کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سرگرمی های پیش پا افتاده ی آمریکایی ها!
(2010-06-13 ساعت 22:15)laili نوشته:  من فقط میدونم ایران که بودم به خاطر اینکه جائی نبود بریم سه ساعت باید فکر میکردیم تا بالاخره یه جا رو پیدا کنیم.اینجا هم به خاطر اینکه هزار تا تفریح هست و نمیدونی کدوم رو انتخاب کنی باید سه ساعت فکر کنی و یه جائی رو پیدا کنی.........SmileSmile

افرین به شما که فقط سه ساعت فکر میکنید من که یه صبح تا شب فکر میکنم کجا برم اخرش هم جایی رو پیدا نمیکنم برای خوش بودنBig Grin
I have a dream
حالا!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: mh_hshk ، honareirani ، cky ، laili ، msar
(2010-06-20 ساعت 19:10)Iman-gta نوشته:  
(2010-06-13 ساعت 22:15)laili نوشته:  من فقط میدونم ایران که بودم به خاطر اینکه جائی نبود بریم سه ساعت باید فکر میکردیم تا بالاخره یه جا رو پیدا کنیم.اینجا هم به خاطر اینکه هزار تا تفریح هست و نمیدونی کدوم رو انتخاب کنی باید سه ساعت فکر کنی و یه جائی رو پیدا کنی.........SmileSmile

افرین به شما که فقط سه ساعت فکر میکنید من که یه صبح تا شب فکر میکنم کجا برم اخرش هم جایی رو پیدا نمیکنم برای خوش بودنBig Grin

بازم به شماها!
ما با بچه ها از صبح تا شب میریم بیرون که یه جا پیدا کنیم بریم پیدا نمیکنیم! آخرم دست از پا درازتر برمیگردیم
خوش به حال شماها که یه جا حداقل میرید
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش
پاسخ
تشکر کنندگان: Iman-gta ، N0!$!eRv@mp!eR ، honareirani ، laili ، msar
اقا پس چی شد ما این همه امییییییییییین گفتیم اثر نکرد!
I have a dream
حالا!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: mh_hshk ، msar
(2010-07-01 ساعت 11:58)Iman-gta نوشته:  اق پس چی شد ما این همه امییییییییییین گفتیم اثر نکرد!

فرزندم اندکی صبر سحر نزدیک است.
تازه فقط من و شما و N0!$!eRv@mp!eR عزیز و هنر ایرانی و آقا فرزاد و cky جان آمیییییییییییییییییین بلند گفتیم! به حد نصاب که برسه خدا ان شا الله اجابت میکنه
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش
پاسخ
تشکر کنندگان: N0!$!eRv@mp!eR ، Iman-gta ، mavarfan ، amiry ، msar
پس ما به امین گفتن خود ادامه میدهیم شاید فرجی شود و یه پارتی توپ ما رو دعوت کنن از اون نوع خوبش...
امیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییین!
I have a dream
حالا!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: mh_hshk ، mavarfan ، msar
اینجا ساده ترین و پیش پا افتاده ترین سرگرمی امریکاییها پیکنیک هست picnicking
همون کاری که تو ایران معمولا تو سیزده به در و تعطیلات انجام میدن ، غذاشونو برمیدارن میبرن تو پارک یا طبیعت بکر و دور هم میل میکنن و البته از اونجایی که اکثر پارکها منقل داره باربکیو درست میکنن و داغ داغ میزنن به بدن
سرگرمی دیگشون هم گز کردن پارک و خیابوناس بطور دویدن آهسته jogging
یکی دیگش هم mall walking هست که مراکز خرید رو متر میکنن و کالری میسوزونن
و pet walking هم که واقعا سرگرمی رایجی هست و هر طرف رو کنی میبینی یکی داره حیوون خونگیشو راه میبره
پاسخ
تشکر کنندگان: Iman-gta ، ابی هانی ، usa lover ، r_ent ، philter ، sayeh_m ، msar ، pishtaz611
مژده به بچه های اهل قلیان Big Grin
یکی از تفریح ها همین قلیان کشیدن هستش توی سفره خانه ها خیلی جالبه که این ها انقدر دوست داشته باشنند
کنارش تخته هم بخواهین میارند براتون
شماره کیس: 2010AS00016XXX
کنسولگری:آنکارا
(2010-10-02 ساعت 04:51)N.D نوشته:  مژده به بچه های اهل قلیان Big Grin
یکی از تفریح ها همین قلیان کشیدن هستش توی سفره خانه ها خیلی جالبه که این ها انقدر دوست داشته باشنند
کنارش تخته هم بخواهین میارند براتون
اره خوب راست میگی به شرط اینکه بابا رو یه جوری دور بزنی
(بابای خودم رو میگم نه شما)
I have a dream
حالا!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
خیلی جالب بود ...
مرسی دوستان
اگه کسی اطلاعات دیگه ای داره رو کنه ...
قلیون رو هستم ... Big Grin
Lottery 2011 =Failed
Lottery 2014 =Failed
Lottery 2015 =Failed
Lottery 2016 =Failed
پاسخ
بار الها ! از این جشن های زیبا و مفرح و سودمند! نیز نصیب ما و دوستان بگردان!
همه بلند بگید آمیییییییییییییییییییییین
آمیییییییییییییییییین
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
پاسخ
(2014-08-30 ساعت 02:58)m.ghoreishi نوشته:  بار الها ! از این جشن های زیبا و مفرح و سودمند! نیز نصیب ما و دوستان بگردان!
همه بلند بگید آمیییییییییییییییییییییین
آمیییییییییییییییییین

امين
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
پاسخ
ما هم خیلی تفریحات داریم خو.
۳.تماشای اب کثیف دریا و رودها.
۱.بالا و پایین کردن خیابونا
۲.برخورد با همه پیج های ف.ی.ل.ت.رشده
۴.گوش دادن به اهنگ های مضخرف و چرت و پرت.
۵.سینمامونو نگو که اصلا دک و پوز هالیوود زده زمین
۶.کنسرتامون که دیگه هیچ .محشر.
۷.اسکیت مخصوص بچه های زیر پونزده سال
۸.دوچرخه مخصوص بچه زیر پونزده سال
۹مدرسه هامون که اصلا حرفی برا گفتن نمیزارن.تنها مراسممون موقع محرم اونم تو نمازخونس که سر زنگ ریاضی میبرن.
۱۰.بازم بگم؟

به قول جناب چاپلین: شاید این زندگی اون مهمونی نیست که می خواستی به آن دعوت بشی،ولی حالا که دیگه دعوت شدی تا میتونی زیبا برقص
پاسخ
تشکر کنندگان: R@#@

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان