کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفرنامه و تجربه مصاحبه در ابوظبی
سلام دوستان

من براي انجام يه سري كارهاي خودم، از روز 28 نوامبر به مدت 5-4 روز در امارات خواهم بود. اگه از دوسان كسي در اين زمان مي خواد بره مصاحبه و كمكي از من مي خواد، خوشحال مي شم در خدمت باشم. با پيغام خصوصي مي تونيم هماهنگ كنيم.
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: Linspire ، hanok ، maxsupermax ، Amir78 ، AmericanHamid ، Solitude ، pariya2
با سلام خدمت همه دوستان من شماره سفارت ابوظبیرا میخواستم اگه کسی داشته باشدش ممنون میشم
تشکر کنندگان:
سلام

شماره شون هست 2333-414 2-00971.

اين شماره فقط در مورد ويزاهاي مهاجرتي (از هر نوع، من جمله لاتاري) پاسخگو هست.

طبق اعلام وب سايت سفارت آمريكا در ابوظبي، شما در تمامي روزهاي هفته به جز جمعه و شنبه، از ساعت 2 عصر تا 4 عصر به وقت امارات (برابر با 1:30 تا 3:30 عصر به وقت زمستاني ايران) مي توانيد تماس بگيريد. هرچند سال گذشته كه من به دليلي نياز داشتم باهاشون تماس بگيرم، در بين ساعت هاي اعلام شده هم موفق نشدم. همه اش مي گفتند تمامي خطوطمون اشغال هستند و بعد از چند دقيقه هم قطع مي شد!

(2010-11-20 ساعت 19:19)آذر نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان من شماره سفارت ابوظبیرا میخواستم اگه کسی داشته باشدش ممنون میشم

تشکر کنندگان: rayan.s ، Linspire ، taraneh@mini ، maxsupermax ، Amir78 ، Solitude
سلام
دکتر جان از شما پاسپورتهای قدیمتون هم خواست یانه؟
ان شا ا... کلیرنس بزودی بیاد

نه اصلا! حتي اشاره هم به مسافرتهاي قبلي نكردند.
باز بگين ابوظبي بده؟!

شماره کیس: **2011AS000012
ابوظبي
تاریخ مصاحبه:2010-NOV-08
کلیرانس: بازمانده2011 علیرغم326روزانتظار برای کلیرشدن
تشکر کنندگان: taraneh@mini ، maxsupermax ، HAMEDMIM ، pariya2
(2010-11-21 ساعت 00:41)drmahmoodi نوشته:  سلام
دکتر جان از شما پاسپورتهای قدیمتون هم خواست یانه؟
ان شا ا... کلیرنس بزودی بیاد

نه اصلا! حتي اشاره هم به مسافرتهاي قبلي نكردند.
باز بگين ابوظبي بده؟!

دکتر اگه با همین قیافه ای که تو عکس هست رفتی مصاحبه ، تحت هر شرایطی هر کی میبود برای حفظ جونش همینطوری تا میکرد
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: drmahmoodi ، Donkey chance
دوستان عزیز سلام میشه لطفا مدارک مورد نیاز برای ابوظبی رو بگین؟ کارت ملی لازمه؟
تشکر کنندگان:
كارت ملي لازم نيست. از من نخواستن... از كسي هم تا حللا نشنيدم خواسته باشن. با اين وجود من واسه اطمينان بردم.

اين مدارك رو مي خوان:

1-اصل و ترجمه شناسنامه هاي همه افراد
2-اصل و ترجمه آخرين مدرك تحصيلي يا گواهي سابقه كار برنده اصلي
3-مدارك مالي شاملگواهي تمكن مالي از بانك در هركجاي دنيا حتي ايران يا مدارك Sponsor
4- اصل و ترجمه مدرك نظام وظيفه و مدارك مربوطبه سوابق خدمت نظامي تمامي افراد خانواده (در صورت شمول و در صورتي كه سابقه اي داشته اند)
5- اصل و ترجمه سند ازدواج برنده اصلي و همسرش
6- در صورت سابقه ازدواج پيشين و طلاق برنده اصلي، اصل و ترجمه مدارك مربوط به آن.

تذكر مهم: اصل ها رو نگاه نمي كنن، اما واسه اطمينان ببريد. اگه به چيزي گير دادند، سفارت ايران دو سه كوچه پايين تره، ببريد اونجا با اصل براتون تأييد كنند.

(2010-11-27 ساعت 17:07)melika64 نوشته:  دوستان عزیز سلام میشه لطفا مدارک مورد نیاز برای ابوظبی رو بگین؟ کارت ملی لازمه؟

تشکر کنندگان: bita-p ، usa ، melika64 ، jasmine2953 ، Solitude ، saljoogh
(2010-11-27 ساعت 18:44)Ashkan78 نوشته:  كارت ملي لازم نيست. از من نخواستن... از كسي هم تا حللا نشنيدم خواسته باشن. با اين وجود من واسه اطمينان بردم.

اين مدارك رو مي خوان:

1-اصل و ترجمه شناسنامه هاي همه افراد
2-اصل و ترجمه آخرين مدرك تحصيلي يا گواهي سابقه كار برنده اصلي
3-مدارك مالي شاملگواهي تمكن مالي از بانك در هركجاي دنيا حتي ايران يا مدارك Sponsor
4- اصل و ترجمه مدرك نظام وظيفه و مدارك مربوطبه سوابق خدمت نظامي تمامي افراد خانواده (در صورت شمول و در صورتي كه سابقه اي داشته اند)
5- اصل و ترجمه سند ازدواج برنده اصلي و همسرش
6- در صورت سابقه ازدواج پيشين و طلاق برنده اصلي، اصل و ترجمه مدارك مربوط به آن.

تذكر مهم: اصل ها رو نگاه نمي كنن، اما واسه اطمينان ببريد. اگه به چيزي گير دادند، سفارت ايران دو سه كوچه پايين تره، ببريد اونجا با اصل براتون تأييد كنند.

(2010-11-27 ساعت 17:07)melika64 نوشته:  دوستان عزیز سلام میشه لطفا مدارک مورد نیاز برای ابوظبی رو بگین؟ کارت ملی لازمه؟

واقعا ممنونم. بعد سئوال دیگه ای که داشتم اینه که افرادی طلاق گرفتند دیگه سند ازدواج ندارند فقط سند طلاق دارند . همون سند طلاق کفایت می کنه؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
میشه خواهش کنم لطفاٌ یکی آدرس Email سفارت ابوظبی رو برای من بنویسه چون هر چی توی سایتش می گردم نیست !!!!!!!!
می خوام یه اشتباهی که توی فرممون کردیم رو براشون بفرستم. لطفاٌ اگه می شه هر کی میدونه کمک کنه... مرسیSad
شماره کیس : 2011AS0001XXXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2 May
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:10 May
تاریخ کارنت شدن کیس:October
تاریخ دریافت نامه دوم:1Oct
تاریخ مصاحبه: 27.Dec
تاریخ دریافت کلیرنس:
تاریخ دریافت وبزا:
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت کارت :
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
دوستان عزیزی که در ابوظبی مصاحبه می شوند
خواهشن همانند دیگر دوستان تجارب خود را در اختیار دوستان بگذارند
تا دیگران نیز از تجاربتان بهره مند گردند
خدا خیرتون بده
مرسی
تشکر کنندگان: maxsupermax ، AmericanHamid
فكر مي كنم كافي باشه.

هر سندي كه هم ازدواج و هم طلاق رو دراين موارد بتونه ثابت كنه، قابل قبوله. تا حالا من سند طلاق نديدم اما فكر كنم بتونه هر دو مسأله رو يكجا ثابت كنه.

(2010-11-27 ساعت 19:15)melika64 نوشته:  واقعا ممنونم. بعد سئوال دیگه ای که داشتم اینه که افرادی طلاق گرفتند دیگه سند ازدواج ندارند فقط سند طلاق دارند . همون سند طلاق کفایت می کنه؟

تشکر کنندگان: melika64 ، Solitude
(2010-11-27 ساعت 22:56)Miss Delay نوشته:  سلام دوستان
میشه خواهش کنم لطفاٌ یکی آدرس Email سفارت ابوظبی رو برای من بنویسه چون هر چی توی سایتش می گردم نیست !!!!!!!!
می خوام یه اشتباهی که توی فرممون کردیم رو براشون بفرستم. لطفاٌ اگه می شه هر کی میدونه کمک کنه... مرسیSad

نگران نباش
Cool
این ایمیل مورد درخواست شما:

AbuDhabiIV@state.gov

نهایتا 3 روزه جواب میدن. دلواپس نباش

مدیران و بزرگان هر یک از انجمن ها
لطفا پستهای غیر مرتبط با سرفصل "عنوان ارسال" ها را منتقل یا
حذف نمایید.
سپاس
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
تشکر کنندگان: Miss Delay ، Solitude
(2010-11-28 ساعت 00:32)maxsupermax نوشته:  
(2010-11-27 ساعت 22:56)Miss Delay نوشته:  سلام دوستان

نگران نباش
Cool
این ایمیل مورد درخواست شما:

AbuDhabiIV@state.gov

نهایتا 3 روزه جواب میدن. دلواپس نباش

مدیران و بزرگان هر یک از انجمن ها
لطفا پستهای غیر مرتبط با سرفصل "عنوان ارسال" ها را منتقل یا
حذف نمایید.
سپاس

مرسی آقای maxsupermax .امیدوارم هرچی اتفاقه خوبه، در انتظارت باشه و هیچ وقت توی کارات به مشکل برنخوری و به راحتی هم ویزاتو بگیری( از صمیم قلب بود)Tongue
شماره کیس : 2011AS0001XXXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2 May
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:10 May
تاریخ کارنت شدن کیس:October
تاریخ دریافت نامه دوم:1Oct
تاریخ مصاحبه: 27.Dec
تاریخ دریافت کلیرنس:
تاریخ دریافت وبزا:
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت کارت :
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان: maxsupermax ، Linspire ، pr.kia
دوستان ، آشنایان ، رفقا ، آقایان ، بانوان ، صنوف ، کسبه ، تجار .... هیچکس جدیدا نرفته ابو ظبی ؟ این لحظه های طولانی را با سفر نامه های خود قابل تحمل نمایید .......
همه هستی به ثنای تو زبان است ، حسین[font=Arial][/font]
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، Solitude
من پس فردا شب دارم مي رم دبي براي كار شخصي (غير از ويزا) و 5-4 روزي هم اونجا هستم. كسي از بروبچ اگه براي مصاحبه اونجا هست و كاري داشت، بگه تا تلفن بدم. خلاصه در خدمتيم.
تشکر کنندگان: WIKIMAN ، taraneh@mini ، rayan.s ، maxsupermax ، Linspire ، AmericanHamid ، melika64 ، najibi ، Solitude

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان