کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سرگرمی های پیش پا افتاده ی آمریکایی ها!
Wink 
سلام دوستان! در این تاپیک درمورد سرگرمی های مختلف آمریکایی و ساده ای که اکثر نوجونها و جوانان آمریکا انجام میدن بپردازیم!! Big Grin

یکی از سرگرمی هایی که من خیلی خوشم میاد ازش و خیلی هیجان انگیزه Scavenger hunting هست! این یه بازیه که برای اجراش حداقل 4 نفر لازمه که به گروهای 2 نفره تقسیم بشن! و اکثرا این بازیو توی جشن های تولد یا تعطیل شدن مدرسه ها و... اجرا میکنن! و یک سری چیزهایی رو روی لیست مینویسن و هر گروه که زود تر همه ی کارای لیست رو کرد و سر زمان معین شده کارشون تموم شد برنده میشه! و کارایی که توی لیست مینویسن خیلی جالب هست! برای مثال:

Scavenger Hunt list
1-Get a picture with a hairy chested man
2-get the sticker of a police car
3-stole a cute boy's boxer shorts!!!!!
4-take a picture of your clothes in old navy
5-get a drink from someone at a club and take a picture with
6-take a picture of a pink house
7-take a picture with a yellow car
8-Someone walking through a drive thru windowو...

که این بازی هم قانونهایی داره که از جمله اینکه نباید برین اینترنتو عکسها رو سرچ کنین و پرینت کنین و باید حما خودتون تمام اینکارا رو بکنین و شرط میبندن که هر کی برنده شد می تونه از این به بعد توی مدرسه کنار فلانی بشینه یا ...
امیدوارم خوشتون اومده باشههه دفعه ی بعدی از homecoming dance مینویسم Wink
پاسخ
جالب بود. Smile
اگه کسی بیشتر میدونه موضوع رو ادامه بده
راهنمای خرید چمدان

10AS6000
قبولی:May 24, 09
کنسول:Ankara
ارسال فرم اول:June08,09
کارنت:Sep.09
نامه دوم:Oct1709
مصاحبه:Nov.09
کلیرBig Grinec.09
هزینه:3.800$-یکنفر

We The People
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، N0!$!eRv@mp!eR ، Iman-gta ، cky ، sina619 ، AvRiMcM ، msar
(2010-05-04 ساعت 11:12)N0!$!eRv@mp!eR نوشته:  سلام دوستان! در این تاپیک درمورد سرگرمی های مختلف آمریکایی و ساده ای که اکثر نوجونها و جوانان آمریکا انجام میدن بپردازیم!! Big Grin

یکی از سرگرمی هایی که من خیلی خوشم میاد ازش و خیلی هیجان انگیزه Scavenger hunting هست! این یه بازیه که برای اجراش حداقل 4 نفر لازمه که به گروهای 2 نفره تقسیم بشن! و اکثرا این بازیو توی جشن های تولد یا تعطیل شدن مدرسه ها و... اجرا میکنن! و یک سری چیزهایی رو روی لیست مینویسن و هر گروه که زود تر همه ی کارای لیست رو کرد و سر زمان معین شده کارشون تموم شد برنده میشه! و کارایی که توی لیست مینویسن خیلی جالب هست! برای مثال:

Scavenger Hunt list
1-Get a picture with a hairy chested man
2-get the sticker of a police car
3-stole a cute boy's boxer shorts!!!!!
4-take a picture of your clothes in old navy
5-get a drink from someone at a club and take a picture with
6-take a picture of a pink house
7-take a picture with a yellow car
8-Someone walking through a drive thru windowو...

که این بازی هم قانونهایی داره که از جمله اینکه نباید برین اینترنتو عکسها رو سرچ کنین و پرینت کنین و باید حما خودتون تمام اینکارا رو بکنین و شرط میبندن که هر کی برنده شد می تونه از این به بعد توی مدرسه کنار فلانی بشینه یا ...
امیدوارم خوشتون اومده باشههه دفعه ی بعدی از homecoming dance مینویسم Wink

خیلی باحال بود
Big Grin

بازیش احتمالا چند روزی طول میکشه نه؟ Wink
=))

بقیه بازیارم بگین به وجد اومدمBig Grin

شماره كيس: 2016AS68XX__كنسولگرى: Ankara__تعداد افراد كيس: 1__ارسال فرم هاى سرى اول: June 07

رحمت خداوند ممکن است تأخیر داشته باشد اما حتمی است. (آنتونی رابینز)
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، N0!$!eRv@mp!eR ، Iman-gta ، cky ، AvRiMcM ، msar
اگه دوستان American Pie را دیده باشن فکر کنم تو قسمت 3 یا 4 بود که شرط پیوستن به گروه انجام کارهای یک لیست بود که تقریبا 50 تا کاره مختلف داشت
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، meweadl ، N0!$!eRv@mp!eR ، Snowman ، alireza.nayyeri ، Iman-gta ، cky ، mary joon ، AvRiMcM ، msar
(2010-05-16 ساعت 19:04)atm849 نوشته:  اگه دوستان American Pie را دیده باشن فکر کنم تو قسمت 3 یا 4 بود که شرط پیوستن به گروه انجام کارهای یک لیست بود که تقریبا 50 تا کاره مختلف داشت

آره Big Grin
تو American Pie 5 بود که داشتن لیست می نوشتن
پاسخ
تشکر کنندگان: atm849 ، N0!$!eRv@mp!eR ، honareirani ، Iman-gta ، cky ، AvRiMcM ، justusa ، msar
سلام دوستان.امیدوارم خوب باشید!

خب...حالا ادامه ی بحثمون! Smile
همونطور که گفته بودم اندفعه میخوام درباره ی Homecoming dance بنویسم! اما به این یکی زیاد نمیشه اسمه یک سرگرمی پیش افتادرو داد.
مراسم Homecoming dance مراسمیه که در مدارس راهنمایی و دبیرستان و کالج های آمریکا برگزار میشه و اولین Homecoming dance شون هم وقتی که سوم راهنمایی هستن میرن! (منم میخوام! Sad ) در این مراسم که بیشتر در آخرای سپتامبر و نزدیکای اکتبر برگزار میشه.دانش آموزان باید لباس رسمی و مجلسی بپوشن و در سالن مدرسشون با date شون برقصن! (مام جشن داریم اونام جشن دارن!! ) و در این مراسم Queen مدرسشون رو هم انتخاب می کنن! جریان queen از این قراره که قبل از این مراسم معلم ها و بچه ها ی مدرسه باید به بهترین دختر مدرسه که هم باید از نظر درس و هم اخلاق عالی باشه یا همون Popular at aschool باشه رای بدن که به عنوان Princess انتخاب میشه پرنسس ها 3 تا هستن که روز Homecoming dance بازدوباره رای گیری میشه و یکیشون به عنوان queen انتخاب میشهو دختر نمونه مدرسه میشه. در هفته ای هم که homecoming dance برگزار میشه اجازه میدن که بچه ها لباس هایی که میخوان و بپوشنو یونیفرم مدرسه رو دیگه نپوشن که بعضی از مدرسه ها اینجوریه و در بعضی هاشونم فقط جمعه ها اجازه میدن که بچه ها لباس غیر مدرسه رو بپوشن.
و موضوع رقصیدن هم یه چیز جدی حساب میشه و همه باید برقصن . به جز کوئین آخرش به بهترین زوجی که قشنگ تر رقصیدن جایزه میدن! که در کالج هاهم به عنوان پرنس و پرنسس انتخاب میشن و تاج میزارن سرشون!
توی گوگل هم عکسای جالبی هست از هم کامینگای مختلف!
و این مراسم رو توی اکث فیلم ها میشه دید مثل: she is the man- Princess program protection-Cindrella- و...

امیدوارم مفید باشه! و اگه چیزه دیگه ای هم میدونین بنویسین که کامل شه!Cool
پاسخ
(2010-05-16 ساعت 22:30)N0!$!eRv@mp!eR نوشته:  سلام دوستان.امیدوارم خوب باشید!

همونطور که گفته بودم اندفعه میخوام درباره ی Homecoming dance بنویسم! اما به این یکی زیاد نمیشه اسمه یک سرگرمی پیش افتادرو داد.
مراسم Homecoming dance مراسمیه که در مدارس راهنمایی و دبیرستان و کالج های آمریکا برگزار میشه و اولین Homecoming dance شون هم وقتی که سوم راهنمایی هستن میرن! (منم میخوام! Sad ) در این مراسم که بیشتر در آخرای سپتامبر و نزدیکای اکتبر برگزار میشه.دانش آموزان باید لباس رسمی و مجلسی بپوشن و در سالن مدرسشون با date شون برقصن! (مام جشن داریم اونام جشن دارن!! ) و در این مراسم Queen مدرسشون رو هم انتخاب می کنن! جریان queen از این قراره که قبل از این مراسم معلم ها و بچه ها ی مدرسه باید به بهترین دختر مدرسه که هم باید از نظر درس و هم اخلاق عالی باشه یا همون Popular at aschool باشه رای بدن که به عنوان Princess انتخاب میشه پرنسس ها 3 تا هستن که روز Homecoming dance بازدوباره رای گیری میشه و یکیشون به عنوان queen انتخاب میشهو دختر نمونه مدرسه میشه. در هفته ای هم که homecoming dance برگزار میشه اجازه میدن که بچه ها لباس هایی که میخوان و بپوشنو یونیفرم مدرسه رو دیگه نپوشن که بعضی از مدرسه ها اینجوریه و در بعضی هاشونم فقط جمعه ها اجازه میدن که بچه ها لباس غیر مدرسه رو بپوشن.
و موضوع رقصیدن هم یه چیز جدی حساب میشه و همه باید برقصن . به جز کوئین آخرش به بهترین زوجی که قشنگ تر رقصیدن جایزه میدن! که در کالج هاهم به عنوان پرنس و پرنسس انتخاب میشن و تاج میزارن سرشون!
و این مراسم رو توی اکث فیلم ها میشه دید مثل: she is the man- Princess program protection-Cindrella- و...

AAAAAAAAAABig Grin
یعنی تو همه مدارسشون اجرا میشه؟
Big Grin

شماره كيس: 2016AS68XX__كنسولگرى: Ankara__تعداد افراد كيس: 1__ارسال فرم هاى سرى اول: June 07

رحمت خداوند ممکن است تأخیر داشته باشد اما حتمی است. (آنتونی رابینز)
پاسخ
تشکر کنندگان: N0!$!eRv@mp!eR ، Iman-gta ، cky ، msar
(2010-05-17 ساعت 00:10)Behinaz نوشته:  
(2010-05-16 ساعت 22:30)N0!$!eRv@mp!eR نوشته:  سلام دوستان.امیدوارم خوب باشید!

AAAAAAAAAABig Grin
یعنی تو همه مدارسشون اجرا میشه؟
Big Grin

آره. البته ابتدایی شون نه!
پاسخ
تشکر کنندگان: Iman-gta ، cky ، msar
«ومپایر» عزیز
من در تعجبم که شما این همه اطلاعات را فقط از دیدن فیلمها کسب کرده اید؟؟ والله گاهی چنان قشنگ توضیح میدهید که تازه به خودم یادآوری میکنم امسال این مواردی که برشمرده اید را از قلم نندازم و حتماً ببینم.... البته بسیاری از مراسمی که شما از طریق فیلمها میبینید به آن صورت و غلظت و شدّت در نقاط دیگر رواج ندارد... مثل اینکه توی یک سریالی تلویزیونی و ایرانی بازیگران را صاحب ِخانه ای شیک و ماشین و حسابی هم خوش تیپ تصویر بکشند.... در حالیکه نمیتوان گفت که تصویری دقیقاً از تمام مردم ایران است.

نکته ی دیگه: در این دهاتی که ما هستیم فقط در محیط دانشکده و نیز دبیرستان رسم انتخاب «پرنسس و ملکه» رای گیری میشود و در مدارس راهنمایی بین مراسم «هوم کامینگ» = روز آمدن خانواده ها... و شب رقص و... چند هفته ای فاصله است و آنچنان هم وجود یک شریک رقص و یار(دیت) جدی نیست و شاید هم اصلاً وجود ندارد.... البته همانطور که گفتم مکان تا مکان دارد.

بهرحال از اطلاعات خوبت بهره ها میبریم و سوای اینکه یادآوری میکنم از درس و امتحانات غافل نباشید منتظر متن های بیشتری هستیم....پیروز باشید...ارادتمند حمید
دوستان گرامی، برای خواندن نوشته های بیشتری از اینجانب، میتوانید با کلیک کردن در«اینجــا- از دیار نجف آباد تا آمریکای جهانخوار»به وبلاگ شخصی ام تشریف بیاورند تا بیشتر درخدمتتان باشم..... موفق و پیروز باشید. ارادتمند حمید
پاسخ
تشکر کنندگان: Monica ، alireza.nayyeri ، N0!$!eRv@mp!eR ، Behinaz ، looloo ، honareirani ، indmehdi ، Iman-gta ، cky ، r_ent ، قصه گو ، msar
بار الها ! از این جشن های زیبا و مفرح و سودمند! نیز نصیب ما و دوستان بگردان!
همه بلند بگید آمیییییییییییییییییییییین
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش
پاسخ
تشکر کنندگان: N0!$!eRv@mp!eR ، farzad24 ، honareirani ، Iman-gta ، cky ، mavarfan ، nastaran86 ، philter ، m.ghoreishi ، قصه گو ، msar
امیییییییییییییییییییییییییییییین
پاسخ
تشکر کنندگان: mh_hshk ، msar
دوستان ، خانم ها و آقایانی که آمیییییییییییییییییییییین گفتند ، میگویند ، خواهند گفت و نگفتند! یه نگاهی به این بندازید بد نیست
http://en.wikipedia.org/wiki/Party_game
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش
پاسخ
تشکر کنندگان: MORFIN ، N0!$!eRv@mp!eR ، Iman-gta ، cky ، philter ، msar
سلام دوستان!
راستش داشتم سرچ می کردم درباره ی سرگرمی های که اکثر آمریکایی ها انجام میدن! چیزه خاصی پیدا نکردم تصمیم گرفتم برم از خودشون بپرسم!
( توی سایت yahoo answers ). اکثرا" نوشتن که بازی خاصی نمیکنن
اما بیشتر این سرگرمی ها رو دارنSadمن خلاصه جواب هایی رو که دادن ترجمه کردم)
1-اسکیت برد
2-دوچرخه سواری
3-رفتن به ساحل
4-موج سواری
5-آهنگ گوش دادن و ساز زدن
6-اینترنت
7-بازی warcraft و God of the war
8-ماهی گیری
9-خوردن فست فود
10-مهمونی رفتن partying
11-رفتن به کلاب clubing
12-اسب سواری

این خلاصه جوابایی بود که دادن! وای دلم سوخت برا خودم...Sad
من عاشق اسکیت بردم! اسکیت بردم دارم اما خیلی ضایه اس که یه دختر با شال و مانتو اسکیت برد بازی کنه! تریپش به هم نمیخوره! مثلا حال میده یه کلاهی که روشم نوشته NY بزاری سرت با شلوار جین و اینا بری اسکیت برد بازیBig Grin هیچ دختری هم ندیدم اسکیت برد بازی کنه تنهایی هم دوس ندارم برم! شما چی؟ماهی گیری هم خیلی دوس دارم! اما کجا بریم ماهی بگیریم؟؟ برا یه ماهیگیری چند ساعت رانندگی کنیم بریم دریا؟!!!!!! ساحل هم که هیچی نگم بهتره... کلاب و اینا هم که اینجا باید کلا بیخیال باشیم.
فقط اینترنت با این همه سایت های م..س...د..و..د شده امکان پذیره باآهنگ گوش دادن و ساز زدن! دوچرخه هم همینطور ولی باز توی ایران به من نمیچسبه! شماهم بیاین نظرتونو بنویسید چرا کسی نمیاد اینجا؟! Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: indmehdi ، mh_hshk ، laili ، ساشا ، Iman-gta ، cky ، Hossein81 ، MAHDI2012 ، r_ent ، philter ، msar
(2010-06-13 ساعت 13:31)N0!$!eRv@mp!eR نوشته:  1-اسکیت برد
2-دوچرخه سواری
3-رفتن به ساحل
4-موج سواری
5-آهنگ گوش دادن و ساز زدن
6-اینترنت
7-بازی warcraft و God of the war
8-ماهی گیری
9-خوردن فست فود
10-مهمونی رفتن partying
11-رفتن به کلاب clubing
12-اسب سواری

بيشترين تفريحات اينجا ميتونه عبارت باشه از:
1- خيابون گردي (دور دور کردن) با ماشين با صداي بلند موزيک (که بيشتر از 1 ساعت طول نمي کشه! چون بعدش ماشينت توي پارکينگهSad)
2- رفتن به ساحل جوي آب و نشستن و گذر عمر ديدن!
3- پياده روي صبحگاهي با رعايت پوشش کامل حـجــ.ـاب اسلـ.ـامي
4- آهنگ گوش ندادن و ساز نزدن
5- اونترنت (از بس اين فيــ.لترچي ها شما را به اون راه راست هدايت مي‌کنند)
6- بازي کيک بوکسينگ با برادران مهــ.ـرورز که البته کاملاً جدي برگزار ميشه
7- ماهي خوردن
10- ديدن اسب سواري
11- خوردن فست فود
12- خوردن فست فود
13- خوردن فست فود
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
پاسخ
من فقط میدونم ایران که بودم به خاطر اینکه جائی نبود بریم سه ساعت باید فکر میکردیم تا بالاخره یه جا رو پیدا کنیم.اینجا هم به خاطر اینکه هزار تا تفریح هست و نمیدونی کدوم رو انتخاب کنی باید سه ساعت فکر کنی و یه جائی رو پیدا کنی.........SmileSmile
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان