نتیجه مصاحبه AP
اولین آپدیت 14 اپریل 2017 * 17 -19-20 جولای آپدیت *
پاسخ
تشکر کنندگان: Sudeh
با سلام
من تاريخ مصاحبه ام ٢ مارچ ويزاي نامزدي سفارت انكارا بودم ، بهم كسر مدارك خود مداركم رو فرستادم و امروز ويزا صادر كردن
پاسخ
تشکر کنندگان: JAVID2015 ، Sudeh ، zamini1975 ، shaida_usa
(2017-03-15 ساعت 04:03)sepideh Hasan نوشته:  با سلام
من تاريخ مصاحبه ام ٢ مارچ ويزاي نامزدي سفارت انكارا بودم ، بهم كسر مدارك خود مداركم رو فرستادم و امروز ويزا صادر كردن

خيلي خوبه جواب شما زود دادن ، براي خانم ها معمولا سريع جواب ميدن، من agust 22 2016 تاريخ مصاحبه ام بود و مداركم كامل هنوز منتظر جواب كليرنس هستم
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر007
وقت همه دوستان بخیر باشه
من به امید خدا 23 فروردین 96 مصاحبه دارم
به سوال دار؟م لطفا راهنمایی کنید
من از طریق ویزای ازدواج اقدام کردم من شنیدم مدارکی که باید همراه داشته باشم باید گواهی عذم سو پیشینه هم داشته باشم ولی وکیلم میگه احتیاجی نداری
میخوام بدونم دوستانی که شرایط مشابه من رو تجربه کردن آیا خواستن ازشون با نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-31 ساعت 22:45)shery-mandy نوشته:  وقت همه دوستان بخیر باشه
من به امید خدا 23 فروردین 96 مصاحبه دارم
به سوال دار؟م لطفا راهنمایی کنید
من از طریق ویزای ازدواج اقدام کردم  من شنیدم مدارکی که باید همراه داشته باشم باید گواهی عذم سو پیشینه هم داشته باشم ولی وکیلم میگه احتیاجی نداری
میخوام بدونم دوستانی که شرایط مشابه من رو تجربه کردن آیا خواستن ازشون با نه؟

کسایی فقط لازمه این گواهی رو ببرن که حداقل 6 ماه تو ی کشور دیگه بودن. گواهی سوءپیشینه رو هم از همون کشور باید ببرن.
گواهی سوءپیشینه ایران مورد قبولشون نیست. تو سایت سفارت آنکارا هم نوشته.
اگر فقط ایران بودین تا الان که نیازی نیست ببرین.
F3
تعداد نفرات: 4 نفر
محل مصاحبه: آنکارا
اقدام اولیه: اکتبر 2001
تشکیل پرونده: آگوست 2008
مصاحبه: دسامبر 2016 (کنسل به دلیل برف سنگین!)
مصاحبه اصلی: 8 مارس 2017
نتیجه: ناقصی مدارک و پروسه اداری(AP)
صدور ویزا: 16 مارچ برای متقاضی اصلی و یک نفر از اعضای کیس(ورود به امریکا 7 می)
دو نفر دیگر: AP
پاسخ
تشکر کنندگان: zamini1975 ، shery-mandy
(2017-02-18 ساعت 18:32)zamini1975 نوشته:  
(2017-02-11 ساعت 18:30)inanna نوشته:  سلام دوست عزیز , برای ازدواج حتما باید حضوری هم رو ببینین و ازدواجتون حضوری انجام بشه و عکس ۲ نفره و مدارک اثبات رابطه حسابی  باید بهشون ارائه بدین , ازدواج وکالتی و از راه دور رو اصلان نمی پذیرند , اگه ایران نمیتونه بیاد , کشور سوم ملاقات کنید , اگه کلا از آمریکا نمیتونن خارج بشن , خوب یک مقدار پیچیده میشه ! چون فکر کنم برای ویزای نامزدی هم اگر اقدام کنید بازعکس ۲ نفره میخوان ازتون , البته دوستان تاپیک نامزدی در این مورد دقیق تر میتونن اطلاعات بدن بهتون , مهم اینه که شما بتونین ثابت کنین رابطتون واقعی هست و فقط به خاطر آمریکا اومدن ازدواج نکردین  ...

نمیتونین تو یه کشور دیگه هم و ببینین؟ چون حداقل باید 2 سال قبل همدیگر و حداقل یکبار دیده باشید

بله یکی از شرطهای اصلی ویزای نامزدی اینه که تو ۲ سال همدیگرو ملاقات کرده باشین و برای اثبات اینکار مدارکی هم ارایه بدین . مثل بلیط سفر ، هتل ، مهر ورود به کشوری که اونجا همدیگرو ملاقات کردین

سلام دوستان،ببخشید من اینجا این سوال رو میپرسم، شاید بتونین کمکم کنین.
سوالم در مورد این هست که گفتن برای ویزای نامزدی باید هر دو نفر همدیگرو حداقل یک بار توی دو سال قبل از ارسال مدارک دیده باشن و با هم در این مدت در ارتباط بوده باشن. اگر از این مدت زمان دو سالی که میگن باید مدارک ارسال بشه حدود یکی دو هفته این مدته بیشتر بشه،یعنی این مدته بشه 2 سال و چند هفته و مدارک ارسال بشه،اصلا به نظرتون امکان ارسال مدارک برای انجام ویزا هست؟ به نظرتون ایراد میگیرن اگر یکمی این مدت زمان گفته شده دو سال بیشتر بشه؟ ممنون میشم اگر راهنمایی کنین.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-11 ساعت 15:32)Hk47 نوشته:  
(2017-02-18 ساعت 18:32)zamini1975 نوشته:  
(2017-02-17 ساعت 12:26)vanima نوشته:  نمیتونین تو یه کشور دیگه هم و ببینین؟ چون حداقل باید 2 سال قبل همدیگر و حداقل یکبار دیده باشید

سوالم در مورد این هست که گفتن برای ویزای نامزدی باید هر دو نفر همدیگرو حداقل یک بار توی دو سال قبل از ارسال مدارک دیده باشن و با هم در این مدت در ارتباط بوده باشن. اگر از این مدت زمان دو سالی که میگن باید مدارک ارسال بشه حدود یکی دو هفته این مدته بیشتر بشه،یعنی این مدته بشه 2 سال و چند هفته و مدارک ارسال بشه،اصلا به نظرتون امکان ارسال مدارک برای انجام ویزا هست؟ به نظرتون ایراد میگیرن اگر یکمی این مدت زمان گفته شده دو سال بیشتر بشه؟ ممنون میشم اگر راهنمایی کنین.

آره . تو یکی از پستها اشاره کردم که برا خود من تقریبا ۱ ماه مونده به ۲ سال از آخرین دیدارمون ، خواستیم اقدام کنیم که وکیل اصلا پروندمون رو قبول نکرد و گفت حتما ردش میکنن .
Category : ‎CR1
Embassy : Ankara
Priority Date : 23JUL2015
Case Created : 14DEC2015
Interview : 26SEP2016
Ceac Update : 29SEP , 12DEC 2016
(26JUL , 29SEP , 19DEC 2017 (2Khati
22FEB (OR) , 14,22,26,30MAR ,3,4 APRIL 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: Hk47
(2017-04-14 ساعت 13:39)zamini1975 نوشته:  
(2017-04-11 ساعت 15:32)Hk47 نوشته:  
(2017-02-18 ساعت 18:32)zamini1975 نوشته:  بله یکی از شرطهای اصلی ویزای نامزدی اینه که تو ۲ سال همدیگرو ملاقات کرده باشین و برای اثبات اینکار مدارکی هم ارایه بدین . مثل بلیط سفر ، هتل ، مهر ورود به کشوری که اونجا همدیگرو ملاقات کردین

آره . تو یکی از پستها اشاره کردم که برا خود من تقریبا ۱ ماه مونده به ۲ سال از آخرین دیدارمون ، خواستیم اقدام کنیم که وکیل اصلا پروندمون رو قبول نکرد و گفت حتما ردش میکنن .

مرسی از راهنمایی خوبتون، الان کاملا مطمین شدم. ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: zamini1975
سلام دوست عزیز اگه برید تو سایت فیانسه و شرایط رو بخونید . یکی از تبصره ها برای کسایی هستش که شرایط دیدار رو ندارن، بنا به دلایلی . اگه بتونید ثابت کنید که بنا به دلایل سیاسی و غیره امکان دیدار وجود نداشته میتونید اقدام کنید برا فیانسه . موفق و موید
(2017-02-11 ساعت 18:30)inanna نوشته:  
(2017-02-09 ساعت 14:46)محمد۳۳۷۱ نوشته:  دوستان سوال دارم لطفا راهنمایی بفرمائید.
بنده دختر عموم سیتیزن آمریکاست دورگه ایرانی آمریکائی هستند قصد داریم ازدواج کنیم ایشان تا حالا ایران رو ندیدن و امکان خارج شدن از آمریکا را ندارن و تا حالا همدیگر رو ندیدیم میخواستم بدونم شانسی داریم که بتونم آمریکا رو زیارت کنم؟ ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمائید.

سلام دوست عزیز , برای ازدواج حتما باید حضوری هم رو ببینین و ازدواجتون حضوری انجام بشه و عکس ۲ نفره و مدارک اثبات رابطه حسابی  باید بهشون ارائه بدین , ازدواج وکالتی و از راه دور رو اصلان نمی پذیرند , اگه ایران نمیتونه بیاد , کشور سوم ملاقات کنید , اگه کلا از آمریکا نمیتونن خارج بشن , خوب یک مقدار پیچیده میشه ! چون فکر کنم برای ویزای نامزدی هم اگر اقدام کنید بازعکس ۲ نفره میخوان ازتون , البته دوستان تاپیک نامزدی در این مورد دقیق تر میتونن اطلاعات بدن بهتون , مهم اینه که شما بتونین ثابت کنین رابطتون واقعی هست و فقط به خاطر آمریکا اومدن ازدواج نکردین  ...

Category: K1
Embassy: Ankara
Evidence Sent to uscis: 13 December 2016
Reciept Number:17 December 2016 (I-797E Form)
Request for extra information by USCIS: 23 March 2017
Approved by USCIS and sent to NVC: 17 April 2017
NVC approved letter AND send to the Ankara embassy : 15 May 2017
Case Number:15 May 2017
Consulate Recived Case: ……….
Interview date: …………
Resault: …………..
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-20 ساعت 17:59)ALI SHAYESTE نوشته:  سلام دوست عزیز اگه برید تو سایت فیانسه و شرایط رو بخونید . یکی از تبصره ها برای کسایی هستش که شرایط دیدار رو ندارن، بنا به دلایلی . اگه بتونید ثابت کنید که بنا به دلایل سیاسی و غیره امکان دیدار وجود نداشته میتونید اقدام کنید برا فیانسه . موفق و موید
(2017-02-11 ساعت 18:30)inanna نوشته:  سلام دوست عزیز , برای ازدواج حتما باید حضوری هم رو ببینین و ازدواجتون حضوری انجام بشه و عکس ۲ نفره و مدارک اثبات رابطه حسابی  باید بهشون ارائه بدین , ازدواج وکالتی و از راه دور رو اصلان نمی پذیرند , اگه ایران نمیتونه بیاد , کشور سوم ملاقات کنید , اگه کلا از آمریکا نمیتونن خارج بشن , خوب یک مقدار پیچیده میشه ! چون فکر کنم برای ویزای نامزدی هم اگر اقدام کنید بازعکس ۲ نفره میخوان ازتون , البته دوستان تاپیک نامزدی در این مورد دقیق تر میتونن اطلاعات بدن بهتون , مهم اینه که شما بتونین ثابت کنین رابطتون واقعی هست و فقط به خاطر آمریکا اومدن ازدواج نکردین  ...

دوست عزیز ازدواج با دختر عمو برای آنها مثل ایران مفهومی نداره و معمولا عجیب و بعضی از ایالتها اجازه زندگی به اینچنین ازدواجهایی نمیدن درباره این موضوع تحقیق بیشتری کنید
F2A
priority  date :20 May 2016  
approved :30 Sep 2016
case number:1 Nov 2016
Invoice ID number : 22 Sep 2017
confirmation number:24 Sep 2017
complete:25 Dec 2017
Interview:31May 2018
Result : waiting
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من وقت سفارتم دو هفته ى ديگس خواهش يه راهنمايى كنيد منو من يه سرى مداركمو كه شناسنامه و سند ازدواج بوده بردم ترجمه و فرستادم واسه ان وى سى سواله من اينه كه الان لازمه دوباره ببرم ترجمه بعد ترجمه و كپى شو ببرم سفارت يا همون قبلى ها معتبره ؟ همون كپى اوناورو با اصل مدارك ببرم كافيه؟ آخه من شنيدم ترجمه ها تا ١ سال اعتبار داره و ترجمه هاى من مال ٢٠١٥ هستش يه راهنمايى كنيد منو ممنون ميشم يه دنيا انشاالله خودم برم سفارت بعدش بيام اينجا كمكتون كنم.

Category:F2A
Priority Date: 13-AUg-2015
Interview: 13-June-2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان کیس من نامزدیه و دو روز پیش از nvc کیس نامبر گرفتم و گفته مدارک رو فرستادیم به سفارت انکارا و چند هفته طول میکشه برسه اونجا و اونا یا شما تماس میگیرن که مدارک بفرستید . من باید الان چیکار کنم باید منتظر دریافت ایمیل از سفارت باشم . مدارک باید پست کنم یا با خودم ببرم وقت یاید بعد از دریافت ایمیل بگیرم ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.
Category: K1
Evidence Sent to uscis: 13 December 2016
Reciept Number:17 December 2016 (I-797E Form)
Request for extra information by USCIS: 23 March 2017
Approved by USCIS and sent to NVC: 17 April 2017
NVC approved letter AND send to the Ankara embassy : 15 May 2017
Case Number:15 May 2017
Consulate Recived Case: ……….
Interview date: …………
Resault: …………..
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام بر دوستان گرامی
اخیرا" برای من نامه interview letter آمده و تاریخ مصاحبه را 24 خرداد تعیین کرده اند. متاسفانه فرزندم روز 22 خرداد امتحان نهایی سوم دبیرستان داره و به همین دلیل نمی تونم 22 برای میدکال در آنکارا باشیم. تاریخ امتحان را نمی شه عوض کرد.به دکتر اونگان ایمیل زدم و موضوع را شرح دادم و گفتم که روز 23 خرداد میایم برای مدیکال و 24 هم می ریم مصاحبه. ایشان جواب داده که نمی تونه قول بده که جواب آزمایشات را همان روز 23 خرداد به ما بده. حالا من موندم که چه کار کنم! اگر وقت مصاحبه را کنسل کنم وقت جدید ممکنه برای 2 ماه بعد باشه.
اگر نتیجه مدیکال برای روز مصاحبه آماده نباشه چی می شه؟ آیا مصاحبه انجام میشه و فقط نقص مدرک می خوریم یا اصلا" مصاحبه انجام نمی شه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان