کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اعلام دریافت نامه قبولی
سلام اگه کسی تو مشهد نامشو گرفته یا میگیره لطفا اعلام کنه
تشکر کنندگان:
(2010-06-05 ساعت 15:18)usa.lover نوشته:  
(2010-06-05 ساعت 13:12)burax نوشته:  دوستان من فکر کنم از فردا بعد دو روز تعطیلی یه سری دیگه نامه بدست بچه ها مخصوصا شهرستانیا برسه!
من مشهدم از پستچی سوال کردم گفت آقا اینا چی هس تا الان 5 یا 6 نفر دیگه ام پرسیدن!ولی گفت نه نیومده هنوز!
کسی از مشهد نیست که نامه گرفته باشه؟

دوست عزیز، یکی از دوستان من در مشهد زندگی میکنند و رفتند پست مرکزی سوال کردند و بهشون گفتند که هنوز هیچ نامه ای نیومده!

و پستچی سجاد هم دوستش هست و اونم گفته نامه ها هنوز به مشهد نرسیدند.

نگران نباش، میایند! Wink

فکر کنم با الاغ میارند که اینقدر طول میکشه! Big Grin

آره بابا همیشه همینجوریه مشهد از همه جا دیرتر میرسه!!اتفاقا منم با پستچی سجاد صحبت کردم!Smileفک کنم با الاغ میارن واقعا ماشالا پستمون عالیه!حتی ممکنه نرسونن دستت!آخه پست معمولیه!هیچ تضمینی نیس دستت برسه!من عید 5 تا کارت تبریک فرستادم حتی یکیشونمم نرسید دست ملت!چون با معمولی فرستادم!فقط باید سفارشی بفرستی!
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، usa.lover ، mehran61 ، mina_s
سلام نامه من 15 may تو تهران دستم رسید
تشکر کنندگان: usa.lover ، idn ، agadondol ، mehran61 ، mercedeh ، iMang ، honareirani ، khabaloo ، hamed_gh ، arad ، mina_s ، Elf ، reza_a
Sad 
دوستان من اصلا حس خوبی ندارم وقتی میبینم از بچه های عضو سایت فقط 1 نفر قبول شده تا به الانSadچون برندگان دیگه همه بعد از قبولی عضو شدند!
whether you think you can or you cant either way you are right
henry ford
تشکر کنندگان: khabaloo
نه فقط من نبودم یکی دیگه هم یا شاید دو نفر دیگه هم بودند.
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، khabaloo ، cky ، mina_s ، Elf
سلام من نامه اولی راتاریخ 06.03.89دریافت کردم تاچه زمانی وقت داریم ارسال کنیم؟
کیس نامبرم##24
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، idn ، iMang ، honareirani ، hamed_gh ، arad ، mina_s ، Elf
(2010-06-06 ساعت 10:33)mercedeh نوشته:  دوستان من اصلا حس خوبی ندارم وقتی میبینم از بچه های عضو سایت فقط 1 نفر قبول شده تا به الانSadچون برندگان دیگه همه بعد از قبولی عضو شدند!

نتيجه اخلاقي: هر كسي از اول عضو مهاجرسرا باشه لاتاري برنده نميشه مگر اين كه مدير سايت باشه Big Grin
آدمي در عالم خاكي نمي آيد به دست *** عالمي ديگر ببايد ساخت و ز نو آدمي
تشکر کنندگان: honareirani ، mina_s
(2010-06-06 ساعت 12:10)mehran61 نوشته:  
(2010-06-06 ساعت 10:33)mercedeh نوشته:  دوستان من اصلا حس خوبی ندارم وقتی میبینم از بچه های عضو سایت فقط 1 نفر قبول شده تا به الانSadچون برندگان دیگه همه بعد از قبولی عضو شدند!

نتيجه اخلاقي: هر كسي از اول عضو مهاجرسرا باشه لاتاري برنده نميشه مگر اين كه مدير سايت باشه Big Grin

موج منفی ممنوع حتی شما دوست عزیزBig Grin
کانفرمیشن 2013
تاریخ رویت نتایج: May 1 2012
کیس نامبر:2013ASXXXXXXXX
کونسولگری:
تاریخ ارسال فرمها:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود:
آمریکا آمریکا ما داریم می یاییمSmile
تشکر کنندگان: User ، honareirani ، mina_s
(2010-06-06 ساعت 12:10)mehran61 نوشته:  

درست نیست.........Ashkan 78 از اول عضو سایت بود بعد لاتاری برنده شد و بعد مدیر شد Smile
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، honareirani ، Ali Sepehr ، cky ، mina_s ، mehran61
Sad اگر کسی نامشو در مشهد گرفته یا می گیره لطفا اعلام کنه
تشکر کنندگان:
راستی نوید هم برنده شده نامرد!
دیگه وقتی یه نفر رو داشته باشه که همه مراحل رو برایش توضیح بده، دیگه نیازی به این سایت نداره!

منم از صمیم قلب بهش تبریک میگم! امیدوارم بتونم هر چه زودتر در آمریکا ببینمش! البته سالمش رو نه مستی و اعتیادش رو! Big Grin
نوید همین جا تو ایران هم از یکی از بچه ها (آشنا) مواد میخرید و استفاده میکرد، وای به حالش که بره آمریکا...البته مدتی است که ترک کرده! Big Grin
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، mehran61
(2010-06-06 ساعت 17:51)yaser1984 نوشته:  Sad اگر کسی نامشو در مشهد گرفته یا می گیره لطفا اعلام کنه

این طور که بوش میاد نامه های مشهد رو با الاغ میارن هنوز کسی نگرفته وقتی زنگ می زنی اداره پست می گه ها لاتاری چیه دیگه !؟
بی شک جهان را به عشق کسی افریده اند
چون من که افریده ام از عشق جهانی برای تو
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، Jazireh ، lordsaroman
(2010-06-06 ساعت 17:31)frozen mind نوشته:  
(2010-05-30 ساعت 14:33)sayeh2 نوشته:  بچه ها اصلا امیدتون و از دست ندید، حالا فرصت هست،مکانیزم مثبت بفرستید تا نامه ما هم بیاد.

من هم مثل اون دوست عزيزمون mehran61 هنوز نفهميده ام «مكانيسم مثبت» چيه. تو را به خدا يكي براي من معنيش كنه. نكنه به خاطر ندانستن معني «مكانيسم مثبت» در مصاحبه به «آي ام ساري» بخورم؟
Wink
دوست عزیز من این اعمال را می توان به عنوان مکانیسم مثبت اندیشی یاد کرد ما هر آنچه برایمان به وقوع می پیوندد نتیجه فکر گذشته ماست
می گویند از کوزه همان برون طراوت که در اوست
1- نسبت به خودمان احساس خوبي داشته باشيم و خود را خوب ، دانا و با ارزش بدانيم.
2- ليستي از صفات مثبت خود تهيه كنيم و راه هاي تقويت آنها را بيابيم و تجربه كنيم.
3- ليستي از افكار منفي خود در طي روز تهيه و سعي كنيم براي هر فكر منفي يك فكر مثبت معادل بيابيم تا به كمك آن بتوانيم با افكار منفي مقابله كنيم.
4- سعي كنيم در گفتار و برخوردهاي روزانه از كلمات و جملات مثبت استفاده كنيم . مثلا در ملاقات با ديگران به جاي استفاده از كلمه "خسته نباشيد" كه داراي بار منفي و القاي حس خستگي است ، بگوييم "خدا قوت" ، "شاد باشيد" و امثال آنها.
5- افكار خود را متوجه خوبيها و جنبه هاي مثبت زندگي كنيم تا به مرور مثبت نگر شويم.
6- با خوش بيني ، سعي كنيم دستوراتي را به ذهن خود بدهيم كه انديشه هاي جديد مثبت شكل گيرند.
7- هر روز صبح كه از خواب برميخيزيم با نگاه كردن به منظره اي زيبا ، روز خود را با نشاط آغاز كنيم.
8- از افراد منفي نگر يا موقعيتهايي كه باعث ايجاد افكار ناخوشايند يا منفي ميشوند دوري و يا سعي كنيم كمتر با آنها برخورد داشته باشيم.
9- به مشكلات به عنوان محكي براي ارزيابي توانايي هاي خود نگاه كنيم و هرگز نتيجه بدي را پيش بيني نكنيم زيرا مشكلات فقط به اندازه اي مهم هستند كه ما آنها را مهم مي پنداريم.
10- به لحظات و خاطرات زيبا و دوست داشتني گذشته خود فكر كرده و سعي كنيم آنها را تكرار نماييم.
11- از ترديد و دودلي دوري كرده و كارها را با جديت دنبال كنيم.
12- به نداي منفي دروني خود و تلقين هاي نگران كننده و مخرب ديگران بي توجه باشيم و سعي كنيم عكس آنها را انجام دهيم.
13- به قدرت بيكران خداوند ايمان داشته باشيم و با خود تكرار كنيم كه من لياقت بهترينها را دارم و با لطف خداوند به آنها خواهم رسيد.
14- از ميان اهداف خود هدفي را انتخاب كنيم كه اميد بيشتري به موفقيت آن داريم و در تلاش براي تحقق آن ، به فكر تاييد يا تكذيب ديگران نباشيم.
15- در توصيف احوال و زندگي خود از كلمات مثبت استفاده كنيم.
16- در تعريف از افراد خانواده يا دوستان از كلمات مثبت و روحيه بخش استفاده كنيم.
17- از چشم و هم چشمي و حسادت كه باعث ايجاد افكار منفي ميشود دوري و سعي كنيم روش خود را خودمان انتخاب كنيم.
18- هرگز شعار خواستن ، توانستن است را فراموش نكنيم و بدانيم كه در سايه سعي و تلاش به آنچه بخواهيم ميرسيم.
19- قدر لحظات زندگي را بدانيم و آنها را بخوبي استفاده كنيم ، زيرا هرگز تكرار نخواهند شد.
20- براي تغيير اوضاع و شرايط نامساعد اقدام كنيم و مطمئن باشيم كه ميتوانيم آنها را از بين ببريم.
21- از خود انتظار بيش از حد نداشته باشيم و خود را همه فن حريف ندانيم ، به عبارت ديگر ، از كمال گرايي مطلق كه باعث اضطراب و احساس عجز و ناتواني ميشود خودداري كنيم.
22- خود را از قيد و بندهاي آزار دهنده رها ساخته و ساده زندگي كنيم تا فكر و خيال آسوده اي داشته باشيم.
23- از انزوا و گوشه گيري كه باعث ايجاد افكار منفي ميشود دوري كرده و اوقات خود را در جمع خانواده و دوستان سپري كنيم.
24- هر وقت كه احساس كرديم افكار منفي به سراغمان آمده است ، وضعيت خود را تغيير دهيم و به كاري سرگرم شويم.
25- ممكن است هنگام خواب در رختخواب ، افكار منفي به سراغمان بيايد . پس تا خسته نشده ايم به رختخواب نرويم.
26- هرگز خود را بدبخت و ناتوان و درمانده احساس نكنيم و از مطالعه و گوش دادن به اشعار و مخصوصا آهنگهايي كه چنين حسهايي را القا ميكنند خودداري كنيم.
27- اعتماد به نفس خود را در هر شرايطي حس كنيم و هرگز به ديگران اجازه ندهيم آنرا متزلزل كنند زيرا اعتماد به نفس كليد خلق تفكر مثبت است.
28- خنديدن را فراموش نكنيم . خنديدن باعث ميشود تا افكار ناراحت كننده و منفي جاي خود را به افكار مثبت و شاد بدهند.
29- بدانيم كه اجراي راهكارهاي تقويت مثبت هيچ هزينه اي ندارند و به سن افراد نيز مربوط نميشوند.
30- بايد به تقويت مثبت انديشي ايمان داشته باشيم و اين شعار را هرگز فراموش نكنيم كه "اگر افكارمان را كنترل كنيم ، زندگي مان متحول ميشود."
کانفرمیشن 2013
تاریخ رویت نتایج: May 1 2012
کیس نامبر:2013ASXXXXXXXX
کونسولگری:
تاریخ ارسال فرمها:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود:
آمریکا آمریکا ما داریم می یاییمSmile
تشکر کنندگان: arad ، mina_s ، jayjay
دوستان عزیز..
خبر ندارید که نامه برای آدرس استرالیا و نیوزلند رسیده ؟ "یعنی یک ایرانی نامه رو به آدرس این 2 کشور دریافت کرده باشه ؟
تشکر کنندگان: Nightsky007
همين الان از اصفهان خبر رسيد كه نامه براي خواهر يكي از دوستان خوبم اومده. اين خانوم متأهله و يك فرزند داره.

Case Number هست 2011AS00024XXX. نامه رو همين امروز، 16 خرداد 1389 (June 6, 2010) گرفتن.

اگه بشه تشويقشون مي كنم بيان اينجا عضو شن.

دارم ذوووووق مي كنم!!!!
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: User ، sheeva ، arad ، Nightsky007 ، mina_s ، agadondol ، mehran61 ، honareirani ، hamed_gh ، star4631

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان