کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه - آنکارا
(2017-07-03 ساعت 08:36)ALI SHAYESTE نوشته:  سلام ممنون از پاسخی که بهم دادید .  کیس نامبر رو 15 می 2017 ایمیل دادن و گفتن ان لاین وقت بگیرید و راستی ببخشید من یه سوال دیگه هم داشتم من فرم ds-160  رو پر کردم و فرستادم تاییدش رو هم گرفتم ایا میشه بعضی قسمتاشو اصلاح کرد یا نه  ؟ ممنون میشم از توضیحتون  
(2017-06-13 ساعت 03:36)altaha نوشته:  
(2017-06-12 ساعت 08:50)ziziii نوشته:  سلام. حدود ۷-۱۰ روز قبل از مصاحبه ، سفارت ایمیل میده برای مدارک درخواستی. که شامل مدارک اثبات رابطه، فرم ۱۳۴ با امضا اورجینال (اسکن قبول نمیکنن)، دو تا عکس ۵*۵، مدارک مالیاتی و w2، کانفرمیشن فرم ds-160، ترجمه شناسنامه، ترجمه کارت پایان خدمت هستش (اصل شناسنامه هم همراهتون ببرین).  بهتره یه رزومه هم ببرین اگر شاغل بودین و یا مدرک بالاتر از لیسانس دارین. موفق باشید.
[/quote

سلام، خواهش میکنم،  پروفایلتون (تو سایت سفارت) رو چک کنین، یادمه اونجا یه گزینه داشت برای اصلاح. ولی بنظرم هر اصلاحی هست زودتر انجام بدین چون زمانیکه شما وقت میگیرین احتمالش هست مدارکتون در حال بررسی باشه و وقتی فرم دی اس رو تغییر بدین پس باید دوباره بررسی شه (نمیدونم این گفته دوستان چقدر صحت داره ولی شنیده بودم اگر فرم دی اس رو اصلاح کنین احتمال Ap هست، حالا انشالا که اینجوری نباشه). اگر هنوز پروفایل در سایت سفارت نساختین فکر میکنم بتونین یه دی اس دیگه پر کنین .حالا باز دوستان شاید بهتر بتونن راهنمایی کنن.
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان خواهش میکنم منو راهنمایی کنید. من مدارکم دو هفته دیگه منقضی میشه . مدارک من الان تو سفارت انکاراست و نامه هم از سفارت دریافت کردم، فرم ds رو هم فرستادم ولی وقتی میخوام برا مصاحبه وقت بگیرم تقویم کلا غیر فعاله . وکیل من در امریکا میگه باید منتظر باشی اونا بهت وقت بدن ولی تا اونجایی که من میدونم برا ویزای نامزدی باید خودت وقت بگیری . نمیدونم چی کار کنم . لطفا اگه کسی اطلاعاتی از وقت گرفتن از سفارت انکارا داره به من هم بگه . ممنون میشم
Category: K1
Embassy: Ankara
Evidence Sent to uscis: 13 December 2016
Reciept Number:17 December 2016 (I-797E Form)
Request for extra information by USCIS: 23 March 2017
Approved by USCIS and sent to NVC: 17 April 2017
NVC approved letter AND send to the Ankara embassy : 15 May 2017
Case Number:15 May 2017
Consulate Recived Case: ……….
Interview date: …………
Resault: …………..
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-08-04 ساعت 08:18)ALI SHAYESTE نوشته:  سلام دوستان خواهش میکنم منو راهنمایی کنید. من مدارکم دو هفته دیگه منقضی میشه . مدارک من الان تو سفارت انکاراست و نامه هم از سفارت دریافت کردم، فرم ds  رو هم فرستادم ولی وقتی میخوام برا مصاحبه وقت بگیرم  تقویم کلا غیر فعاله . وکیل من در آمریکا میگه باید منتظر باشی اونا بهت وقت بدن ولی تا اونجایی که من میدونم برا ویزای نامزدی باید خودت وقت بگیری . نمیدونم چی کار کنم . لطفا اگه کسی اطلاعاتی از وقت گرفتن از سفارت انکارا داره به من هم بگه . ممنون میشم

سلام دوست عزیز، برای ویزای نامزدی خودتون باید وقت بگیرید، متاسفانه باید صبر کنید تا وقت بازشه، هرروز چک کنید، ساعت ۶-۸ عصر به وقت ایران هم زیاد چک کنید، من قبلا چندبار اتفاق افتاد برام که تو این ساعتا وقت باز شده بود و خیلی سریع هم پرشدن. البته بعید. میدونم حتی اگه تقویم بازشه برای دو هفته دیگه وقت خالی باشه، انشالا که اتفاق بیفته، موفق باشید.
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
Photo 
ممنونم اخه من واقعا نمیدونم سایت بستس یا من اشتباهی کردم و مسیر اشتباه میرم. این شماره تلگرام منه 09108807429 اگه اجازه بدید من اسکرین شات از اون صفحه بفرستم ببینید و نظر بدید شاید اشتباهی میرم. اکانت رو هم کارمند سفارت برام ساخته به سفارت هم زنگ زدم نمیدونست.
(2017-08-04 ساعت 09:01)ziziii نوشته:  
(2017-08-04 ساعت 08:18)ALI SHAYESTE نوشته:  سلام دوستان خواهش میکنم منو راهنمایی کنید. من مدارکم دو هفته دیگه منقضی میشه . مدارک من الان تو سفارت انکاراست و نامه هم از سفارت دریافت کردم، فرم ds  رو هم فرستادم ولی وقتی میخوام برا مصاحبه وقت بگیرم  تقویم کلا غیر فعاله . وکیل من در آمریکا میگه باید منتظر باشی اونا بهت وقت بدن ولی تا اونجایی که من میدونم برا ویزای نامزدی باید خودت وقت بگیری . نمیدونم چی کار کنم . لطفا اگه کسی اطلاعاتی از وقت گرفتن از سفارت انکارا داره به من هم بگه . ممنون میشم

سلام دوست عزیز، برای ویزای نامزدی خودتون باید وقت بگیرید، متاسفانه باید صبر کنید تا وقت بازشه، هرروز چک کنید، ساعت ۶-۸ عصر به وقت ایران هم زیاد چک کنید، من قبلا چندبار اتفاق افتاد برام که تو این ساعتا وقت باز شده بود و خیلی سریع هم پرشدن. البته بعید. میدونم حتی اگه تقویم بازشه برای دو هفته دیگه وقت خالی باشه، انشالا که اتفاق بیفته، موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام

دوستان کسی‌ اطلاع داره برای گرفتن وقت مدیکال از آنکارا؟ من ۱۵ شهریور وقت مصاحبه دارم. می‌خوام واسه ۱۳ شهریور وقت بگیرم، ولی‌ این سایتی که برای رزرو وقت دکتر هست تا ۴ شهریور وقت خالی‌ داره و بعد از اون زده no appointment available. این یعنی‌ هنوز وقت ۴ شهریور به بعد باز نشده یا یعنی پر شده؟ تو خود سایت زده که از یک ماه قبل از تاریخ مصاحبه می‌شه وقت مدیکال گرفت.
CR1-K3
I-130 sent: 2016/08/05
NOA1: 2016/08/31
NOA2: 2017/03/22
NVC Received: 2017/03/27
NVC Case Number and Invoice ID Number: 2017/04/05
Interview in Ankara
Form DS-261: 2017/04/06
Send IV and AOS package: 2017/05/12
Case Complete: 2017/07/07
receive instruction and interview appointment letter: 2017/08/02
interview date: 2017/09/06
result: check list (lack of proof of domicile docs)
sending documents for proof of domicile: 2017/10/07
visa issuance: 2017/10/14
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-08-08 ساعت 11:36)soroushfard نوشته:  سلام

دوستان کسی‌ اطلاع داره برای گرفتن وقت مدیکال از آنکارا؟ من ۱۵ شهریور وقت مصاحبه دارم. می‌خوام واسه ۱۳ شهریور وقت بگیرم، ولی‌ این سایتی که برای رزرو وقت دکتر هست تا ۴ شهریور وقت خالی‌ داره و بعد از اون زده no appointment available. این یعنی‌ هنوز وقت ۴ شهریور به بعد باز نشده یا یعنی پر شده؟ تو خود سایت زده که از یک ماه قبل از تاریخ مصاحبه می‌شه وقت مدیکال گرفت.

سلام دوست عزیز
وقت ها در سایت دکتر اونگان برای یک ماه باز میشن. قاعدتا برای 13 شهریور باید باز باشه.
شما زمان مصاحبتون رو که تو سایت میزنین خودش تا روزی که میتونین وقت بگیرین رو باز میکنه. البته با این شرط که تا روز مصاحبتون بیشتر از یک ماه نمونده باشه.
اگر باز هم مشکل داشت بهشون یک ایمیل بزنین.
و با توجه به وقت مصاحبتون باید حداقل 13م صبح زود اونجا باشید تا جوابش برای 14م عصر آماده بشه.
یعنی اولین وقت رو بگیرین. اگر اولی هم نبود شما 9 برید اونجا که کارتون زود راه بیفته.
F3
تعداد نفرات: 4 نفر
محل مصاحبه: آنکارا
اقدام اولیه: اکتبر 2001
تشکیل پرونده: آگوست 2008
مصاحبه: دسامبر 2016 (کنسل به دلیل برف سنگین!)
مصاحبه اصلی: 8 مارس 2017
نتیجه: ناقصی مدارک و پروسه اداری(AP)
صدور ویزا: 16 مارچ برای متقاضی اصلی و یک نفر از اعضای کیس(ورود به امریکا 7 می)
دو نفر دیگر: AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-08-08 ساعت 11:36)soroushfard نوشته:  سلام

با سلام
معمولا تعیین وقت یکماه قبل فعال میشه .
احیانا در هر صورتی نتونستید وقت بگیرید مهم نیست ، حضورا برید و بدون وقت درخواست معاینه کنید ولی اولویت با اونهایی که از قبل وقت داشتند ، بنابراین کمی معتل خواهید شد
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام ببخشید میشه منو راهنمایی کنید . من از سفارت انکارا برای نامزدی وقت گرفتم و یه ادرس پستی هم مشخص کردم که وقتی میرم تو سایت همه چیز اکی هست و ادرس پستی رو هم نشون میده ولی سفارت و مدیکال رسید پستی که من مشخص کردم رو میخوان . من نمیدونم رسید پستی چیه و از کجا باید بگیرم . من فقط من قرمز رنگ زیر رو دارم . ایا این همون رسید پستی هستش یا فرق داره؟ لطفا راهنماییم کنید.
Courier Selection details
Courier: Turkish Post
Branch name: PTT - SAMANPAZARI MERKEZI
Address: ANAFARTALAR ANAFARTALAR, ANKARA, ALTINDAĞ 06241 TR
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-10-14 ساعت 20:36)ALI SHAYESTE نوشته:  با سلام ببخشید میشه منو راهنمایی کنید . من از سفارت انکارا برای نامزدی وقت گرفتم و یه ادرس پستی هم مشخص کردم که وقتی میرم تو سایت همه چیز اکی هست و ادرس پستی رو هم نشون میده ولی سفارت و مدیکال رسید پستی که من مشخص کردم رو میخوان . من نمیدونم رسید پستی چیه و از کجا باید بگیرم . من فقط من قرمز رنگ زیر رو دارم . ایا این همون رسید پستی هستش یا فرق داره؟ لطفا راهنماییم کنید.
Courier Selection details
Courier: Turkish Post
Branch name: PTT - SAMANPAZARI MERKEZI
Address: ANAFARTALAR ANAFARTALAR, ANKARA, ALTINDAĞ 06241 TR
رسید پستی همین آدرس پستی رو که انتخاب کردین رو پرینت بگیرین . همون جایی که آدرس رو انتخاب کردین گزینه پرینت داره
Category : ‎CR1
Embassy : Ankara
Priority Date : 23JUL2015
Case Created : 14DEC2015
Interview : 26SEP2016
Ceac Update : 29SEP , 12DEC 2016
(26JUL , 29SEP , 19DEC 2017 (2Khati
22FEB (OR) , 14,22,26,30MAR ,3,4 APRIL 2018
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-10-17 ساعت 13:52)Bitarana نوشته:  خداکنه بن سوم متوقف بشه

Omidvaram,migan 5 ta cases montazeran ta submit konan, beminim chi mishe,akhe mage mishe hamchin ban gheire manteghee
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.
من دنبال مصاحبه های ویزای ازدواج در سفارت کانادا توی آنکارا میگردم.
پیداش نمیکنم. همه اش آمریکاس. کسی لینکشو داره. لطف کنه؟!
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من وقت مصاحبه برای 5 ژانویه 2018 در آنکارا دارم
پرونده کتگوری f 4 هستم
در تاریخ 3 دسامبر 2017 نامه دعوت به سفارت برام ایمیل شده
توی این چند روز خیلی حرف و حدیث در مورد بخشنامه تراول بن و قانون ویبر یا همون معافیت شنیدم
با برادرم که در آمریکاست تماس گرفتم و با چند وکیل مشورت کردم و جالبه که هر کدام یک چیز میگن
متاسفانه بعداز سیزده سال حالا که وقت سفارت آماده شده همه چیز به هم ریخته
و تاسف بار تر اینکه هم وطن های ما که توی این چند روز وقت سفارت داشتن هم هیچ نظری نمیدن
انگار که می خواهند تلافی جور نشدن کارشون رو با مطلع نکردن دیگران جبران کنند
به هر حال پرونده من بعلت سن بالای پسرم در وضعیت خوبی نیست و این قانون جدید هم که مزید بر علت شده
خواستم به دوستان بگم این راه غیر ممکن رو دارم میرم و نتیجه رو به اطلاع شما میرسونم.
پاسخ
تشکر کنندگان: lida1368
سلام به همه اولا از سفرنامه ها تشکر می کنم
دوما یه راهنمایی می خوام من ۵ جولای وقت مصاحبه دارم ولی نمی دونم چطور باید برگه ptt را تهیه کنم کنکوری cr1 هستم می شه راهنماییم کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و عرض ادب
من همسرم سیتیزن هستن مدارکمون از Nvc کامل شده و برای سفارت آنکارا ارسال شده میخواستم بدونم حدودا چند وقت دیگه ایمیل سفارت جهت وقت دهی میاد ؟ممنون میشم راهنمایی کنید چون بلاتکلیفی بد دردیه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.
می خواستم بدونم آیا نزدیک ایران مثل : دبی، ترکیه ارمنستان آذرباییجان شعب بانکهای آمریکایی وجود داره؟ یکی از دو ستان من پاسپورت آمریکایی داره و میخواد در نزدیکترین شعبه بانک آمریکایی حساب باز کنه ؟
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان