کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره ها
(2011-08-17 ساعت 12:08)ravian نوشته:  
(2011-08-14 ساعت 22:50)نفس نوشته:  
(2011-08-14 ساعت 14:38)ravian نوشته:  

سلام
ما هم 13 سپتامبر هستیم.شما کی میرین دبی؟

با سلام به نفس و arash004 عزیز من دقیقا مطمئن نیستم که اگر برای یک شنبه دبی باشم میتونم به کارهای مدیکال برسم یا نه از دوستان با تجربه خواهش میکنم راهنمایی کنند چون 13 سپتامبر سه شنبه هست و فقط دوشنبه روز کاری وقت دارم البته اگه مدیکال روز یک شنبه باز باشه فکر کنم مشکل حل بشه

نعطیلات دوبی جمعه و شنبه است؛ ولی بیمارستان شنبه هم کار میکنه.
تشکر کنندگان: tamanna ، arash004 ، ravian
يك سوال من مدرك ليسانس دارم و آن را ترجمه كردم و با مداركم ارسال كردم. آيا بايد ديپلمم هم ترجمه و ارسال كنم؟
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان: tamanna
(2011-08-18 ساعت 11:03)HOMAYON53 نوشته:  يك سوال من مدرك ليسانس دارم و آن را ترجمه كردم و با مداركم ارسال كردم. آيا بايد ديپلمم هم ترجمه و ارسال كنم؟

تا اونجاییکه من میدونم؛ دیپلم مهمتر از لیسانس هست براشون.
(2011-08-18 ساعت 11:31)تندر نوشته:  
(2011-08-18 ساعت 11:03)HOMAYON53 نوشته:  يك سوال من مدرك ليسانس دارم و آن را ترجمه كردم و با مداركم ارسال كردم. آيا بايد ديپلمم هم ترجمه و ارسال كنم؟

تا اونجاییکه من میدونم؛ دیپلم مهمتر از لیسانس هست براشون.
آخه در مدرك ليسانس نيز اشاره كرده كه اين شخص مدرك ديپلمش را گرفته و از طريق آزمون ورودي به دانشگاه وارد شده و در دانشگاه مدرك ليسانس گرفته.
پس يا اين اوصاف وقتي داري مدرك ليسانس ارائه مي ده عملا ديپلم رو هم داري ديگه.
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

با سلام
اغلب افراد مدرک دیپلم را ندارند و به دانشگاهها تحویل داده ا ند،ما هم با لیسانس رفتیم و دیپلم را نخواستند .
بنظرم دوستان زیادی رو دیپلم تاکید کرده اند ،انها حداقل مدرک دیپلم میخواهند ونه حداکثر.
شماره کیس: ***2011AS-27
تاریخ دریافت نامه قبولی:9 خرداد 89
تاریخ ارسال نامه اول :7 ژوئن 2010(17 خرداد 89)
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ کارنت شدن کیس:9 آوریل 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: هنوز نیامده
تاریخ مصاحبه: June 21
تاریخ دریافت کلیرنس: 3 Agust
بعد از 44روز
تاریخ گرفتن ویزا:14و15 اگوست2011
تشکر کنندگان: HOMAYON53
سلام
بچه ها اطلاعات فرم آنکارا مثل سوابق شغلی و تحصیلی را عین فرمهایی که پارسال فرستادم پر کنم؟
یا هر چی بوده بنویسم؟
اف بی ای چک نخورم اگه کامل نوشتم؟
شماره کیس: ***2011AS00042
تاریخ دریافت کیس نامبر از طریق ایمیل: 1389/12/10
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: 12 sep
تاریخ دریافت ویزا:Sep 13
جمع تقریبی هزینه ها: 14عکس.60 پست اول،57 ترجمه،68 ارسال مدارک مصاحبه،428بلیط،55عوارض خروج،819سفارت،252هتل اوزیلهان،1700 هواپیما امریکا
تشکر کنندگان:
سلام به همه تلاش گران مرحله نهايي من چهارشنبه بهkccبراي در خواست نامه دوم ايميل زدم و امروز صبح جواب ايميل و نامه دوم اتچ شده همراهش اومد
تشکر کنندگان: HAMEDMIM ، HOMAYON53 ، moeen
(2011-08-19 ساعت 00:21)silia نوشته:  سلام
بچه ها اطلاعات فرم آنکارا مثل سوابق شغلی و تحصیلی را عین فرمهایی که پارسال فرستادم پر کنم؟
یا هر چی بوده بنویسم؟
اف بی ای چک نخورم اگه کامل نوشتم؟

هرچی‌ می نویسین با فرم‌های اولی تضاد یا تناقض نداشته باشه وگرنه کارتون رو به مشکل میندازه.Rolleyes
ولی اگه کارتون یا وضعیت تحصیلیتون توی این مدت عوض شده و میخواین به فرم اضافه کنین و توضیح بدین، حد الامکان ساده و بدون پیچ‌ و تاب بنویسین،، حتما مهم هست که توی تاریخ هایی که اعلام می‌کنید جایی کار کردین یا درس خوندین، تضاد نباشه...

رهرو گر صد هنر دارد توکل بایدش…
تشکر کنندگان: silia ، nahid.t
من 6 SEP مصاحبه دارم اولا نامه دوم دریافت نکردم دوما مدارک تا حالا نفرستادم سفارت آنکارا . می خواستم بدونم اگر فردا بفرستم دیر نمی شه؟
تشکر کنندگان:
(2011-08-19 ساعت 10:35)hosin2011 نوشته:  من 6 SEP مصاحبه دارم اولا نامه دوم دریافت نکردم دوما مدارک تا حالا نفرستادم سفارت آنکارا . می خواستم بدونم اگر فردا بفرستم دیر نمی شه؟

هرچه سریع تر! با dhl بفرستین،، نامهٔ دوم رو هم میتونین زنگ بزنینKCC یا ایمیل بزنین بگین براتون ایمیل کنن، ولی‌ منتظر اون نشین اصلا.

شما چون ۶ سپتامبر مصاحبه دارین، باید ۲۱ اگوست دستشون برسه، مدارک، ولی‌ ایشالا فردا بفرستین بره حتما.
من فکر می کردم از همه اینجا دل گنده تر منمCool

رهرو گر صد هنر دارد توکل بایدش…
تشکر کنندگان: nahid.t
سلام به همه بچه های منتظر ته صف 2011!
منم امروز (20aug)اون نامه خوشگله(دومی رو میگم)رسید دستم،تو مشهد.Smile
دریافت نامه قبولی: May.2010
کیس نامبر: 2011AS44xxx
کارنت: jul.2011
مصاحبه و دریافت ویزا: sep.2011
اولین سفر: feb.2012
دومین سفر: feb.2013

خدایا شکرت...
تشکر کنندگان: HAMEDMIM ، ravian ، HOMAYON53 ، farnaz82 ، moeen
من 6 sep وقت مصاحبه دارم ولی مدارک امروز برای سفارت در ترکیه فرستادم و بهم گفتند چهارشنبه می رسه دستشون می خواستم بدون آیا امکان داره به خاطر دیر فرستادن مدارک برگه آبی بهم بدند؟
تشکر کنندگان:
(2011-08-20 ساعت 18:09)hosin2011 نوشته:  من 6 sep وقت مصاحبه دارم ولی مدارک امروز برای سفارت در ترکیه فرستادم و بهم گفتند چهارشنبه می رسه دستشون می خواستم بدون آیا امکان داره به خاطر دیر فرستادن مدارک برگه آبی بهم بدند؟

دوست عزیز هر چیزی امکان داره شاید هم یکضرب ویزا بگیرد بستگی به شرایط و موقعیت و حال آفیسر و سفارت داره هیچیز مشخص نیست .
Visa: 28 . Sep . 2011
رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
تشکر کنندگان: farnaz82 ، آمریکا
سلام به همگي ما هم نامه دوم را بالاخره گرفتيم
تشکر کنندگان: farnaz82 ، naeiji1974 ، HAMEDMIM ، mehdi47 ، moeen ، nahid.t ، میناسیان
سلام به دوستان عزیز ....... امکان داره تمام مدارکی رو که باید بفرستم سفارت بهم بگید ؟؟؟ از همه ی عزیزان سپاسگذارم........
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان