کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DSP-122
من این فرم را با خودکار مشکی پر کردم اشکال داره با خیر ؟
تشکر کنندگان:
(2010-06-13 ساعت 10:29)vahid tavassol نوشته:  من این فرم را با خودکار مشکی پر کردم اشکال داره با خیر ؟

خیر
The secret to a rich life is to have more beginnings than endings
تشکر کنندگان: mr.amir
دوستان من شنیدم که بهتره امضاتون نوشتن اسم و فامیلتون با حروف لاتین باشه. مدل امضاهای آمریکایی. با تجربه ها نظر بدن لطفاً
سرعت گذر عقربه آنچنان زیاد است گویی که همیشه همینجا ایستاده وقتی می نگرمش .... من ساکنم اینجا یا او ... یا زمانبندی نگاه من با بازگشت او منطبق است و ما هر دو سرگردانیم با دورهای یکسان....

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
تشکر کنندگان:
سرفراش عزیز شوهرم برای کارش هیچ دورهای ندید و ربطی هم به رشته تحصیلیش نداره و شوهرم لیسانس داره راستش خیلی متوجه منظورت نشدم میشه بهم بگی آیا بازم با اینکه شوهرم مدرکش بالای دیپلمه باید هر سه قسمت سوال 7 رو پر کنیم یا فقط بند سی رو ؟؟؟؟

فری-فری شوهرم من مدیر شرکتیه که مال خودمونه و آموزشی ندید و مدرکشم لیسانسه به نظر دوستان با تجربه دیگه آیا باید سوال 7 بند سی رو پر کنیم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
تشکر کنندگان:
(2010-05-22 ساعت 17:55)Ashkan78 نوشته:  بهاره جان

من خودم براي پر كردن اين فرم از يك امكان به عنوان Typewriter استفاده مي كردم كه هم در Adobe Acrobat Reader موجود هست هم در Adobe Acrobat Pro. منتهي امسال فرم رو انوقدر سفت و سخت Secure كردن كه ظاهرا Typewriter هم ديگه كار نمي كنه. امشب سعي مي كنم فرم رو درست كنم و اگه موفق شدم روش Typewriter رو فعال كنم. مي گذارمش روي سايت.

(2010-05-22 ساعت 17:00)baharehz نوشته:  سلام. من یک سوال دارم. اشکالی نداره که فرم PDF رو تغییر بدیم تا بتونیم توش تایپ کنیم؟ شاید باید اصلا دستی بنویسیم . اگه این طور بود که فایل WORD رو از اول می ذاشتند تو سایت برای دانلود!
نظرتون چیه؟

شماره کیس: 2011AS00005###
تاریخ دریافت نامه قبولی: 28 اردیبهشت
محل دریافت نامه قبولی: تهران
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: هنوز نفرستادم
تاریخ کارنت شدن کیس: -
تاریخ دریافت نامه دوم: -
تاریخ مصاحبه: -
تاریخ دریافت کلیرنس: -
جمع تقریبی هزینه ها: -

سلام به همه ی خوش شانسا
با وجود تمامه سعی و تلاشی که کردم نتونستم توی مهاجرسرا لینکی پیدا کنم که بشه فرمهایه DSP-122,DS-230 را در خودش پر کرد.ممنون میشم راهنمایی کنید یا لینکه مربوطه را واسه من بفرستید.
منتظر پاسختون هستم
تشکر کنندگان:
(2010-06-14 ساعت 00:52)golesang نوشته:  سرفراش عزیز شوهرم برای کارش هیچ دورهای ندید و ربطی هم به رشته تحصیلیش نداره و شوهرم لیسانس داره راستش خیلی متوجه منظورت نشدم میشه بهم بگی آیا بازم با اینکه شوهرم مدرکش بالای دیپلمه باید هر سه قسمت سوال 7 رو پر کنیم یا فقط بند سی رو ؟؟؟؟

فری-فری شوهرم من مدیر شرکتیه که مال خودمونه و آموزشی ندید و مدرکشم لیسانسه به نظر دوستان با تجربه دیگه آیا باید سوال 7 بند سی رو پر کنیم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام golesang عزيز.
سوال شما ذهن من رو هم مدتها مشغول كرده. دوسستان هم نظرات متفاوتي داشتن. تصميمي كه خودم گرفتم اين بود كه تو اين فيلد چيزي ننويسم علتش هم موارد زير بود :
1- تو صفحه وب خود state تو استپ 1 به وضوح گفته يا تحصيلات دبيرستاني ويا 2 سال تجربه كاري http://www.travel.state.gov/visa/visa_4756.html اين يعني اينكه هيچ نيازي به نوشتن هر دو نيست.
2-همچنين تو صفحه DV Instructions يعني آدرس http://www.travel.state.gov/pdf/DV-2011instructions.pdf اگر تو قسمت FAQ نگاه كنيد سوالات شماره 13 و 18 صفحات 8و9 دوباره به اين سوال جواب داده شده. از همه واضح تر به نظرم صفحه 2 پاراگراف سوم خط سوم كه كلمه OR رو با حروف بزرگ نوشته كه به نظرم به نوعي تاكيد مضاعف هستش.3-در ضمن توي فرم DS-0230 تو آيتم شماره 32 در باره سوابق كاريتون توضيحاتو دادين. پس ميشه گفت يه جورايي قبلا قضيه رو كاور كردين.
با اين تفاسير من خودم به اين نتيجه رسيدم كه چيزي تو قسمت 7 ننويسم.
باز استنتاج نهايي با خود شماست.
موفق باشين.
شماره كيس : 2011AS26xxx
ابوظبی
تاريخ مصاحبه : 07 Jun
تاريخ كلير شدن: 07 Aug
تشکر کنندگان: babak2010 ، omniali
(2010-05-23 ساعت 14:13)baharehz نوشته:  
(2010-05-23 ساعت 09:55)indmehdi نوشته:  من قبلاً هم توضيح دادم، شما مي‌تونين از نرم افزار Foxit PDF editor استفاده کنيد. بسيار راحت ميشه باهاش کار کرد. فقط يادتون باشه بعد از تکميل فرم نميتونين اونو Save کنين.
پس وقتي که کامل فرم رو بصورت دستي نوشتين، توي نرم افزار وارد کنيد و Print بگيريد. براي داشتن فايلش هم ميتونين يه پرينت بصورت Image ازش بگيريد.

توی این نرم افزار FOXIT میشه فضای اضافی برای قسمت آدرس ها در فرم ایجاد کرد؟ چون جا کمه و آدرس کامل در اون جا نمی گیره.
ممنون از جوابتون.
salam
aya linki hast ke beshe in narmafzaro download kard ya shoma mituni nemuneye formeto ke eslah kardi injaa bezari ta baghiye ham estefadeh konan.
تشکر کنندگان:
بابا یکی لطفا جواب بده........چجوری میشه تو فرم DSP-122 تایپ کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شنیدم دوستان یه تغیراتی دادند و امکان تایپ در فضای بیشتر هم پیدا شده.
بابا به خدا دارم فارسی میگم....من نمیدونم چرا هر کی جواب میده ادرسه لینکه داخل سفارت رو می ده!!!!!!!!!!
انو که همه دارن و بلدن دانلود کونن.
تشکر کنندگان:
یک سوال داشتم من میخوام فرمها رو پست کنم

آیا این برچسب که آدرس کی سی سی داره ( برچسب کوچک که داخل نامه بود ) این آدرس هست و باید بچسبونم به نامه ارسالی ؟

یا بارکد هست و باید داخل پاکت بگذارم ؟

این برچسب بارکد را چکار کنم ؟؟
تشکر کنندگان:
(2010-06-14 ساعت 20:26)vahid tavassol نوشته:  یک سوال داشتم من میخوام فرمها رو پست کنم

آیا این برچسب که آدرس کی سی سی داره ( برچسب کوچک که داخل نامه بود ) این آدرس هست و باید بچسبونم به نامه ارسالی ؟

یا بارکد هست و باید داخل پاکت بگذارم ؟

این برچسب بارکد را چکار کنم ؟؟

این برچسبه آدرسه.بچسبون پشت پاکت. بارکد صفحه آخر نامه هاست که براتون فرستادن
(2010-06-14 ساعت 14:21)petros نوشته:  بابا یکی لطفا جواب بده........چجوری میشه تو فرم DSP-122 تایپ کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا به خدا دارم فارسی میگم....من نمیدونم چرا هر کی جواب میده ادرسه لینکه داخل سفارت رو می ده!!!!!!!!!!
عزیز اینجا می تونی تایپ کنی
http://mohajersara.com/attachment.php?aid=1197
سرعت گذر عقربه آنچنان زیاد است گویی که همیشه همینجا ایستاده وقتی می نگرمش .... من ساکنم اینجا یا او ... یا زمانبندی نگاه من با بازگشت او منطبق است و ما هر دو سرگردانیم با دورهای یکسان....

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
تشکر کنندگان: petros
بارکد راهم براشون بفرستم ؟

کپی یا اصلش ؟
تشکر کنندگان:
(2010-06-14 ساعت 14:21)petros نوشته:  بابا یکی لطفا جواب بده........چجوری میشه تو فرم DSP-122 تایپ کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام پترس عزیز،

امیدوارم فرم رو تونسته باشی دریافت کنی. اما اگر هنوز دریافت نکرده ای به این لینک مراجعه کن:
http://mohajersara.com/showthread.php?ti...8#pid51238

این لینک هم سایت دیگری نیست. همین سایت و همین تاپیک است صفحه اول. یعنی شما اگر کمی حوصله به خرج میدادین و صفحه اول رو نگاه می کردی، حتما زود زود پیداش می کردی.

موفق باشید
تشکر کنندگان: petros
فرم 122-dsp قسمت C سوال 7 سه تا از باکس های آن قابل تا یپ کردن است لطفا" باکس چهارم را قا بل تایپ کردن کنید متشکرم
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز
لطفا" باکسهای بیشتری از سوال 6b و 7c فرم 122 جهت تایپ کردن تغییردهید باز هم متشکرم
تشکر کنندگان:
(2010-06-14 ساعت 21:27)vahid tavassol نوشته:  بارکد راهم براشون بفرستم ؟

کپی یا اصلش ؟

بله بارکد را هم برای تسهیل در کار باید بفرستین . محض احتیاط هم یه کپی ازش بگیرین و در سوابقتون نگه دارین .
مهاجرت و زندگی در غربت برای انسان ، مانند فردی است که در جاده های وطن خود رانندگی می کرده و حال او را به اقیانوس انداخته اند ! باید اتومبیل خود را تبدیل به قایق کند تا نجات یابد...
تشکر کنندگان: mr.amir

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان