کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
(2010-07-16 ساعت 11:40)ehsan.birjandian نوشته:  سلام دوستان
میخواستم بدونم من چهار روز پیش به KCC ایمیل زدم ولی هنوز جواب ندادن . دوباره ایمیل بزنم ایرادی داره ؟؟؟؟
ممنونم

صبور باش حتما" جواب میدن:Rolleyes
تشکر کنندگان:
کی سی سی لحظاتی پیش این ایمیل زا داد

Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are waiting to be processed. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner.

KCC Diversity Visa

Kentucky Consular Center/ksb

Email: KCCDV@State.Gov
Phone: (606) 526-7403

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.
تشکر کنندگان:
(2010-07-13 ساعت 09:17)alisarshar نوشته:  سلام

میدونم که باید تا اول اگوست منتظر نامه باشم ولی کسی میتونه کمک کنه که اگر نامه تا اول اگوست نرسید چه متنی را به KCC میل کنم؟
ممنون
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان:
(2010-07-17 ساعت 09:36)alisarshar نوشته:  
(2010-07-13 ساعت 09:17)alisarshar نوشته:  سلام
میدونم که باید تا اول اگوست منتظر نامه باشم ولی کسی میتونه کمک کنه که اگر نامه تا اول اگوست نرسید چه متنی را به KCC میل کنم؟
ممنون
سلام دوست عزیز
تا اول آگوست صبر کنید بعد اگر نامه نیومد می تونید از این نامه نمونه استفاده کنید:

کد:
Confirmation Number: 0000000000000000
FIRSTNAME:  XXXXXXX
LASTNAME: XXXXXXX
Date of birth: (Month/Day/Year)
Country Chargeability : Iran

Dear Sir/Madam,
I checked my status at DV-Lottery Status check, and I noticed that I have been selected for further processing.  Since I have not received the Notification Letter, I would appreciate if you would send me the first Notification Letter via E-mail.
Thank you very much for your time and consideration.
Best Regards,
YOUR FULL NAME
موفق باشید
تشکر کنندگان: alisarshar ، ravian ، alirezagh
سلام آخه چقدر صبوری ۱۰ سال کم نبوده. چرا نمیاد این روزا واقعاً سخت تره که بدونی قبول شودی ولی‌ از نامه خبری نیست تا اول آگوست برسه من حسابی‌ کلافه هستم خدایا این روزها زودتر بگذره .........

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

تاریخ دریافت نامه قبولی اول : هیچوقت
تاریخ دریافت نامه دوم : 2 AUG
تاریخ مصاحبه : 8 AUG
تاریخ دریافت ویزا : 11 AUG
کیس : 2011AS00035XXX
کنسولگری: ابوظبی
جمع هزینه ها 4 نفر : تومان 7,570,000
تشکر کنندگان:
(2010-07-16 ساعت 02:07)ravian نوشته:  سلام دوستان
من زمان پر کردن فرم 230 برای خودم و خانواده ، قسمت 39 که مربوط به درخواست کننده بود را N/A گذاشتم ولی بعد متوجه شدم که باید در این قسمت حتما نام برنده را مینوشتم . برای همین امروز این مورد را به KCC ایمیل کردم . متن ایمیل را برای دوستانی که مشکل من را داشتند میزارم و اساتید عزیز هم اگه نیاز به اصلاح دیدن حتما تذکر بدن.
شاد و پیروز باشید.

Email Subject line: Amendment
Case Number: 2011AS000XXXXX
PA NAME: XXXXXXXX, XXXXXXX
Date of Birth: XX/XX/XXXX
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN

Dear Sir/Madam,

When I fill out the DS-230 form in part 39 referring to ‘Name and Address of Petitioner’, I thought that it refers to Diversity Visa (DV) Lottery Winners and I wrote N/A in this part. Now kindly ask you to let me know how to amend it.

Kind Regards,
Your Name

امروز جواب ایمیل بالایی از KCC اومد که میگه اطلاعات فرستاده شده با کیس مطابقت نداره .Sad
این یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you

همه چیز درسته ، صد و شونزده بار چک کردم . هلپ می Tongue
تشکر کنندگان:
(2010-07-20 ساعت 23:16)ravian نوشته:  
من زمان پر کردن فرم 230 برای خودم و خانواده ، قسمت 39 که مربوط به درخواست کننده بود را N/A گذاشتم ولی بعد متوجه شدم که باید در این قسمت حتما نام برنده را مینوشتم . برای همین امروز این مورد را به KCC ایمیل کردم . متن ایمیل را برای دوستانی که مشکل من را داشتند میزارم و اساتید عزیز هم اگه نیاز به اصلاح دیدن حتما تذکر بدن.
شاد و پیروز باشید.

Dear Sir/Madam,

When I fill out the DS-230 form in part 39 referring to ‘Name and Address of Petitioner’, I thought that it refers to Diversity Visa (DV) Lottery Winners and I wrote N/A in this part. Now kindly ask you to let me know how to amend it.

Kind Regards,
Your Name

امروز جواب ایمیل بالایی از KCC اومد که میگه اطلاعات فرستاده شده با کیس مطابقت نداره .Sad

The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you

سلام Ravian عزیز، چی شده؟

به اطلاعاتی داده شده در فرم ثبت نام اینترنتی دسترسی داری؟ همراهان رو درست زدی؟
تاریخ تولد همراهان؟ یا اسامی؟
الان سر کارشون هستند، گوشی رو وردار بهشون زنگ بزن! شاید بگن کجای کار ایراد داره؟
کپی فرم های ارسالی رو اگر چک کردی و درستن، اونها رو بزار جلوت و زنگ بزن!
نگران نباش درست میشه!

منتظرم ببینم نتیجه چی میشه!
تشکر کنندگان: ravian
(2010-07-20 ساعت 23:24)User نوشته:  
شاد و پیروز باشید.

Dear Sir/Madam,

Kind Regards,
Your Name

الان سر کارشون هستند، گوشی رو وردار بهشون زنگ بزن! شاید بگن کجای کار ایراد داره؟
نگران نباش درست میشه!

سلام به دوست عزیزم که همیشه به موقع میرسی
User جان همش درسته البته این جواب همین نامه ای هست که عرض کردم و هنوز جواب ایمیل بررسی پرونده را ندادند . بنابر این فکر کنم مسئله همراهان و اشتباه در فرم منتفی باشه و به نظرم ایراد یا از متنی هست که نوشتم یا از Server اونا . البته همش در حد احتماله .نظر شما چیه ؟
تشکر کنندگان:
(2010-07-21 ساعت 00:06)ravian نوشته:  
شاد و پیروز باشید.

Dear Sir/Madam,

Kind Regards,
Your Name

نگران نباش درست میشه!

User جان همش درسته البته این جواب همین نامه ای هست که عرض کردم و هنوز جواب ایمیل بررسی پرونده را ندادند . بنابر این فکر کنم مسئله همراهان و اشتباه در فرم منتفی باشه و به نظرم ایراد یا از متنی هست که نوشتم یا از Server اونا . البته همش در حد احتماله .نظر شما چیه ؟

درسته! جوابی که داده اند در واقع جواب مستقیم نامه شما نیست! اما What if وضعیت کیس شما همینطوری باشه؟ یعنی واقعا Does not match باشه؟

شاید اگر من بودم مجددا نامه می نوشتم و وضعیت کیس را می پرسیدم! یا ازشون می پرسیدم کجای اطلاعات مطابقت نداره!؟
(2010-07-21 ساعت 00:13)User نوشته:  
(2010-07-21 ساعت 00:06)ravian نوشته:  
شاد و پیروز باشید.

Dear Sir/Madam,

Kind Regards,
Your Name

نگران نباش درست میشه!

درسته! جوابی که داده اند در واقع جواب مستقیم نامه شما نیست! اما What if وضعیت کیس شما همینطوری باشه؟ یعنی واقعا Does not match باشه؟

شاید اگر من بودم مجددا نامه می نوشتم و وضعیت کیس را می پرسیدم! یا ازشون می پرسیدم کجای اطلاعات مطابقت نداره!؟

یکی از اطلاعاتی که بالای ایمیل نوشتید اشتباهه. برای همین میگن match نیست. تا اون اطلاعات با اطلاعات ثبت نام اینترنتیتون یکی نباشه همین رو میگن و جوابتون رو هم نمی دن.

این اولین ایمیلتون به KCC هست یا قبلا با همین اطلاعات جوابتون رو دادن؟
I make my own luck

شماره کیس: 2010AS00016xxx
دریافت نامه قبولی: جولای 2009
کنسولگری: ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول: 14 آگوست 2009
کارنت شدن کیس: بولتن آپریل 2010
دریافت نامه دوم: 11 آپریل 2010
مصاحبه: 20 می 2010
دریافت کلیرنس: 14 سپتامبر 2010 (118 روز)

(2010-07-21 ساعت 00:30)sam_hash نوشته:  
(2010-07-21 ساعت 00:13)User نوشته:  [quote='ravian' pid='64204' dateline='1279654561']
[quote='User' pid='64194' dateline='1279652087']
[quote='ravian' pid='64193' dateline='1279651573']
[quote='ravian' pid='63097' dateline='1279229864']

یکی از اطلاعاتی که بالای ایمیل نوشتید اشتباهه. برای همین میگن match نیست. تا اون اطلاعات با اطلاعات ثبت نام اینترنتیتون یکی نباشه همین رو میگن و جوابتون رو هم نمی دن.

این اولین ایمیلتون به KCC هست یا قبلا با همین اطلاعات جوابتون رو دادن؟

ممنونم دوست عزیز این ایمیل دوم هست ولی اولین جوابیه که میگیرم ایمیل اول 2 هفته بعد از رسیدن مدارک بود که برای اطلاع از وضعیتم فرستادم که هنوز به اون جواب ندادن .با همین سربرگ هم فرستادم
تشکر کنندگان:
فکر کنم سرشون سر این کارنت ای آخر سری و بستن پرونده 2010 یه خورده شلوغه
بهتره صبر کنیم تا اگوست بشه بعد شاید یه جواب خشک خالی بدون ذکر تشکر بهمون بدن
درود بر شما:
این نامه از کی سی سی برای من اومد در خصوص اشتباه نوشتن نام فامیلی...
کمکم کنید لطفا یاران

When inquiring about the status of your case, you are required to provide your full name, complete case number, and date of birth. For security purposes, KCC cannot reveal any information regarding your case if you cannot provide all the required information.

Support Contractor-Serco/rch
Email: KCCDV@state.gov
Phone: (606) 526-7500

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.
شماره کیس : 2011AS00015XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:2010 18May
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:17July 2010
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تشکر کنندگان:
(2010-07-21 ساعت 03:19)zendegi نوشته:  درود بر شما:
این نامه از کی سی سی برای من اومد در خصوص اشتباه نوشتن نام فامیلی...
کمکم کنید لطفا یاران

When inquiring about the status of your case, you are required to provide your full name, complete case number, and date of birth. For security purposes, KCC cannot reveal any information regarding your case if you cannot provide all the required information.

دوست گرامی
چون شما مشخصات خودتون را ننوشتید آنها هم به دلایل امنیتی جوابگو نیستند.هر ایمیلی که می فرستید باید نام و نام خانوادگی و شماره ی کیس و تاریخ تولد فرد برنده را بنویسید.
دوباره ایمیل را به علاوه فرمت زیر بفرستید:
Case Number : 2011AS00000000
FIRSTNAME:XXXXXXX
LASTNAME :XXXXXXX
Date of birth : (Month/Day/Year)
Preference Category : DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability : Iran
البته تا جایی که یادم میاد شما نامه را دریافت نکردید و شماره ی کیس ندارید پس باید تا اول آگوست صبر کنید.پیشنهاد می کنم بعد از رسیدن فرم هاتون و پردازش شدن آنها این ایمیل را بفرستید.
موفق باشید.
شماره کیس: 2011AS00016xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:29 اردیبهشت, 19 May
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2 خرداد،23 May
تاریخ کارنت شدن کیس: January 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: 20 بهمن، February 9
تاریخ مصاحبه:9فروردین،29 march
دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان:
درود بر شما بیتای عزیز
من همه این مشخصات رو در اون نامه فرستادم با ای میل
در ضمن من نامه کی سی سی رو هم دریافت کردم و حدود 1 ماه و نیم بعد پست کردم.
نگرانم بیتای مهربان Sad
شماره کیس : 2011AS00015XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:2010 18May
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:17July 2010
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان