کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره ها
(2011-09-20 ساعت 08:49)MEHRAN837 نوشته:  
(2011-09-20 ساعت 02:27)BLUE.SKY نوشته:  
(2011-09-13 ساعت 17:48)tamanna نوشته:  
(2011-09-13 ساعت 17:16)moeen نوشته:  ما روز جمعه مصاحبه داشتیم خانمم ودوتا پسرام ویزا گرفتن!!Big Grin
ولی من برگه ابی گرفتم !!Sad
کسی میدونه اخرین نفری که مصاحبه داره واسه چه روزیه؟!!

تا جایی که من از هم هتلی هام پرس و جو کردم فکر کنم 14 سپتامبر اخرین روز باشهShy

دوستان من دارم 3 مهر میرم ابوظبی. 160 روزه که کلیر نشدم. میرم ببینم میتونم حضوری ویزامو بگیرم. اگه بتونم واسه کسی کاری کنم بگه.
شما فقط لطف کن اطلاعتت رو به " free free " برای ثبت در جدول بفرست . همین

شماره کیس:2011AS19XXX
کنسولگری:ابوظبي
مصاحبه:90/03/16 (06 june)
مدت كلیرنس : 111 روز
تاریخ کلیر : 25 SEP
دریافت ویزا : 26 SEP
تاریخ پرواز : 9 مارچ
دریافت گرین کارت : 19 آوریل
خلاصه وضعیت کیس
تشکر کنندگان: tamanna ، Sooshians ، Hornet ، ravian ، SH1A2R3 ، majidusa01
باسلام به همگی دوستان
من هم روز 12 سپتامبر مصاحبه داشتم که یکضرب ویزا گرفتم، سفرنامه رو همسرم تو تاپیک مربوطه بطوره کامل شرح داده.
خیلی خیلی ممنونم ازهمه ی بچه های مهاجرسرا که تواین مدت از راهنمایی هاشون استفاده کردیم.
باامیدموفقیت برای همه دوستان
تشکر کنندگان: HOMAYON53 ، tamanna ، naeiji1974 ، Hornet ، javad_2 ، sima s ، SH1A2R3 ، nahid.t ، ravian ، majidusa01 ، zohreh36 ، nima_sima
لاتاري تمام شد
ساعت هفت وچهل دقيقه شب سي ام سپتامبر باآخرين آپ ديت جدول كلير وحذف كليه كيس نامبرهاي لاتاري 2011رسما تمام شدوپايانش هم بازهم پرازاندوه ودرد براي بچه هاي خوب اين سايت ؛ نميدونم چي بگم اما لازم ديدم كه توي تايپيك كليرنس نگم چون اونجاهنوزبااميد سردرگمي دنبال ميشه.
تشکر کنندگان: kopol ، SH1A2R3 ، nahid.t ، HOMAYON53 ، ravian ، majidusa01 ، zohreh36
شاد بودم که در آخرین دقایق منم موفق شدم ویزا را بگیرم . . .
ولی تعدادی از دوستانی که یک سال و نیم باهاشون زندگی کردیم امشب یا از اوظبی برگشتن یا در آنکارا آخرین ساعات را سپری میکنند .
کاش میتونستم کاری کنم . کاش غمی که توی دلم هست میتونست از غمهاشون کم کنه . ولی ایمان دارم همه این خوبان لیاقت بهتر از اینها را دارند .
دکتر محمودی ، علی سرشار و همه عزیزانی که امشب غم توی دلهاتون خونه کرده شما تنها نیستید .
ایمان دارم که خدای مهربون بهتر از اینها را برای شما در نظر گرفته
کاش میشد که امشب از نوشته های همه بچه های 2011 صدای خنده را شنید
تشکر کنندگان: majidusa01 ، SH1A2R3 ، rayan.s ، zohreh36 ، tamanna ، naeiji1974 ، arash004 ، nahid.t ، mansour***
سلام
با تشکر از همه دوستان برای مشارکت در این تاپیک
این تاپیک بسته می شود
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: tamanna ، ravian ، SH1A2R3 ، arash004 ، Hornet ، bfarhadm ، satusa ، nahid.t ، محبت

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان