کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DSP-122
ضمن عرض تبریک خدمت برندگان عزیز این تاپیک برای بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DSP-122 ایجاد شده و در صورت مشاهده پست غیرمرتبط با عنوان تاپیک حذف خواهد شد.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2010 اینجا را کلیک کنید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: sh-b ، payam_prz ، Monica ، shahram1347 ، DivXviDvD ، summery_armin ، WIKIMAN ، genix21 ، sinswimer ، pariya2
این لینک دانلود فرم DSP-122 از سایت رسمی دولت آمریکا :

لینک دانلود فرم DSP-122

اینم شیرینی ناچیز من به برندگان ( راهنمای تکمیل فرم DSP-122 ) البته اینقدر ساده است که خودتون بلدید.

صفحه اول فرم DSP-122

صفحه دوم فرم DSP-122
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
بچه ها من برای اطمینان باز این سوال رو می پرسم ،
توی قسمت 6 (Education) اگر دانشجو باشیم باید چی بزنیم ؟ من و چند تا از دوستان نظرمون اینه که مثل فرم ثبت نام توی قسمت other بزنم some university courses !

ولی من هنوز دو دلم ، چون توی ثبت نام گفته بود تا چه مقطعی تا به امروز تحصیل کردید ، در حالی که این می گه چه سطحی از تحصیلات رو به اتمام رسوندید!!
به نظرتون چه کنیم ؟
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان:
(2010-05-21 ساعت 15:44)Ali-J نوشته:  بچه ها من برای اطمینان باز این سوال رو می پرسم ،
توی قسمت 6 (Education) اگر دانشجو باشیم باید چی بزنیم ؟ من و چند تا از دوستان نظرمون اینه که مثل فرم ثبت نام توی قسمت other بزنم some university courses !

ولی من هنوز دو دلم ، چون توی ثبت نام گفته بود تا چه مقطعی تا به امروز تحصیل کردید ، در حالی که این می گه چه سطحی از تحصیلات رو به اتمام رسوندید!!
به نظرتون چه کنیم ؟

شما تا حدي كه به اتمام رسونديد رو در قسمت A علامت بزنيد و در قسمت B اسم دانشگاهي كه الان داريد درس مي خونيد را بنويسيد ولي در TO بنويسيد Present
The secret to a rich life is to have more beginnings than endings
تشکر کنندگان: WIKIMAN ، khabaloo
علی جان شما همینکارو که maryamjay میگه انجام بده. کار درست همونه! قسمت اولش میگه بالاترین سطح تحصیلات تکمیل شده (بنابراین اگر دانشوی دکتری هستی باید بنویسی ادونسد دگریی رو تیک بزنی و اگر دانشجوی فوق لیسانسی، باید لیسانس یا همون یونیورسیتی دگری رو تیک بزنی و ......) و بعدش تو قسمت بی اول نام دانشگاهی که الان مشغولی رو بنویس و بعد نام دانشگاه یا دبیرستان قبلی رو
تشکر کنندگان: WIKIMAN
سلام
چرا یکی از دوستان که در پر کردن این فرم وارد هستش نمیاد یبارکی تمامه ایتم هاشو ترجمه کنه وتوضیح بده وقال قضیه رو بکنه ؟

با سپاس از دوستان
تشکر کنندگان: honareirani
دوستان برای فرم دوم یا DSP-122 اگر دقت کرده باشید، فرم دینامیک نیست!
یعنی نمیتونین اون رو ویرایش کنید و توی کامپیوتر تایپ کنید. از طرفی فرم سکیور شده و نمیشه تغییرش داد! به عبارتی ممکنه بعض از دوستان مجبور باشن دستی اونو پر کنند.

من این فرم رو به حالت دینامیک تغییر دادم، و حالا میتونین توش با نرم افزار آدوبی آکروبات پرو و یا نرم افزار فاکسیت فانتوم تایپ کنید و بعد اونو پرینت بگیرید و فقط امضا کنید!

فرم ضمیمه شده است.
امیدوارم کمکی شده باشد.

ویرایش:
فرم را دوباره آپلود کردم.
اشکان عزیز، از تذکر شما بی نهایت سپاسگزارم.

فایل‌های پیوست
.pdf   80148-DSP-122- ONLY PA-Dynamic-Unsecured.pdf (اندازه 694.65 KB / تعداد دانلود: 2,130)
تشکر کنندگان: Monica ، WIKIMAN ، ADONIS ، moeen ، BEHROOZ51 ، SHNARIMAN ، فرشته ، petros ، success ، khabaloo ، majid89 ، mahdicivil ، odiseh ، ROYALDOR ، pariya2
(2010-05-21 ساعت 20:58)loveusa2010 نوشته:  سلام
چرا یکی از دوستان که در پر کردن این فرم وارد هستش نمیاد یبارکی تمامه ایتم هاشو ترجمه کنه وتوضیح بده وقال قضیه رو بکنه ؟

با سپاس از دوستان

دوست من میتونی روی کمک های من حساب کنی. هر کدوم از ایتم ها را نیاز داشتی به توضیح بیشتر همینجا بنویس! مطمئن باش قبل از این که من بخوام جواب بدم دوستان عزیز دیگه جواب تو رو داده اند.
من هم خیلی از چیزا رو نمیدونستم. اما دوستان اینجا اینقدر خوب و با محبت هستند که با نهایت حوصله همه چیز رو برای من توضیح دادند.

بنابراین رودربایستی رو بزار کنار و بپرس!
جواب دادن دیگران باعث میشه که همه ما اطلاعاتمون بیشتر بشه! شاید سوال تو برای من هم سوال باشد اما هنوز پیش نیامده باشد.

شادزی
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، loveusa2010 ، somaieh ، khabaloo
سلام. من یک سوال دارم. اشکالی نداره که فرم PDF رو تغییر بدیم تا بتونیم توش تایپ کنیم؟ شاید باید اصلا دستی بنویسیم . اگه این طور بود که فایل WORD رو از اول می ذاشتند تو سایت برای دانلود!
نظرتون چیه؟
تشکر کنندگان: Ashkan78
بهاره جان

من خودم براي پر كردن اين فرم از يك امكان به عنوان Typewriter استفاده مي كردم كه هم در Adobe Acrobat Reader موجود هست هم در Adobe Acrobat Pro. منتهي امسال فرم رو انوقدر سفت و سخت Secure كردن كه ظاهرا Typewriter هم ديگه كار نمي كنه. امشب سعي مي كنم فرم رو درست كنم و اگه موفق شدم روش Typewriter رو فعال كنم. مي گذارمش روي سايت.

(2010-05-22 ساعت 17:00)baharehz نوشته:  سلام. من یک سوال دارم. اشکالی نداره که فرم PDF رو تغییر بدیم تا بتونیم توش تایپ کنیم؟ شاید باید اصلا دستی بنویسیم . اگه این طور بود که فایل WORD رو از اول می ذاشتند تو سایت برای دانلود!
نظرتون چیه؟
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: WIKIMAN ، HAMEDGHADIRIAN
دوستان متاسفانه من هرچه تلاش كردم نتونستم امكان استفاده از typewriter رو توي Version جديد فرم DSP-122 راه بندازم.

دوستاني كه دستي بر آتش دارند كمك كنند... ما بايد در بخش Security اين فايل PDF امكان Editting و Commenting رو فعال كنيم.

P.D.F Password Remover رو هم امتحان كردم. Version 3.1 ... جواب نداد.
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: سامان صفایی
دوستان عزیز فرم 122 که روی وبسایت وزارت لاتاری هستش سکیوره! اما من اونو از حالت سکیور خارجش کردم! و تازه برای قسمت هایی که باید توشون بنویسیم فرم درست کردم و اونجایی که باید تیک بزنیم هم چک باکس ایجاد کردم. اما انگار این فرمه مشکل داشته که دوستان هنوز از سکیوریتی اون دارن میگن!! هر چند من دوباره چک کردم!!!

در ضمن من از نرم افزار فاکس ایت فانتوم استفاده کردم! کلی قابلیت داره (راستش نمیدونم مقررات رو نقض می کنه یا نه، اگه نقض نمیکنه من لینکش رو قرار می دم تا دوستان دانلود کنن.
به علت حفظ حقوق کپی رایت لینک حذف شد . با تشکر
اگر هم خلاف مقررات هستش مدیران عزیز لینک رو حذف کنند. آخه نمیدونم تبلیغ حساب میشه یا نه!)

اشکان عزیز؛ شما نیاز نیست این فایل رو هیچ کاریش کنید، منظورم اون لینکی که من گذاشتم! جون دیگه سکیور نیست! http://mohajersara.com/attachment.php?aid=1195

قربون همه دوستان عزیز
شب خوبی داشته باشید.
(2010-05-22 ساعت 17:00)baharehz نوشته:  سلام. من یک سوال دارم. اشکالی نداره که فرم PDF رو تغییر بدیم تا بتونیم توش تایپ کنیم؟ شاید باید اصلا دستی بنویسیم . اگه این طور بود که فایل WORD رو از اول می ذاشتند تو سایت برای دانلود!
نظرتون چیه؟

البته دوست عزیز، ما تغییری در اصل فرم ایجاد نمی کنیم. فقط بجای اینکه با دست روی اون بنویسیم، روش تایپ می کنیم. همین.
با اینحال نظر دوستان سال بالایی ملاکه! به قول قدیمیا هر کاری رو باید با اجازه بزرگترش انجام داد!

بهتون تبریک میگم در ضمن قبولیتون رو! امیدوارم خوب و خوش باشید
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، WIKIMAN
من قبلاً هم توضيح دادم، شما مي‌تونين از نرم افزار Foxit PDF editor استفاده کنيد. بسيار راحت ميشه باهاش کار کرد. فقط يادتون باشه بعد از تکميل فرم نميتونين اونو Save کنين.
پس وقتي که کامل فرم رو بصورت دستي نوشتين، توي نرم افزار وارد کنيد و Print بگيريد. براي داشتن فايلش هم ميتونين يه پرينت بصورت Image ازش بگيريد.
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
تشکر کنندگان: odiseh
(2010-05-23 ساعت 09:55)indmehdi نوشته:  من قبلاً هم توضيح دادم، شما مي‌تونين از نرم افزار Foxit PDF editor استفاده کنيد. بسيار راحت ميشه باهاش کار کرد. فقط يادتون باشه بعد از تکميل فرم نميتونين اونو Save کنين.
پس وقتي که کامل فرم رو بصورت دستي نوشتين، توي نرم افزار وارد کنيد و Print بگيريد. براي داشتن فايلش هم ميتونين يه پرينت بصورت Image ازش بگيريد.

توی این نرم افزار FOXIT میشه فضای اضافی برای قسمت آدرس ها در فرم ایجاد کرد؟ چون جا کمه و آدرس کامل در اون جا نمی گیره.
ممنون از جوابتون.
تشکر کنندگان: sara1981
شما فونت رو کوچیک کنی بهتره
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011