کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2011
(2010-10-06 ساعت 10:09)kimkim نوشته:  ممنون از جوابتون. آخه تاریخ کارت ملی من تموم شده و گفتن چون داره الکترونیکی می شه نمی خواد عوض کنین ولی من گفتن که برای ترجمه می خوام گفتن حداقل یک ماه طول می کشه که به تاریخ مصاحبه من نمی رسه.
می خواستم ببینم میشه همین و بدم ترجمه ولی با مدارک نفرستم فقط وقت مصاحبه با خودم ببرم. چون مدارک را باید امروز و فردا پست کنم که به ترجمه این نمی رسه.
در تاپیک لاتاری از آغاز تا پایان 2009 نوشته 2 نسخه کپی از ترجمه سند ازدواج. ننوشته 2نسخه ترجمه از سند ازدواج.
لطفا کسی که می دونه و رفته مصاحبه خبر بده. ممنون

کارت ملی رو بده ترجمه بعدم بفرست تعویض بشه اگه روز مصاحبه رسید که بهتر اگرم نرسید و افیسر ازت قبول نکرد برگشتی براشون پست میکنی.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: User ، behzadb57 ، najibi
(2010-10-06 ساعت 10:06)rayan.s نوشته:  
(2010-10-06 ساعت 10:02)behzadb57 نوشته:  
(2010-10-06 ساعت 09:29)kimkim نوشته:  سلام ببخشید سوالم را اینجا مطرح می کنم از کسانیکه رفتن سفارت و ویزا گرفتن می خواستم بپرسم شما مدارک را که فرستادین ترجمه کارت ملی هم فرستادین؟ اگر نه آیا اونجا از شما خواستن جزو کسر مدارک؟ و در رابطه با ترجمه مدارک آیا نیازی است که عقدنامه 2بار ترجمه شود هم برای خودم و هم برای همسرم یا فقط کپی آن باید 2تا باشد.
ممنون می شم اگه جوابمو بدین. در ضمن من خیلی وارد به پیام نوشتن نیستم تازه وارد شدم.

سلام دوست عزيز كارت ملي هم يكي از مدارك خواسته شده است كه بايستي ترجمه شود
خير شما و همسرتون يك كيس هستين و ترجمه عقدنامه فقط يك نسخه
موفق باشيد

دوست عزیز؛لطفا" پاسخ اشتباه ندید. دو نسخه ترجمه از عقد نامه لازمه. جهت کسب اطلاعات اولیه و مناسب به تایپیک :لاتاری از آغاز تا پایان 2009 مراجعه کنید.
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=1081

دوست گرانمايه بنده و تمامي كساني كه مي‌شناسم با يك نسخه ويزا گرفتيم حالا ديگه نمي‌دونم

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: javidk ، User ، Sooshians ، najibi
(2010-10-06 ساعت 09:29)kimkim نوشته:  سلام ببخشید سوالم را اینجا مطرح می کنم از کسانیکه رفتن سفارت و ویزا گرفتن می خواستم بپرسم شما مدارک را که فرستادین ترجمه کارت ملی هم فرستادین؟ اگر نه آیا اونجا از شما خواستن جزو کسر مدارک؟ و در رابطه با ترجمه مدارک آیا نیازی است که عقدنامه 2بار ترجمه شود هم برای خودم و هم برای همسرم یا فقط کپی آن باید 2تا باشد.
ممنون می شم اگه جوابمو بدین. در ضمن من خیلی وارد به پیام نوشتن نیستم تازه وارد شدم.

موفق باشيد

دوست عزیز؛لطفا" پاسخ اشتباه ندید. دو نسخه ترجمه از عقد نامه لازمه. جهت کسب اطلاعات اولیه و مناسب به تایپیک :لاتاری از آغاز تا پایان 2009 مراجعه کنید.

دوست گرانمايه اين چيزايي كه توي اين لينك نوشته خيليهاش نياز نيست مدارك درخواستي توي برگه‌هايي كه از KCC مي‌اد هست و فقط هموناست
از اشتباهات سفارت 2 قطعه عكس مي‌خواد
عدم سوء پيشينه نياز مي‌باشد من گرفتم يه ماهه اعتبار داشت ولي در كل بهش گير ندادند كه چرا اعتبارش تموم شده
اون چيزي كه براي ايرانيها و چند تا كشور ديگه نياز نيست توي برگه‌هاي KCC نوشته نگران نباشيد كاملا واضحه

2010AS9500

تشکر کنندگان: User ، najibi
(2010-10-06 ساعت 13:35)behzadb57 نوشته:  

موفق باشيد

دوست گرانمايه اين چيزايي كه توي اين لينك نوشته خيليهاش نياز نيست مدارك درخواستي توي برگه‌هايي كه از KCC مي‌اد هست و فقط هموناست
از اشتباهات سفارت 2 قطعه عكس مي‌خواد
عدم سوء پيشينه نياز مي‌باشد من گرفتم يه ماهه اعتبار داشت ولي در كل بهش گير ندادند كه چرا اعتبارش تموم شده
اون چيزي كه براي ايرانيها و چند تا كشور ديگه نياز نيست توي برگه‌هاي KCC نوشته نگران نباشيد كاملا واضحه

البته اگه کيس لاتاري هستيد؛‌ عدم سوء پيشينه نياز نيست.
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
تشکر کنندگان: Sooshians ، AmericanHamid ، OMID_R ، 1979SAM ، najibi ، SH1A2R3
(2010-10-06 ساعت 14:58)kimkim نوشته:  متشکرم از جواب هاتون. بله کیس لاتاری هستم.ولی همان طور که در پست قبلی سوال کردم.در رابطه با کارت ملی پرسیدم که اعتبارش تمام شده و دارالترجمه هم expire ترجمه می کنه برام. و در رابطه با ترجمه سند ازدواج پرسیدم که یک ترجمه کافیه یا باید 2تا ترجمه باشه. که هنوز جواب قاطعی نگرفتم لطفا اگه کسی با 1 ترجمه رفته و کسری مدارک نخورده به من اطلاع بده.

با اجازه يوزر عزيز لطفا جهت انسجام در مطالب و راحتي در پيگيري مطالب اين مطالب را در تاپيك مربوطه بپرسيد كه مباحث باهم خلط نشود .
با تشكر
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان: User ، najibi ، SH1A2R3
دوست عزیز
لطفا هنگام ارسال در یک تاپیک به عنوان تاپیک توجه کنید.
ارسال های نامرتبط حذف می شود.

(2010-10-06 ساعت 14:58)kimkim نوشته:  متشکرم از جواب هاتون. بله کیس لاتاری هستم.ولی همان طور که در پست قبلی سوال کردم.در رابطه با کارت ملی پرسیدم که اعتبارش تمام شده و دارالترجمه هم expire ترجمه می کنه برام. و در رابطه با ترجمه سند ازدواج پرسیدم که یک ترجمه کافیه یا باید 2تا ترجمه باشه. که هنوز جواب قاطعی نگرفتم لطفا اگه کسی با 1 ترجمه رفته و کسری مدارک نخورده به من اطلاع بده.

مرسی همایون عزیز
همه تلاش من هم همینه که در هر تاپیکی صرفا اطلاعات مرتبط با عنوان وجود داشته باشه.
این امر محقق نمیشه مگر با همکاری دوستان عزیز.

(2010-10-06 ساعت 15:40)HOMAYON53 نوشته:  با اجازه يوزر عزيز لطفا جهت انسجام در مطالب و راحتي در پيگيري مطالب اين مطالب را در تاپيك مربوطه بپرسيد كه مباحث باهم خلط نشود .
با تشكر

تشکر کنندگان: rayan.s ، satusa ، Linspire ، najibi ، SH1A2R3
(2010-10-06 ساعت 10:09)kimkim نوشته:  ممنون از جوابتون. آخه تاریخ کارت ملی من تموم شده و گفتن چون داره الکترونیکی می شه نمی خواد عوض کنین ولی من گفتن که برای ترجمه می خوام گفتن حداقل یک ماه طول می کشه که به تاریخ مصاحبه من نمی رسه.
می خواستم ببینم میشه همین و بدم ترجمه ولی با مدارک نفرستم فقط وقت مصاحبه با خودم ببرم. چون مدارک را باید امروز و فردا پست کنم که به ترجمه این نمی رسه.
در تاپیک لاتاری از آغاز تا پایان 2009 نوشته 2 نسخه کپی از ترجمه سند ازدواج. ننوشته 2نسخه ترجمه از سند ازدواج.
لطفا کسی که می دونه و رفته مصاحبه خبر بده. ممنون

دوست عزيز
شما يه سري ترجمه مي‌كنين هر چند تا دوست داشتين كپي بگيرين ولي من اصلش پست كردم و يه نسخه كپي نگه داشتم بعد كه ويزا رو دادن اصلشو بهم پس دادن
پس كپي زيادي نگيرين

2010AS9500

تشکر کنندگان: najibi ، SH1A2R3
ماشالاه kimkim جان کل این صفحه رو یتنه پر کرد
بابا افرین
من شکست خورده کلیر 2010 هستم ولی اینقدر اینجا وامیستم که همه دوستان 2011 کلیر بشن
به امید اونروز
تشکر کنندگان: lale ، Linspire ، User ، satusa ، Rasool ، rayan.s ، سعید28 ، Sooshians ، AmericanHamid ، bita-p ، OMID_R ، free_free ، narcis_ala ، silia ، suntino ، najibi ، SH1A2R3
(2010-10-06 ساعت 18:21)saeed53 نوشته:  ماشالاه kimkim جان کل این صفحه رو یتنه پر کرد
بابا افرین
من شکست خورده کلیر 2010 هستم ولی اینقدر اینجا وامیستم که همه دوستان 2011 کلیر بشن
به امید اونروز

سعید عزیزم هر جا باشی منم باهاتم.
منم مثل سعید با شما هستم تا همتون به سلامت و بدون هیچ مشکلی ویزاتونا بگیرید. خوشحالی و پیروزی بچه ها ی 2011 آرزوی منه.
به امید حق

معبودا !
به بزرگی آنچه داده ای آگاهم کن تا کوجکی آنچه ندارم ناآرامم نکند.
(2010-10-03 ساعت 13:53)bita-p نوشته:  
(2010-10-03 ساعت 01:55)laili نوشته:  با توجه به مشکلات پیش اومده برای بچه های 2010 در ابوظبی و آنکارا توصیه میکنم دوستانی که آنکارا مصاحبه دارند 3 هفته قبل از مصاحبه مدارکشون رو به صورت کامل به سفارت پست کنند.
لیست سفرهای خارج و تاریخ دقیق رفت و برگشتتون رو جدا گانه براشون توی یک جدول بفرستید و کامل توضیح بدید که چه زمانی خارج شدید و چه زمانی وارد کشور شدید و نوع ویزا و هدف مسافرت هم لطفا فراموش نشه.....
من خودم رشته ی تحصیلیم جزو رشته های حساس بود و سفر هم زیاد داشتم ولی چون همه چیز رو با وسواس و کامل سه هفته قبل از مصاحبه فرستاده بودم بدون کلیرنس ویزا گرفتم .میدونم که تمام سوابقم قبل از مصاحبه بررسی شده بود چون همه رو روی میز آفیسر دیدم.....

این توصیه ها رو جدی بگیرید و سرسری از کنارش نگذرید لطفا.....به مشکل خوردن کیس هر کدوم از شما باعث ناراحتی تمام مهاجرسرائیها میشه
پس بیائید حالا که ظاهرا سفارتها دارن کم لطفی میکنند حتی المقدور احتمال ریسک و پایان تلخ پرونده های مهاجرتی رو پائین بیاریم.

دوستان ابوظبی هم در صورت خوردن کلیرنس هر چند وقت یک بار با ایمیل به سفارت کیسشون رو پیگیری کنند.

بسيار سپاسگزاريم از توضيحات و توصيه هاتون.با توجه به مسائلي كه امسال براي برندگان در سفارت هاي انكارا و ابوظبي پيش آمد.و همه ماها در درجه اول براي اين عزيزان ناراحت شديم و در درجه بعدي براي خودمون نگران (به خصوص كه به احتمال بسيار زياد برندگان ديگري هم كه عضو مهاجرسرا نبوده اند در روزهاي پاياني موفق به اخذ ويزا نشده اند و ما آماري از اونها نداريم و ايكاش دوستاني كه اونجا بودند بتونن آمار حدودي هم از اين افراد بدهند) از سايردوستان عزيز 2010و 2011خواهش ميكنم كماكان توصيه ها و پيشنهادات عملي كه در نظر دارند رو از برندگان امسال دريغ نكنند.با توجه به صرف وقت و هزينه هاي مالي و روحي كه همه عزيزان متحمل ميشوند.شايد راهنمايي شما دوستان وپيدا كردن يه راهكار جمعي بتونه از تكرار اين تجربه جلوگيري كنه و سال 2010 از اين نظر استثنا باشه و بتونيم به همه كساني كه چه الان چه سالهاي بعد وارد اين وادي ميشوند كمك بيشتري كنيم
پيشنهاد خودم اينه كه يك نامه كاملا حقوقي تنظيم بشه و در اون به همه هزينه هاي مالي و به خصوص روحي و رواني كه افراد متحمل ميشوند اشاره بشه و اينكه بيشتر اين افراد از نخبگان و تحصيل كرده ترينهاي اجتماع هستند كه به خاطر مسائلي كه هيچ ربطي به اونها نداره يكي از بزرگترين شانسهاي زندگيشون رو از دست ميدهند .ودر نامه درخواست بشه كه پروسه كليرنس براي برندگان لاتاري سريعتر انجام بشه.و نامه رو به مراكزمرتبط ارسال كنيم من فكر ميكنم ما ميتونيم منشا اثر بشيم و آنها رو وادار به پاسخگويي و تغيير رويه كنيم.لطفا دوستان نظر بدهند.

با سلام من يكي از بچه هاي 2010 ابوظبي هستم كه آن اتفاق برايمان افتاد
با پيشنهادتان كاملا موافق هستم . روزي كه من سفارت بودم تقريبا همه
بچه ها داراي مدارك تحصيلي بالاي بودند از جمله خانم گاتا يا بچه هاي كه فارغ التحصيل دانشگاه شريف بودنند. ولي پيشنهاد مي كنم حتما100% فرم I134را تهيه كنيد و بعد جهت مصاحبه اقدام كنيد . البته فكر ميكنم خانم هاي مجرد اين فرم را نياز نداشته باشند چون دو نفر از خانمهايي كه خودم مي شناسم ويزايشان را بدون فرم 134 گرفتن( البته با نامه بانكي) اما من كه مجرد هستم و اين فرم را بعد از مصاحبه به دستم رساندن هيچ كمكي برايم نكرد( البته من فقط نامه بانكي را ارائه دادم).

به اميد موفقيت بچه هاي 2011SmileWinkBig Grin

تشکر کنندگان: User ، OMID_R ، silia ، Rasool ، najibi ، SH1A2R3
(2010-10-07 ساعت 19:20)rayan.s نوشته:  
(2010-10-07 ساعت 19:10)saki_h نوشته:  
(2010-10-03 ساعت 13:53)bita-p نوشته:  
(2010-10-03 ساعت 01:55)laili نوشته:  با توجه به مشکلات پیش اومده برای بچه های 2010 در ابوظبی و آنکارا توصیه میکنم دوستانی که آنکارا مصاحبه دارند 3 هفته قبل از مصاحبه مدارکشون رو به صورت کامل به سفارت پست کنند.
لیست سفرهای خارج و تاریخ دقیق رفت و برگشتتون رو جدا گانه براشون توی یک جدول بفرستید و کامل توضیح بدید که چه زمانی خارج شدید و چه زمانی وارد کشور شدید و نوع ویزا و هدف مسافرت هم لطفا فراموش نشه.....
من خودم رشته ی تحصیلیم جزو رشته های حساس بود و سفر هم زیاد داشتم ولی چون همه چیز رو با وسواس و کامل سه هفته قبل از مصاحبه فرستاده بودم بدون کلیرنس ویزا گرفتم .میدونم که تمام سوابقم قبل از مصاحبه بررسی شده بود چون همه رو روی میز آفیسر دیدم.....

این توصیه ها رو جدی بگیرید و سرسری از کنارش نگذرید لطفا.....به مشکل خوردن کیس هر کدوم از شما باعث ناراحتی تمام مهاجرسرائیها میشه
پس بیائید حالا که ظاهرا سفارتها دارن کم لطفی میکنند حتی المقدور احتمال ریسک و پایان تلخ پرونده های مهاجرتی رو پائین بیاریم.

دوستان ابوظبی هم در صورت خوردن کلیرنس هر چند وقت یک بار با ایمیل به سفارت کیسشون رو پیگیری کنند.

بسيار سپاسگزاريم از توضيحات و توصيه هاتون.با توجه به مسائلي كه امسال براي برندگان در سفارت هاي انكارا و ابوظبي پيش آمد.و همه ماها در درجه اول براي اين عزيزان ناراحت شديم و در درجه بعدي براي خودمون نگران (به خصوص كه به احتمال بسيار زياد برندگان ديگري هم كه عضو مهاجرسرا نبوده اند در روزهاي پاياني موفق به اخذ ويزا نشده اند و ما آماري از اونها نداريم و ايكاش دوستاني كه اونجا بودند بتونن آمار حدودي هم از اين افراد بدهند) از سايردوستان عزيز 2010و 2011خواهش ميكنم كماكان توصيه ها و پيشنهادات عملي كه در نظر دارند رو از برندگان امسال دريغ نكنند.با توجه به صرف وقت و هزينه هاي مالي و روحي كه همه عزيزان متحمل ميشوند.شايد راهنمايي شما دوستان وپيدا كردن يه راهكار جمعي بتونه از تكرار اين تجربه جلوگيري كنه و سال 2010 از اين نظر استثنا باشه و بتونيم به همه كساني كه چه الان چه سالهاي بعد وارد اين وادي ميشوند كمك بيشتري كنيم
پيشنهاد خودم اينه كه يك نامه كاملا حقوقي تنظيم بشه و در اون به همه هزينه هاي مالي و به خصوص روحي و رواني كه افراد متحمل ميشوند اشاره بشه و اينكه بيشتر اين افراد از نخبگان و تحصيل كرده ترينهاي اجتماع هستند كه به خاطر مسائلي كه هيچ ربطي به اونها نداره يكي از بزرگترين شانسهاي زندگيشون رو از دست ميدهند .ودر نامه درخواست بشه كه پروسه كليرنس براي برندگان لاتاري سريعتر انجام بشه.و نامه رو به مراكزمرتبط ارسال كنيم من فكر ميكنم ما ميتونيم منشا اثر بشيم و آنها رو وادار به پاسخگويي و تغيير رويه كنيم.لطفا دوستان نظر بدهند.

با سلام من يكي از بچه هاي 2010 ابوظبي هستم كه آن اتفاق برايمان افتاد
با پيشنهادتان كاملا موافق هستم . روزي كه من سفارت بودم تقريبا همه
بچه ها داراي مدارك تحصيلي بالاي بودند از جمله خانم گاتا يا بچه هاي كه فارغ التحصيل دانشگاه شريف بودنند. ولي پيشنهاد مي كنم حتما100% فرم I134را تهيه كنيد و بعد جهت مصاحبه اقدام كنيد . البته فكر ميكنم خانم هاي مجرد اين فرم را نياز نداشته باشند چون دو نفر از خانمهايي كه خودم مي شناسم ويزايشان را بدون فرم 134 گرفتن( البته با نامه بانكي) اما من كه مجرد هستم و اين فرم را بعد از مصاحبه به دستم رساندن هيچ كمكي برايم نكرد( البته من فقط نامه بانكي را ارائه دادم).

به اميد موفقيت بچه هاي 2011SmileWinkBig Grin

با تشکر از شما ولی خیلی از عزیزان بدون اسپانسر ویزاشون رو گرفتن و ضمنا" Ali-n عزیز با وجود داشتن اسپانسر بعد از 9 ماه متاسفانه ویزاش رو نگرفت.
دوستان عزیز همه ی صحبتهاتون درسته اما به نظر من نمی توانیم بگیم که دوستانی که موفق به گرفتن ویزا نشدن به خاطر نقص مدرک بوده.چون همه ی
این عزیزان از جمله خودم تمام مدارکمان کامل بود البته من اسپانسر نداشتم اما سند خانه و حساب بانکی بردم.اما بچه های آنکارا تا اونجایی که من تحقیق کردم یه وجه اشتراک داشتن و اون هم سربازی در سپاه بود.البته یکی از دوستان هم بود که هم سرباز سپاه بود و به کشورهای مورد دار از نظر اونا
مسافرت داشت با این وجود بهش ویزارا دادن...من که هر چی تجزیه وتحلیل
کردم به نتیجه ی واحدی نرسیدم...نمیدونم.در ضمن اونجا چند نفر بودن که عضو مهاجرسرا نبودن و ویزا نگرفتن از جمله یه آقای پزشک بود که فوق تخصص داشت.

معبودا !
به بزرگی آنچه داده ای آگاهم کن تا کوجکی آنچه ندارم ناآرامم نکند.
تشکر کنندگان: rayan.s ، hasti_banoo ، User ، free_free ، OMID_R ، lale ، laili ، Sooshians ، bita-p ، indmehdi ، Shahoo52 ، najibi ، SH1A2R3
راستی من یه سوال برام پیش اومده: همسر من سربازیشو تو سپاه بوده،حالا می خوام بدونم با اینکه لاتاری به اسم من درومده ،چقدر کلیرینسمون طول می کشه؟
لطفا راهنماییم کنینSad
تشکر کنندگان: Rasool ، SH1A2R3
(2010-10-08 ساعت 19:08)hadiseh نوشته:  راستی من یه سوال برام پیش اومده: همسر من سربازیشو تو سپاه بوده،حالا می خوام بدونم با اینکه لاتاری به اسم من درومده ،چقدر کلیرینسمون طول می کشه؟
لطفا راهنماییم کنینSad

شما کافیه ارسالی که قبل ارسال شما توسط رسول عزیز که در این مورد تجربه عینی و عملی داره رو بخونید.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: Rasool ، najibi ، SH1A2R3
دوستان 2011
اشتباه ما را شما تکرار نکنید
تنها جایی که نباید حقیقت رو گفت سفارت آمریکا هست . من وبقیه بچه ها قربانی صداقتمان شدیم . من اگه الان لاتاری قبول میشدم میگفتم مدرک دیپلم دارم . کارم خصوصی هست و سربازی هم نرفتم و معاف شدم .
باور کنید اف بی آی آمریکا هیچ اطلاعاتی از وضعیت شما نداره و حتی نمیتونه پیدا کنه . اونا فقط بر اساس اطلاعاتی که ما میدیم عمل میکنند
شماره کیس:2010as 9000
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun,2009
کنسولگری:َابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:jul,,2009
تاریخ کارنت شدن کیس :sep,14,2009
تاریخ دریافت نامه دوم:Feb,2010
تاریخ مصاحبه:Feb,2010
تاریخ دریافت کلیرنس:بازمانده2010
(2010-10-09 ساعت 00:34)ali-n نوشته:  دوستان 2011
اشتباه ما را شما تکرار نکنید
تنها جایی که نباید حقیقت رو گفت سفارت آمریکا هست . من وبقیه بچه ها قربانی صداقتمان شدیم . من اگه الان لاتاری قبول میشدم میگفتم مدرک دیپلم دارم . کارم خصوصی هست و سربازی هم نرفتم و معاف شدم .
باور کنید اف بی آی آمریکا هیچ اطلاعاتی از وضعیت شما نداره و حتی نمیتونه پیدا کنه . اونا فقط بر اساس اطلاعاتی که ما میدیم عمل میکنند

علی جان میشه بیشتر توضیح بدی چطوری به این نتایج رسیدی. خوشحال میشیم بیشتر از مطالب و تجربیاتت استفاده کنیم.
Smile
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: najibi ، SH1A2R3

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان