کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
ببخشيد براي اطلاع از رسيدن بسته هامون به آنكارا بايد به كجا ايميل زد و چه متني نوشت.
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان: tamanna
(2011-08-24 ساعت 09:19)HOMAYON53 نوشته:  ببخشيد براي اطلاع از رسيدن بسته هامون به آنكارا بايد به كجا ايميل زد و چه متني نوشت.

ما که فقط از طریق دی اچ ال پیگیری کردیم و دیدیم که زده که دلیور شده.
به آنکارا ایمیل نزدیم. مدارکمون هم رسیده بود.
موفق باشید.
شماره کیس :2011AS35XXX
دریافت نامه: 9 خرداد -- 30 می
ارسال فرمها: 11 خرداد-- 1 ژوئن
کنسولگری:آنکارا
مصاحبه: 10 مرداد-- 1 آگوست
دریافت ویزا:23 شهریور-- 14 سپتامبر
ورود به آمریکا: ۱۴ مهر--۶ اکتبر
دریافت سوشال:۱۵ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت: ۲۱ روز بعد از ورود

تشکر کنندگان: nahid.t
(2011-08-27 ساعت 16:15)یاشار و ماری نوشته:  
(2011-08-24 ساعت 09:19)HOMAYON53 نوشته:  ببخشيد براي اطلاع از رسيدن بسته هامون به آنكارا بايد به كجا ايميل زد و چه متني نوشت.

ما که فقط از طریق دی اچ ال پیگیری کردیم و دیدیم که زده که دلیور شده.
به آنکارا ایمیل نزدیم. مدارکمون هم رسیده بود.
موفق باشید.

من هم همین کارو کردم از سایت دی اچ ال دیدم زده بسته رسیده و رسیده بود اگر تو سایت می زنه رسیده نگران نباش رسیده
تشکر کنندگان: ali.narooei ، tamanna
بچه های 2011 آیا کسی فرم های سری اول و عکس هارو از طریق ایمیل واسه kcc فرستاده؟ چطوری؟ حتما باید با پست واسشون بفرستیم؟اگه با ایمیل فرستادید متن همراه فایل ها و جواب kcc رو بزارید ممنون میشم Shy
2012AS00020XXX
اطلاع از قبولی: 2011 , 16 Jul
کنسولگری: آنكارا
ارسال فرمها:3 sep از طریق e mail
رسید فرمها: 3 sep تایید مدارک:27 sep
کارنت شدن: 9 oct
دریافت نامه دوم:19 DEC
مصاحبه: FEB
دریافت ویزا:یکضرب
هزینه ها:در سفرنامه اعلام کردم
بچه های مهاجرسرا خیلی مخلصیمTongue
تشکر کنندگان:
من به یک مشکل بر خوردم ومیشه دوستان با تجربه راهنماییم کنند..من واسه ثبت نام اولیه لاتاری فامیلم با یک (k) وارد کردم یادم نبود که تو پاسپورتم (kk) داره ولی الان که فرم ها رو پر کردم ومثل پاسپورتم نوشتم..حالا به نظر شما من چیکار کنم ،ایمیل بزنم به kccو توضیح بدم این اشتباه سهوی بوده و یک errorتایپی بوده یا نه برم پاسم عوض کنم..به نظر دوستان چه قدر این مسئله دردسر ساز میشه؟؟خواهشششش می کنم کمککک کنید.....الان اگه بخوام همچین ایمیلی بزنم چی باید بنویسمو اینکه قبل پست فرمها باشه این ایمیل که بعد جوابشون ضمیمه کنم یا نه اول پست کنم بعد اگه اشکال گرفتن بعدا" توضیح بدم.....کمممکککک
تشکر کنندگان:
(2011-09-03 ساعت 12:44)NZMT نوشته:  من به یک مشکل بر خوردم ومیشه دوستان با تجربه راهنماییم کنند..من واسه ثبت نام اولیه لاتاری فامیلم با یک (k) وارد کردم یادم نبود که تو پاسپورتم (kk) داره ولی الان که فرم ها رو پر کردم ومثل پاسپورتم نوشتم..حالا به نظر شما من چیکار کنم ،ایمیل بزنم به kccو توضیح بدم این اشتباه سهوی بوده و یک errorتایپی بوده یا نه برم پاسم عوض کنم..به نظر دوستان چه قدر این مسئله دردسر ساز میشه؟؟خواهشششش می کنم کمککک کنید.....الان اگه بخوام همچین ایمیلی بزنم چی باید بنویسمو اینکه قبل پست فرمها باشه این ایمیل که بعد جوابشون ضمیمه کنم یا نه اول پست کنم بعد اگه اشکال گرفتن بعدا" توضیح بدم.....کمممکککک

اصلا نكران نباش از اين اشتباهات زياده مثل من كه تو فرم اصلي تاريخ تولد را اشتباه نوشتم-شما يك ايميل مودبانه اصلاحيه بزن(بظر من نزني هم ايرادي نداره) و توضيح بده.فرمت نامه رو هم تو صفحات اول "نمونه مكاتبات-صفحات اوليه" ميتوني بيدا كني
تشکر کنندگان: najibi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان