کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره ها
يك سوال آيا مداركمون را بايد به همون ادرسي كه در نامه دوم گفته - براي آنكارا- ارسال كنيم.؟ كسي آدرسي چيزي داره؟
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان: tamanna
(2011-08-15 ساعت 05:43)nahid.t نوشته:  من هنوز نامه دوم را در يافت نكردم و حدود 22روز ديگه مصاحبه دارم با اين تعطيلات رمضان تركيه ايا مدارك به موقع به سفارت ميرسه؟ ميشه من كه 4-5روز جلوتر ميرسم خودم مدارك را ببرم سفارت تحويل بدم كسي اين كار را كرده؟

سلام
دوست عزیز علت اینکه اونا مدارک رو 15 روز قبل میگن بفرستید بررسی زودتر مدارکتون قبل از مصاحبه است. حالا اگه نفرستید در کل شاید مشکلی پیش نیاد ولی احتمال اینکه مصاحبتون عقب بیفته حتی برای یک روز وجود داره.من این موضوع را از نزدیک توسفارت دیدم.
موفق باشید
ای معجزه خاموش، یه حادثه روشن شو
یه لحظه،فقط یه آه، همجنس شکفتن شو
تشکر کنندگان: tamanna ، mim
(2011-08-15 ساعت 08:15)HOMAYON53 نوشته:  يك سوال آيا مداركمون را بايد به همون ادرسي كه در نامه دوم گفته - براي آنكارا- ارسال كنيم.؟ كسي آدرسي چيزي داره؟

دوست عزیز ، سلام
آدرس رو توی دستورالعمل لاتاری که توی سایت سفارت آنکارا هستش ، نوشته
http://turkey.usembassy.gov/media/pdfs/i...052011.pdf
ولی خوب من اینجا هم می نویسم :

U.S. Embassy,
Immigrant Visa Unit,
110 Ataturk Boulevard Kavaklidere, Ankara 06100
Turkey
شماره کیس : 2011AS44XXX
تاریخ ورود به آمریکا : 2012 Feb
تشکر کنندگان: HOMAYON53 ، tamanna
میدونم جای این سوال اینجا نیست
نمیدونم کجا هست؟
هرچی سعی میکنم نمیتونم جدول ۲۰۱۱ در یک نگاه رو پیدا کنم .
کمک کککککککککککککککککککککککک
(2011-08-15 ساعت 13:37)bfarhadm نوشته:  میدونم جای این سوال اینجا نیست
نمیدونم کجا هست؟

http://mohajersara.com/showthread.php?ti...2#pid78182
شماره کیس : 2011AS44XXX
تاریخ ورود به آمریکا : 2012 Feb
تشکر کنندگان: tamanna ، bfarhadm
(2011-08-15 ساعت 13:37)bfarhadm نوشته:  میدونم جای این سوال اینجا نیست
نمیدونم کجا هست؟
۲۰۱۱ در یک نگاه
http://mohajersara.com/showthread.php?ti...#pid119912

رهرو گر صد هنر دارد توکل بایدش…
تشکر کنندگان: tamanna ، bfarhadm ، Hornet
من یکبار رفتم به اربیل عراق و برای رفتن فقط در پاسپورتم مهر خروج خورده می خواستم بدونم تو فورمی که برای آنکارا می فرستیم باید چه نوع ویزایی بنویسیم
تشکر کنندگان:
(2011-08-15 ساعت 23:34)hosin2011 نوشته:  من یکبار رفتم به اربیل عراق و برای رفتن فقط در پاسپورتم مهر خروج خورده می خواستم بدونم تو فورمی که برای آنکارا می فرستیم باید چه نوع ویزایی بنویسیم

نوع ويزا type of visa ميشه B1هدف purpose ميشه torism
تشکر کنندگان: tamanna ، bfarhadm ، Hornet ، HAMEDMIM
دوستان سفر تفریحی به استانبول و دوبی نوع ویزاش رو چی باید زد؟؟
تشکر کنندگان:
(2011-08-16 ساعت 10:00)مونیکا نوشته:  دوستان سفر تفریحی به استانبول و دوبی نوع ویزاش رو چی باید زد؟؟

در ارسال قبلي پاسخ داده شده
تشکر کنندگان: Hornet ، tamanna
سلام دوستان

کسی میدونه که اگه نشه نامه تمکن مالی با مبلغ بالا تهیه کرد میشه در کنار این نامه مالی یه فاکتور خرید طلا هم ترجمه کرد و ضمیمه کرد ؟

آیا فاکتور خرید طلا هم ارزشمند هست ؟ میخوام بیخودی هزینه ی ترجمه ندم !
تشکر کنندگان: tamanna ، bfarhadm
(2011-08-15 ساعت 05:43)nahid.t نوشته:  من هنوز نامه دوم را در يافت نكردم و حدود 22روز ديگه مصاحبه دارم با اين تعطيلات رمضان تركيه ايا مدارك به موقع به سفارت ميرسه؟ ميشه من كه 4-5روز جلوتر ميرسم خودم مدارك را ببرم سفارت تحويل بدم كسي اين كار را كرده؟

مگه پست پیشتاز یا tnt یا dhl نمی فرستین؟ 3-4 روز می رسه که!
(2011-08-17 ساعت 02:14)HAMEDMIM نوشته:  

مگه پست پیشتاز یا tnt یا dhl نمی فرستین؟ 3-4 روز می رسه که!

با سلام
1- پست dhl به سفارتخانه هاي آمريكا در كشور هاي ديگر مرسوله ارسال مي كند. خودم ديروز رفتم پست tnt گفت كه ارسال نمي كند.
2- هزينه پست dhl براي تركيه از دفتر پستي 45000 تومان مي باشد كه با 5 يا 6 روز بعد به تركيه مي رسه ولي از دفتر مركزي خود dhl با پست عادي 58 هزار تومان و 3 يا 4 روز طول مي كشه
3-در خصوص نامه دوم: ناهيد خانم 1- اگر شماره شما در سايت آنكارا هست شما ابتدا يك ايميل به اونها بزن و يادآوري كن بهشون.
2- مداركتو شما ديگه بفرست كه 15 روز قبل دستشون باشه.زيرا نامه دوم در ارسال مدارك تاثيري ندارد.
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان: nahid.t ، tamanna ، mim
(2011-08-17 ساعت 00:31)میناسیان نوشته:  سلام دوستان

کسی میدونه که اگه نشه نامه تمکن مالی با مبلغ بالا تهیه کرد میشه در کنار این نامه مالی یه فاکتور خرید طلا هم ترجمه کرد و ضمیمه کرد ؟

آیا فاکتور خرید طلا هم ارزشمند هست ؟ میخوام بیخودی هزینه ی ترجمه ندم !
بنظر من نه. آفیسر از کجا بدونه این طلا فروخته نشده . شما چند نفرید؟ بازائ هر نفر 20000 الی 25000 دلار کافیه. ما سه نفریم و من نامه تمکن 67 هزار دلاری گرفتم و اصلا در این مورد سئوالی نپرسید. موفق باشید

شماره کیس:2011AS19XXX
کنسولگری:ابوظبي
مصاحبه:90/03/16 (06 june)
مدت كلیرنس : 111 روز
تاریخ کلیر : 25 SEP
دریافت ویزا : 26 SEP
تاریخ پرواز : 9 مارچ
دریافت گرین کارت : 19 آوریل
خلاصه وضعیت کیس
تشکر کنندگان: Hornet ، tamanna ، samadi2050
(2011-08-14 ساعت 22:50)نفس نوشته:  
(2011-08-14 ساعت 14:38)ravian نوشته:  

سلام
ما هم 13 سپتامبر هستیم.شما کی میرین دبی؟

با سلام به نفس و arash004 عزیز من دقیقا مطمئن نیستم که اگر برای یک شنبه دبی باشم میتونم به کارهای مدیکال برسم یا نه از دوستان با تجربه خواهش میکنم راهنمایی کنند چون 13 سپتامبر سه شنبه هست و فقط دوشنبه روز کاری وقت دارم البته اگه مدیکال روز یک شنبه باز باشه فکر کنم مشکل حل بشه
تشکر کنندگان: tamanna ، Hornet ، HAMEDMIM

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان