کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
هرچه می خواهد دل تنگت بگو
کاش واقعا می شد اینجا هر چی دل تنگمون می خواد رو بگیم. من خیلی ناراحتم وعزادار.نپرسید عزادار چی و کی که لابد خودتون بهتر از من می دونید.کاش همۀ مشکلات با اومدن یک نامه حل می شد. کاش همۀ مردم ایران می تونستن از این نامه هابگیرن و قبل از اینکه دیر بشه در جای آرومتر و بهتری به زندگی ادامه بدهند.کاش همه منتظر نامۀ لاتاری باشن نه نامه ای که توش حکم زندگیشون نوشته شده. من خیلی ناراحتم و هروقت فکرش رو می کنم هر نوشته ای غیر از یادکردن آنچه یادکردنش هم حرام شده برام زهر می شه.
ببخشید که نامربوط گفتم .عنوانی که صدرا برای این تاپیک گذاشته مرا ناخودآگاه به این سمت سوق داد.اگه خواستید پاکش کنید.
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
تشکر کنندگان: sh-b ، Hamid55 ، Ali Sepehr ، mohajerusa2011 ، kianoush ، hvm ، lexington ، laili ، mehran61 ، Monica
(2010-05-14 ساعت 16:37)rasarasa نوشته:  کاش واقعا می شد اینجا هر چی دل تنگمون می خواد رو بگیم. من خیلی ناراحتم وعزادار.نپرسید عزادار چی و کی که لابد خودتون بهتر از من می دونید.کاش همۀ مشکلات با اومدن یک نامه حل می شد. کاش همۀ مردم ایران می تونستن از این نامه هابگیرن و قبل از اینکه دیر بشه در جای آرومتر و بهتری به زندگی ادامه بدهند.کاش همه منتظر نامۀ لاتاری باشن نه نامه ای که توش حکم زندگیشون نوشته شده. من خیلی ناراحتم و هروقت فکرش رو می کنم هر نوشته ای غیر از یادکردن آنچه یادکردنش هم حرام شده برام زهر می شه.
ببخشید که نامربوط گفتم .عنوانی که صدرا برای این تاپیک گذاشته مرا ناخودآگاه به این سمت سوق داد.اگه خواستید پاکش کنید.

سارا جان کاش فقط و فقط جوری میشد که دیگه نه منتظر نامه ی لاتاری باشیم نه چیزی و فقط به آبادانی ایران خودمون فکر کنیم اما چه کنیم که کاش رو کاشتند ، سبز نشد!!!
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: mohajerusa2011 ، hvm ، lexington ، laili ، mehran61 ، rasarasa
من دوست ندارم به زور صلوات و دعا برم آمریکا
اگه قسمتم باشه قبول میشم وگرنه یه جور دیگه میرم
ضمنا وقتی قرعه کشی انجام شده دیگه دعا چه فایده ای داره؟
اگه میخواهید دعا کنید بهتره اینجا بمانید چون در آمریکا باید کار کنید نه دعا
پس خودم ترجیح میدم فعلا زبانم را تقویت کنم که توی سفارت محتاج صلوات نشوم
شما دعا بخوانید
برای ما هم بخوانید

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
تشکر کنندگان: lexington ، Mohajer_USA ، morteza_2010 ، hasti_banoo ، mercedeh ، usa.lover ، laili ، elhaaam ، mehran61 ، Monica ، abnanta
خوب
این شد یک مطلب خوب و مفید
داری پیشرفت میکنی
تبریک

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
تشکر کنندگان: laili ، abnanta
اینجا همه افرادی که میان دارای عقاید مختلف هستند پس اول از همه عقایدتون را به هم تحمیل نکنید دوم اینکه به عقاید همدیگه احترام بذارید. دلیلی نداره همه مثل شما فکر کنن .
تشکر کنندگان: lexington
به دلیل عدم تمایل دوستان به پیشنهاد من پست ارسالی حذف گردید
کانفرمیشن 2013
تاریخ رویت نتایج: May 1 2012
کیس نامبر:2013ASXXXXXXXX
کونسولگری:
تاریخ ارسال فرمها:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود:
آمریکا آمریکا ما داریم می یاییمSmile
تشکر کنندگان: morteza_2010
(2010-05-14 ساعت 13:49)atm849 نوشته:  من همه مدارکم آماده است فقط کافیه نامه قبولی بیاد
من رفتم google earth به صورت street view کی سی سی را پیدا کنم ببینم چه جور جایی هست ولی نبود. اون اتوبانی که توش هست را پیدا کردم ولی KCC را نه. اگر کسی پیدا کرد لینکش را بذاره.
حداقل به صورت مجازی باهاش ارتباط برقرار کنیم Big Grin

رسماً یه داهاته ! یه دانشگاه وسطشه که نصف داهات رو گرفته !
آره فکر میکنیم گولمون زدن که KCC اونجاست، احتمالاً یه صندوق پستی اونجا گذاشتن روش نوشتن KCC. تا قبرستون و پیتزا دومینوشون توی نقشه هست ولی KCC نیست! البته من دفتر پست رو پیدا کردم همون جایی که نامه های مارو گم میکنه میتونی با اونجا ارتباط بر قرار کن Big Grin
keivan
عضو بی سابقه !
تشکر کنندگان: atm849
(2010-05-14 ساعت 21:54)keivan نوشته:  
(2010-05-14 ساعت 13:49)atm849 نوشته:  من همه مدارکم آماده است فقط کافیه نامه قبولی بیاد
من رفتم google earth به صورت street view کی سی سی را پیدا کنم ببینم چه جور جایی هست ولی نبود. اون اتوبانی که توش هست را پیدا کردم ولی KCC را نه. اگر کسی پیدا کرد لینکش را بذاره.
حداقل به صورت مجازی باهاش ارتباط برقرار کنیم Big Grin

رسماً یه داهاته ! یه دانشگاه وسطشه که نصف داهات رو گرفته !
آره فکر میکنیم گولمون زدن که KCC اونجاست، احتمالاً یه صندوق پستی اونجا گذاشتن روش نوشتن KCC. تا قبرستون و پیتزا دومینوشون توی نقشه هست ولی KCC نیست! البته من دفتر پست رو پیدا کردم همون جایی که نامه های مارو گم میکنه میتونی با اونجا ارتباط بر قرار کن Big Grin

احتمالا بر و بچه های ایرانی رفتن آتیشش زدن !!!
شماره کیس: ؟؟؟201
دریافت نامه قبولی: این جمعه که نیومد !! Big Grin
کنسولگری:
ارسال فرمهای اول:
کارنت شدن کیس:

تو دنیا نزدیک 550 میلیون سلاح گرم هست یعنی به ازای هر 12 نفر یک
سلاح وجود داره حالا سوال اینه که ما اون 11 تای دیگه رو چه جوری مسلح کنیم؟
تشکر کنندگان:
دوستان من نبودم و خبر ندارم
این بنده خدا mohajer_usa چی شد محروم شد ؟
چیزه نامربوطی گفته ؟
خداوندا، مگذار آنچه را که حق مي دانم،به خاطر آنچه که بد مي دانند، کتمان کنم

تشکر کنندگان:
(2010-05-14 ساعت 20:17)atm849 نوشته:  اینجا همه افرادی که میان دارای عقاید مختلف هستند پس اول از همه عقایدتون را به هم تحمیل نکنید دوم اینکه به عقاید همدیگه احترام بذارید. دلیلی نداره همه مثل شما فکر کنن .
اگه منظورتون به من هست اشتباه میکنید
من به همه عقاید احترام میگذارم
اما هیچکدام را قبول ندارم
وقتی عقیده ندارم چی رو میتونم تحمیل کنم؟
هر کس دلش خواست دعا کنه هرکس هم نخواست دعا نکنه
اما قرعه کشی انجام شده و به خاطر دعا اون رو تغییر نخواهند داد
البته بیشتر اوقات دعا کردن باعث آرامش انسان خواهد شد و در کل ضرری ندارد
اما همانطور که عرض شد من شخصا سعی میکنم بیشتر مطالعه کنم و چیز یاد بگیرم تا اینکه دعا کنم
گاهی دعا هم میکنم که خداوند عقلم را زیاد کنه
اما هنوز جواب نگرفته امBig Grin

تشکر کنندگان: elhaaam ، laili ، Snowman ، usa.lover ، atm849 ، Monica ، ADONIS ، shabgard25
منم با استاد موافقم...
اما من مسلمان دو آتشه هستم. یه چیزی تو مایه های چیپس دو آتشه مزمز اما تند تر...
اما عقایدم رو به دیگران تحمیل نمیکنم و هیچگاه مذهبم را به مکانهای عمومی از جمله سایتهای اینترنتی نمیاورم و آیه قرآنی نمینویسم...

all joking aside ( یعنی جدا از شوخی)، منم همیشه از سید الشهدا طلب گرین کارت میکنم، ولی... Sad
نمیدونم سرشون شلوغه یا صدایم کم هست! آخه من شبها دعا و درد دل میکنم، برای همین هم نمیتونم داد بزنم!
مشاره میخواهم. نمیدونم چرا ن..د...ا (اونم از نوع آقا س...ل...ط...ا...ن....ش ) نمیاد! Big Grin

راستی مهاجر یو اس آ بیچاره داشت میرفت آمریکا، فکر کنم سرش رو کردن زیر آب!!! آخه پسر من چند بار گفتم غیر قانونی اقدام نکن؟!؟! حیث التسمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاع؟؟؟
ولی این اواخر کپی پیست های خوبی میکرد ها! مثلاً ارسال 68 اش، خیلی عالی بود... فکر کنم حاجی نوروز نوشته بودش! جالب بود...
تشکر کنندگان: payam_prz ، hvm ، Monica ، ADONIS ، kianoush ، cky ، honareirani ، mehran61
(2010-05-14 ساعت 22:47)elhaaam نوشته:  دوستان من نبودم و خبر ندارم
این بنده خدا mohajer_usa چی شد محروم شد ؟
چیزه نامربوطی گفته ؟

احتمالا کارت زرد دوم را گرفته اخراج شده.
اگه روش کار می کردن بازیکن خوبی میشد. کلا بد نبود.
(2010-05-14 ساعت 23:21)hvm نوشته:  
(2010-05-14 ساعت 20:17)atm849 نوشته:  اینجا همه افرادی که میان دارای عقاید مختلف هستند پس اول از همه عقایدتون را به هم تحمیل نکنید دوم اینکه به عقاید همدیگه احترام بذارید. دلیلی نداره همه مثل شما فکر کنن .
اگه منظورتون به من هست اشتباه میکنید
من به همه عقاید احترام میگذارم
اما هیچکدام را قبول ندارم
وقتی عقیده ندارم چی رو میتونم تحمیل کنم؟
هر کس دلش خواست دعا کنه هرکس هم نخواست دعا نکنه
اما قرعه کشی انجام شده و به خاطر دعا اون رو تغییر نخواهند داد
البته بیشتر اوقات دعا کردن باعث آرامش انسان خواهد شد و در کل ضرری ندارد
اما همانطور که عرض شد من شخصا سعی میکنم بیشتر مطالعه کنم و چیز یاد بگیرم تا اینکه دعا کنم
گاهی دعا هم میکنم که خداوند عقلم را زیاد کنه
اما هنوز جواب نگرفته امBig Grin

من هم مثل شما هستم و منظوره من هم کلی بود و به فرد خاصی نبود.
تشکر کنندگان: hvm ، laili ، Monica ، Ashkan78 ، elhaaam ، cky
منم تویbeverly hills زندگی‌ می‌کنم اتفاقا همسایه دیوار به دیوارمون برد پیت و آنجلینا هستن همسایهای خوبین.دیشبم خونشون دعوت بودیم.اینو گفتم که بگم من تو اینجا پارتی زیاد دارم مخصوصاً تویhollywood اگر کسی‌ خواست بازیگر یا خواننده شه به من بگه سفارششو به بروبچ اینجا بکنم. Coolقول میدم سر ۱ سال نرسیده جزو سوپراستارهای آمریکا بشه
(از طرف هیأت توهم زدهٔ منتظران لاتاری ۲۰۱۱)Wink
whether you think you can or you cant either way you are right
henry ford
تشکر کنندگان: ADONIS ، laili ، Ali Sepehr ، usa.lover ، honareirani
خداوندا ، بار الها!

مقدرای پول و عقل سالمی به ما ، و نامه ای به این قوم منتظر برسان!!!

آمین یا رب العالمین
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: ADONIS ، laili ، mercedeh ، atm849 ، loony ، jayjay ، mohajerusa2011 ، cky ، hvm
(2010-05-15 ساعت 09:12)HOLDON.K نوشته:  دوستان اینایی که مینویسم اصلا خالی بندی نیست...
اینجانب جناب حضرت جنابعلی برنده ی لاتاری 2012...شایدم2015 هستم ...
هفته ی پیش روز یکشنبه ساعت 10 شب مصاحبه داشتم...
همه چیز خیلی خوب بود ...الانم نیویورکم . جاتون خالی اینترنت پر سرعت در حد تیم ملیBig Grin
بچه ها نمی دونید این آمریکا چه کشور نازیه !
اولین شغلم .... مدیریت موزه ی هنر های معاصر نیویورکهShy
الانم ترم 2145 دانشگاه هاروارد هستم(جت خصوصی دارم) ...خونمم تو منهتنهCool
بچه ها کسی اگه تو نیو یورک کمک خواست بگه...من در خدمت همه هستمBig Grin
اکیدا تاکید می شود نوشته ی بالا رو به تمسخر نگیرید...چون از آرزوهای بنده بود که الان به واقعیت پیوستند...
مادربزرگم میگفت دل که تنگ میشه ، مغز از کار میفتهRolleyes
آآآآآآآآآآآه ه ه ه ه!!!

موفق باشی، خیلی خوبه با این کیس نامبر یک رقمی هم که داری تا کارنت بشی سال 2012 میشه، دنیا تموم میشه. کجا میخوای بری بهتر ا اینحا ؟ داریم مد..یر .. یت جها .... نی میکنیم. تازه اونجا بیمه تامین اجتماعی هم نداری !
اینترنت پر سرعت رو هم صحبت کردیم قرار شده مخابرات به همه شهروندا فیبر بده سرعت 35 MB/s . هاروارد هم که مثل دانشگاه آزاد واحد رودهنه ! بیا برو اونجا ، هم آب و هواش خوبه هم آب و هواش !
الان می فهمم قبلنا می خندیدیم که مگه میشه تو آشپزخونه با قابلمه ا...نر...ژی هس....ت.....ه ای تولید کرد، الان که می بینم مادر بزرگ شما در زمینه نرولوژی صاحب نظر هستند ایمان آوردم که ما ملت نظر کرده ای هستیم. ایشاا... این جمعه بیاید !
keivan
عضو بی سابقه !
تشکر کنندگان: hvm

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان