کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
هرچه می خواهد دل تنگت بگو
لطفاً دوستانی که از بابت لاتاری ریلاکس هستند یا شدند دیگه تو این تاپیک چیزی ننویسند. دلیلش هم اینه که این تاپیک اسمش با خودشه "هرچه می خواهد دل تنگت بگو" دل وقتی از حالت تنگی خارج شده گشاد شد دیگه حرف نمی زنه اگرم حرف بزنه میشه حرف های دل گشاد نه حرف های دل تنگ. این از این موضوع.
دوم این که بنده چون دو سه سال قبل به جرگه ایثار-گران یا همون مردان متأهل پیوسته و منزل فعلی فاقد آدرس درست و حسابی است مجبور شدم آدرس منزل ابوی رو در فرم های لاتاری لحاظ بنمایم. دو هقته پیش متوجه شدم که اداره محترم پست و تلگراف و تلفن برای کلیه منازل آن منطقه صندوق پستی نصب فرموده که حتی دارای کلید نیز هست! درنتیجه مأمور پست بنده خدا از این به بعد مجبور نیست نامه ها رو با دقت وارد لای درز در بنماید. بنده و خانوم هر وقت میریم خونه پدرم من با تمام وجود درب(در) صندوق را باز و با دست تمام گرد و غبار داخل را تمیز می نمایم به امید این که شاید نامه مچاله شده یا به صورت زیپ شده در گوشه صنوق و یا در سایر اشکال غیرممکن داخل صندوق قرار گرفته باشد که متأسفانه همیشه بعد از انجام عملیات دو دست را به هم زده و گرد و غبار را از دستان می زدایم و هیچ که هیچ! کم کم دارم به این نتیجه می رسم که اصلاً قرار نیست امسال نامه ای وارد این مرز و بوم بشود و به نظر می رسد نامه ها شامل تخریم ها و سایر قظغنامه های سازمان ملال شده است.
اینم بگم که جناب هنرایرانی پارسال دوست امسال آشنا کجا هستید ای رفیق شفیق؟ دلمان هم سو با موضوع تاپیک برایتان تنگ شده بود! دعا می نمایم که سال آینده همین اوقات به هنر آمریکایی یا سایر هنرهای خارجی مبدل شده باشید و نامه تمام
آدمي در عالم خاكي نمي آيد به دست *** عالمي ديگر ببايد ساخت و ز نو آدمي
تشکر کنندگان: ADONIS ، mohajerusa2011 ، honareirani ، lexington
دوستان کسی میدونه اگه نامه بیاد کسی باید حتما خونه باشه تا تحویل بگیره یا اگه کسی نبود نامه رو میندازن تو خونه؟
آرزو کن...امیدوار باش
تشکر کنندگان:
چقدر قشنگ ! Sadاز وقتی ثبت نام کردم ( حدود 6 , 7 ماهه) شب و روز دارم به برنده شدن فکر می کنم . به رفتن ! چون تو آینده ی من یه چیزی هست که باید حتما برم !حالا اونجا نشد , یه کشور دیگه ... حالا بعد این همه مدت فهمیدم که نه پرینت کانفرمیشن دارم , و آدرس هم به زبان فینگلیشی نوشتم ! چقدر قشنگ ! تو کار خودم موندم من Sad Sad( انقدر هم این چند ماه پیش همه (دوست و غریبه و آشنا و همه ... ) از آمریکا و اهداف و آرزو هام گفتم که بابام می گه تو رسما دیوونه شدی ! حالا بقیه چی می گن , I don't know !!!! Sad(
[font=Arial] IN GOD WE TRUST [/font]
تشکر کنندگان: honareirani ، lexington
(2010-05-16 ساعت 23:37)Parandeye Mohajer نوشته:  چقدر قشنگ ! Sadاز وقتی ثبت نام کردم ( حدود 6 , 7 ماهه) شب و روز دارم به برنده شدن فکر می کنم . به رفتن ! چون تو آینده ی من یه چیزی هست که باید حتما برم !حالا اونجا نشد , یه کشور دیگه ... حالا بعد این همه مدت فهمیدم که نه پرینت کانفرمیشن دارم , و آدرس هم به زبان فینگلیشی نوشتم ! چقدر قشنگ ! تو کار خودم موندم من Sad Sad( انقدر هم این چند ماه پیش همه (دوست و غریبه و آشنا و همه ... ) از آمریکا و اهداف و آرزو هام گفتم که بابام می گه تو رسما دیوونه شدی ! حالا بقیه چی می گن , I don't know !!!! Sad(

نگران نباش!
اونا که نامه رو میفرستن ایران دیگه!
پست ایران بلده بخونه آدرستو
Wink

از برندگان 2010 بود فک کنم کسی که میگفت همین کارو کرده!

شماره كيس: 2016AS68XX__كنسولگرى: Ankara__تعداد افراد كيس: 1__ارسال فرم هاى سرى اول: June 07

رحمت خداوند ممکن است تأخیر داشته باشد اما حتمی است. (آنتونی رابینز)
تشکر کنندگان: mehran61 ، shabgard25 ، honareirani ، lexington
دوست من نگران نباش پارسال یه نفر نامه براش اومده بود که آدرس رو فینگلیش داده بود الان یادم نیست کجا خوندم وگرنه لینکش رو می دادم خیالت راحت بشه.
در مورد کانفیرمیشن نامبر هم ایشاا... اگه برنده شده باشید نامتون میاد دم در فکرشم نکنید.

(2010-05-16 ساعت 23:37)Parandeye Mohajer نوشته:  چقدر قشنگ ! Sadاز وقتی ثبت نام کردم ( حدود 6 , 7 ماهه) شب و روز دارم به برنده شدن فکر می کنم . به رفتن ! چون تو آینده ی من یه چیزی هست که باید حتما برم !حالا اونجا نشد , یه کشور دیگه ... حالا بعد این همه مدت فهمیدم که نه پرینت کانفرمیشن دارم , و آدرس هم به زبان فینگلیشی نوشتم ! چقدر قشنگ ! تو کار خودم موندم من Sad Sad( انقدر هم این چند ماه پیش همه (دوست و غریبه و آشنا و همه ... ) از آمریکا و اهداف و آرزو هام گفتم که بابام می گه تو رسما دیوونه شدی ! حالا بقیه چی می گن , I don't know !!!! Sad(
عزیزم نامه ها با پست عادی ارسال میشند در نتیجه پستچی اون رو لای در یا در صندوق پستیتون میندازه و نیازی با امضا و ... نیست.

(2010-05-16 ساعت 23:34)shabgard25 نوشته:  دوستان کسی میدونه اگه نامه بیاد کسی باید حتما خونه باشه تا تحویل بگیره یا اگه کسی نبود نامه رو میندازن تو خونه؟
آدمي در عالم خاكي نمي آيد به دست *** عالمي ديگر ببايد ساخت و ز نو آدمي
تشکر کنندگان: shabgard25 ، Behinaz ، lexington
پرنده مهاجر عزیز.خدا رو چه دیدی شاید با تمام این اوصاف نامت اومد.مثلا رو حساب کد پستی با ...
یه روز که استادی تو اوج نا امیدی بهم گفت "انسان به امید زنده است".من حرفش و با همه وجودم باور کردم و خیلی نگذشت که برام اتفاق خوبی افتاد و زندگیم تغییر کرد.
حالا با اجازه اینو من میگم-به خودم و شما و همه کسایی که آرزوی رفتن دارن-:
"انسان به امید زنده است."
آرزو کن...امیدوار باش
تشکر کنندگان: Behinaz ، R.F ، Parandeye Mohajer ، mehran61 ، honareirani ، lexington
الان که مشغول گشت وگذار اینترنتی بودم با صحنه ای رو به رو شدم که فکر کنم جالب باشه
تست رایگان گرین کارت
من نمیفهمم تست رایگان لاتاری یعنی چی. می خوان چیو تست کنن. مگه آزمایش پزشکیه که تست میگیرن.چه کاریو رایگان انجام میدن و برای چه کاری پول میگیرن. خدایا این ملت را به راه راست هدایت فرما
تشکر کنندگان: lexington

بله بله چه کارایی کردی شما حسابی ترمز بریدین ... ایشالا درست میشه نامه شما هم میاد اگه خدا بخواد.نگران فینگلیشو این صحبت ها هم نباشید مشکل خاصی نیست یکی از بچه ها پارسال فینگلیش زده بود نامش رسید ولی اینم بدونید که شانس هر نفر توی قرعه کشی حدودا 1 در 70 هست.به نظر من شانس و انرژی مثبت و این حرف ها هم نیست ...

خدایا این عاشقان راه آمریکا را نا امید مکن !!!
(2010-05-16 ساعت 23:34)shabgard25 نوشته:  دوستان کسی میدونه اگه نامه بیاد کسی باید حتما خونه باشه تا تحویل بگیره یا اگه کسی نبود نامه رو میندازن تو خونه؟

میندازن میرن دوست من برش نمی گردونن
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان: ADONIS ، shabgard25 ، honareirani ، lexington
(2010-05-17 ساعت 01:16)atm849 نوشته:  الان که مشغول گشت وگذار اینترنتی بودم با صحنه ای رو به رو شدم که فکر کنم جالب باشه
تست رایگان گرین کارت
من نمیفهمم تست رایگان لاتاری یعنی چی. می خوان چیو تست کنن. مگه آزمایش پزشکیه که تست میگیرن.چه کاریو رایگان انجام میدن و برای چه کاری پول میگیرن. خدایا این ملت را به راه راست هدایت فرما
جالب بود و ناراحت کننده! متاسفانه از اونجایی که خیلی ها از لاتاری و نحوه برگزاریش اطلاعی ندارن,یه سری افراد سودجو سعی در سوء استفاده می کنند.
لاتاری همش شانس هست و اینکه فرم اولیه رو کامل و درست پر کنی, همین.
هیچ ملاک دیگری هم وجود نداره. که کسی با تحصیلات بیشتر یا داشتن فامیل اونور و ... شانس بیشتری تو قبولی در لاتاری داشته باشه چون هر ساله همه جور قشری تو برندگان لاتاری پیدا میشه.

به امید موفقیت دوستان 2011
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: atm849 ، cky ، laili ، kianoush ، loony ، hvm ، mehran61 ، honareirani ، lexington
(2010-05-17 ساعت 01:16)atm849 نوشته:  الان که مشغول گشت وگذار اینترنتی بودم با صحنه ای رو به رو شدم که فکر کنم جالب باشه
تست رایگان گرین کارت

atm849 لینک رو دیدم.این نمی دونم چه جوری بگم یه فرم شبیه ساز لاتاری هست که می فرستین و به صورت غیر مستقیم میره بعد توی اون سایت نوشته کارشناس یا غیرکارشناسش رو نمی دونم چک می کنن و براتون فرم رو پرمیکنن.البته من این راه رو اصلا درست نمی دونم.در اختیار گذاشتن اطلاعات شخصی از این قبیل اونم به سایت( سایت که چه عرض کنم مال سیستم فرم گوگل بود)رو اصلا درست نمی دونم حتی برای مبتدی ها یا اونایی که سال اولشون هست که می خوان شرکت کنن.
تشکر کنندگان: ADONIS ، mehran61 ، lexington
دزدی به دو صورته: 1- زرنگی خود آدم 2- حماقت خلق الله
این یکی ببین آدم ها رو چقدر ابله فرض کرده که می خواد شرایطشون را هم بررسی کنه
تشکر کنندگان: R.F ، ADONIS ، cky ، mehran61 ، honareirani ، lexington
(2010-05-17 ساعت 01:37)atm849 نوشته:  دزدی به دو صورته: 1- زرنگی خود آدم 2- حماقت خلق الله
این یکی ببین آدم ها رو چقدر ابله فرض کرده که می خواد شرایطشون را هم بررسی کنه

شرط می بندم از هر 10 نفری که این پیج رو ببینند 8 تاشون فرم رو پر میکنند رو دکمه submit فشار میدن ولی سعی نمی کنن یک لحظه فکر کنن چیزی که جلوشونه چه معنی میده ! باور کن همین آدم ها هم تو قرعه کشی اصلی برنده میشن. نه من و شما Sad
البته از جهت دیگه احمق هایی که گول همچین چیزایی رو میخورند حقشونه که همیشه یکی کلاهشون رو برداره. عقل که نباشه جان در عذابه !
(2010-05-16 ساعت 23:21)mehran61 نوشته:  لطفاً دوستانی که از بابت لاتاری ریلاکس هستند یا شدند دیگه تو این تاپیک چیزی ننویسند. دلیلش هم اینه که این تاپیک اسمش با خودشه "هرچه می خواهد دل تنگت بگو" دل وقتی از حالت تنگی خارج شده گشاد شد دیگه حرف نمی زنه اگرم حرف بزنه میشه حرف های دل گشاد نه حرف های دل تنگ. این از این موضوع.
دوم این که بنده چون دو سه سال قبل به جرگه ایثار-گران یا همون مردان متأهل پیوسته و منزل فعلی فاقد آدرس درست و حسابی است مجبور شدم آدرس منزل ابوی رو در فرم های لاتاری لحاظ بنمایم. دو هقته پیش متوجه شدم که اداره محترم پست و تلگراف و تلفن برای کلیه منازل آن منطقه صندوق پستی نصب فرموده که حتی دارای کلید نیز هست! درنتیجه مأمور پست بنده خدا از این به بعد مجبور نیست نامه ها رو با دقت وارد لای درز در بنماید. بنده و خانوم هر وقت میریم خونه پدرم من با تمام وجود درب(در) صندوق را باز و با دست تمام گرد و غبار داخل را تمیز می نمایم به امید این که شاید نامه مچاله شده یا به صورت زیپ شده در گوشه صنوق و یا در سایر اشکال غیرممکن داخل صندوق قرار گرفته باشد که متأسفانه همیشه بعد از انجام عملیات دو دست را به هم زده و گرد و غبار را از دستان می زدایم و هیچ که هیچ! کم کم دارم به این نتیجه می رسم که اصلاً قرار نیست امسال نامه ای وارد این مرز و بوم بشود و به نظر می رسد نامه ها شامل تخریم ها و سایر قظغنامه های سازمان ملال شده است.
اینم بگم که جناب هنرایرانی پارسال دوست امسال آشنا کجا هستید ای رفیق شفیق؟ دلمان هم سو با موضوع تاپیک برایتان تنگ شده بود! دعا می نمایم که سال آینده همین اوقات به هنر آمریکایی یا سایر هنرهای خارجی مبدل شده باشید و نامه تمام

آقا مهران به کسی نگو من اون پست رو زدم اینا بی خیال لاتاری بشن اگه هم اسمشون در اومد فرم سری اول رو نفرستند شانس خودم بیشتر بشه Big Grin
هنوز ایران خبری نیست ؟؟ 17 روز گذشته، اونجا ها که فقط الاغ میتونه نامه ببره هم زودتر از 17 روز نامه ها میرسه . احتمالا چون تحریم هستیم نامه ها اول میاد تا ترکیه بعد میفرستند ونزوئلا از اونجا با کشتی میاد بندر عباس از اونجا هم با تریلی میارن تهران. بیخیال نامه . بشینید این شمارش معکوس Atm رو ببینید که از همه چیز معتبر تره ایشاا.. تا 44 روز دیگه همه بترکیم !
keivan
عضو بی سابقه !
تشکر کنندگان: atm849 ، mehran61 ، lexington
(2010-05-17 ساعت 00:01)Behinaz نوشته:  

نگران نباش!
اونا که نامه رو میفرستن ایران دیگه!
پست ایران بلده بخونه آدرستو
Wink

از برندگان 2010 بود فک کنم کسی که میگفت همین کارو کرده!
ممنونم عزیزم ! امیدوارم حتما پدر یا مادرت برنده شن Smile من که تنها ثبت نام کردم Sad و اگه برنده شم باید تنهایی بپرم ! البته اونجا فامیل دارم که اگه غیر از اینم بود نمی تونستم با این سنم تنها اونجا زندگی کنم...از همه دوستان ممنونم به خاطر راهنمایی و محبتشون Smile امیدوارم اگه نامه ای در راهه به این آدرس درب و داغونی که من دادم برسه Big Grin
[font=Arial] IN GOD WE TRUST [/font]
تشکر کنندگان: cky ، mehran61 ، lexington
(2010-05-17 ساعت 17:56)elhaaam نوشته:  یه خبر جالب
نزدیک به ظهر زنگ خانه زده شد ، از بالکن نگاه کردم دیدم پست چی هست
اون هم با یک پاکت آجری رنگ در دستش
با لحجه بدی اسم و فامیلم رو تلفظ کرد و وقتی متوجه شد خودمم ، گفت بیا پایین
حالا می تونید تصور کنید که تا از طبقه دوم بیام پایین ، با دیدن پاکت آجری رنگ چه حالی به آدم دست می ده
وقتی رسیدم بدون توجه به اون بنده خدا ، فرستنده نامه رو نگاه کردم ، اون بنده خدا هم هی می گفت اینجا رو امضا کن
بچه ها فکر می کنید فرستنده کی بود ؟!؟
هممون درست حدس زدیم
نامه اصلا از خارج از کشور نبود ، چه برسه به امریکا
نامه بانک بود که دسته چک و از این جور . . . داخلش بود
.
البته خودم 90% حدس می زدم نامه بانک باشه چون منتظرش بودم
اما واسه رفع خستگی هم که شده اینطور نوشتم که لحظات جالبی داشته باشیم
به امید نامه همه دوستان
یا حق

elhaaam جان منم یه همچین موردی برام 1 ماه قبل پیش اومد که توی تاپیک چند درصد احتمال می دهید گفتم.از بیرون که اومدم روی میز لابی چندتا نامه بود که یکیش آجری رنگ بود و شباهت زیادی به نامه لاتاری داشت که دیگه گفتم تمومه برنده شدم و اینا !!! وقتی برداشتم دیدم نامه بانک پارسیان هست که خیلی تو ذوقم خورد .. ! نمی دونم چرا این استرس لاتاری این قدر بالاست!
تشکر کنندگان: hvm ، elhaaam ، honareirani ، lexington
پاکت نامه ما آجری رنگ نبود... سفید بود که جای انگشت گلیه کاگر ساختمونی که اونو برامون آورده بود هم روش مونده بود...

پستچیه ما پاکت رو انداخته بود دو تا بلوک اونورتر! یکی از اهالی اونجا هم (یه راننده تاکسی) اونو دیده بود و داده بود دست اون کارگر ساختمونی که برسونه به دست ما!!!

من واقعا توی کار خدا موندم! یه همچین نامه ای به نظر شما چند درصد احتمال داشت به مقصد برسه؟! Wink
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، Behinaz ، Snowman ، laili ، mehran61 ، honareirani ، lexington

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان